Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

poruka: 5.989
|
čitano: 2.449.411
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Alien 22 kaže...
anelko kaže...

Pozz raja, spada li vama ova aluminijska folija ? mob izgleda neuredno kako se to odljepljuje, jel neko pokusao nozem da zguli skroz ? ostanu li tragovi od struganja... nadam se da skontali na sta mislim, jedino aluminijsko na mobitelu {#}

Meni za sada nista ne spada - bas naprotiv {#} .

ja sam to odavno skinuo ugl. sa noktima i tak malo po malo kroz tjedan dana

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 13:02 (teo7).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Pozdrav ekipo!

 

Sad sam prvi put došao na ovu temu pa bi mi trebali linkovi di mogu skinut novi software za Galaxy I9001 (tj S Plus).

 

Znači kernel i custom ROM ...


Hvala vam puno unaprijed :D

 

 

Lp!

čvengi
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Prijatelju, krivi forum.

Pogledaj na XDA-Samsung galaxy S+ i9001.

Galaxy s i galaxy s+ nisu kompaktibilni.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
galaxy_s_i9000 kaže...

Prijatelju, krivi forum.

Pogledaj na XDA-Samsung galaxy S+ i9001.

Galaxy s i galaxy s+ nisu kompaktibilni.

 

Hvala :D  {#}

čvengi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
mar123 kaže...

imam galaxy s sa softverom 2.3.3. i trebam ga otkljucat i kaze mi da za to trebam imat rootan mobitel, nikad se nisam s tim susreto i neznam o tom nista. otiso sam na xda developers i prosvrljo po par tema al su stare i linkovi su shebani(skida mi neki spam), pa jel moze neki link na tutorial za laike i neki download link?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1570488

 

Evo ovo ti je GB XXJW4_2.3.6

Pogledaj i dobro pročitaj sve prije nego što počneš nešto raditi ukoliko si novi u tome.

Pz.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
DrFriks kaže...

Mozete li mi preporuciti neki najstabilniji rom, samo da nije GB. Trenutno imam stock 2.3.6

 

Hvala!

http://xdafileserver.nl/index.php?dir=Samsung%2FGalaxy+S%2FC-RoM+BeaN%2FUnofficial-SuperNexus%2Fold_version

 

Probaj ovaj.

SuperNexus_2.0_4.2.2_build 3.

 

Najbolji i najstabilniji rom{#}

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Pozdrav ekipa!

 

Mobitel mi je kraju čini mi se.. Kada izlazim iz nekog programa na home tipku cesto nakon toga samo gasi i pali ekran..nemogu nista raditi na njemu minutu dvije..

E sada bi ja htjeo staviti novi custom ROM,hoce li to rjesiti moje probleme? Rootao sam mobitel preko odina prije godinu dana.

Firmware 2.3.6.

Osnovna verzija I9000XXJW4

Kernel verzija 2.6.35.7-I900XXJW4-Cl1043937 se.infra@SEP-62 #2

Broj verzije GINGERBREAD.XXJW4

 

Sta mi je raditi,pomagajte molim..Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
HeartsL kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Mobitel mi je kraju čini mi se.. Kada izlazim iz nekog programa na home tipku cesto nakon toga samo gasi i pali ekran..nemogu nista raditi na njemu minutu dvije..

E sada bi ja htjeo staviti novi custom ROM,hoce li to rjesiti moje probleme? Rootao sam mobitel preko odina prije godinu dana.

Firmware 2.3.6.

Osnovna verzija I9000XXJW4

Kernel verzija 2.6.35.7-I900XXJW4-Cl1043937 se.infra@SEP-62 #2

Broj verzije GINGERBREAD.XXJW4

 

Sta mi je raditi,pomagajte molim..Unaprijed hvala!

 Natrag na XDA a posto ti je vec rootan samo nadji noviji rom i zaljepi ga . Ja trenutno koristim CyanogenMod 10 ( 4.1.2) .

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 18:13 (Alien 22).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Znači samo zalijepiti novi ROM preko odina i to je to.. Može li preporuka,koji ROM?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
HeartsL kaže...

Znači samo zalijepiti novi ROM preko odina i to je to.. Može li preporuka,koji ROM?

Ako nije problem da netko tko zna napise postupak korak po korak,hvala!

12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
HeartsL kaže...
HeartsL kaže...

Znači samo zalijepiti novi ROM preko odina i to je to.. Može li preporuka,koji ROM?

Ako nije problem da netko tko zna napise postupak korak po korak,hvala!

 Google - XDA SGS - i citaj sve ti je ojasnjeno {#}

12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

ima li koji rom za galaxy s koji izgleda kao ovaj od galaxy fit-a

galaxy fit rom galaxy fit rom
This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 11:05 (Tony1999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

eh kako da rootam, nabacim custom recovery i instaliram custom rom za Galaxy s i9000

 

ne mogu se nesto snaci na xda, za ovaj galaxy s

 

ja imam galaxy s plus, i sto sam uradio je nabacio preko odina custom recovery i preko istog nabacio custom rom,

 

moze li ko objasniti kako to ide za i9000

 

evo nekih i detalja ako sta pomaze, jer negdje sam vidio da ima root psoebno za firmware pa me zbunjuje

2.3.4 firmware
I9000XXJVQ osnovna verzija
2.6.35.7-I9000XFJV7-CL499619root@DELL123#2 kernel verzija
GINGERBREAD.XFJV7 broj verzije

 

ako moze ko pomoci sto prije, bio bih mu zahvalan

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Evo par linkova za to: u ovom postu i moj post kako instalirati ICS333.

Još jedan link za postupak instaliranja Value Pack

 

Te linkove malo prouči pa odaberi koji želiš ROM i slijedi te upute.

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2013 17:09 (njonji).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Jeli probao tko staviti cm 10.2?

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Upravo sam stavio zadnji nightly relase 10.2 - 20131021 (prije imao prvi 10.2), baziran je na androidu 4.3.1 i sve radi kako treba za sada, nisam primjetio neke bugove.

 

Jos bolje radi sa Semaphore kernelom 3.2.0, a sa ukljucenim Bigmem tweakom u Semaphore manageru (onemogucuje 720p video snimanje, dodaje nesto sitno rama) na raspolaganju imam 396 MB rama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Jel se i vama koji koristote cm 10.1.2 pa nadalje kod zakljucavanja pattern lockom događa da lad otkljucavate mobitel dogpdi da se ne pokazuju one crte 

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Pawit je izbacio nesluzbeni CM11 baziran na 4.4 KitKat-u, za sada je jos uvijek work in progress, naravno prepuno bugova, ali rom je tu {#}

navodno 4.4 puno bolje barata RAM-om

 

evo teme sa linkovima na xda forumu
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2526478

 

nek flashanje zapocne {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 1:19 (Toni2000).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

uzeo sam mob prije tjedan i pol , cijena nikakva za super mobitel 700 kuna . Uzeo sam ga bas zbog ogromnog supporta od strane xda. cekam na pawitov rom dok rjesi malo core stvari i odma cu ga flashat :) trenutno sam na CM10.2 officiall . i odlicno radi GJ !

 

CM10.2 ( 4.3) officiall cyanogenmod nightly . http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2385178

CM11 (4.4) unofficiall cyanogenmod http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2526478

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 14:57 (g3arv8).
 
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Odlično je što će se i KitKat ugurati na ovaj mob. Mislim da će sa njime se preporoditi ako će na kraju KitKat biti onakav kakvo ga najavljuju. Evo ja nedugo uzeo S3 tako da eto prebacio se na podforum za G3. Ovaj mob ću na njuškalo stavit, vidim da se još traži pa se nadam da ću brzo prodat ako ima neko zainteresiran neka se javi na PM a ostalima pozdrav.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Stavio danas 4.4 i , ART mode , mobitel doslovno leti , ( ima nekih sitnijih bugova )  mobitel je star al svaka cast .

P.S. 4.4 je trenutno unoficial jer je u alpha , kad predje u betu/nightly, trebao bi biti official by CM , pawit je cm i9000 developer!

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 1:11 (g3arv8).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Nama Sveti Nikola donio nightly build CM 11

 

xda developers: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2526478

 

Status Update on Nightlies: http://www.cyanogenmod.org/blog/status-update-on-nightlies

 

Cyanogenmod downloads: http://download.cyanogenmod.org/?device=galaxysmtd

 

P.S. Nisam još isprobao, ujutro ću. nadam se da ce biti bolji od prijašnje verzije, tj. imati manje bugova.

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 21:09 (Tony1999).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Jel mi može netko preporučiti neki stabilan rom, trenutno sam na ics333 4.0.4 no u zadnje vrijeme često imam battery drain i zna štekat i ako može linkat/objasnit postupak stavljanja novog roma na postojeći, nisam nešto upućen u te stvari, bio bih jako zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

Eto ti post iznad nightly 4.4.1 oficiall cyanogenmod, posto si ga vec rootao , skini zip fajl stavi na sd karticu u recovery wipe data ,cache i dalvik cache i flashaj taj zip sto si stavio i to je  to

 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava

POZDRAV

 

IMAM JEDNO PITANJE U VEZI SAMSUNG GALAXY S I9000 KADA GA UPALIM POKAZE MI SAMO PRVU STRANU KADA PISE GALAXY S I UGASI SE I OPET SE POCNE PALITI I TAKO SAMO PONAVLJA. ADOK UBACIM BATERIJU SAM SE PALI I TAKO RADI UPALI SE PA GASI DALI MOZDA NEKO ZNA KAKAV JE PROBLEM ?? 

 

UNAPRIJED HVALA 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
pozdrav
jel mi može netko molim vas dati link od roota i sve potrebno za rootanje za samsung s i9000.
Hvala puno
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
pavo17zg kaže...
pozdrav
jel mi može netko molim vas dati link od roota i sve potrebno za rootanje za samsung s i9000.
Hvala puno

moras imat instaliran samsung kies zbog drivera, ovo ti je link za root: http://www.androible.com/root-install-clockworkmod-recovery-galaxy-s-gt-i9000/

odmah dobijes i cwm recovery pa mozes instalirat custom romove

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2014 15:40 (Tony1999).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Rooto sam preko svega ovoga kaj pise u linku no kad mi piše pass i kad bi se mobitel trebao resetirati meni samo stoji onaj pocetni zaslon galaxy s i ništa se ne događa kad ga sam resetiram opet stoji samo ta slika i ne želi se podići...
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S i9000 - Rasprava
Pavo, skini neki ROM, prebaci ga na mobitel o flesaj u Recoveryju, onda restartaj telefon
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice