Qulacomm Snapdragon 615

poruka: 4
|
čitano: 896
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Qulacomm Snapdragon 615
Ovako na dosta sam uredjaja koji imaju ovaj procesor primjetio da ne rade baš tako fluidno prilikom gaminga i surfanja internetom: npr. Sony M4 aqua ili novi LG-ov G4 beat
S druge strane HTC je sa svojim Desire 820 napravio odličan posao i sučelje radi fluidno i gaming je odličan.
E sada me zanima jeli to što je HTC napravio zato što 615-ki paše njihovo sučelje ili je to moguće na svakom uredjaju samo da se proizvođač malo potrudi?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Qulacomm Snapdragon 615

Pojam koji tražiš je optimizacija, neki je imaju neki ne. Problem sa tim što si gledao je to što su to bile prve verzije softvera, u sljedećim updateovima su se stvari popravljale, pa skoro svi uređaji tako funkcioniraju. Malo koji izađe odmah savršen...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Qulacomm Snapdragon 615
bubimir13 kaže...

Pojam koji tražiš je optimizacija, neki je imaju neki ne. Problem sa tim što si gledao je to što su to bile prve verzije softvera, u sljedećim updateovima su se stvari popravljale, pa skoro svi uređaji tako funkcioniraju. Malo koji izađe odmah savršen...

 gledao sam Xperiu i još nisu izbacili za nju novi android, stoga mislim da je to velika Sonyeva pogreska.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Qulacomm Snapdragon 615

Zašto bi bila? Pa M4 je srednja klasa, ne flagship. Osim toga, išla je zadnja zakrpa softvera gdje su oslobodili mjesta na uređaju. Odi na XDA forum od M4A pa će ti ekipa reći točno. Jer ovak je to paušalno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice