Quadro smartphone

poruka: 253
|
čitano: 198.262
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Quadro smartphone

Pozdrav svima,

 zanima me dali netko ima iskustva sa Quadro mobitelima, izgleda mi da je to novost kod nas.

 Uglavnom vidim da su ok cijene s obzirom na ponudu. Ja sam nezahtjevan korisnik pa mislim da bi mi tako nešto bilo sasvim dovoljno, a povoljno{#}

 Konkretni model koji mene zanima je Quadro Smartphone SQ-45E83C

 
 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 21:41 (Tupislav).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Šteta šta nema iskustva nitko, strpit cu se još malo sa kupovinom

12 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

 

Pozdrav =)

Mobitel si nasao u trgovini ili si naletio na njega preko interneta?

 

Jucer sam ga pokusao naruciti online, ali kod potrvre kupnje mi nisu dozvolili za uzmem mob na 2 rate (kriza je pa se snalazim na taj nacin hehe) pa sam odustao od kupnje...

 

Inace, mobitel mi na papiru izgleda sasvim zadovoljavajuci za te novce... ali, pitanje je sad koliko toga na papiru je tocno...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Naletio na internetu slučajno i vidio sam ga u superkonzumu za 949kn, također mislim na par rata uzet, ako izbor padne na njega.

Imam u obitelji prestigia 4044 koji je na papiru jako sličnih karakteristika i mogu reći u praksi meni sasvim dobar.

Quadro ima malo veći ekran(ips), navodno otporan na grebanje i nešto jeftiniji od prestigia i sve to me navelo da ga uzmem u izbor za kupnju.

Nisam trazio da ga vade iz izloga ali izgleda ok.

Uglavnom ovih dana ću pogledat malo bolje ako stignem otići do trgovine.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

 

... znaci ide na rate? Koju karticu imas? Probao sam sa PBZ-ovom visom i neda...

 

... ali nisam pokusao preko konzuma... ako velis da ga ima i u izlogu... hmmm, otici cu onda sutra do ducana da ga vidim kako izgleda =) Iako mi je smijesno u konzumu kupovati mobitele haha...

12 godina
offline
Re: Quadro smartphone
pa imate u konzumu za 949kn.pogoni ga nekakav brodacom cpu,a za gpu nema podataka.
16 godina
neaktivan
offline
Quadro smartphone
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Mislim da konzum daje na rate, imam visu clasic splitske banke.

Izgleda smiješno kupit mob u konzumu, ali kupuju ljudi tv-e, laptope, dig. fotoaparate itd.

Mislim da sve nabavljaju uredno preko ovlaštenih zastupnika i da nebi smjelo biti problema.

Šta se tiče Broadcoma mislim da nisu nepoznat proizvođač(porijeklom američki, ako se ne varam), a u kvalitetu ne ulazim jer nemam osobnog iskustva.

Za gpu također nisam našao podatke, ali vjerovatno prati ostatak hardvera pa sigurno nije nešto prejako ugrađeno, prije će bit nešto prosječno dobro.

Naglašavam da sam nezahtjevan korisnik i ne treba mi "pila"  pa sam zato odustao od kupovine uređaja uz neku pretplatu jer su skupi i ne isplati mi se obvezat na 2 god. a uzet za kunu uređaj još i manje isplativo.

12 godina
neaktivan
offline
Quadro smartphone

 

... ako ga sutra kupim napisat cu ovdje prve dojmove, nadam se da ce ti pomoci/odmoci u odabiru =)

 

... i da, mozda je glupo pitanje ali spomenuo si superkonzum, jel isto konzum ili? Jer u Međimurju superkonzuma nema :P

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Quadro smartphone
isto je bilo koji konzum...i jesi ga kupio?
13 godina
offline
Quadro smartphone

Ja sam svoj bivši mobitel kupio u Konzumu i nemam nikakvih zamjerki. Radi već 5 godina bez greške.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Quadro smartphone

danas navratio u Quadro outlet u Podsusedu da pobliže vidim njihove modele. Onaj najeftiniji za 700 kuna ima gumiranu pozadinu, onaj od pet inča ima futrolu dok ovaj model iz Konzuma mi se čini najdopadljiviji. Tehnički ima najbolje specifikacije od ta tri ponuđena a ima i kvalitetniji i bolji zaslon. Prodavač je uključio sva tri i taj model od 4, 5 inča ima jače boje i vidi se pregledno čak i kad se gleda sa strane, pod kutom.

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Ja sam bio u superkonzumu na odjelu tehnike, a za ostale konzume neznam.

Nije mi daleko ako se odlučim kupit. Bit će mi drago ako netko iz prve ruke bude imao što reći o mobitelu. Ja ću svakako uskoro kupovat mob, možda Quadro, možda neki drugi, ali nije mi još ništa hitno. Mislim da nemože biti loš uređaj, a koliko je dobar u odnosu na cijenu valjda ćemo uskoro vidjeti.

 

.

10 godina
neaktivan
offline
Quadro smartphone

radije vivax x45 za 800kn.....

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Ima i u Splitu Quadro outlet čini mi se. To mi nije palo na pamet! Kad budem u prolazu pitat ću imaju li mobitele.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Pa čini mi se malo bolje karakteristike da ima Quadro(malo bolja rezolucija, malo jači procesor, malo jača baterija...) iako je to u praksi vjerovatno beznačajno.

Mislim da se do 1000kn može kupit solidan uređaj!

11 godina
offline
Quadro smartphone

A kakav je ovaj mob

 

Mean it iz spara imate u bonovima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Quadro smartphone

 

... evo upravo se vratio kuci, naravno bez mobitela... nema ga ni u konzumu u Čakovcu, ni u Varaždinu.. bas sam razocaran...

 

... ima ko informacije di bi ga jos mogao pronaci..?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Quadro smartphone

Kupio sam Quadro mp4 jednom. JEDNOM.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Neznam o meanit-u ništa ali pogledat ću.

Kupe ljudi i puuuunooooo skuplje stvari pa često kažu nikad više, cijena nije garancija kvalitete a ni nekvalitete! Pa eto svatko ima nekog iskustva, ali ovdje raspravljamo o uređaju sa kojim još nitko očito nema iskustva.

Dotada nebi ni hvalio ni kudio nikoga!

13 godina
offline
Quadro smartphone

Quadro je dobra firma. Njihov TV radi već 11 godina. :)

 

Tehniku tražite samo u Super i Maxi Konzumima jer samo Konzum je mali super market.

 

http://www.konzum.hr/Prodavaonice

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2013 19:48 (Marko :D).
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone
Marko :D kaže...

Quadro je dobra firma. Njihov TV radi već 11 godina. :)

 

Tehniku tražite samo u Super i Maxi Konzumima jer samo Konzum je mali super market.

 

http://www.konzum.hr/Prodavaonice

 

... prosao sam jedan super i dva maxi konzuma i nema mobitela =)

14 godina
offline
Quadro smartphone

Znam da ste nezahtjevni korisnici ,ali danas ispod gige rama nikako nebi trebalo ići. Pametnije vam je investirati u kineke šopove geekbuying, banggood, minideal,  i sl...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Quadro smartphone
bodija kaže...

Znam da ste nezahtjevni korisnici ,ali danas ispod gige rama nikako nebi trebalo ići. Pametnije vam je investirati u kineke šopove geekbuying, banggood, minideal,  i sl...

Ako su nezathjevni korisnici ovo im je svakako dovoljno. A druga stvar je ta da je ljudima jamstvo puno važnije od pola gige rama više. I ja bi se složio s njima, rađe slabiji mobitel s garancijom nego jači bez iste.

12 godina
protjeran
offline
Quadro smartphone

Ovaj Cubot je u svemu duplo jači a jeftiniji. Quadro ne radi svoje mobitele, nego na kineske ljepi svoj logo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Quadro smartphone
mjaneci3 kaže...
bodija kaže...

Znam da ste nezahtjevni korisnici ,ali danas ispod gige rama nikako nebi trebalo ići. Pametnije vam je investirati u kineke šopove geekbuying, banggood, minideal,  i sl...

Ako su nezathjevni korisnici ovo im je svakako dovoljno. A druga stvar je ta da je ljudima jamstvo puno važnije od pola gige rama više. I ja bi se složio s njima, rađe slabiji mobitel s garancijom nego jači bez iste.

  Slušaj, ako bude trebala garancija za mob. onda mob nevalja (baci ga u kantu). Kupi mobitel i moli boga da ti ne zatreba garancija.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Quadro smartphone

Jasno mi je to sve, ali meni osobno je nekakvo jamstvo na uređaj važnije od pola gigabajta rama. Informirao sam se i o cubotu i pratio forum, također i o mayi m1 v2 i čak je bila opcija ngm infinity koji je duplo skuplji od quadra itd. Maloprije sam opet malo gleda prestigia 4044 i čačka po njemu i meni zadovoljava moje potrebe, radi već 6 mjeseci bez ikakve greske i ima je par dobrih padova i opet sve super. Ako mu šta i bude ima garanciju a sa narudžbom iz kine nema nikakvih garancija, može raditi godinama super a može i par dana ili mjeseci i problem i šta učiniti?

Kupio sam dva samsunga tog cjenovnog ranga u proteklih godinu i pol i oba imaju problema, doduše softwerskih i jedan je rješen i sad je ok, a drugi tek treba u servis i oba pod garancijom još uvijek, a da nije toga 100-150kn tamo, 100-150kn ovamo itd.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2013 21:31 (Tupislav).
12 godina
protjeran
offline
Re: Quadro smartphone
bodija kaže...

  Slušaj, ako bude trebala garancija za mob. onda mob nevalja (baci ga u kantu). Kupi mobitel i moli boga da ti ne zatreba garancija.

Nisi u pravu, garancija postoji, samo se mobitel čeka duže nego kod nas.

14 godina
odjavljen
offline
Quadro smartphone

Za malo više od 1000 kn se kupi nokia 520 koja je ozbiljni mobitel, a ne igračka. O razlici u kvaliteti je suvišno pričati.

Svi smo mi Mentalist.
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Quadro smartphone
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ovaj Cubot je u svemu duplo jači a jeftiniji. Quadro ne radi svoje mobitele, nego na kineske ljepi svoj logo.

Ne se zaletavati s tim mobitelom. Inače ima cijela tema baš njemu posvećena: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/cubot-gt99-smartphone-android-42/190243.aspx

 

Ne se zaletavati zato jer ima defektni GPS, škriputavi i sklizak poklopac, u zadnje vrijeme su se nekima počeli pojavljivati problemi s resetiranjem na hladnoći, a ima i još problema s kojima se susreću pojedini kupci. U globalu je mobitel dobar, ali s određenim nedostacima. Prije kupnje dobro proučiti što se piše u gornjoj temi - možda je bolje krenuti od kraja prema početku teme. {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice