Problem sa K800i

poruka: 9
|
čitano: 2.271
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa K800i

Pozdrav!

Jucer sam skidao neku igricu i nisam je nikako uspio instalirati,dosada nikakvih problema nisam imao.( k800i imam vec 2 godine) Kada sam odpojio mobitel od kompa,nakon toga vise nemogu ulazit u "igre" i u "programi" kada to pokusam javi mi se Radnja nije upjela. Zanimam me dal zna ko kaj bi moglo biti? Probo sam resetirat mob ali nije pomoglo. Unaprijed se zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa K800i
etto kaže...

Pozdrav!

Jucer sam skidao neku igricu i nisam je nikako uspio instalirati,dosada nikakvih problema nisam imao.( k800i imam vec 2 godine) Kada sam odpojio mobitel od kompa,nakon toga vise nemogu ulazit u "igre" i u "programi" kada to pokusam javi mi se Radnja nije upjela. Zanimam me dal zna ko kaj bi moglo biti? Probo sam resetirat mob ali nije pomoglo. Unaprijed se zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci! 

 Pa instaliraj si na komp program XS++ i flashaj Firmware
Sve u gore napisanom tekstu je zaštićeno autorskim pravima.
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa K800i

Taj xs skinem s neta?  Sorry nisam bas na Ti sa ovim stvarima?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa K800i

Prvo pokušaj uraditi update softvera preko SEUS-a. Sve je jednostavno. Link za skinuti ti je ovdje http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/updateservice/k800i

Samo prati upute u programu i nemožeš promašiti. Što se tiče XS++ proguglaj malo. Nađi download linkove i par tutoriala. Ako ti se sa svime time nebude dalo zabavljati onda jednostavno otiđi u neki mobitel shop i zatraži da ti stave novi firmware.

 

NAPOMENA : Korištenjem bilo kojih od ova dva programa izbrisati će ti se sve što je pohranjeno u memoriju telefona (igre, mp3.....) tako da se pobrini da prebaciš na memory stick ono što ti treba.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2008 20:44 (scorpion667).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa K800i

Da i spremi brojeve na karticu i izvadi karticu kad budes radio,  ja san svog W810, a evo vidi ovaj link: http://cafe.m...,
Sve ti je lijepo objasnjeno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa K800i

ZAhvaljujem na odgovoru,update softwarea sam vec probao na SE stranici i kaze mi kako imam najnoviju inacicu softvera. Probat cu s XS++.

16 godina
neaktivan
offline
Problem sa K800i

okej, ali čemu sve to? bluetoothom otvoriš file transfer, iskopiraš .JAR na mob, mob te pita jel to Application ili Game (english FTW :P), pita jel oćeš pokrenuti java applet, i to je to, nikakvo spajanje kablovima, nikakvo apdejtanje, nikakvi XSplusplusevi..

 

ili jednostavno ne kužim pitanje, što je moguće.. :D

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem sa K800i
elkarrde kaže...

okej, ali čemu sve to? bluetoothom otvoriš file transfer, iskopiraš .JAR na mob, mob te pita jel to Application ili Game (english FTW :P), pita jel oćeš pokrenuti java applet, i to je to, nikakvo spajanje kablovima, nikakvo apdejtanje, nikakvi XSplusplusevi..

 

ili jednostavno ne kužim pitanje, što je moguće.. :D

 ne kuzis pitanje, procitaj ponovno

@etto http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=50044&page=14 sve je tu,sretno;)
P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM 6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164 Maxtor 160GB ATA
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa K800i

SE online update software-a rijetko uspije, pogotovo ako mobitel nije, pravila, dobro kupljen! Isti sam problem nekoliko puta imao, i svaki put sam ga morao flashirati (ali kod osobe koja to radi i naplaćuje naravno). Bojim se da je to jedina solucija za tvoj problem, i napomena jedna, NIKAD nemoj vaditi bateriju iz mobitela dok je on upaljen i radi, jer i na taj način možeš pobrkati mu sotware i morati isto uraditi kao što sam naveo... A i najbolje ti je i da uradiš to jer kao što kažeš da ga imaš 2 godine, nova verzija firmware-a tj softwarea za mobitel bi ti dobro došla, dosta novih promjena i ispravaka grešaka, bolje i brže slikanje itd...

I'm a low brow but I rock a little know how!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice