Prebacivanje imenika s iPhonea na HTC One

poruka: 7
|
čitano: 1.241
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Pomoc

Bok, novi sam na forumu i treba mi pomoc.
Naime imao sam iphone 4 i pokvario mi se touch, i sada sam nabavio htc one i zanima me mogu li sa iphona na htc prebacit imenik, slike i te gluposti, preko Icluoda?!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc

Preko iclouda ne, ali probaj preko googla i google diska.

8 godina
neaktivan
offline
Pomoc

ako mozes objasnit kako se to radi

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc

Pa na iphoneu ako si sinkronizirao kontakte sa google računom, ako se to može, na bilo kojem uređaju da se sad prijaviš sa google računom on će ti povuć kontakte, a u aplikaciji Google Disk samo staviš da ti potrpa slike isto sinkronizacijom i ponovno instaliraš aplikaciju na novom uređaju i samo vratiš slike. Ima 15GB podatkovnog prostora, trebalo bi bit dosta :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc

Slabije se kontam u to, znam da sam svako 15ak dana na iphonu radi sigurnosnu kopiju, jeli to to?

15 godina
offline
Re: Pomoc
nedjjo kaže...

Slabije se kontam u to, znam da sam svako 15ak dana na iphonu radi sigurnosnu kopiju, jeli to to?

 Da to je to, ali to možeš prenjeti samo na drugi Apple uređaj. Za kontakte možeš izraditi vCFCard ako ih izvezeš sa iClouda na računalu te si ih sam poslati na G-Mail account ili ih direktno ubaciti na svoj Google račun te prilikom aktivacije HTC-a on bi trebao sam povući sve kontakte koji su na Googleovom računu, a slike i te "gluposti" možeš jednostavno sa iPhonea izvadit na računalo i kasnije ih prebaciti na HTC.

Tarzan skače u mekinje.
14 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje imenika s iPhonea na HTC One

Edit: napisa san istu stvar ko i kolega povise i tek onda vidia da je sve objasnjeno. :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 4:45 (leo_91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice