Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.136
|
čitano: 11.108.328
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Znam ja! 

Lenovo ZUK Z1 koji sam naručio u ponedjeljak :D
316$ + FreeShipping iz Njemačke :)

Nije u tom cjenovnom rangu ali je vrijedno nadodati...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2015 20:39 (Yoola).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Yoola kaže...

Znam ja! 

Lenovo ZUK Z1 koji sam naručio u ponedjeljak :D
316$ + FreeShipping iz Njemačke :)

Nije u tom cjenovnom rangu ali je vrijedno nadodati...

 S koje stranice si naručio? Hvala

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

TomTop.com, ali moraš tražiti EU Warehouse kod naručivanja. I imali su u Europi samo bijelu verziju :/ Siva je stvarno duplo ljepša ali eto... Da ne čekam 20-ak radnih dana da dođe.

Ovako iz EU kako sam čitao na xda forumu od njih da dođe najčešće za 4-5 dana... Znači ili preksutra ili ponedjeljak-utorak mi dođe pa vam javim dojmove :)

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Između P8 i Z3 ja bi išao na P8. P8 ima jači CPU, GPU mu je banana, ali ako ne misli igrati nema problema. Kamera mu je odlična, pogotovo u low light zbog RGBW senzora i OIS-a tako da bih rekao da je kamera bolja od Z3. I za ekran koristi IPS Neo tehnologiju sa izrazito dubokom crnom bojom

http://www.anandtech.com/show/9260/the-huawei-p8-review

 Pročitao review, odličan uređaj samo me baterija odbija, tj dugo se puni što mi nikako ne odgovara..

Ima li Z3 nekih specifičnih mana?

Uzet nešto drugo do 2.5k kn?

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Remzi kaže...

Ima li netko ovdje da ima LG Optimus G E975? Naime nabavio sam si jedan pa imam nekih problema sa signalim pa ako ga neko ima nek mi se javi na PP.

 Imam ti ja, nažalost razbio mu ekran na poslu ali sve ostalo radi.

Super mobać, rootan radi kao sat.

Kojih problema imaš, nemožeš odabrati LTE?

Ako je to morati ćeš mjenjati config file.

iclock2much
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 0:23 (zoharbizo).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bik kaže...
zuper kaže...
Između P8 i Z3 ja bi išao na P8. P8 ima jači CPU, GPU mu je banana, ali ako ne misli igrati nema problema. Kamera mu je odlična, pogotovo u low light zbog RGBW senzora i OIS-a tako da bih rekao da je kamera bolja od Z3. I za ekran koristi IPS Neo tehnologiju sa izrazito dubokom crnom bojom

http://www.anandtech.com/show/9260/the-huawei-p8-review

 Pročitao review, odličan uređaj samo me baterija odbija, tj dugo se puni što mi nikako ne odgovara..

Ima li Z3 nekih specifičnih mana?

Uzet nešto drugo do 2.5k kn?

 

http://www.gsmarena.com/lenovo_zuk_z1-7511.php ? :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 0:24 (Yoola).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bik kaže...
zuper kaže...
Između P8 i Z3 ja bi išao na P8. P8 ima jači CPU, GPU mu je banana, ali ako ne misli igrati nema problema. Kamera mu je odlična, pogotovo u low light zbog RGBW senzora i OIS-a tako da bih rekao da je kamera bolja od Z3. I za ekran koristi IPS Neo tehnologiju sa izrazito dubokom crnom bojom

http://www.anandtech.com/show/9260/the-huawei-p8-review

 Pročitao review, odličan uređaj samo me baterija odbija, tj dugo se puni što mi nikako ne odgovara..

Ima li Z3 nekih specifičnih mana?

Uzet nešto drugo do 2.5k kn?

Ima, staklen je pa ćeš morat pazit na njega. Kaljeno staklo u startu, na obje strane. Svi ti ZUKovi, Xiaomiji kurci palci nemaju bateriju kakvu Z3 imade. I podršku za nadogradnje, tako da su ipak komparativne prednosti na strani Sonyja.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bubimir13 kaže...
bik kaže...
zuper kaže...
Između P8 i Z3 ja bi išao na P8. P8 ima jači CPU, GPU mu je banana, ali ako ne misli igrati nema problema. Kamera mu je odlična, pogotovo u low light zbog RGBW senzora i OIS-a tako da bih rekao da je kamera bolja od Z3. I za ekran koristi IPS Neo tehnologiju sa izrazito dubokom crnom bojom

http://www.anandtech.com/show/9260/the-huawei-p8-review

 Pročitao review, odličan uređaj samo me baterija odbija, tj dugo se puni što mi nikako ne odgovara..

Ima li Z3 nekih specifičnih mana?

Uzet nešto drugo do 2.5k kn?

Ima, staklen je pa ćeš morat pazit na njega. Kaljeno staklo u startu, na obje strane. Svi ti ZUKovi, Xiaomiji kurci palci nemaju bateriju kakvu Z3 imade. I podršku za nadogradnje, tako da su ipak komparativne prednosti na strani Sonyja.

 HAHAHAHAHAHAH ZUK ima 4100 mAh bateriju, 8 sati SOT, 2 dana minimalno. Pogledaj reviewe na youtubeu pa ćeš vidjeti :)

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa!

Želim kupiti novi mobitel do 1500kn. 

Prvo me zanima gdje mislite da je najbolje kupiti.

Razmišljao sam da naručim sa interneta, ali onda ako se neš sj**e imam problema sa garancijom i slanjem.

Vidim da puno ljudi kupuje sa njuškala, pa je i to opcija.

 

Druga stvar je odabir samog mobitela.

Najviše bi mi koristio za internet, bitno mi je da mogu imati neke dobre aplikacije na njemu ( android? ), navigacija i da je kamera ok. U biti mi je sve što nude bitno, osim dual sim-a i to, pa je to problem.

Baterije znam da niti na jednom novom mobitellu ne mogu jako dugo držati, a ni ne namjeravam gubiti vrijeme bezveze surfajući nego ću ga koristiti kada mi treba, pa to nije neki uvjet.

 

Eto, molio bi neke savjete da znam od kuda početi i što gledati.

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
pacak.rock kaže...

Pozdrav ekipa!

Želim kupiti novi mobitel do 1500kn. 

Prvo me zanima gdje mislite da je najbolje kupiti.

Razmišljao sam da naručim sa interneta, ali onda ako se neš sj**e imam problema sa garancijom i slanjem.

Vidim da puno ljudi kupuje sa njuškala, pa je i to opcija.

 

Druga stvar je odabir samog mobitela.

Najviše bi mi koristio za internet, bitno mi je da mogu imati neke dobre aplikacije na njemu ( android? ), navigacija i da je kamera ok. U biti mi je sve što nude bitno, osim dual sim-a i to, pa je to problem.

Baterije znam da niti na jednom novom mobitellu ne mogu jako dugo držati, a ni ne namjeravam gubiti vrijeme bezveze surfajući nego ću ga koristiti kada mi treba, pa to nije neki uvjet.

 

Eto, molio bi neke savjete da znam od kuda početi i što gledati.

Hvala unaprijed!

 Potraži si na njušci LG G2 sa garancijom, ima ih sa 1+ godinom garancije tako oko 1500kn. 

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prodajem ja svoj Meizu MX4. Pogledaj pod oglase na bug-u. Za članove bug-a ide cijena još 100kn dolje.

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ljudi. Planiram si uzeti sony z5compact, preko njuskala naravno, jer su cijene skoro duplo jeftinije nego u dućanima. Jel mi mi može tko preporučiti nekog pouzdanog prodavača tamo? I koja je uopće fora pa su mobovi toliko jeftiniji?

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EraserHead kaže...

Pozz ljudi. Planiram si uzeti sony z5compact, preko njuskala naravno, jer su cijene skoro duplo jeftinije nego u dućanima. Jel mi mi može tko preporučiti nekog pouzdanog prodavača tamo? I koja je uopće fora pa su mobovi toliko jeftiniji?

 Zelja98, mobicom7. Nabavljaju ih negdje vani gdje su jeftiniji.

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Što uzeti,kratko.

0 sony m4 aqua
2 huawei p8 lite
14 lg g3
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molio bi preporuku

2 Asus Laser ZE500KL
9 Xiaomi Redmi Note 2
1 Meizu M2 Note
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molio bih preporuku za slijedeće uređaje:

 

U Tele2 ponudi

1 Samsung Galaxy S5
4 Samsung Galaxy A5 + PS 4
7 Samsung Galaxy S6
Nikola
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2015 18:56 (Jole-Ri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jole-Ri kaže...

Molio bih preporuku za slijedeće uređaje:

 

U Tele2 ponudi

 

Ovisi što ti je bitnije. 

Ako stvarno želiš konzolu onda uzmi A5 + PS4.

Ako želiš jako dobar mobitel onda uzmi S6.

A5 je solidan mobitel, ali S5 nikako nebih uzeo.

 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ha čuj, više bi nekako bolji mob, a ni PS4 mi nije mrzak haha.

A gledam sad, S6 i S& edge + i edge, pa ja neznam u čemu se razlikuju, 

Nikola
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jole-Ri kaže...

Ha čuj, više bi nekako bolji mob, a ni PS4 mi nije mrzak haha.

A gledam sad, S6 i S& edge + i edge, pa ja neznam u čemu se razlikuju, 

Obliku.

S6 - normalni, ko ajfon

S6 Edge - sa ekranom koji kao da se prelijeva preko ruba, fantazija; ko S6 samo malo atraktivnije izgleda

S6 Edge Plus - Veliki S6 Edge s Gigom RAM-a više od ova dva

youtube.com/mislavbusic
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav

trenutno kupujem novi mobitel i naisao sam na asus asus zenfone 2 laser ze500kl vidim da je bolji od dosta ostalih mobitela u tom cijenovitom rangu ali posto nisam neki strucnjak zamolio bi vas da mi kazete jel ima koji bolji za te novce? bitno mi je da ima 4g,4jezgre procesor, navigacija, dobru kameru i da ekran nije veci od 5"(moze i manje od toga) hvala :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2015 21:01 (tonco888).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tonco888 kaže...

pozdrav

trenutno kupujem novi mobitel i naisao sam na asus asus zenfone 2 laser ze500kl vidim da je bolji od dosta ostalih mobitela u tom cijenovitom rangu ali posto nisam neki strucnjak zamolio bi vas da mi kazete jel ima koji bolji za te novce? bitno mi je da ima 4g,4jezgre procesor, navigacija, dobru kameru i da ekran nije veci od 5"(moze i manje od toga) hvala :D

 a koji su to novci za koje si našao taj zenfon i odakle ga kupuješ?

jel bitno da ima baš 4 jezgre isključivo ili gledaš procesor po kvaliteti i brzini?

 

jel bitna veličina cijelog uređaja ili samo zaslona 5"? Odličan primjer je (sad već prastari) Dell Streak koji ima 5" zaslon no fizički je veći od Notea 4 s 5,7" zaslonom recimo.

youtube.com/mislavbusic
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EchoOne kaže...
tonco888 kaže...

pozdrav

trenutno kupujem novi mobitel i naisao sam na asus asus zenfone 2 laser ze500kl vidim da je bolji od dosta ostalih mobitela u tom cijenovitom rangu ali posto nisam neki strucnjak zamolio bi vas da mi kazete jel ima koji bolji za te novce? bitno mi je da ima 4g,4jezgre procesor, navigacija, dobru kameru i da ekran nije veci od 5"(moze i manje od toga) hvala :D

 a koji su to novci za koje si našao taj zenfon i odakle ga kupuješ?

jel bitno da ima baš 4 jezgre isključivo ili gledaš procesor po kvaliteti i brzini?

 

jel bitna veličina cijelog uređaja ili samo zaslona 5"? Odličan primjer je (sad već prastari) Dell Streak koji ima 5" zaslon no fizički je veći od Notea 4 s 5,7" zaslonom recimo.

 nasao sam na alzashop za 200eura

paa mislio sam da je svaki sa 4jezgre bolji od bilo kojeg sa dvije. grijesim? naravno bitna mi je kvaliteta i brzina

bitna je velicina cijelog uređaja, nisam mislio da moze bit tako velika razlika... uglavno ne zelim neki veliki mobitel. sad neznam dimenzije jer ih nisam bas puno drzao u rukama

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav, prije svega tražio sam neke informacije ovdje na forumu, ali nisam ništa našao o ovim telefonima.
Želio bih kupiti jedan od ovih ili možda neki drugi Samsungov model koji je bolji, a cijena je tu negdje.
Cijena im je tu negdje oko 230€ , a najviše sam se zagrijao za J7 .

Eh sad neko ako ima iskustva koji odabrati od ova 3, zašto, i da li mozda ima neki bolji model za ponuditi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, trebao bih mobitel do maksimalno 1000 kuna, po mogucnosti da je ovdje kod nas i da se moze platiti na rate

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,trebao bi mobitel do 900kn,s tim da bi uzeo neki rabljeni za njuskala,sta predlazete ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Tonco za tebe pogledaj Meizu MX4.
Malo je širi od tog tvog zenfona što si ga gledao, ali imaš ga za 200€ u recimo honorbuy.com. Bolji je definitivno u svakom pogledu od njega. Jedino pripazi da uzmeš verziju s 32 GB.
mob.hr/meizu-mx4-recenzija/
youtube.com/mislavbusic
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EchoOne kaže...
Tonco za tebe pogledaj Meizu MX4.
Malo je širi od tog tvog zenfona što si ga gledao, ali imaš ga za 200€ u recimo honorbuy.com. Bolji je definitivno u svakom pogledu od njega. Jedino pripazi da uzmeš verziju s 32 GB.
mob.hr/meizu-mx4-recenzija/

 Plačaš carinu onda ako od tamo naručiš jel da?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Javier kaže...
Pozdrav, prije svega tražio sam neke informacije ovdje na forumu, ali nisam ništa našao o ovim telefonima.
Želio bih kupiti jedan od ovih ili možda neki drugi Samsungov model koji je bolji, a cijena je tu negdje.
Cijena im je tu negdje oko 230€ , a najviše sam se zagrijao za J7 .

Eh sad neko ako ima iskustva koji odabrati od ova 3, zašto, i da li mozda ima neki bolji model za ponuditi?

 

Neko? Bilo ko?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EchoOne kaže...
Tonco za tebe pogledaj Meizu MX4.
Malo je širi od tog tvog zenfona što si ga gledao, ali imaš ga za 200€ u recimo honorbuy.com. Bolji je definitivno u svakom pogledu od njega. Jedino pripazi da uzmeš verziju s 32 GB.
mob.hr/meizu-mx4-recenzija/

 ok. hvala, sviđa mi se. moguce da cu njega onda uzet

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nema ni carine ni pdv ako narucis s honorbuya jer je skladiste tu u Italiji.
youtube.com/mislavbusic
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice