Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.205
|
čitano: 11.176.676
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Samsung A55, xiaomi redmi note 13 pro+, oneplus nord 3...

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ajimerej kaže...

Tužna srca javljam da imam kvar na huawei mate 20 pro, ne reagira više tipka za otključavanje 😭 Šest godina ubijam mobitel i ovo je prvi kvar. Koristim ga još samo postoji rizik ako mi se ugasi, isprazni baterija neću ga moći upaliti.

 

 

Uopće me ne čudi da si tako dugo sa Mate 20 PRO.

Meni je to mobitel sa kojim sam najduže bio, doduše sa prekidima ali sam se družio periodicno s njim u rasponu od 2019 do početka 2023.

Fenomenalan je u svakom mogućem smislu.

Prvi nakon njega sa kojim bi se mogao zamisliti da ga tako dugo koristim je S24 Ultra.

Bio sam ga prodao ali sam se vratio na njega, skuzis brzo da svi imaju jednu ili više ozbiljnijih mana.

Ovaj ako i ima poneki sitniji nedostatak to je stvarno marginalno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2024 12:29 (ocean77).
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ocean77 jedva čekam da se pokida ili barem da zastari ali huawei mate 20 pro se neda.
Ako ću cjepidlačit mana mu je što kamera nekad sporo okida, a to je glupi UI kamere kriv, okinem i piše držite mobitel mirno izoštravam (tako nešto), dok većinom okine fotografiju brzo. A ostalo sve glatko.

Imam već spreman huawei mate 50 pro kad ovaj zastari ali načekat ću se izgleda.

Zna li netko dali bez problema funkcionira garmin Connect apl. na huawei bez googla?
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2024 22:50 (ajimerej).
6 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nakon ankete gdje je dominantno pobjedio redmi note 13 pro, uzeo sam taj mobitel i za moje potrebe sam i vise nego zadovoljan. Kamera dobra, brzo sve, baterija fino drzi..ja nisam zahtjevan korisnik pa mozda nisam previse relevantan. Jedino me zanima ako neko jos ima taj mobitel, mislim da se reklamiraju da se kao napune do 100% za nekih 40ak minuta, meni nekad bude sat nekad dva, kako tolike amplitude? Upalio sam u postavkama ono dopustenje za brze punjenje

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tictactoe kaže...

Nakon ankete gdje je dominantno pobjedio redmi note 13 pro, uzeo sam taj mobitel i za moje potrebe sam i vise nego zadovoljan. Kamera dobra, brzo sve, baterija fino drzi..ja nisam zahtjevan korisnik pa mozda nisam previse relevantan. Jedino me zanima ako neko jos ima taj mobitel, mislim da se reklamiraju da se kao napune do 100% za nekih 40ak minuta, meni nekad bude sat nekad dva, kako tolike amplitude? Upalio sam u postavkama ono dopustenje za brze punjenje

 Koristis original punjac i kabel? 

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Brzina punjenja ovisi i o temperaturi baterije, ako je visoka, neće puniti punom brzinom da spriječi potencijalnu štetu.
Isto tako, ako se za vrijeme punjenja na mobu vrti zahtjevna aplikacija koja treba puno energije, moguće da će punjenje trajati duže od očekivanog.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da, orginal punjac i kabel..ne bude nista upaljeno od aplikacija..nekad i napuni za 40minuta, nekad 2 sata puni..bas dosta varira a ne vidim sto je razlicito izmedju punjenja

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Vidi da ti nije uključen onaj algoritam za "pametno" punjenje, tu nekada zna mob smanjiti amperažu po potrebi.

6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robogo kaže...

Vidi da ti nije uključen onaj algoritam za "pametno" punjenje, tu nekada zna mob smanjiti amperažu po potrebi.

 

Hmm, gdje se tocno nalazi taj algoritam u postavkama? Sad si razmisljam nesto, ako me sjecanje dobro sluzi, nekad kad spojim mobitel na punjenje, pise brzo punjenje, a nekad hyper charging..mozda se varam al mislim da mi ne pise uvijek isto, a nista ne mijenjam.

 

Zadnji put kad sam ga spojio na punjenje, pisalo je 2h da ce trebat,  danas 1.21h. varira dosta. Samo jednom mi je bilo za 40ak minuta pisalo da ce se napunit

 

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 8:29 (tictactoe).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Probaj zamjenit kabel

6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wiz3m4n kaže...

Probaj zamjenit kabel

  Probao sam s drugim kabelima, ne bude brze. Al svakako bi trebao bit njihov orginalni kabel i punjac da bi se brzo punilo ako sam dobro shvatio. Jedino ako nesto nije u redu sa adapterom/kabelom, ne znam jel ima smisla to ic reklamirat. Ali punjenje po sat i pol(nekad i duze) je stvarno previse

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

stari (76 g., nagluh, pakljav ali eto...) hoće smartphone (on bi Viberiral s unucima ?!?) , pa da li ima štogod bolje za takvog korisnika od:

 

https://www.links.hr/hr/smartphone-oscal-s70-pro-6-09-4gb-64gb-android-12-crno-narancasti-010301714

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Sused podravec, ja bih rekao da ima Motorola

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala na sugestiji, definitivno je moderniji i "jači" samo, nije oklopljen (stari je lovac - zato mi je važno da ima IP&x i malo robusniji bude, uz veću bateriju)...

 

ali možda ako ga dobijem u ruke, ipak padne Motorola (uvijek su bili najbolji po pitanju prijema signala)...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ma to riješiš sa maskom, i sam sam mišljenja kako je ta Motorola kud i kamo bolja brža i fluidnija, a maska je mislim u kutiji, do tada sa alija ili sl. pojačaš sa kakvom Armor maskom

 

 

svi su je dobro ocjenili....8/10  a i baterija joj je močna

 

evo i 

od garavog, ima 33w punjač i masku

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 9:37 (Wiz3m4n).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice