Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.164
|
čitano: 11.149.685
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vlasnik sam Samsunga S8, dali se isplati prjeći na ONEPLUS 6 s pogleda kvalitete mobitela.

Malo mi dojadio Samsung.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da li netko zna koja je razlika između NOKIA 7 PLUS i NOKIA 7 PLUS DUAL? I zašto je ovaj drugi jeftiniji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Azmo kaže...

Da li netko zna koja je razlika između NOKIA 7 PLUS i NOKIA 7 PLUS DUAL? I zašto je ovaj drugi jeftiniji?

 Jedina razlika sto je drugi dual sim. Mozda je jeftiniji jer gledas u razlicitim trgovinama

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jomi kaže...

Vlasnik sam Samsunga S8, dali se isplati prjeći na ONEPLUS 6 s pogleda kvalitete mobitela.

Malo mi dojadio Samsung.

Pricekaj oneplus 6t pa vidi. Oneplus 6 je totalno los value sad jer padaju cijene svih mobitela, osim njega, kao npr: galaxy s9, lg g7, xperia xz2 itd. Oneplus se isplati kupovat tek kad izađe. Već ga sad xiaomi mi8 deklasira u cijeni

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 15:39 (Mambinjo).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sokios kaže...

Pozdrav!

 

Evo da javim da sam na kraju ipak uzeo HTC U11 u Tele2, vuklo me na  Huawei P20 ali ipak cijena HTC-a je ipak prevagnula.

 

Ali i jedan drugi detalj, a to je 16:9 zaslon kod HTC-a za razliku od S8 i P20 koji imaju te izdužene ekrane koji su u biti dosta manji, kad uzmeš oba moba u ruke jedan pored drugog tek onda shvatiš razliku. Da sam išao na S8 drfinitivno bi morao ići na S8+ varijantu ili kod Huaweia P20 pro a to mi je ipak bilo previše novaca.

 

BTW HTC U11 imate u City Centru One West , i još uz njega dobijete neki odron NOA mob za 1kn !!! Tako da je to stvarno nenadmašna ponuda.

 

Koja NOA se to dobiva??

Inace mislim da cu se sutra zaletit po taj U11. Pikirao sam mob do 1500kn (A2 lite ili P smart), al taj U11 mi se cini kao tako dobra ponuda da mi ju je zao propustit.

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sokios kaže...

Pozdrav!

 

Evo da javim da sam na kraju ipak uzeo HTC U11 u Tele2, vuklo me na  Huawei P20 ali ipak cijena HTC-a je ipak prevagnula.

 

Ali i jedan drugi detalj, a to je 16:9 zaslon kod HTC-a za razliku od S8 i P20 koji imaju te izdužene ekrane koji su u biti dosta manji, kad uzmeš oba moba u ruke jedan pored drugog tek onda shvatiš razliku. Da sam išao na S8 drfinitivno bi morao ići na S8+ varijantu ili kod Huaweia P20 pro a to mi je ipak bilo previše novaca.

 

BTW HTC U11 imate u City Centru One West , i još uz njega dobijete neki odron NOA mob za 1kn !!! Tako da je to stvarno nenadmašna ponuda.

 Može malo više detalja, koliko si ga platio, koja tarifa i sl?

Kakva je baterija? Dolazi li u pakiranju brzi punjač (quick charge)?

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

Biram za prijatelja uređaj. Uvjet mu je Samsung, da je nov, da ima dobru bateriju i solidnu kameru.
Budžet je do 3200 kuna cca, iz dućana ili Njuškala, samo da je novi.

Moj izbor sa kojim se on složio je Samsung Galaxy A8 plus ili Samsung Galaxy A8 star (A9)
Na Njuškalu se A8 plus kreće oko 3000 kuna, dok sam Star našao na Mobileshop.eu stranici i cijena je 3157 kuna.

A8 plus ima 3500 mAh bateriju, solidnu kameru, IP68 certifikat, 6 incha display i izašao je 2017 godine. Jedinu manu koju mu vidim je da je star godinu dana i da je na njemu još uvijek Nougat.

A8 Star je izašau u lipnju 2018, vrti Oreo, ima 6.3 incha ekran, bateriju od 3700 mAh, dve stražnje kamere i dobru prednju od 24 Mp.

Po meni se Star čini bolji izbor, jer je noviji, ima veću bateriju, Oreo umjesto Nougata, dvije kamere. Jedino što nema je ip68 certifikat, što njemu nije bitno.

Star je koliko mi se čini namijenjen za Indijsko/Kinesko tržište pa nisam našao puno recenzija o istome. Našao sam dvije i na te dvije nije bilo previše zamjerki na rad uređaja i općenito.

Sa navedene stranice me jedino muči da li ima sve Google aplikacije i da li podražava sve mreže kod nas u Hrvatsko.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
zuper kaže...
U Instaru je Xiaomi Mi Mix 2 za 2750kn. I to je odličan izbor do 3000kn pogotovo jer imaš bezeless ekran bez notcha, iznimna kvaliteta izrade i brzina na razini flagshipa. Sad je Pocophone u trendu, ali nije ni ovaj za ignorirati.

  Mi mix 2 se ne moze usporediti sa htcom budimo realni. Moze imat bezeless ekran, ali i dalje je ljepsi ekran na htcu. Htc ima bolju i prednju i zadnju kameru, a i cisci softwer je po meni na htcu

 Heheheh čekao sam te. Imao sam ih oba u isto vrijeme. MiX 2 ima duplo bolji ekran od U11. Svijetliji je, boje su življe ako želiš, prirodnije ako želiš, na suncu se puno bolje vidi i u mraku može brightness biti spušten više od U11. I bezelless je. Kamere jesu gore, ali po ekranu ga Mix rastavlja.

Prestani molim te kakati po forumu ako nemaš pojma, već ti je rečeno... Netko te možda i shvati kao vjerodostojnog forumaša 

 

Flas1987 neka uzme A8 ako su mu to kriteriji, neće požaliti, samo neka ga uzme sa njuške sa jamstvom operatera. Em je jeftinije, em ima garanciju s kojom može na samsungov premium brzi servis. Nisam siguran da se sa lijevim trgovinama to može

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 20:19 (maks0806).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Taj Poco je plastičan ali Boga mi brzinom otvaranja appova šiša i note 9. Ima video na YT. Ako nije dobar onda je note 9 u banani.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Maks, hvaka na odgovoru, no...

Ja sam prije dosta godina narucivao preko te stranice, dobio sam racun, garanciju, koja vrijedi u Agram servisu. Sa te strane se ne bojim. Ali po svemu mi se star nekako cini bolji od A8. Izuzev toga kaj bi narucivao preko te stranice, kaj ti mislis?

 

I jos jedno pitanje. Vidim da si gore odgovarao za Mixa i u11. Ja sam imao u11 i na tim mobitelu je vrh kamera ali zaista. Prodao sam ga zbog kriminalne baterije. Vec oko 17h bi mi bila na svega par posto. Nikad preko 3 sata SOTa nisam imao.

 

Sada bi si uzeo Xiaomi mi mix 2 kao sluzbeni. Kakva je baterija na njemu?

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Flas1987 kaže...

Maks, hvaka na odgovoru, no...

Ja sam prije dosta godina narucivao preko te stranice, dobio sam racun, garanciju, koja vrijedi u Agram servisu. Sa te strane se ne bojim. Ali po svemu mi se star nekako cini bolji od A8. Izuzev toga kaj bi narucivao preko te stranice, kaj ti mislis?

 

I jos jedno pitanje. Vidim da si gore odgovarao za Mixa i u11. Ja sam imao u11 i na tim mobitelu je vrh kamera ali zaista. Prodao sam ga zbog kriminalne baterije. Vec oko 17h bi mi bila na svega par posto. Nikad preko 3 sata SOTa nisam imao.

 

Sada bi si uzeo Xiaomi mi mix 2 kao sluzbeni. Kakva je baterija na njemu?

Ja trenutno imam U11, mobitel ima brutalnu bateriju. Neznam sto je tu HTC napravio ali baterija mu je definitivno najveca prednost. Imao sam prije S9+ i on mi je bio ocajan. Sad redovno cijeli dan imam sve upaljeno (Wifi, BT, Lokacija, Mobilni podaci) i traje mi cijeli dan. Jutros u 7h skinut sa punjaca, sada na 37%. 3:45h SOT

 

Ovo je sve zahvaljujuci brutalnom stand by-u

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Onda uzmi A8 star, čini se bolji izbor bar ovako na papiru :D

S660 je odličan procesor, base storage je 64gb, dupla kamera i nešto veća baterija su svakako plus

 

Mix2 ima tek nešto bolju bateriju, taman koliko bi se reklo po kapacitetu. 4,5h SOT-5, dok bi U11 nakon tjedan dana bio 3,5h-4 ovisno što radim. Da je MiX2 prvak po bateriji, ne. Je li loš? Ne. Meni je on bio super zbog fantastičnog bezelless LCD ekrana, izgleda puno više wow tom keramičkom izradom i malim bezelima od U11, te navigacija moba je iznimno prirodna sa gesture inputom pa je HTC-ovo rješenje bilo kao da sam se vratio par godina unatrag po tom pitanju. Kamere su svakako nešto što je sređeno tek sa Mi2s. Nisu neupotrebljive, ali kod U11 su jednostavno bolje. 

 Ako možeš progutati notch i plastiku, pocophone je fantastičan izbor što se tiče baterije, ima utor za sluške i ima trenutno najjači chip. Baš je powerhouse, a cijenom pristupačan. 

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
gamer34 kaže...
sokios kaže...

Pozdrav!

 

Evo da javim da sam na kraju ipak uzeo HTC U11 u Tele2, vuklo me na  Huawei P20 ali ipak cijena HTC-a je ipak prevagnula.

 

Ali i jedan drugi detalj, a to je 16:9 zaslon kod HTC-a za razliku od S8 i P20 koji imaju te izdužene ekrane koji su u biti dosta manji, kad uzmeš oba moba u ruke jedan pored drugog tek onda shvatiš razliku. Da sam išao na S8 drfinitivno bi morao ići na S8+ varijantu ili kod Huaweia P20 pro a to mi je ipak bilo previše novaca.

 

BTW HTC U11 imate u City Centru One West , i još uz njega dobijete neki odron NOA mob za 1kn !!! Tako da je to stvarno nenadmašna ponuda.

 

Koja NOA se to dobiva??

Inace mislim da cu se sutra zaletit po taj U11. Pikirao sam mob do 1500kn (A2 lite ili P smart), al taj U11 mi se cini kao tako dobra ponuda da mi ju je zao propustit.

 Ovu kombinaciju sam uzeo.:

 

https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/htc-u11-dual-sim-srebrni-noa-core-stilo-dual-sim-crni/d1068/

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Eyekool kaže...
sokios kaže...

Pozdrav!

 

Evo da javim da sam na kraju ipak uzeo HTC U11 u Tele2, vuklo me na  Huawei P20 ali ipak cijena HTC-a je ipak prevagnula.

 

Ali i jedan drugi detalj, a to je 16:9 zaslon kod HTC-a za razliku od S8 i P20 koji imaju te izdužene ekrane koji su u biti dosta manji, kad uzmeš oba moba u ruke jedan pored drugog tek onda shvatiš razliku. Da sam išao na S8 drfinitivno bi morao ići na S8+ varijantu ili kod Huaweia P20 pro a to mi je ipak bilo previše novaca.

 

BTW HTC U11 imate u City Centru One West , i još uz njega dobijete neki odron NOA mob za 1kn !!! Tako da je to stvarno nenadmašna ponuda.

 Može malo više detalja, koliko si ga platio, koja tarifa i sl?

Kakva je baterija? Dolazi li u pakiranju brzi punjač (quick charge)?

 

Platio sam ga 1kn, zapravo 2kn za oba uređaja :) Trifa i naknada za uređaj  me sve skupa izađe 220kn/mj (produživao sam pretplatu pa sam dobio mali popust inaće je 239kn/mj.)

Ova kombinacija : https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/htc-u11-dual-sim-srebrni-noa-core-stilo-dual-sim-crni/d1068/

 

Bateija je za sada sasvim OK, cijeli dan ga intenzivno koristim i sad je baterija na 25% (skinut s punjača u 6.00h ujutro a sad je 21.35h, puno poziva, dosta surfanja na 4g i malo fotkanja).

 

Da, u pakiranju je quick charger 3.0.

 

 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
goust78 kaže...

POz,dvoumim se izmedju Redmi note 5,P smarta i Honora 7x.

Znaci volim da vidim i antutu ali mi treba i dobra bat. i da pravi dobre fotke ..

Opisak prsta ,Dobar ekran ...

 

Ima li nesto bolje za oko 200 eura ?Ekran najmanje 5.5 + inca .

 

 

Sad koristim S Note 3 i sve je ok ali nema naravno opisak prsta ,face unlock i sl , :)

Znaci ili kupi redmi note 5 

ili ovo

https://www.alzashop.com/asus-zenfone-max-pro-zb602kl-black-d5442362.htm?o=2

 Kupio redmi note 5, ne svidja mi se Miui,vracam se ja na amoled i samsung. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 7:50 (goust78).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Marko, ocito imas neku poboljsanu verziju u11, jer je meni baterija sve, samo ne brutalna bila Frend je isto imao u 11 prodao je zbog istog razloga, kriminalna baterija. Nikad preko 3 i pol sata SOTa i uvijek oko 17h je na ispod 10%. Identicna prica kod frenda. Od aplikacija koristim vocap, viber, mbanking, Instagram, chrome, mail,  i kakvih desetak poziva dnevno.

 

Nakon u11 uzeo s8, nakon 3 mjeseca prodao zbog istog razloga.

Sada imam Nokiu 7 plus, identicno sve koristim i imam oko 5 sati SOTa i s time da mi tek oko 21h baterija padne ispod 10 %.

 

Istina za volju, svi koristimo drugacije mobitel. Tako da pretpostavljam tebi bi na 7 plus baterija trajala sigurno dva dana. 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
onda je ovo bolja kombinacija od toga Htc sa starinskim zaslonom...

https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/xiaomi-pocophone-f1-dual-sim/d1089/
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

E super, baterija mi je najveci uputnik. Kamera ako je okej, ja zadovoljan. Ma mix2 bi najrade uzeo zbog dizajna, jer mi mobitel stvarno izgleda cudesno. Pocophone nemamo u ponudi u firmi tako da nista od toga. Hvala jos jednom na infu.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Flas1987 kaže...

Marko, ocito imas neku poboljsanu verziju u11, jer je meni baterija sve, samo ne brutalna bila Frend je isto imao u 11 prodao je zbog istog razloga, kriminalna baterija. Nikad preko 3 i pol sata SOTa i uvijek oko 17h je na ispod 10%. Identicna prica kod frenda. Od aplikacija koristim vocap, viber, mbanking, Instagram, chrome, mail,  i kakvih desetak poziva dnevno.

 

Nakon u11 uzeo s8, nakon 3 mjeseca prodao zbog istog razloga.

Sada imam Nokiu 7 plus, identicno sve koristim i imam oko 5 sati SOTa i s time da mi tek oko 21h baterija padne ispod 10 %.

 

Istina za volju, svi koristimo drugacije mobitel. Tako da pretpostavljam tebi bi na 7 plus baterija trajala sigurno dva dana. 

Sto je najzalosnije, ja sam isto iznenaden. Mozda sam na ovom forumu i najveci heavy weight user kojeg mozes naci. Ne igram igrice, ali upaljen mi je Wifi, BT, Lokacija, 4G, Mobilni podaci, dva maila, dva Whatsappa, brdo poziva dnevno, YT itd. Na S9/S9+ mi nije niti 10h trajala, ovo me stvarno iznenadilo, bas neocekivano. Ali ponavljam, spasava ga stand by time, u koristenju je prosjecan, stand by time je brutalan i to mi puno pomaze jer mi je na S9/N8/S9+ stand by time bio ocajan

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Da se razumijemo, ne pljujem ja po u11. Meni je taj mobitel imao savrsenu kameru, dobar ekran, predobar dizajn, bas po mom ukusu, bio fludidan. Frend koji je profesionalni fotograf se cudio dobroj kameri na tom mobitelu. Ali baterija je bila faktor koji je presudio. I da, u zadnjih 5 godina minimalno, nemam niti jednu igricu instaliranu, niti mobitel koristim za igrice. 

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

To je samsung issue. Jučer/prekjučer je LinusMemeTips izbacio video točno o tome. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne ide maksu od ruke da uvaljuje pocophone ljudima koji uzimaju moibtel preko preplate. Pa nisu ljudi budale da uzimaju pocophone preko preplate za cijenu koliko on dodje i na bonove.

Normalno da se uzima galaxy s8, htc u11 i slicni jer ga unistavaju u svim aspektima osim procesoru, a budimo realni, razlika između snapdragon 835 i 845 je minimalna. Nije to više doba prelaska sa galaxy s1 na galaxy s2 pa da je WOOOW.

Znači ljudi pocophone je BEST VALUE za kupovanje u slobodnoj prodaji i ako nemate preplatu već uzimate BONOVE

U svim drugim slučajevima je UŽASAN VALUE pored drugih mobitela.

To što maks koristi bon od 30 kn i drugima pokušava uvalit moibtel koji nije dobar value na preplatu i u tome ne uspijeva pokazuje koliko je deluzionalan i fanboy u tom aspektu prema xiaomiu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Kome sam rekao išta takvo pobogu? Rekao sam da si u zabludi oko kvalitete zaslona i mnogočega drugog... Ti trkeljaš gluposti bez da si vidio ijedan mob. Opet ti sa uništavanjem a lijepo sam ti objasnio što je točno na kojem bolje i meni nešto govoriš... Rekao sam čovjeku da ako želi bolju bateriju i brži mob da ne gleda S8 uz pocophone u ponudi iste tgovine, reci mi molim te što je tu krivo. Ili nemoj, nemaš blage 

 

I fyi, koristim glupu vipovu pretplatu gdje još otplaćujem usrani HTC 10, 300kn mjesečno. Čim istekne u 10om mj ugovor, idem na bonove jer to jedino ima smisla. Kakve mrtve pretplate i mobiteli za 10000kn...

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 10:44 (maks0806).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...

Ne ide maksu od ruke da uvaljuje pocophone ljudima koji uzimaju moibtel preko preplate. Pa nisu ljudi budale da uzimaju pocophone preko preplate za cijenu koliko on dodje i na bonove.

Normalno da se uzima galaxy s8, htc u11 i slicni jer ga unistavaju u svim aspektima osim procesoru, a budimo realni, razlika između snapdragon 835 i 845 je minimalna. Nije to više doba prelaska sa galaxy s1 na galaxy s2 pa da je WOOOW.

Znači ljudi pocophone je BEST VALUE za kupovanje u slobodnoj prodaji i ako nemate preplatu već uzimate BONOVE

U svim drugim slučajevima je UŽASAN VALUE pored drugih mobitela.

To što maks koristi bon od 30 kn i drugima pokušava uvalit moibtel koji nije dobar value na preplatu i u tome ne uspijeva pokazuje koliko je deluzionalan i fanboy u tom aspektu prema xiaomiu.

 Ni jedan mobitel kod nas na pretplatu nije dobar "value"

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Postoje prioriteti tokom kupnje, recimo netko želi velik battery life i takvome nekome dati u ruke SD 845 ili SD 835 pored SD 636 i SD 660 je ludilo.
Isto tako, vrsta OS-a, SEXP ili MIUI ili goli OS(android One) je nešto što je također stvar odabira pored svih ostalih verzija.
Na kraju krajeva, kupac ima pristup internetu, malo googlea i youtubea i sazna sve.
Tako da je Poco nije uvijek bestbuy a nije ni RN5 Pro.
Ovisi tko želi i što želi.
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Kome sam rekao išta takvo pobogu? Rekao sam da si u zabludi oko kvalitete zaslona i mnogočega drugog... Ti trkeljaš gluposti bez da si vidio ijedan mob. Opet ti sa uništavanjem a lijepo sam ti objasnio što je točno na kojem bolje i meni nešto govoriš... Rekao sam čovjeku da ako želi bolju bateriju i brži mob da ne gleda S8 uz pocophone u ponudi iste tgovine, reci mi molim te što je tu krivo. Ili nemoj, nemaš blage 

 

I fyi, koristim glupu vipovu pretplatu gdje još otplaćujem usrani HTC 10, 300kn mjesečno. Čim istekne u 10om mj ugovor, idem na bonove jer to jedino ima smisla. Kakve mrtve pretplate i mobiteli za 10000kn...

 Ne znam koji je smisao s tobom pricati jer samo pricas lazi i gluposti. Niti si ti ikad imao preplatu, niti si ti imao ikad htc 10, kao sto nisi imao mnogobrojne mobitele koje si tijekom narednih mjeseci nabrojao i preko njih 50 koji su izasli iza 2017 godine. Ti si jedan patološki lažov koji pokušava svoje frustracije na neki nacin rješavati kroz forume vrijeđajući druge bez davanja valjanih razloga. Ekran na htc u11 je definitivno bolji od xiaomia, jer sam ga mogao isprobati u centru, dok mi poznanik ima xiaomi mi mix 2 kojeg sam ju sa pocetkom godine preporucio da kupi jer je bio 2999kn ako se ne varam. Razlika u kvaliteti je izuzetno vidljiva u kontrastu i samoj kvaliteti lcda. Jednostavno, nakon sonya koji pravi najbolje lcd zaslone na tržištu, htc je definitivno broj 2. Konstantno vrijedas ljude koji daju potpuno validne razloge izvlaceci se na nacin da si kupovao te iste mobitele.

O hardweru i softweru znas ko moja baba jer jedino sto o tome znaš je ono sto si pogledao na youtubeu.

Ljudi koji uzimaju preplate su poslovni ljudi kojima je potrebno neograniceno poziva i roaming u inozemstvu uz minimalno 15gb podaktovnog prometa.

Takvi ljudi, ako već žele kupovati mobitele, kupovat ce ono sto im se nudi uz tarifu i na taj nacin proći jeftinije. Nece uzimat tvoj usrani pocophone ako zbog tarife za istu cijenu mogu uzeti galaxy s8.

Normalno je da će se ljudima koji su na bonovima preporuciti xiaomi mi 8 ili pocophone, ali prekini vise s glupostima kad netko traži mobitel preko preplate. Ti se ne razumijes u preplate jer je nikad nisi ni imao, niti ces imati jer ionako ne izlazis iz kuce i zato razumno davaj argumente uzimanja mobitela jer galaxy s8, htc u11 su definitivno bolji od pocophonea. Nije u pitanju samo ekran, samo kamere. Tu je kvaliteta izrade, tu je podrska sigurnog streama u hd hd rezoluc i vise preko netflixa, hboa i sl. To pocophone nema jer koriste prastari chip. To sve izgleda lijepo na papiru kad napisu. Ali pocophone usporedivat sa htc u11 ili galaxy s8 nene. Govorim iz aspekta studenta fakulteta elektoelektrotehnike i računarstva. Eto, odsad se vise ni ne obazirem na tvoje poruke jer trkeljas gluposti.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Poco je 100kn mjesečno na 2 godine, odmah je kunu a znači 2401kn S8 je 130kn mjesečno a odmah je 199kn. Znači 3319kn. Skuplji 918kn i to nekome znači. Brijem da je Adreno 630 dosta jači od 540 a i sada ići sa S8 na pretplatu kada uskoro dolazi S10. Imati u jednom trenu 2 generacije stari mob a plaćati pretplatu, to isto nije dobro. Naći će Poco kupce, ja bih volio da i ostali malo uštede na izradi za određeni krug kupaca a da unutra zadrže top komponente. Zašto ne. A i padavičarima je bolje uzeti taj od polykarbonata nego da je cijeli stakleni. Zar ne?
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 14:12 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

dali je netko imao u rukama Honor note 10? posto vidim da ga nema za europsko trziste,nisam nikada uzimao mobitel tipa sa aliexpressa neda mi se uopce zezati sa carinom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

mijenjam Samsung Galaxy S6 i imam mogućnost izbora između ova 2 telefona:

  • - Samsung Galaxy A6 2018 DS
  • - Huawei Mate 10 lite DS 

 

Molim preporuku.

Hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
linpus kaže...

Pozdrav,

mijenjam Samsung Galaxy S6 i imam mogućnost izbora između ova 2 telefona:

  • - Samsung Galaxy A6 2018 DS
  • - Huawei Mate 10 lite DS 

 

Molim preporuku.

Hvala

 Je li ti ozbiljno to jedina opcija? Oba su užasna za svoju cijenu. Nikad kupovat samsung i huawei u low end i mid range segmentu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice