OnePlus One

poruka: 1.019
|
čitano: 193.969
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus One
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 19:23 (someguy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One
msimu666 kaže...

Pozdrav ekipa, evo danas sam dobio mail da su poslali (od mobicitya) i dobio sam trackin number DHL. Zna li tko ko je naručivao za koliko bi on mogao biti u Splitu? Ovaj tjedan?

 

Do sutra je u ZG, preksutra kod tebe.
13 godina
offline
Re: OnePlus One
assassin.st kaže...
msimu666 kaže...

Pozdrav ekipa, evo danas sam dobio mail da su poslali (od mobicitya) i dobio sam trackin number DHL. Zna li tko ko je naručivao za koliko bi on mogao biti u Splitu? Ovaj tjedan?

 

Do sutra je u ZG, preksutra kod tebe.

Wow, ozbiljno? nadam se, al nekako sumnjam... pošiljka je u Manchesteru pokupljena tek u 16:10, ajme jedva cekam :)

13 godina
offline
OnePlus One

Ljudovi di se može nabaviti invite za kupnju, sry šta ovako upadam al nisan baš u toku sa svim tim :D

battlelog - Volume_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Volume kaže...

Ljudovi di se može nabaviti invite za kupnju, sry šta ovako upadam al nisan baš u toku sa svim tim :D

 

Bilo je na eBayu, moglo se nac povoljno, sad vec ne znam imali jos...

 

Malo off:

 

Meni je danas poslan iz Njemacke za Poreč (HR)... Poslan je DHL-om i kostalo je oko 10eura. Za koliko mogu ocekivat da ce stic? Bilo bi dobro da dođe do petka :/

12 godina
offline
Re: OnePlus One
msimu666 kaže...
assassin.st kaže...
msimu666 kaže...

Pozdrav ekipa, evo danas sam dobio mail da su poslali (od mobicitya) i dobio sam trackin number DHL. Zna li tko ko je naručivao za koliko bi on mogao biti u Splitu? Ovaj tjedan?

 

Do sutra je u ZG, preksutra kod tebe.

Wow, ozbiljno? nadam se, al nekako sumnjam... pošiljka je u Manchesteru pokupljena tek u 16:10, ajme jedva cekam :)

 

Takav je bio moj slucaj, isto paket s mobicityja. Do navecer je bio u UK centru, sutradan rano ujutro u Italiji pa dva sata nakon toga u Zagrebu, oko 10h. I onda je sutradan stigao u Split kod mene.
12 godina
offline
Re: OnePlus One
someguy kaže...

Dobit će te novce nikad.

15 godina
offline
Re: OnePlus One
msimu666 kaže...

Pozdrav ekipa, evo danas sam dobio mail da su poslali (od mobicitya) i dobio sam trackin number DHL. Zna li tko ko je naručivao za koliko bi on mogao biti u Splitu? Ovaj tjedan?

 

Na isti dan nam je poslan,i ja ga ocekujem u srijedu ili cetvrtak:)

13 godina
offline
OnePlus One

Hhahaha evo slika... proputuje pola svita za pola dana, al mu od ZG do ST treba cili dan? :D a ja se vec nada da ce danas doc

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus One
msimu666 kaže...

Hhahaha evo slika... proputuje pola svita za pola dana, al mu od ZG do ST treba cili dan? :D a ja se vec nada da ce danas doc

Danas je praznik pa mozda zato, vjerovatno ce ti sutra doc.

Windows Phone FTW
9 godina
protjeran
offline
OnePlus One

DHL za Hrvatsku 3,maksimalno 4 dana..iz  Njemacke

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 15:01 (duhonja).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: OnePlus One
DommY kaže...
msimu666 kaže...

Hhahaha evo slika... proputuje pola svita za pola dana, al mu od ZG do ST treba cili dan? :D a ja se vec nada da ce danas doc

Danas je praznik pa mozda zato, vjerovatno ce ti sutra doc.

Ali piše Departed Facility in ZAGREB - CROATIA :))) dođi mi danas!!!!!!!

15 godina
offline
Re: OnePlus One
msimu666 kaže...
DommY kaže...
msimu666 kaže...

Hhahaha evo slika... proputuje pola svita za pola dana, al mu od ZG do ST treba cili dan? :D a ja se vec nada da ce danas doc

Danas je praznik pa mozda zato, vjerovatno ce ti sutra doc.

Ali piše Departed Facility in ZAGREB - CROATIA :))) dođi mi danas!!!!!!!

Kad bude pisalo forwarded for delivery onda znas da je blizu tebe. Pretpostavljam da ce to pisati sutra ujutro, a do 12 sutra bi trebao imati mobitel u rukama.

Windows Phone FTW
12 godina
offline
Re: OnePlus One

Naravno da ti nece doci danas kad je danas praznik..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
13 godina
offline
Re: OnePlus One
DommY kaže...
msimu666 kaže...
DommY kaže...
msimu666 kaže...

Hhahaha evo slika... proputuje pola svita za pola dana, al mu od ZG do ST treba cili dan? :D a ja se vec nada da ce danas doc

Danas je praznik pa mozda zato, vjerovatno ce ti sutra doc.

Ali piše Departed Facility in ZAGREB - CROATIA :))) dođi mi danas!!!!!!!

Kad bude pisalo forwarded for delivery onda znas da je blizu tebe. Pretpostavljam da ce to pisati sutra ujutro, a do 12 sutra bi trebao imati mobitel u rukama.

aha :)) uf, a na poslu sam, jel ga može netko drugi iz kuće preuzet ili moram osobno?

9 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus One
msimu666 kaže...
DommY kaže...
msimu666 kaže...
DommY kaže...
msimu666 kaže...

Hhahaha evo slika... proputuje pola svita za pola dana, al mu od ZG do ST treba cili dan? :D a ja se vec nada da ce danas doc

Danas je praznik pa mozda zato, vjerovatno ce ti sutra doc.

Ali piše Departed Facility in ZAGREB - CROATIA :))) dođi mi danas!!!!!!!

Kad bude pisalo forwarded for delivery onda znas da je blizu tebe. Pretpostavljam da ce to pisati sutra ujutro, a do 12 sutra bi trebao imati mobitel u rukama.

aha :)) uf, a na poslu sam, jel ga može netko drugi iz kuće preuzet ili moram osobno?

Moze bilo tko od ukucana,jer dostavljaju prvo na adresu..tek ako nema nikog,vracaju na postu,a onda mozes samo ti,uz osobnu..

12 godina
offline
OnePlus One

Možeš ih i nazvat da ti ga dostave na posao, tako sam ja napravio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Gdje pratite DHL dostavu? Ja sam ukucavao broj na njihovoj stranici al ne dobijem nista, mozda jos ne pokazuje? Broj je sa racuna u obliku RM13*****DE

15 godina
offline
Re: OnePlus One
Cobralion kaže...

Gdje pratite DHL dostavu? Ja sam ukucavao broj na njihovoj stranici al ne dobijem nista, mozda jos ne pokazuje? Broj je sa racuna u obliku RM13*****DE

Pričekaj par sati ako su ti tek poslali tracking number..treba malo vremena dok se pokaze.

Windows Phone FTW
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
DommY kaže...
Cobralion kaže...

Gdje pratite DHL dostavu? Ja sam ukucavao broj na njihovoj stranici al ne dobijem nista, mozda jos ne pokazuje? Broj je sa racuna u obliku RM13*****DE

Pričekaj par sati ako su ti tek poslali tracking number..treba malo vremena dok se pokaze.

Poslan je jucer prijepodne i na racunu pise t. number, al jos uvjek ga ne vidim. Postojil jos neka stranica za pratit?

12 godina
offline
Re: OnePlus One
Cobralion kaže...
DommY kaže...
Cobralion kaže...

Gdje pratite DHL dostavu? Ja sam ukucavao broj na njihovoj stranici al ne dobijem nista, mozda jos ne pokazuje? Broj je sa racuna u obliku RM13*****DE

Pričekaj par sati ako su ti tek poslali tracking number..treba malo vremena dok se pokaze.

Poslan je jucer prijepodne i na racunu pise t. number, al jos uvjek ga ne vidim. Postojil jos neka stranica za pratit?

  Na DHL-u prikaze kroz nekoliko sati. Probaj preko njihove stranice, ali koliko znam njihov tr. broj je bez slova, probaj tako upisati.

9 godina
protjeran
offline
OnePlus One

sorry na njemackom....

 

http://nolp.dhl.de/nextt-online-public/report_popup.jsp  

 

 

ima gore na stranici, tab za prebacivanje na engleski

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 15:48 (duhonja).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Mislim da je broj uredu. Vidio sam maloprije negdje da postoji format XX123456789DE.

Jos uvjek nema nigdje nista, pa cu pricekat neko vrijeme..

Jedino sto sam dobio je tacno vrijeme slanja na jednoj od stranica:

http://prntscr.com/49s79p

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 16:02 (Cobralion).
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

2 dana :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

2 dana :)

Sta 2 dana? {#}

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

moj je ca Carini od 29.07., 04.08. dobio pcp, odmah poslao račun... Koliko otprilike treba da ga ocarine i pošalju???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus One

Stigao je danas,narucen prosli tjedan preko mobycitya.

Sve odlicno osim zamjerke da su mi poslali uk adapter za punjac srecom imam doma nas tako da sve 5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Pozdrav svima, pokusao sam doci do Invite-a ali ne ide da ga slikas, ako netko ima placam pice (da ne bude djabe :) )

 

Takodjer proslijedim ovdje 2 invite-a na forumu ako mi netko izadje u susret

 

Hvala unaprijed i isprike jos jednom za molbu ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Ovisi o kanalu dobave. Ali stvar je vjerojatno takva da je nabavni trošak za njega onih 300 eur + PDV kojeg treba platiti kad ga stavlja na firmu...i eto ti cijene.

Da ne kažem da firma koja ga tako prodaje mora snositi i troškove eventualnog jamstva.

Tako da cijena je u potpunosti korektna ako uzmeš u obzir sve te dodatke.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice