Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 147.004
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
amater_2 kaže...
tnakir kaže...
amater_2 kaže...

 

Da, to sam i ja gledao. Masu je jeftiniji...

Ja sam ga uzeo prošli tjedan i mob je strava. A evo i usporedba 8x i lumia 820

Mana HTC je nedostatak microsd utora.

a di si ga uzeo {#}{#}

14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Misli na 8X.

Winter is coming...
16 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Jel T-Mobile uzima mobitele direktno u Nokie ili ide preko distributera?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Cijene ce se stabilizirati, znamo da tcom odokativno buba cijene za nove modele.

Nego mene zanima koju navigaciju koristite na Htc-u, jel ima neka besplatna ili se plača ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
pasko kaže...
amater_2 kaže...
tnakir kaže...
amater_2 kaže...

 

Da, to sam i ja gledao. Masu je jeftiniji...

Ja sam ga uzeo prošli tjedan i mob je strava. A evo i usporedba 8x i lumia 820

Mana HTC je nedostatak microsd utora.

a di si ga uzeo {#}{#}

A uzeo sam ga u mistu koji se zove Dinjiška na otoku Pagu, na parkingu restorana di se prodaje paška janjetina po 200kn/kg.

U automobilu ford focus i od forumaša PAŠKO{#}

Jbg. nisam ima vrimena da probamo kakva je janjetina ali to ćemo jednom {#} 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 13:14 (amater_2).
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
bik kaže...

Cijene ce se stabilizirati, znamo da tcom odokativno buba cijene za nove modele.

Nego mene zanima koju navigaciju koristite na Htc-u, jel ima neka besplatna ili se plača ?

Htc ti ima bing karte koje se mogu skinuti  i možeš ih koristit kao offline navigaciju. Skinuo jesam mape za hrv ali još nisam probao kako rade.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 13:17 (amater_2).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Ovo je iz UK s porezima i poštarinom, toliko dođe kada naši obračunaju , što je dosta jeftinije nego kod nas i još su mobiteli otključani

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 15:11 (jobi123).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Lumia 820 - €499 (3784 kn) u slovenskom Mobitelu, €459 (3480 kn) preko njihove E-trgovine. Lumia 920 je €649 (4920 kn), odnosno €604 (4572 kn) na E-trgovini. Zaista ne razumijem zašto je kod nas toliko visoka cijena - možda zbog vrlo ograničenih količina uređaja? Elop je sam izjavio da proizvode uređaje (920 poimence) u manjim količinama, polako povećavajući proizvodnju kroz vrijeme. Budući da smo za današnju Nokiju marginalno tržište van EU, moguće je da su poslali vrlo malo uređaja, koji stoga imaju visoku cijenu.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 15:35 (hrx).
16 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Jako tuzno, žalosno.. ovakve cijene nisam nikako ocekivao i sigurno im necu dati toliko.
Ako cu plaćati pretplatu 180-200 kn mjesecno onda zelim da mi se ponudi Lumia 920 za nekih 100 eura, ipak ja potpisujem na dvije godine..
Ako sam iPhone 4 mogao dobiti povoljno onda mogu i Lumiu... Ljudi zaspite Nokiu i HT porukama na faceu i emailovima pa mozda promjene odluke... AJmoooo !

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
nije ti kriva nokia za visoke cijene.
u SAD-u je sve jeftinije jer oni eto imaju manju plateznu sposobnost
isto kao UK, italija, njemacka itd.
mudrinic ima veliku obitelj, znas...
14 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

U MEDIAWORLD u tori deuropa  u trstu... nokia lumia 820 je 419,00 eura... Mtematika 419-20% ive (pdv ita) = 335,2 eura x 7.5 = 2.514 kn Samo nek mi neko ne spominje naš pdv i granicu... jer napraviš povrat poreza i ne prijaviš na granici... iiiiii nije kodiran samo serigrafato TIM tj imaš neke tim aplikacije koje možeš obrisat

LM
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2013 1:39 (maslinastimufo).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ove nokie mi se nikad nisu svidjale odjednom se preko noci presaltaju na wp i sad misle pobrat sve...e nece moci pogotovo s ovakvim cijenama.

Lik na oglasu trazi za 920 5500kn pa za tu lovu se uzme Note II i jos ostane para za manji auto LOL

el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
Moj PC  
4 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
hsatUSA kaže...

Ove nokie mi se nikad nisu svidjale odjednom se preko noci presaltaju na wp i sad misle pobrat sve...e nece moci pogotovo s ovakvim cijenama.

Lik na oglasu trazi za 920 5500kn pa za tu lovu se uzme Note II i jos ostane para za manji auto LOL

  Cijene jesu visoke, ali će zasigurno pasti. Lud je T-Mobile da stavlja takve cijene.

A još je luđe kupiti Note. Prevelik da ga se nosi u džepu i koristi kao mobitel, a premali da se koristi kao solidan tablet. Prema meni, nema beskorisnijeg uređaja u mobilnom svijetu.

Dok je Lumija odlična i opravdava cijenu. Ne ovu mutavu u Hrv. nego u razvijenim i zdravim zemljama.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Znam da se radi o prednarudzbi, al kod susjeda u Telenoru, Lumia 920:

124 kn/mj * 24 = 2976 kn

 

2862.30 kn - cijena uređaja na toj tarifi

 

 

2862.30 + 2976 = 5838 kn

 

sve skupa kroz dvi godine,

 

pretplata ukljucuje 300 min prema drugim mrezama, 1000 min unutar telenora, 1GB (spusti brzinu nakon što se potroši promet), 1000 sms...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2013 20:21 (chipina).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

1. Može li se u WP8 pregledavati dokumenti iz skydrive-a ili dropboxa dok sam offline?

2. Mogu li se skidati pjesme/videi/dokumenti/fileovi i spremiti na sd karticu/internu memoriju pomoću browsera?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ma ova Lumia 920 razvaljuje, u pogledu fotića i videa, jedino je bolja od nje 808.. Al ovo je strava koje lumia slike radi, i napokon ima stabilizaciju kod snimanje videa kak spada. Low ligth slike neću ni spominjat, jer su odlične..

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Vidim po njuškalu da ima za prodaju Lumia 920 po 3.900 kn. Da li je netko već od vas to uzimao, zanima me cisto da nije neki "scam"? ;)

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
kule kaže...

Vidim po njuškalu da ima za prodaju Lumia 920 po 3.900 kn. Da li je netko već od vas to uzimao, zanima me cisto da nije neki "scam"? ;)

 

Trebalo bi sredinom mjeseca doci i sluzbeno u HR, kod operatera i u ducane, pa cijene padaju.

U slo je cijena 500 Eura u http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/aparati.aspx?aid=2027&pu=0

Tako da nije scam!

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
kule kaže...

Vidim po njuškalu da ima za prodaju Lumia 920 po 3.900 kn. Da li je netko već od vas to uzimao, zanima me cisto da nije neki "scam"? ;)

 

 i ja već neko vrijeme pratim cijene po njuškalu. teško da su baš svi oglasi scam. malo me živcira što nokia lijepo puni trgovinu svojim app a HTC apsolutno niš. mislim da ću ovoga prodat i ubost si neku nokiju kad još malo padnu cijene, prošči tjedan su još bile na 4400kn otprilike tako da bolje se još malo strpit dok ne dođu kod nas službeno pa da i cijene još i više padnu...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...
kule kaže...

Vidim po njuškalu da ima za prodaju Lumia 920 po 3.900 kn. Da li je netko već od vas to uzimao, zanima me cisto da nije neki "scam"? ;)

 

 i ja već neko vrijeme pratim cijene po njuškalu. teško da su baš svi oglasi scam. malo me živcira što nokia lijepo puni trgovinu svojim app a HTC apsolutno niš. mislim da ću ovoga prodat i ubost si neku nokiju kad još malo padnu cijene, prošči tjedan su još bile na 4400kn otprilike tako da bolje se još malo strpit dok ne dođu kod nas službeno pa da i cijene još i više padnu...

ljudi koji imaju lumije govore da nokijine aplikacije uopće nisu tako posebne i da bi sad samo zbog njih se isplatilo uzimati lumije naspram htc-a.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EZY-E kaže...

ljudi koji imaju lumije govore da nokijine aplikacije uopće nisu tako posebne i da bi sad samo zbog njih se isplatilo uzimati lumije naspram htc-a.

Nokia je jedina svijetla točka WPa. Točka.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

definitivno... mislim da bi bilo bolje da su samo nokiji dali licencu za OS. strpit ču se još malo i ako ne bude pomaka u odnosu sa kupcima ode ja sa wp8

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

definitivno... mislim da bi bilo bolje da su samo nokiji dali licencu za OS. strpit ču se još malo i ako ne bude pomaka u odnosu sa kupcima ode ja sa wp8

I ja bi mogao to učiniti.

Lagano mi ide na jetru MS i njihova politika.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

mda, čitam, ove godine 2 updejta ali nije se dalo naslutit da će to biti nešto veliko... opet fejlaju.  :( a ni ne znam na što da idem. strah me androida nakon ovog  to mi se za sada čini kao jedina opcija. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 10:16 (skank666).
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Pa HTC one ne izgleda loše {#}

Neznam. Ja ću sačekati do kraja godine pa ću viditi kako će se stvari odvijati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 11:05 (amater_2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Ima ih na njusci ko pljeve po 3800kn pisana garancija, naravno zapakirani. Izvana ih dofuraju I tu trguju...
Bum copil prek njuske, puno jeftinije neg kod nas dok dojde u ducane, ispod 5 soma nebu bile...
Mob je strava po svemu, jedino me malo tezina muci, al bum presel prek toga:)
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Smooth Operator kaže...
EZY-E kaže...

ljudi koji imaju lumije govore da nokijine aplikacije uopće nisu tako posebne i da bi sad samo zbog njih se isplatilo uzimati lumije naspram htc-a.

Nokia je jedina svijetla točka WPa. Točka.

Zasto? Ajde mi navedi razloge zbog kojih je bolje uzeti lumiu 820 koja kosta 2600 kn najmanje na njusci naspram htc 8x koji kosta 1950 kn najmanje?

U vecini je htc bolji - veca rezolucija ekrana, bolje trajanje baterije, laksi je, bolja prednja kamera..

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 12:19 (EZY-E).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EZY-E kaže...

Zasto? Ajde mi navedi razloge zbog kojih je bolje uzeti lumiu 820 koja kosta 2600 kn najmanje na njusci naspram htc 8x koji kosta 1950 kn najmanje?

U vecini je htc bolji - veca rezolucija ekrana, bolje trajanje baterije, laksi je, bolja prednja kamera..

Jednostavno, Nokia je jedina koja krpi Microsoftove propuste i mane OSa. Daje dosta toga besplatno i ono što napravi - radi.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Smooth Operator kaže...
EZY-E kaže...

Zasto? Ajde mi navedi razloge zbog kojih je bolje uzeti lumiu 820 koja kosta 2600 kn najmanje na njusci naspram htc 8x koji kosta 1950 kn najmanje?

U vecini je htc bolji - veca rezolucija ekrana, bolje trajanje baterije, laksi je, bolja prednja kamera..

Jednostavno, Nokia je jedina koja krpi Microsoftove propuste i mane OSa. Daje dosta toga besplatno i ono što napravi - radi.

Što je ona za sad "pokrpala", koju manu OS-a?

I hoću konkretno da mi kažeš što je ona to napravila a da bih zbog toga se isplatilo dati više para za neku njezinu lumiju?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

pogle malo njene appove, neki ćak dodaju u fičre... zadnji kojeg se sječam je jedan da mijenjaš boje OS-u. uostalom, ona svako malo puni svoj market HTC pak, ne. nekako mi sse čini je da je nokia u milosti MS-a, ipak su zajedno u svemu tome.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice