Nokia 5800 XM Pomoc

poruka: 249
|
čitano: 60.227
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

ej...moze li mi neko detaljno objasnit kako da si prebacujem slike, videa, pjesme i aplokacije na svoj novi mob??

i vec ako citate ako zelite stavite svoje najdraze aplikacije!!

pls help!!

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

ej...moze li mi neko detaljno objasnit kako da si prebacujem slike, videa, pjesme i aplokacije na svoj novi mob??

i vec ako citate ako zelite stavite svoje najdraze aplikacije!!

pls help!!

pa vrlo jednostavno, ustekas mob s usb-om u komp i stavis na prijenos multimedije(video, muzika) ili masovna pohrana za sve ostalo...

15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
Mitsuoka kaže...
DommY kaže...

ej...moze li mi neko detaljno objasnit kako da si prebacujem slike, videa, pjesme i aplokacije na svoj novi mob??

i vec ako citate ako zelite stavite svoje najdraze aplikacije!!

pls help!!

pa vrlo jednostavno, ustekas mob s usb-om u komp i stavis na prijenos multimedije(video, muzika) ili masovna pohrana za sve ostalo...

oke probat cu tnx!

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
15 godina
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

jel zan neko kako da si updateam software?' trenutno mi je v21

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

jel zan neko kako da si updateam software?' trenutno mi je v21

jesi instalirao pc suite??? ili bar nokia software updater???

onda 'vako: ako koristis Win7 kad skines Nokia software updater desnim klikom na njega i properties, compability mode XP SP3 i Run as administrator, ako je XP ili Vista onda to netrebas radit, kad ga instaliras spojis mobitel, udes u program, (mob je u nacinu PC Suite) i on ti nade mobitel i koji je firmware dostupan i samo stisnes next ili yes sta vec pise i pustis ga po ure. To bi bilo to

15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
Mitsuoka kaže...
DommY kaže...

jel zan neko kako da si updateam software?' trenutno mi je v21

jesi instalirao pc suite??? ili bar nokia software updater???

onda 'vako: ako koristis Win7 kad skines Nokia software updater desnim klikom na njega i properties, compability mode XP SP3 i Run as administrator, ako je XP ili Vista onda to netrebas radit, kad ga instaliras spojis mobitel, udes u program, (mob je u nacinu PC Suite) i on ti nade mobitel i koji je firmware dostupan i samo stisnes next ili yes sta vec pise i pustis ga po ure. To bi bilo to

e instalo sam nokia pc suite, dalje nez sta terba napravit di da idem??

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...
Mitsuoka kaže...
DommY kaže...

jel zan neko kako da si updateam software?' trenutno mi je v21

jesi instalirao pc suite??? ili bar nokia software updater???

onda 'vako: ako koristis Win7 kad skines Nokia software updater desnim klikom na njega i properties, compability mode XP SP3 i Run as administrator, ako je XP ili Vista onda to netrebas radit, kad ga instaliras spojis mobitel, udes u program, (mob je u nacinu PC Suite) i on ti nade mobitel i koji je firmware dostupan i samo stisnes next ili yes sta vec pise i pustis ga po ure. To bi bilo to

e instalo sam nokia pc suite, dalje nez sta terba napravit di da idem??

  onda uđi u pc suite nakon sta spojis mobitel u pc suite modu, onda ti on detektira mob i onda odaberi onu ikonicu sa zelenom strelicom(slika) i samo dalje next i to ti je to

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 1:06 (Mitsuoka).
15 godina
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

probat cu!

sta se mjenja tom nadogradnjom znas li?

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

probat cu!

sta se mjenja tom nadogradnjom znas li?

  prvo ti je brzi mobitel, a i kamera je poboljsana, a za ostalo se bas ni ne sican sta san dobia...jos nesto nepotrebno mislin

15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

probat cu!

sta se mjenja tom nadogradnjom znas li?

Mogao bi malo za promjenu koristiti google...

 

Ubrza se mobitel, isprave se silni bugovi, poboljša kvaliteta slika fotoaparata itd.

 

 

EDIT:

 

kolega ti je već rekao. Zašto sam 7 min kasnije odgovorio prije tebe? Zato jer mi je to bilo u tab-u i nisam gledao 6min.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 1:18 (Hyperion).
15 godina
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

koristim... al nemogu nac za to nadogradit .. sryyyy

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

koristim... al nemogu nac za to nadogradit .. sryyyy

jesi uspio nadograditi software?

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

ne bas asd nesto pokusavam :S

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

ne bas asd nesto pokusavam :S

heheh....valjda ces znati,bas je jednostavno Namigiva

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
stevan94 kaže...
DommY kaže...

ne bas asd nesto pokusavam :S

heheh....valjda ces znati,bas je jednostavno Namigiva

hehe al eck koji program trebam upalit za to??na desktopu mi je nokia Ovi suite, nokia music i nokia photos!!

treba nesto do ovog il nes drugo?

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc

POkreni nokia pc suite i dolje desno imas ikonu nokia updater. Uputicce te da skines novu verziju. Skines i pokrenes. Prepoznace ti mob i samo klikas na next a i to je jednom ili dva puta. Odmah da te upozoroim da se ne prepadnes, baterija ti treba biti puna i pozeljno je da bude na punjacu, profil mora biti opsti ili general i prilikom updatea ne smijes otkopcavati mob. Par puta ce se odajviti i prijaviti kao i restartovati. Samo ga pusti da radi i nemas brige. NE gubis garanciju jer to postupak koji je nokia predvijdela da rade orisnici. Drugi nacin jeste da ako imas Wlan da otkucas *#0000# i ides na opcije potrazi novi software ili tako nesto i on ce ti reci da ima novi i sam ga instalirati. TO traje puno krace jer tako skida mozda 8 ili 9 MB dok kabelom preko pc suita skida oko 135 mb.

14 godina
protjeran
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

Mislim da moraš podesit ako ti neće, nisam sad gledo od početka...

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc

Sta podesiti?

14 godina
protjeran
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

Computer nešta... Znam da na Samsunzima je tako a za Nokiu nezz..

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc

Heheheh

ipak je to nokia ;)

Instaliras nokia pc suite prkopcas mob pokrenes updater i to je to.

Nije to iphone da moras pokretati svoj ftp server da ubacis mp3 u njega ;)

Jbg nije poziv na flame al nisam mogao izdrzati da ne spomenem taj idiotski postupak ;)

 

15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
logic kaže...

POkreni nokia pc suite i dolje desno imas ikonu nokia updater. Uputicce te da skines novu verziju. Skines i pokrenes. Prepoznace ti mob i samo klikas na next a i to je jednom ili dva puta. Odmah da te upozoroim da se ne prepadnes, baterija ti treba biti puna i pozeljno je da bude na punjacu, profil mora biti opsti ili general i prilikom updatea ne smijes otkopcavati mob. Par puta ce se odajviti i prijaviti kao i restartovati. Samo ga pusti da radi i nemas brige. NE gubis garanciju jer to postupak koji je nokia predvijdela da rade orisnici. Drugi nacin jeste da ako imas Wlan da otkucas *#0000# i ides na opcije potrazi novi software ili tako nesto i on ce ti reci da ima novi i sam ga instalirati. TO traje puno krace jer tako skida mozda 8 ili 9 MB dok kabelom preko pc suita skida oko 135 mb.

et imam doma wlan, sad se downloaduje 9.5 mb, al ako mi preko kabela ide 135 zas je samo tak malo preko wlana?

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
logic kaže...

Heheheh

ipak je to nokia ;)

Instaliras nokia pc suite prkopcas mob pokrenes updater i to je to.

Nije to iphone da moras pokretati svoj ftp server da ubacis mp3 u njega ;)

Jbg nije poziv na flame al nisam mogao izdrzati da ne spomenem taj idiotski postupak ;)

 

Ovo na iPhone nemoraš...

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...
logic kaže...

POkreni nokia pc suite i dolje desno imas ikonu nokia updater. Uputicce te da skines novu verziju. Skines i pokrenes. Prepoznace ti mob i samo klikas na next a i to je jednom ili dva puta. Odmah da te upozoroim da se ne prepadnes, baterija ti treba biti puna i pozeljno je da bude na punjacu, profil mora biti opsti ili general i prilikom updatea ne smijes otkopcavati mob. Par puta ce se odajviti i prijaviti kao i restartovati. Samo ga pusti da radi i nemas brige. NE gubis garanciju jer to postupak koji je nokia predvijdela da rade orisnici. Drugi nacin jeste da ako imas Wlan da otkucas *#0000# i ides na opcije potrazi novi software ili tako nesto i on ce ti reci da ima novi i sam ga instalirati. TO traje puno krace jer tako skida mozda 8 ili 9 MB dok kabelom preko pc suita skida oko 135 mb.

et imam doma wlan, sad se downloaduje 9.5 mb, al ako mi preko kabela ide 135 zas je samo tak malo preko wlana?

Zato sto radi samo update a preko usb-a skida nanovo cijeli firmware.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DombaCoD kaže...
logic kaže...

Heheheh

ipak je to nokia ;)

Instaliras nokia pc suite prkopcas mob pokrenes updater i to je to.

Nije to iphone da moras pokretati svoj ftp server da ubacis mp3 u njega ;)

Jbg nije poziv na flame al nisam mogao izdrzati da ne spomenem taj idiotski postupak ;)

 

Ovo na iPhone nemoraš...?

Mozes prekopirati pjesmu ili sliku sa copy paste sa iphonea na comp i obratno? Desni klik, send to i izaberes iphone?

Samo mi nemoj pricato o jailbreaku i dodatnim aplikacijama. I to je rekao korisnik iphonea na drugom forumu pa ti njemu reci da to ne mora a ne meni.

15 godina
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

jos help

daj nemogu vjerovat izgubit cu zivce!!

kako da stavim pjesme na mob???? stavim ih nekamo i nez di idu omggg

 

 

EDIT: btw updateo sam software, trajalo je 3-7 minuta sad mi je v31!!

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 16:08 (DommY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

Pa dobro.. Nek se on i dalje onak pati...Namigiva

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc

Kaoi i obicno iphoneovac izbjegava odgovr kad ga konkretno pitas. Druze jel moze ili ne?

To tako radi na svakom drugom mobu osim iphoneu a evo ti i linkk pa objasni covjeku kako to moze jednostavnije.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/iphone-korisnici-ludi/41267.aspx?page=1&jumpto=669429&sort=asc&view=flat

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

jos help

daj nemogu vjerovat izgubit cu zivce!!

kako da stavim pjesme na mob???? stavim ih nekamo i nez di idu omggg

 

 

EDIT: btw updateo sam software, trajalo je 3-7 minuta sad mi je v31!!

Nije važno gdje si ih stavio... Idi u glazbeni svirač-opcije.osvježi knjižnicu... On nađe te pjesme i imaš ih pod Sve pjesme.

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
Nokia 5800 XM Pomoc

moze meni neko odg kako da si stavim pjesmu na mob??

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XM Pomoc
DommY kaže...

jos help

daj nemogu vjerovat izgubit cu zivce!!

kako da stavim pjesme na mob???? stavim ih nekamo i nez di idu omggg

 

 

EDIT: btw updateo sam software, trajalo je 3-7 minuta sad mi je v31!!

Polako ne gubi zivce. U principu je jednostavno. Mozes copy paste  u music folder na kartici koja se pojavi kad prikopcas mob na win. Pojavi se u win exploreru ili izvadis karticu pa je stavis u citac pa iskopiras ili desni klik na pjesmu pa send to pa izaberes mob samo sto se onda pojavi kao poruka pa moras rucno ih snimati. Najjednostavnije je prikopcas mob i copy paste. Mala napomena da kad otvoris player moras ici u opcije pa update ili tako nesto. Vidjeces kad otvoris. I onda ce ti se pjesme pojaviti u spisku. Podesi prije toga ID tagove da se ne napravi haos na mobu. Haos u smislu da imas nekoliko pjesama sa istim nazivom pa ne znas vise sta je sta.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice