Mobiteli na akciji u VIP-u

poruka: 7
|
čitano: 10.829
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mobiteli na akciji u VIP-u

Nisam nikada posebno pratio tržište mobitela niti akcije naših telekomunikacijskih operatera. Uskoro mi istiće pretplata u VIP-u i razmišljam uzeti neki kvalitetni smatphone pa me zanima da li VIP u svoje akcije uvjek stavlja low-end i u najboljem slučaju mid-end mobitele ili se mogu naći i high-end?

 

Vidim da je trenutno (još uvjek božićna akcija) na akciji HTC Wildfire S 50% popusta. Da li mogu ocekivati za Uskrs ili ljeto neku akciju recimo HTC Desire S ili Sensation od 50%?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mobiteli na akciji u VIP-u

A da pogledaš ponudu mobitela pa sam vidiš? 

Imaš svakakvih mobitela, od low end pa do high end. Naravno, nemoj oćekivat da češ sad neki mob koji košta 5000 kn dobit za 500 kn, al ima dobrih popusta

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobiteli na akciji u VIP-u

Pa nisam nesposoban da prvo dođem na forum tražiti da mi drugi pogleda što piše na stranici.

 

Evo ovo je trenutno na akciji 50%:
HTC Wildfire S maloprodajna cijena 1999kn.
LG Optimus ME P350 maloprodajna cijena 1499kn.
Nokia X2-00 maloprodajna cijena 999kn.
BlackBerry Pearl 3G maloprodajna cijena 2999kn.

Samsung E2600 maloprodajna cijena 999kn.

Samsung S5830 Ace maloprodajna cijena 1999kn.

SE X8 maloprodajna cijena 1499kn.
VIP racer II maloprodajna cijena 1199kn.
Vodafone 858 maloprodajna cijena 1199kn.

 

Nema ni jednog iPhona koji su maloprodajna cijena 6000-8000kn, HTC-a  koji su 4499 i 4999kn, ni Samsunga koji su 4999kn ni SE koji su 3999kn.

 

Dakle moje pitanje je da li je to Vipova politika da ne daje high end mobitele na popust (maloprodajne cijene iznad 4000kn)?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 9:37 (DEEMon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mobiteli na akciji u VIP-u

Pa daj malo bolje pogledaj, imaš galaxy SII za 2500 kn ako uzmeš pretplatu na 2 godine.

Imaš i hrpu drugih mobitela, iphone 4S te dođe 1900 kn uz pretplatu od 200 kn na dvije godine... Ne moj gledati samo akcije, i ostali mobiteli su dosta povoljni bez ikakvih akcija ako uzmeš pretplatu

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobiteli na akciji u VIP-u

 

Očigledno se ne razumijemo. Dakle želim mobitel na popustu od 50%.

Tarifa od 100kn mi je vrh vrhova jer imam službeni mob. Dao bi najviše 1000-1300kn.

 

Recimo želim HTC Desire S koji me u VIP 100 košta 2499kn. Ako ga daju za uskrs/ljeto na 50% košta me 1250kn. 

 

Zanima me da li je to relano očekivati, dakle da high-end mobiteli idu na akciji za 50%, da li se to događalo do sada?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mobiteli na akciji u VIP-u

Tako veliki popusti su aktualni obično negdje oko božića, sumnjam da bude za uskrs tolko popust...

 

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Mobiteli na akciji u VIP-u

Imaju i sad povodm Uskrsa i proljeća akciju :)

Traje ovaj mjesec!

 

Dal se isplati Tarifa 50 ili 100?

 

I dal valjaju kaj mobiteli "Vip Racer II", LG Optimus Me P350 i Sony Ericsson X8?

Poredani su po cijenama...

 

Više o akciji:

 

http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/promocija/prijedi-u-vip

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice