"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.744.162
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
16 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Il je u pitanju moj 5S, ili je MIUI 9, ali se ne sećam kad sam poslednji put video 5h SoT-a, a ni 4 ne biva baš često.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

SoT često varira na Developer ROM-u, poneki nightly buildovi su bili iznadprosječni.

Ali eto čisto da čovjek zna usporedbe radi ako mu je baterija važan faktor.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Znam, zato sam i ja dodao svoje iskustvo.  Imao sam i boljih dana, na MIUI8.2, evo, sad gledam screenshotove, 6h 19m SoT-a (i nešto GPS-a, WiFi i data stalno uključeni), 29h od poslednjeg punjenja, 16% preostalog kapaciteta baterije, no u poslednje vreme ni blizu. 

 

Doduše, možda je i do mog prčkanja po power settingsima, sad sam ih vratio na default, pa ću videti kako će se ponašati narednih dana.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Sutra cu otici u handy shop i uzivo ih testirati jedan pored drugog pa cu vidjeti, nije da ih narucujem online pa da ne znam sta cu dobiti. Koliko sam vidio na youtubeu redmi 4x malo kaska za mi6 koji bi po specifikacijama trebao biti 3 puta brzi mobitel, a to uopce nije.
https://m.youtube.com/watch?v=KqcWuYIPOfE
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 Ako ti je Visa devizni račun a ne kreditna kartica onda na nju moraš dodati i dolar kao platežno sredstvo . Meni se to isto desilo kada sam htio uplatiti polog na Poker Stars sa deviznog tekućeg ( Visa ) pa mi je odbijao uplatu iako sam imao eura na računu, U banci su mi objasnili da moram dodati i dolar kao sredstvo plačanja što sam i ućinio i nakon toga nisam imao poblema trasankcije koje su u dolarima su mi prolazle bez problema.

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Crozy kaže...

Pokušavam sad naručit sa honorbuya dva mobitela i kad se logiram da platim sa paypalom mi baca visa not valid, nakon par pokušaja napokon prolazi ali mi onda baca stranica od honorbuya nekakav error merchant not valid il tak nes, jel neko imao sličan problem i kako riješit?

  Ako ti je Visa devizni račun a ne kreditna kartica onda na nju moraš dodati i dolar kao platežno sredstvo . Meni se to isto desilo kada sam htio uplatiti polog na Poker Stars sa deviznog tekućeg ( Visa ) pa mi je odbijao uplatu iako sam imao eura na računu, U banci su mi objasnili da moram dodati i dolar kao sredstvo plačanja što sam i ućinio i nakon toga nisam imao poblema trasankcije koje su u dolarima su mi prolazle bez problema.

7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Problem je ipak bil u tome da je banka postavila limit a nisam znal, uglavnom mobitel je narucen jucer oko podne pa javim dojmove kad stigne

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 S debelim narančastim slovima piše da se šalje iz Europe, besplatno i bez dodatnih troškova. 

 

Al je ne vjerujem baš on-line prodavačima, pa još pogledaj dolje u komentare dal je sve OK.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dolazi bez carine sigurno, samo provjeri jednu drugu stvar, a to je što za HR obično naplate dodatnih 20$ poštarine...

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Sta raditi,ovo mi se pojavilo kad mi se ispraznio mobitel...? Pomoc
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Show
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
CyberDemonVZ kaže...

 S debelim narančastim slovima piše da se šalje iz Europe, besplatno i bez dodatnih troškova. 

 

Al je ne vjerujem baš on-line prodavačima, pa još pogledaj dolje u komentare dal je sve OK.

 Di ti to piše debelim narančastim slovima??

Mi se čini da si eFox pobrkal sa Coolicool-om. To imaju oni.

dak
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dak0001 kaže...

 Di ti to piše debelim narančastim slovima??

Mi se čini da si eFox pobrkal sa Coolicool-om. To imaju oni.

 Tu:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dak0001 kaže...

 Di ti to piše debelim narančastim slovima??

Mi se čini da si eFox pobrkal sa Coolicool-om. To imaju oni.

Efox i Coolicool (te bivši Antelife) su jedan te isti dućan...

11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da, naplaćuje 18€ pri checkoutu.

 

A ovo sa Gearbesta, to valjda ide iz španjolske

 

https://es.gearbest.com/cell-phones/pp_654485.html?wid=123&%3F&lkid=12899908

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Beelzeboss kaže...

 http://gearbestblog.com/gearbest-european-warehouse/

 

Evo, malo detaljnije o EU skladištu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...
?

 

pa upisi sifru koju si postavio. Bilo od lock screena ili negdje u postavkama si morao to psotaviti. Sigurno nije samo radnom sifru stavilo

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
CyberDemonVZ kaže...
Beelzeboss kaže...

 http://gearbestblog.com/gearbest-european-warehouse/

 

Evo, malo detaljnije o EU skladištu.

Da ne bi bilo zabune, imaju oni i prava EU skladišta, npr. u UK. Naručio sam prije cca godinu dana neki usisavač, platio DHL 30$ i došlo iz Londona za 2-3 dana bez greške. No, kad je bio mob u pitanju (i freeshipping) iz, mislim da je pisala baš oznaka "EU", a ne GW5 ili što već, paket je došao iz Mađarske, ali završio na carini jer nisu bila plaćena davanja na unos u EU jer su lifrali robu iz bescarinske zone. Dakle, oprez pri kupnji i sve duplo ispitati. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gam3r,novi mobitel,prvi put se ugasio,nisam nista postavljao,ali uspio sam ga restartat,hvala u svakom slucaju!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Što je bolje uzeti, za praktički istu cijenu ? Redmi 5 Plus 3/32 ili Redmi note 4 4/64 ?

 

S obziroma na, ako se ne varam, identičan procesor.

HZV
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
5+. Ja imam 4/64 verziju u kojoj mi 50gb zjapi prazno ( i čitava samsung sd kartica od 64 gb totalno prazna) te 2 gb rama uvijek prazno. Nek sam ja budala platio skoro 100e više za 4/64. Na 5+ ti je bolji ekran i imaš led selfie flash i tanji je mob. A i noviji je.
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ako te zanima xda onda RN4, jer za plusa nema ničega
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

dečki, mob do cca 1500 kn? xiaomi mi a1 64GB ili ima koji bolji? gledam ga na honorbuyu tu 64 verziju, kakav je taj SD 625 procesor? prvenstveno bih cisti android bez raznih bloatware-a, al nije uvjet, najbitnije mi je da je brz i da je max 5,5 incha...hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gogo222 kaže...
Ako te zanima xda onda RN4, jer za plusa nema ničega

 Ima lineage 14, viper os, aex. Doduse sve je na nougatu, ali ide polako. 

Btw ja bi onome gore (@spilice05) isto savjetovao r5+ zbog toga sto ima bolju kameru od rn4 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 14:49 (Deutsch).
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Polako ljudi bit ce i za 5+ romova, pa tek je izasao mob a rn 4 je vec kolko dugo u prodaji.. svakako je bolje tog uzet nego 4x pogotovo jer je cijena ista
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kicmabrajker kaže...

dečki, mob do cca 1500 kn? xiaomi mi a1 64GB ili ima koji bolji? gledam ga na honorbuyu tu 64 verziju, kakav je taj SD 625 procesor? prvenstveno bih cisti android bez raznih bloatware-a, al nije uvjet, najbitnije mi je da je brz i da je max 5,5 incha...hvala unaprijed

 Procesor je jako stedljiv, sve radi fluidno.

1500 kn je 250$, ako bi ti se dalo cekat malo pogledaj redmi note 5 pro jer ima dosta bolji procesor, kameru, bateriju... Ekran je 5.99 incha, ali je po dimenzijama samo 3mm duzi od mi a1. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice