"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.380
|
čitano: 5.894.651
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Eto dok se ja smislim opet više nema Lenovo K3 Note na Vickmall EU skladištu...

Pucaaaajjjj :)
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav.

 

Dosta sam neiskusan što se kupnje kineskih mobitela tiče pa me zanima vaše mišljenje u vezi ovog mobitela - kakav je po vama mobitel, ima li koji drugi mobitel koji je bolji za ove pare?

 

Po meni se cini da je dosta jeftin (950 kn), ima odlicnu bateriju (6050 mAh) i po tome je poseban a i ostale stvari ga cine dobrim, tipa zaslon rezolucije 1280 x 720 piksela, 64 bitni četverojezgreni procesor radnog takta 1GHz, 1GB RAM-a, 16 GB interne memorije proširive do 32GB pomoću TF kartice, stražnja kamera od 13MP i prednja od 5MP.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
brane47 kaže...

Evo za sve koje zanima Lenovo K3 Note i Vickmall.

 

Vickmall svakako preporučujem. Naručio sam K3 Note u ovu nedjelju, mobitel je poslan u ponedjeljak iz Grčke i došao danas u četvrtak.

 

Još su mi poslali i silikonsku masku i foliju za ekran i kožnu preklopnu masku (mofi leather case) i sve kao gift.

 

Ne morate ispitivati da vam maknu kineske aplikacije i sve ostalo, jer svima dolazi isti mobitel.

 

Mobitel dolazi rootan, sa multilanguage romom (vjerojatno najnovijim), ociscen od svega i od nepotrebnih aplikacija i sve radi super.

 

Mobitel sam platio 189$ bez ikakvih dodatnih troškova.

 Trube mu stare, ja platio mofi leather case extra 5usd 

16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bNeo kaže...

Eto dok se ja smislim opet više nema Lenovo K3 Note na Vickmall EU skladištu...

 pih koji srećkovići pa kaj su dobili 5 mobitela da su odmah sve rasprodali,taman danas dobim mail da su mi refundirali novce iz geekbuyinga za onaj siswoo i mislim danas kupujem lenovo,a ono ništa.bemti sreću,pljuc

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jura kaže...

 pih koji srećkovići pa kaj su dobili 5 mobitela da su odmah sve rasprodali,taman danas dobim mail da su mi refundirali novce iz geekbuyinga za onaj siswoo i mislim danas kupujem lenovo,a ono ništa.bemti sreću,pljuc

 Dobiju oni dosta mobitela ali sve odmah plane... Tako ti je to kad imaš dobar proizvod na tržištu... Primjer je isto i xiaomi koji svoje mobitele u indiji i kini rasproda u 10 sekundi na flash sale-u :)
Pričekaj tj. dana i opet će bit dostupan

Bene docet, qui bene distinguit.
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

koja ono stranica vraća lovu kad ti carina ocarini mob?sad baš razmišljam da piknem JIAYU S3,jel se isplati ta razlika u cijeni u odnosu na Lenovo?

 

edit:jel to www.pandawill.com?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 14:48 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Coolicool, pandawill je vracala..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
majdo kaže...

Coolicool, pandawill je vracala..

 Pandawill još uvijek vraća, 10% od iznosa uzmu za to...

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 14:53 (molnyi).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zz! 17.06.2015 naručio sam jiayu s3 sa to2c naravno i platio  http://www.to2c.com/croatia-bih-warehouse-jiayu-s3-3gb-16gb-rom-4g-lte.html da bi juče dobio mail evo kopiram ga:

 

Dear friend,

This is susan from to2c,com, thank you so much for your order,  we are sorry to tell you that we not have enough jiayu s3 in croatia warehouse now. but we have Umi hammer grey or P6000 black, so do you like it?? how about  change this phone,and then refund your money?? if you agree, then we ask our warehouse to send it right now.

 

I tako se oni koriste mojim novcem tih dva tri tjedna tražio sam povrat i danas si mi uplatili cjelokupni iznos tako da nikad više to2c...

 

I još jedno pitanje dali je ko od vas dobio povrat pdv-a sa pandawill-a ili coolicool-a ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 15:55 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
DDavorin kaže...

 

I još jedno pitanje dali je ko od vas dobio povrat pdv-a sa pandawill-a ili coolicool-a ?

 

Frend je s coolicool-a, a imas i par tema iza gdje je jos netko od forumasa pisao da je dobio nazad novce nakon 2 tjedna cca..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

evo samo jedna informacija.probal naručiti sa pandawill stranice lenovo k3 note i sa onim osiguranjem za povrat carine i popust kuponom od 5$ izašel bi me 171$,ali(uvijek ima taj ali) naravno ako izabereš osiguranje od carine koje je 10% posto od cijene proizvoda onda možeš samo izabrati opciju za dostavom DPD koja košta još extra 23.13dolara.pljuc,otpada i taj pandawill

 

edit: a ništ čekam kad bude opet stigel u europsko skladište vickmall-a

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 17:06 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pa jel se može kupiti mobitel bez tih razno raznih caka?!

ovi varaju na poštarini za cro, ovi nude zamjenske telefone umjesto kupljenoga, ovi nude službe di će te oderati poštarina, ovi xy...

 

Kinezi marš u Japan!

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pa možeš ga kupiti na pandavillu za 155$ sa kuponom,samo onda ti ne vraćaju iznos za koji ti ga naši ocarine.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jura kaže...

pa možeš ga kupiti na pandavillu za 155$ sa kuponom,samo onda ti ne vraćaju iznos za koji ti ga naši ocarine.

 http://www.pandawill.com/jiayu-s3-smartphone-4g-lte-mtk6572-octa-core-3gb-16gb-55-inch-ogs-fhd-screen-black-p97209.html  195$ mu je cijena a gdje da nađem kupon od 40$ da dobijem cijenu o kojoj ti pričaš?

16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
DDavorin kaže...
jura kaže...

pa možeš ga kupiti na pandavillu za 155$ sa kuponom,samo onda ti ne vraćaju iznos za koji ti ga naši ocarine.

 http://www.pandawill.com/jiayu-s3-smartphone-4g-lte-mtk6572-octa-core-3gb-16gb-55-inch-ogs-fhd-screen-black-p97209.html  195$ mu je cijena a gdje da nađem kupon od 40$ da dobijem cijenu o kojoj ti pričaš?

 pa ja pričam za Lenovo K3 note pročitaj prethodni post gdje sam napisal za poštarinu

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 21:03 (jura).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

najjeftiniji na banggoodu 189.99$ bez kupona jer ne vrijedi ni jedan pošto je na sniženju, bez svih bakrača( eu skladište pa povrat pdv-a i još štošta za mazanje očiju) koji drugi nude, a na kraju ništa od tog. Ovo je čisto, platiš mob platiš pdv riješeno.Evo naručen iz Banggood-a http://www.banggood.com/JIAYU-S3-4G-LTE-5_5-inch-3GB-RAM-MTK6752-1_7Ghz-Octa-core-Smartphone-p-954920.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 21:08 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jura kaže...
DDavorin kaže...
jura kaže...

pa možeš ga kupiti na pandavillu za 155$ sa kuponom,samo onda ti ne vraćaju iznos za koji ti ga naši ocarine.

 http://www.pandawill.com/jiayu-s3-smartphone-4g-lte-mtk6572-octa-core-3gb-16gb-55-inch-ogs-fhd-screen-black-p97209.html  195$ mu je cijena a gdje da nađem kupon od 40$ da dobijem cijenu o kojoj ti pričaš?

 pa ja pričam za Lenovo K3 note pročitaj prethodni post gdje sam napisal za poštarinu

promaklo mi :(

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jura kaže...

koja ono stranica vraća lovu kad ti carina ocarini mob?sad baš razmišljam da piknem JIAYU S3,jel se isplati ta razlika u cijeni u odnosu na Lenovo?

 

edit:jel to www.pandawill.com?

 pikni Jiayu S3Advanced tj 3gb rama  http://www.kimovil.com/en/compare/jiayu-s3,jiayu-s3-2gb,lenovo-k3-note

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
DDavorin kaže...

najjeftiniji na banggoodu 189.99$ bez kupona jer ne vrijedi ni jedan pošto je na sniženju, bez svih bakrača( eu skladište pa povrat pdv-a i još štošta za mazanje očiju) koji drugi nude, a na kraju ništa od tog. Ovo je čisto, platiš mob platiš pdv riješeno.Evo naručen iz Banggood-a http://www.banggood.com/JIAYU-S3-4G-LTE-5_5-inch-3GB-RAM-MTK6752-1_7Ghz-Octa-core-Smartphone-p-954920.html

 Moga si još spustiti cijenu na Banggoodu za 10$ s kuponom.

14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,

Narucio bih asus zenfone 2, sa gearbest stranice. Cijena 200$ postarina besplatna iz kine. Pa me zanima dali ja na tu cijenu placam jos kakav porez? Tj dali ima jos nekih dodatnih troskova? Pa ako je tko narucivao bio bih zahvalan na odgovoru. Takodjer ako netko zna da ima negdje jeftinije slobodno bacite link. Ili ako imate iskustva sa gearbest stranicom bacite komentar. Hvala :)

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Može preporuka nekog kineza dobavljivog u HR do 1500kn?

 

Bitno je da ima ekran 4.7-5'', utor za memorijsku i relativno dobar gps...

 

Našao sam ovaj, ima nešto bolje?

http://www.wowshop.hr/xiaiomi-redmi2-advanced-black.html

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

to bi ti mozda bio i best buy za te nove, bar tu kod nas. Neces pogrijesiti ako uzmes Xiaomia. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mario1990 kaže...

Pozdrav,

Narucio bih asus zenfone 2, sa gearbest stranice. Cijena 200$ postarina besplatna iz kine. Pa me zanima dali ja na tu cijenu placam jos kakav porez? Tj dali ima jos nekih dodatnih troskova? Pa ako je tko narucivao bio bih zahvalan na odgovoru. Takodjer ako netko zna da ima negdje jeftinije slobodno bacite link. Ili ako imate iskustva sa gearbest stranicom bacite komentar. Hvala :)

 Imaš točno 10 modela tog mobitela evo ti stranica na kojoj možeš pregledati sve (više manje) cijene i dućane za nabavu istog. http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-asus-zenfone-2-ze551ml2gb-32gb-1-8ghz

14 godina
moderator
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tako nekako i ja mislim, al ipak pitam jer nisam proučio cijelu ponudu...

 

Trenutno imam THL T6 Pro i zadovoljan sam, ali GPS jednostavno ne radi kako treba i živcira me.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ne znam je li mi to promaklo, ali kako se može plaćati na vickmall?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

vezano za Lenovo K3 Note - radi li 4G, i može koji skrinšot (posebno me zanima notification drawer) od sretnika koji ga već imaju? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ministar kaže...

ne znam je li mi to promaklo, ali kako se može plaćati na vickmall?

 Visa,Master Card,JCB,American Express,PayPal,Western Union.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
DDavorin kaže...

Zz! 17.06.2015 naručio sam jiayu s3 sa to2c naravno i platio  http://www.to2c.com/croatia-bih-warehouse-jiayu-s3-3gb-16gb-rom-4g-lte.html da bi juče dobio mail evo kopiram ga:

 

Dear friend,

This is susan from to2c,com, thank you so much for your order,  we are sorry to tell you that we not have enough jiayu s3 in croatia warehouse now. but we have Umi hammer grey or P6000 black, so do you like it?? how about  change this phone,and then refund your money?? if you agree, then we ask our warehouse to send it right now.

 

I tako se oni koriste mojim novcem tih dva tri tjedna tražio sam povrat i danas si mi uplatili cjelokupni iznos tako da nikad više to2c...

 

I još jedno pitanje dali je ko od vas dobio povrat pdv-a sa pandawill-a ili coolicool-a ?

 Ja dobio sa pandawill , bez ikakvih problema i to u roku 3 dana od trenutka kada sam poslao mail računa . Bio kupio lenovo A806

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ministar kaže...

vezano za Lenovo K3 Note - radi li 4G, i može koji skrinšot (posebno me zanima notification drawer) od sretnika koji ga već imaju? 

Bolja kvaliteta mozda

 

Da vam još samo kazem, javite se na live chat na vickmallu, sve odgovore, provjere jel ima na skladištu, ako nema kazu kad ce biti, kad ce poslati, tamo su mi i sami ponudili besplatne giftove.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 10:47 (brane47).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice