IPhone 5 vs 5s

poruka: 6
|
čitano: 6.461
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 5 vs 5s

Pozdrav, nisan naisa na slicnu temu pa da otvorim novu..

 

Ugl kroz iduci tjedan bi treba kupit jedan od dva navedena mobitela, pa me zanima dali se isplati uzeti 5s umjesto 5.

Ja uzimam polovni, pa je cijena oko 500kn razlike, kod ova dva sta sam nasa na oglasu.

Znam da 5s ima 64bit CPU arhitekturu, Dual Flash i TouchID, medutim nisan siguran da bi ja osjetia bolji proc, jer mob koristim za Viber, Whatsapp, FB i browsanje tu i tamo, 4s je taj posao obavlja savrseno, pa bi tia isto tako da ga obavllja 5/5s.

U neku ruku me privlaci TouchID i taj proc, a kod 5 me privlaci boja(silver) jer je 5s koji san nasa, gold.

 

Eto, bilo kakvi savijeti i pomoc su dobrodosli.

Hvala :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 17:05 (Pulss).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 5 vs 5s

Za 500kn razlike nema razmisljanja, 5s je osjetno jaci hardverski, a i Touch ID je zgodan dodatak. Sigurno ce dulje biti podrzan od strane Applea sto se tice softverske podrske.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 5 vs 5s

Ako ništa ja bih uzeo iPhone 5S, samo zbog fingerprint senzora, meni osobno je to WOW MUST HAVE feature koliko se meni osobno dopada. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 5 vs 5s
ATJLučko kaže...

Ako ništa ja bih uzeo iPhone 5S, samo zbog fingerprint senzora, meni osobno je to WOW MUST HAVE feature koliko se meni osobno dopada. 

 Radi cega tocno? Koje "prednosti" dobivas da je must have? Pitam kao jos sirovi iUser

13 godina
offline
Re: IPhone 5 vs 5s
Osa kaže...
ATJLučko kaže...

Ako ništa ja bih uzeo iPhone 5S, samo zbog fingerprint senzora, meni osobno je to WOW MUST HAVE feature koliko se meni osobno dopada. 

 Radi cega tocno? Koje "prednosti" dobivas da je must have? Pitam kao jos sirovi iUser

Moj odabir bi išao na dvije strane; 

kao prvo, dizajnerski, fenomenalno riješeno i ukomponirano u cjelinu mobitela, i 

kao drugo, uvelike poboljšana i povećana sigurnost od slučajnih špijuna, za one prave se ne brinem, oni rade i preko toga i svega. 

Mogao bih vrlo dugo o kako dizajnerski ljepoti i kvaliteti tako i o kvalitetnijem finiširanju u tehničkom smislu, uz malu ipak digresiju kako nije uvijek odličan dizajn i garancija odlične kvalitete, posebice kvalitete izrade, ali takvo nešto ovdje ne dolazi u pitanje. 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 5 vs 5s

Hvala ljudi..

 

Bit ce 5s onda!

 

Lipo mi je uletilo jer mi susjed taman svoga prodava, al mislin se dali ga uzet jer je njgov na vipu, a meni treba tele2.

 

E sad, u vipa je 500kn otkljucavanje, a na njuskalu momak otkljucava za 300, nesto smo se dogovarali i ne cini mi se ko neki zajeb.

 

Evo linka oglasa.

http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/iphone-otkljucavanje-najpovoljnije-legalno-svi-modeli-oglas-8906469

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice