Huwaei Ideos-bonbon

poruka: 39
|
čitano: 8.303
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Što mislite o ovom mobu? Da li ga se isplati kupiti za 900kn?

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Koči ga procesor (528 Mhz) i mala rezolucija (240x320), mob je malo sporiji mislim, pa ako ti to ne smeta uzmi.. Nov je ili?

Android ♥ /// aka triplex
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 20:24 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon

Nov u bonbon ponudi.

13 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

ja nebi :-/ po meni je bolji sony ericsson X8 XD za te pare..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
goodgirl kaže...

ja nebi :-/ po meni je bolji sony ericsson X8 XD za te pare..

Al je 200 kuna skuplji :)

 

EDIT: sry gledao sam X10 mini (1.100 kn), ne vidim X8 u bonbon ponudi 

Android ♥ /// aka triplex
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 21:54 (Fićo_CoD 5).
15 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

I meni se čini zaista dobar. Fora izgleda.

Sve karakteristike Ideosa: https://www.bonbon.com.hr/ponuda/ideos

 

I što onda kažete?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2011 17:31 (zokiii).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon

jel to prepakirani htc tattoo?

15 godina
odjavljen
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Meni se čini ok. pogotovo je dobra činjenica da uz njega dobiješ 2 Gb micro SD karticu i da ima GPS.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Huwaei Ideos-bonbon
dobra je to rezolucija a i ima 2.2 android jedino je procesor slab
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Mene malo muči jer nema hrvatski jezik. Da li se može nekako staviti na Android 2.2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

znači po vama je bolji x10 mini od ideosa?????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
zik kaže...

znači po vama je bolji x10 mini od ideosa?????

Hmm pa nije baš, e sad ne znam kolko su optimizirane igre i aplikacije kod X10 zbog rezolucije i veličine ekrana, ja bih radije išao na Ideosa..

Android ♥ /// aka triplex
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 18:33 (Fićo_CoD 5).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon

kako vidim da im je isti ekran samo na ideos piše da ima 2.8-inch ekran

a vidim da x10 ima bolju kameru,a na kraju vidim da su male razlike

uuuuffffff bolje da nije izašao ovaj mobitel samo mi je zbrku zadao

14 godina
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
Fićo_CoD 5 kaže...

Koči ga procesor (528 Mhz) i mala rezolucija (240x320), mob je malo sporiji mislim, pa ako ti to ne smeta uzmi.. Nov je ili?

Tko voli, može procesor overclockat do 730 mhz-a, preko toga mob postaje nestabilan.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
Fićo_CoD 5 kaže...
zik kaže...

znači po vama je bolji x10 mini od ideosa?????

Hmm pa nije baš, e sad ne znam kolko su optimizirane igre i aplikacije kod X10 zbog rezolucije i veličine ekrana, ja bih radije išao na Ideosa..

  Ovo te bas nisam shvatio...

 

Vecina aplikacija/igrica je napravljeno za 320x480 (X8) dok 240x320 (ideos) ne postoji toliko puno aplikacija.... I s time Xperia definitivno pobjedjuje...

S tim da Xperia vec ima custom romove, potpuno funkcionalan 2.2.1 i 2.3.3 kojemu jos fali kamera kolko sam vidio zadnji put...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
Dodge_167 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
zik kaže...

znači po vama je bolji x10 mini od ideosa?????

Hmm pa nije baš, e sad ne znam kolko su optimizirane igre i aplikacije kod X10 zbog rezolucije i veličine ekrana, ja bih radije išao na Ideosa..

  Ovo te bas nisam shvatio...

 

Vecina aplikacija/igrica je napravljeno za 320x480 (X8) dok 240x320 (ideos) ne postoji toliko puno aplikacija.... I s time Xperia definitivno pobjedjuje...

S tim da Xperia vec ima custom romove, potpuno funkcionalan 2.2.1 i 2.3.3 kojemu jos fali kamera kolko sam vidio zadnji put...

 

Helou?? On priča o X10 mini a ne o X8 :DDD 

X10 i Ideos imaju istu rezu ali bih prije uzeo mini ili mini pro nego ideosa :)

http://crocraft.com/ When I'm sad I stop being sad and be awesome instead... true story!
16 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

meni je ovaj mob sasvim ok za te pare, trenutno sam u fazi nabavka novog uredaja, ali ne mislim ici iznad 1000 kn, ovo mi se cini kao puna saka brade, zanimljivo izgleda, hrpa funkcija, brzina, android 2.2,  meni ne treba vise....

dvoumio sam se prvo izmedu galaxya mini i lg optimusa p350,  sada je i ovaj u igri. U biti su svi and froyo, karakteristike su im iste, ovaj je najjeftiniji...

I svida mi se to sto nije ni samsung , ni lg, ni nikakav drugi brand,  nego mnogima neupucenima u IT svijetu relativno nepoznati Huawey...

ajde kojeg bi vi....????

 

2 Huawei Ideos
10 Samsung Galaxy mini
3 LG Optimus Me P350
It s me against the world
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

ajde izbpr mi se suzio na LG ili Huawei....  U T-mbileu se za LG dobije i besplatna navigacija 2 god, autopunjac i drzac za staklo, podrzava multitouch, a moram priznati da mi izgleda mrvicu skladnije nego ideos.....  ima li netko iskustva s ovim uredajima?

 

It s me against the world
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 23:02 (gamer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon

Imam ja, meni se mob ne sviđa zbog malog ekrana, dosta lošeg ekrana(mislim da je rezistivni), te onog LG-evog sučelja koje mi se ne sviđa, ali ga definitivno isprobaj. Moj bi glas išo za Samsung jer mi je rad na njemu bio najfluidnij te mi je dojam bio najbolji, ali na tebi je odluka.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

ideos ima kapacitivni zaslon, ali po meni jedino sto je 2.8 inca i ne podrzava multitouch, dok ga LG podrzava, a sada sam vidio da Samsung ima ekran 3.1 inc, nije puno ali je vise od 2.8.... ziva muka... a mozda da ipak uzmem galaxy...

It s me against the world
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Evo trenutno je akcija pa ga se moze nabaviti za 450kn, stvarno svaka im cast, mob sa androidom 2.2 za samo 450kn, pogodak :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Gdje si ti to vidio, na stranici od bonbona pise 900kn?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Napisali su na facebook stranice. 450kn cijena preko vikenda, ali samo preko weba :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Za te novce LG Optimus One P500 je najbolja kupnja.

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon

A di je taj za 450kn nov?

16 godina
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
Doctor Freak kaže...

A di je taj za 450kn nov?

Ideos za 450 Kn samo ovaj vikend u Bon Bon i to samo preko web shopa.

https://www.facebook.com/mojbonbon?sk=wall&filter=2

 

Pitanje je bilo do 1000 Kn ako se ne varam. A sada vidim maknuli su P500 iz T-mobile Simpa ponude i stavili P350. P500 sada izgleda samo za pretplatnike.

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
13 godina
protjeran
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Nije bilo pitanje za 1000kn nego da li što ideos vrijedi.

 

I ja optimusa nebi uzeo iz principa jer je LG. Rađe X8.

 

 

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
Doctor Freak kaže...

Nije bilo pitanje za 1000kn nego da li što ideos vrijedi.

 

I ja optimusa nebi uzeo iz principa jer je LG. Rađe X8.

Ja sam prema postovima pomislio da u obzir dolazi i bilo koji drugi uređaj do 1000 Kn, no nije to sad bitno.

 

Ni ja Optimusa nisam uzeo iz principa već meni 3 puta skuplji Samsung Galaxy Ace. I šta sam dobio, malo manje od upola manje ram, 200 MHz brži procesor, malo veći ekran, jednak izostanak flasha i malo bolju kameru s bljeskalicom.

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
13 godina
protjeran
offline
Huwaei Ideos-bonbon

Umjesto ace-a si mogao upiknuti 3 gs sa garancijom, ali ako ti je android draži ne kužim čemu se žališ? Imaš kud i kamo bolji mobitel od tog optimusa.

 

Lg je veliki crap, meni je bilo dovoljno uvjeriti se nedavno u to kada mi je riknuo mob nakon službenog updejtanja. :( Jedino kaj taj firma radi donekle dobro su monitori, jer su me klime i mobova jako razočarali.

 

Ovaj ideos je odličan po cijeni od 450kn, pa makar ga koristio kao nekakvu 2D navigaciju za auto, opet se isplati. Mnogo razmišljam da si ga upiknem, jer tu je i gara 2 godine :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 14:46 (Doctor Freak).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huwaei Ideos-bonbon
Doctor Freak kaže...

Umjesto ace-a si mogao upiknuti 3 gs sa garancijom, ali ako ti je android draži ne kužim čemu se žališ? Imaš kud i kamo bolji mobitel od tog optimusa.

 

Lg je veliki crap, meni je bilo dovoljno uvjeriti se nedavno u to kada mi je riknuo mob nakon službenog updejtanja. :( Jedino kaj taj firma radi donekle dobro su monitori, jer su me klime i mobova jako razočarali.

 

Ovaj ideos je odličan po cijeni od 450kn, pa makar ga koristio kao nekakvu 2D navigaciju za auto, opet se isplati. Mnogo razmišljam da si ga upiknem, jer tu je i gara 2 godine :D

Ma nisam bio u mogućnosti uzimati polovno, samo u T-mobile produženje ugovora. Daleko od toga da se žalim, samo mi ima malo interne memorije i nedostaje flash. Da tog ima bilo bi puno bolje. Ali i ovako je dobro, nemam nekih velikih primjedbi. Još uskoro i stiže službeni upgrade na 2.3. A i nije baš iPhone 3GS bolji od moga Galaxy Ace (http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3724&idPhone2=2826), dapače lošiji je. :)

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice