[HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...

poruka: 187
|
čitano: 71.817
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: [HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...

De ba druze mores li mi objasniti kako to da uradim da promijenim taj software number da unlcokam bootlader i da rotujem ga ,hvala unaprijed nisam bas dobar u tome ..pozz

Pozdrav
11 godina
offline
Re: [HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...
dameoff kaže...

De ba druze mores li mi objasniti kako to da uradim da promijenim taj software number da unlcokam bootlader i da rotujem ga ,hvala unaprijed nisam bas dobar u tome ..pozz

pise ti na prvoj stranici sve

9 godina
neaktivan
offline
[HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...

Evoo uspio sam rootati ,e sad me samo još zanima ono na SD karticu za memoriju da ide na memorijsku karticu aplikacije i to ....Ako imaš tut da sredim i to pozz

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: [HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...
dameoff kaže...

Evoo uspio sam rootati ,e sad me samo još zanima ono na SD karticu za memoriju da ide na memorijsku karticu aplikacije i to ....Ako imaš tut da sredim i to pozz

prelistaj malo temu, to ti je na 2-3 stranici objasnjeno

9 godina
neaktivan
offline
Re: [HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...

Rijesio sam sve ,znaci boze,nabrijo memorije na 2gb internu,ubacio stock mod novi ...glava boli

Pozdrav
11 godina
offline
[HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...
Rootal sam i ja mobitel. Ima ko preporuku za best custom ROM? I neki tutorial ili pomoć oko instaliranja iste? Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
[HTC Wildfire S] Sve što trebate znati...

Pozdrav,imam navedeni uređaj koji je kupljen u Italiji i bio je namijenjen za mrežu Tim.Mob je odkodiran na sve naše kartice,također otključan bootloader.Gore je android 2.3.5,htc sense v 2.1

Htio bih maknuti taj Tim logo i njihove nepotrebne aplikacije.

Koji rom preporučujete,i kako bih to mogao riješiti?

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice