Google Pixel 4

poruka: 275
|
čitano: 79.995
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Platio si svojom/hrvatskom karticom?
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...
Platio si svojom/hrvatskom karticom?

 Da. Visa electron.

14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Ok, tako sam i ja prije par dana. :)
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...
Ok, tako sam i ja prije par dana. :)

 Nadam se da će ti proći. Nemoj se prestrašit, oni najprije uzmu novac kao rezervaciju, onda će ga vratit kad narudžba bude potvrđena, kad krene shipping onda će ti opet uzet lovu. Možda ce tako biti i tebi, al meni je na narudžbi pisalo 13-14.10., a došao je 1.10. što je super😎

9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Kako ga šalješ iz DE i HR? Poštom ili ti to voze s autom u HR...?
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 23:10 (Dan1234567890).
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
Dan1234567890 kaže...
Kako ga šalješ iz DE i HR? Poštom ili ti to voze s autom u HR...?

 Ako mene pitaš. Frendica će mi donijeti ako će ići u RH, ako ne nekom kurirskom vjerojatno. 

9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Zeppelin Graf kaže...
Dan1234567890 kaže...
Kako ga šalješ iz DE i HR? Poštom ili ti to voze s autom u HR...?

 Ako mene pitaš. Frendica će mi donijeti ako će ići u RH, ako ne nekom kurirskom vjerojatno. 

 ako ces kurirskom, javi kako je proslo i koliko je kostalo :)

4 godine
offline
Google Pixel 4

Buba švabe ne žele slat elektroniku u drugu zemlju. Pitala frendica DHL, GLS, OVERSEAS,... Problem je kao ako ina bateriju ne žele slat u drugu državu. Ja neznam više fakat ko je tu lud.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Zeppelin Graf kaže...

Buba švabe ne žele slat elektroniku u drugu zemlju. Pitala frendica DHL, GLS, OVERSEAS,... Problem je kao ako ina bateriju ne žele slat u drugu državu. Ja neznam više fakat ko je tu lud.

prvi put da cujem tako nesto.

 

uredno dolaze posiljke u hrvatsku iz svih zemalja EU sa i bez betarija, kemikalije, hrana, eksploziv, otrovi, oruzje, odjeca, cvijece, di ne bi mobitel mogao poslati 

8 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Timo kaže...
Zeppelin Graf kaže...

Buba švabe ne žele slat elektroniku u drugu zemlju. Pitala frendica DHL, GLS, OVERSEAS,... Problem je kao ako ina bateriju ne žele slat u drugu državu. Ja neznam više fakat ko je tu lud.

prvi put da cujem tako nesto.

 

uredno dolaze posiljke u hrvatsku iz svih zemalja EU sa i bez betarija, kemikalije, hrana, eksploziv, otrovi, oruzje, odjeca, cvijece, di ne bi mobitel mogao poslati 

 bas me zanima kak dođu mobiteli kod nas u trgovine, sigurno ih teleportiraju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Google Pixel 4

Pitali su je što je u paketu ili?

 

A možda ti ga frendica želi dostaviti uživo...

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
Timo kaže...
Zeppelin Graf kaže...

Buba švabe ne žele slat elektroniku u drugu zemlju. Pitala frendica DHL, GLS, OVERSEAS,... Problem je kao ako ina bateriju ne žele slat u drugu državu. Ja neznam više fakat ko je tu lud.

prvi put da cujem tako nesto.

 

uredno dolaze posiljke u hrvatsku iz svih zemalja EU sa i bez betarija, kemikalije, hrana, eksploziv, otrovi, oruzje, odjeca, cvijece, di ne bi mobitel mogao poslati 

 Meni isto prvi glas, zbog baterije kažu. A j.... ti sve. Sad moram čekat da dođe u RH, strašno. 

4 godine
offline
Google Pixel 4

Zbog litijeve baterije nesmiju na avion, zbog zapaljenja kolko uspijem saznati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pixel 4

Evo ako se nekome žuri:
https://www.njuskalo.hr/google-pixel-mobiteli/pixel-4a-oglas-32695715

 

Nije mi jasno kako ga je u tjedan dana uspio izgrebati. 

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 4

Uspjela sam ga naručiti preko eBaya, MediaMarktov dućan. Ima ga sad i kod nas, ali je papreno skup.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
lumy kaže...

Uspjela sam ga naručiti preko eBaya, MediaMarktov dućan. Ima ga sad i kod nas, ali je papreno skup.

 Jel to ovo: https://www.ebay.de/itm/GOOGLE-Pixel-4a-128-GB-Just-Black-Dual-SIM-/284032079438

 

Poslali su ti u hrv ili? Vidim da pise pod shipping da se kontaktira sellera..

13 godina
offline
Google Pixel 4

Away with you peasants! Danas je stigao :)

Umirovljujem Pixel 2 XL, taj mobitel i dalje radi ko zmaj...

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 14:50 (kuleee).
Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4

Da, to je to. Stavila sam adresu mailboxa, zanimljivo da su mi poslali na nju a preko službene stranice su me odbili s istom adresom. Čak i s troškovima mailboxa ispada jeftinije nego tu.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 4
Zato kad je 9% razlika u pdv-u između Njemačke i Hrvatske tak da se 10-15€ za mailbox isplati potrošit
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kbenzema kaže...
Zato kad je 9% razlika u pdv-u između Njemačke i Hrvatske tak da se 10-15€ za mailbox isplati potrošit

Di je sada najjeftinije kupiti Pixel 4? 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 4
Vjerojatno eBay.de ali po cijenama ne znam kolko je to isplativo.
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kbenzema kaže...
Vjerojatno eBay.de ali po cijenama ne znam kolko je to isplativo.

Problem je što sam se navikao na wireless charging a volio bi opet imati pixel (imao sam 2xl) a od njih to jedino ima 4/5.. 

15 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kbenzema kaže...
Zato kad je 9% razlika u pdv-u između Njemačke i Hrvatske tak da se 10-15€ za mailbox isplati potrošit

 Mislim da Saturn vise puta godisnje ima neku akciju gdje poklanjaju porez na Samsungove proizvode i to bude super ako uzimas nes za vise para..osjeti se razlika..ja sam tako uzo telku i ispala me dosta jeftinije

14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Jel još netko čeka 4A sa Google Storea?
Meni je trebao biti dostavljen 2.-3.11.
Sad pogledam i vidim da piše ovo:
"Your shipment was delayed. We're working to get it to you soon and will email you when it's on its way."

I sto je najbolje, sad ne piše nikakav datum više.
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 2 - zamjena baterije

Zba li netko gdje bi se kod nas mogla zamijeniti baterija na Pixel 2 (ili makar kupiti originalna baterija)?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 4

Jeli itko zna di bi se mogao nabaviti u EU 4A 5G? Google store iz DE ne salje za Austriju a tamo imam prijatelja koji bi mi narucio, neka druga varijanta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Rodić kaže...

Jeli itko zna di bi se mogao nabaviti u EU 4A 5G? Google store iz DE ne salje za Austriju a tamo imam prijatelja koji bi mi narucio, neka druga varijanta?

 Imaš na njuškalu za 4k kn, nije moj oglas... https://www.njuskalo.hr/google-pixel-mobiteli/pixel-4a-5g-128-gb-just-black-oglas-32895212

9 godina
offline
Google Pixel 4

Vi koji imate 4a, jel radi sve dobro? Citam po netu zale se neki na touchscreen problem, losu bateriju, usporenost/lag?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Napokon... :D
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice