Doogee Valencia DG800

poruka: 53
|
čitano: 35.022
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Doogee Valencia DG800

Pozdrav. Imam mali problem kod ovog mobitela sa browserom. Ne mogu gledati slike i ne učitava mi se facebook. Da li je još kod nekoga bio ovakav problem ? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800
Adnana kaže...

Pozdrav. Imam mali problem kod ovog mobitela sa browserom. Ne mogu gledati slike i ne učitava mi se facebook. Da li je još kod nekoga bio ovakav problem ? Hvala

 I sa chrome-om ? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800

Nemam Chrome, imam samo problem sa običnim browserom. A kad skinem aplikaciju firefox ili neki drugi browser, sve ide kako treba. Samo mi je problem sa ovim browserom koji dođe, ne instalira se.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800
Adnana kaže...

Nemam Chrome, imam samo problem sa običnim browserom. A kad skinem aplikaciju firefox ili neki drugi browser, sve ide kako treba. Samo mi je problem sa ovim browserom koji dođe, ne instalira se.

 Onda chrome i problem rijesen ;)

9 godina
neaktivan
offline
Doogee Valencia DG800

ma okej, samo sam mislila ako je neko imao ovakav problem i da ga je riješio, da javi. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doogee Valencia DG800
Omogući u postavkama broswera:JavaScript i Flash
9 godina
odjavljen
offline
Doogee Valencia DG800

pozz ljudi nov sam ovdje

pronasao sam http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-UK-WarehouseDOOGEE-VALENCIA-DG800-4_5-inch-Quad-core-Smartphone-wp-Uk-945979.html# ovaj mob i meni se ovo cini pre jeftino a dosta dobro.
Imam par pitanja pa ako neko zna da mi pomogne:

1. 13.0MP AF back camera with flash LED and auto focus (HW 8.0MP) - zanima me sta to znaci HW 8.0MP?

2. UK Warehouse  jel to znaci na nema carine i dodatni troskova? (ako ima kojih?)

3. dali je pouzdana ta stranica dali je narucivao neko preko nje i za koliko stigne?
Hvala unaprijed svima za odgovor.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800
Garac24 kaže...

pozz ljudi nov sam ovdje

pronasao sam http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-UK-WarehouseDOOGEE-VALENCIA-DG800-4_5-inch-Quad-core-Smartphone-wp-Uk-945979.html# ovaj mob i meni se ovo cini pre jeftino a dosta dobro.
Imam par pitanja pa ako neko zna da mi pomogne:

1. 13.0MP AF back camera with flash LED and auto focus (HW 8.0MP) - zanima me sta to znaci HW 8.0MP?

2. UK Warehouse  jel to znaci na nema carine i dodatni troskova? (ako ima kojih?)

3. dali je pouzdana ta stranica dali je narucivao neko preko nje i za koliko stigne?
Hvala unaprijed svima za odgovor.

 

2. Dolazi iz UK i bez carine i pdv-a. Inace je iz uk nesto skuplje neko iz kine

3. Je ja sam osobno kupio tamo taj mob

9 godina
odjavljen
offline
Re: Doogee Valencia DG800
INKOGNITO3 kaže...
Garac24 kaže...

pozz ljudi nov sam ovdje

pronasao sam http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-UK-WarehouseDOOGEE-VALENCIA-DG800-4_5-inch-Quad-core-Smartphone-wp-Uk-945979.html# ovaj mob i meni se ovo cini pre jeftino a dosta dobro.
Imam par pitanja pa ako neko zna da mi pomogne:

1. 13.0MP AF back camera with flash LED and auto focus (HW 8.0MP) - zanima me sta to znaci HW 8.0MP?

2. UK Warehouse  jel to znaci na nema carine i dodatni troskova? (ako ima kojih?)

3. dali je pouzdana ta stranica dali je narucivao neko preko nje i za koliko stigne?
Hvala unaprijed svima za odgovor.

 

2. Dolazi iz UK i bez carine i pdv-a. Inace je iz uk nesto skuplje neko iz kine

3. Je ja sam osobno kupio tamo taj mob

 Jesi zadovoljan s mobitelon?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800
Garac24 

 Jesi zadovoljan s mobitelon?

 Majci sam kupio i ona je zadovoljna. 

Ovisi za sto ti treba. Face whatsapp viber google maps itd sve radi normalno. Kao sto sam napisao u prvim postovima sto je dobro a sto lose.

Za te novce savrsen mob. Makar si jos pogledan ostale za neke mozda je neki novi bolji a za iste novce izasao

15 godina
neaktivan
offline
Doogee Valencia DG800

Ima li tko problem s ovim mobitelom da mu WiFi brzo odlazi u neki sleep?

Opcija Zadrži Wi-Fi tijekom mirovanja je na Uvijek. Isključene su battery ili power saving opcije.
Znači kad si na Wifi-ju i ne prčkaš po mobitelu nego ga staviš sa strane, možeš zaboraviti na primanje poruka preko neta i sl.
Pitam za frendicu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problemi sa baterijom

Zdravo svima!Molio bih vas da mi pomognete vec zadnjih para dana mobitel nece da mi se napuni.Stavim punjač u utičnicu ukopčam mobitel i držim pola dana i kada proverim koliko ima nula posto baterija pokušavao sam i sa drugim punjačima ali neće.Šta da radim molim vas odgovorite mi hitno je!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa baterijom
sajosajo kaže...

Zdravo svima!Molio bih vas da mi pomognete vec zadnjih para dana mobitel nece da mi se napuni.Stavim punjač u utičnicu ukopčam mobitel i držim pola dana i kada proverim koliko ima nula posto baterija pokušavao sam i sa drugim punjačima ali neće.Šta da radim molim vas odgovorite mi hitno je!

Probaj ugasiti mob i ostavit ga tako 15-20 min na punjacu. 

Ako nece onda makni sa punjaca restartaj mob i ponovo stavi na punjac. 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa baterijom

Izvini verovatno pitam glupost ali kako da ga restartujem

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2015 18:23 (sajosajo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa baterijom
sajosajo kaže...

Izvini verovatno pitam glupost ali kako da ga restartujem

 Dugo drzis tipku za gasenje pa pise reboot. Ili ga yamo ugasis pa upalis

9 godina
neaktivan
offline
Doogee DG850 Hitman

hocu da kupim dg850 hitman verziju , cini mi se jako dobar , sve je dobro ali cuo sam da kod ovih kineskih telefona malo ne poznatije marke nakon nekoliko mjeseci pocnu bagovi sa kamerom i urdjaj postaje sve losiji i losiji i na kraju se kvari bez nekog velikog razloga ... Po svemu procitanom o telefonu , kamera dobra , baterija solidna , interna i ram memorija dobre , ne vidim nista lose , osim tih prica :S Ima li neko iskustvo sa nekim Doogee mobitelom vec duze vrijeme , tj. preko pola godine , i da mi kaze jel sve i dalje radi normalno , kamera , igre , internet ... ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Doogee Valencia DG800

Molim za pomoc,imam ovaj telefon doogee valencia dg800 i problem je u tome sto mi je vise puta padao i sada je onaj srebreni rub (kao metalni ali je ofarbana plastika :( ) ispucao i iskrzan. pitanje je zna li neko kako i gdje bi se mogao naci taj dio da se zamijeni,unaprijed hvala na odgovoru i pomoci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 0:52 (cicamaca).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800
cicamaca kaže...

Molim za pomoc,imam ovaj telefon doogee valencia dg800 i problem je u tome sto mi je vise puta padao i sada je onaj srebreni rub (kao metalni ali je ofarbana plastika :( ) ispucao i iskrzan. pitanje je zna li neko kako i gdje bi se mogao naci taj dio da se zamijeni,unaprijed hvala na odgovoru i pomoci.

 Mozda aliexpress ili pitati na doogee web str

10 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800

trazila na ali express i nema ,a na doogee stranici nema opcija za rezervne dijelove,bar gdje sam trazila, moze li neki link ili neki drugi prijedlog,hvala

 

13 godina
neaktivan
offline
Doogee Valencia DG800

Narucio preko aliexpressa bat ali nikako da dodje. Ima netko saznanja mozda gdje u hrv ima za lupiti bat ? Vec se dosta napuhnula i nece jos dugo :/

 

EDIT: dobro je dosle su napokon :) al se ova stara tako napuhnula uf

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2015 16:10 (INKOGNITO3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Doogee Valencia DG800

Android 5.0 Lollipop upgrading firmware released for DOOGEE Valencia DG800.

http://www.doogee.cc/servicexiazai_detail/newsId=80.html

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Valencia DG800
francek kaže...

Android 5.0 Lollipop upgrading firmware released for DOOGEE Valencia DG800.

http://www.doogee.cc/servicexiazai_detail/newsId=80.html

 Javi kada ga stavis i napisi jel stabilan brz itd :)

16 godina
offline
Doogee Valencia DG800

4.4.2 mi radi odlično, tako da mi se ne da zafrkavati. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice