Alcatel Onetouch Idol 6030X

poruka: 3
|
čitano: 2.328
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Alcatel Onetouch Idol 6030X

Nedavno sam kupio ovaj mobitel,i za sada sam sa njim vrlo zadovoljan,jer odgovara mojim potrebama.Naravno da ima slabih strana kao što je baterija,koji je platio cijenu tankoći uređaja,ali

to se da podnijeti.Ono što nisam mogao riješiti jeste prebacivanje podataka(slika i ostalog)na računalo,preko USB priključka.Naime,nakon što se priključi prvi put,instalira se driver,dobijem čak i popis svih fajlova na mobitelu,ali su svi prazni,i ne vide se primjerice,snimljene slike,glazba ili razgovor.Ne znam zbog čega je to tako,jer priložene kratke upute uopće ništa ne objašnjavaju.

Zna li netko neki korisni savjet?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Alcatel Onetouch Idol 6030X

Molim vas znade li netko odgovoriti???

Imam ovaj mob od travnja mjeseca ove godine, super zadovoljan njime, ali zadnje vrijeme počeo se čudno ponašati....

kao sigurnosne aplikacije imam "Master cleaner", "Android assistant", "The cleaner", i "Batery Doctor"

Eh sam se podaci ovih aplikacija ne poklapaju, iako na opip mob je hladan, ali Master mi veli da je CPU pregrijan, 

također, ne obavještava me, a procesor na opip vruć. 

Nekoliko puta se desilo da se napunila RAM memorija, a to boosterom redovito pratim i čistim, 

Poprilično ga forsam, ali nije problem, ostaje hladan, ali zna se dogoditi da tijekom razgovora, osjetim da se pregrijao, 

Igre ne igram niti sam sklon igranju, ali koristim npr. Office Suite, kako kada , nekad se zagrije, nekad radi normalno , 

zanima me zbog čega "sigurnosni i optimizirajući alati drugačije detektiraju probleme, , ako je sve ok, trebali bi davati iste podatke...

Inače sam jako zadovoljan njime, a kupio sam ga novog kod TELE 2 operatera u poslovnici u KC, 

Unaprijed zahvalan....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alcatel Onetouch Idol 6030X

Što se tiče prebacivanja podataka probaj sa :

 

http://www.fjsoft.at/en/

ili

http://www.airdroid.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice