Vemil=Nikad više

poruka: 151
|
čitano: 35.244
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Znam da se već pisalo o ovakvim stvarima ali MORAMO i više jer su trgovci općenito bezobrazni i tjeraju neke svoje zakone, a u Vemilu ne zaostaju. Dapače.

 

Bio sam jutros po obično usb eksterno kućište i budući mi je polupismeni djelatnik iz moje firme pročitao šifru sa boce Coca Cole a ne sa diska, ja kupio sata umjesto ata. Problem prvi: vadi mi lik kućište iz izloga i uredno ga pakira u kutiju. Pitam ga jel daju popust na izložbeni primjerak. Loooool, ovaj se pokido od smijanja. Ajde, nema veze, odem na blagajnu platim u kešu 300 kn, dođem do spomenutog nobelovca u firmu i utaknem da ne kažem što...

Vratim se u Vemil i eto ga problem drugi: Izaberite drugo kućište, nema problema (kao rade mi neku uslugu, izlaze u susret..) dođem na blagajnu, onaj lik napravi novi račun koji je 50 kn manji od prošlog. I eto ga problem do neba. Pita on mene što ću još osim kućišta, a ja kažem KEŠ. I opet LooooooooL. Ne može naravno, ma kakav zakon o zaštiti potrošača, kakve su to budalaštine. Pozove kolegu koji me pola sata uvjeravo da nisu oni dužni ništa vratit i da sam dobro prošao što mi uopće mijenjaju robu. Kao sami ste kupili, što niste pazili i te fore. Ko je ikad kupovao u normalnoj državi zna kako je to vani lako. Vratiš se u dućan i čovjek te pita nešto drugo ili keš?

Naravno dok smo mi ovce i tako saginjemo glavu i ne prozivamo ih i sve dok se vraćamo u te firme iz polusvijeta tako nam i treba.

J.... 50 kn ( uzeo sam na kraju neke baterije koje mi ne trebaju jer ne drže parizer koji mi je trebao).

www.odrzavanje.com
 
1 1 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Sramota.

 

I sad ti kupuj tamo...

Zato ja kupujem samo u hg-u i linksu.

Dosad nisam imao nikad problema.

Naši se izmotavaju previše.

Kad sam u njemackoj kupovao hardver nikad problema.

Lova nazad ili drugi komad hardvera.

I ako je jeftiniji vrate ti lovu.

A izloženi primjerci su tamo ionak jeftiniji.

Samo naša gospoda tu samo na profit gledaju

Phenom II 940BE @ 3.6ghz, Biostar TA-790GX 128M, Patriot 2x2GB DDR2 800mhz 4-4-4-12, ATI HD4670 , Seasonic 430W ,
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Budimo realni ni hg nije baš najbolji. Bar ovaj u Rijeci.

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

ah sta ces... sta je tu je... ima puno takvih slučajeva, ne samo u vemilu... nego i u običnim ducanima s namirnicama... meni tip nije zelio UOPCE zamijeniti autoradio jer su mu sefovi dali naputak da bla bla... ma dam mu ja naputak... suosjecam s tobom :)

larva??? ma 'nas ko ti je larva... iks de ________________________ war... war never changes...
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 18:12 (jojo1909).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Zašto me to uopće ne čudi? Nažalost, ljudi svaki dan imaju problema s njima, pogotovo sa zamjenom robe(osobno 2-3 takva problema ali uspješno sankcionirana).

 

Preferiram ADM jer su jeftini, imaju brzu isporuku i ljubazni. Jedini "problem" je što kod njih nema na rate.

Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Ja sam bio naručio u ve-milu (negdje u istri :) ) 9800 GTX+ od Gainwarda. odmah je išao pitati dali je u zagrebu na lageru pa mi je rekao da nemaju ali da mi mogu dati XFX, a ja pristao. (ajde tko bi odbio xfx ;) )

Na kraju sam dobio Zotacovu sa riječima da se zeznuli :D -rekoh dobro jeeeeee.... ali ipak.... kada su u zagrebu govorili dali može xfx...

Abit AB9 PRO | Q6600 | 4 GB DDR2 800 | Zotac 9800 GTX+ AMP! | 2 x 320 GB Seagate RAID + 256 GB Western digital | 2 x LG DVD pržilice | DVB-S | i šlag na kraju SAMSUN FLOPPY
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vemil=Nikad više

Zato kad ideš u kupovinu moraš bit više nego dobro pripremljen,

još ti je sigurno da neće nešto imat pa moraš imat i 2-3 rezerve,

a jbg Sanader je reka idemo dalje samo nije reka di...Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više
Pozz...trebao si ih ljepo tužit za zaštitu potrošaća "ne zbog J...... 50kn nego zbog toga što takve ljude treba spustit na zemlju"...lol možda izvućeš besplatno artikal...a s druge strane možda bi tog bezobraznika to stajalo posla pa bi te možda pekla savjest !!! mislim da ovaj naslov Vemil...nije u redu da radi jednog pokvarenjaka više ne kupuješ u Vemila?? jer ovakvih trgovaca može bit bilo gdje!?
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vemil=Nikad više

A kaj se placete, ko mu je kriv sto nezna kaj kupuje? Da je covjek znao sto treba nebi imao nikakvih problema.

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više
imao sam i ja problema sa vemilom naime narućio ja HDD Hitachi 250 GB ((SATA)) i artikal nije raspoloživ pa mi poslali HDD Segate 320GB ((ATA)) kao ako nije raspoloživ onda daju najbliži HDD tom HDD-u a razlika je u ATA i SATA konektoru i u cjeni +120kn za HDD segate ...ali im nisam da gusta pa sam narući u HGspota HDD!!!!
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

U hgspotu u poreču sam se borio za popust i dobio 4%, ajd oke. naručio i čekam i čekam. nakon mjesec dana je zovu da je došlo sve pa ja do njih pa da na kraju nisu dali popust od 4% jer ponuda vrijedi samo par dana ?!?. na kraju mi je jeftinije izašlo nego da sam kupio sa popustom :D (pala cijena par komponenti u mjesec dana)

 

A još nešto, momci koji su prije radili u hg dali odkaz i otvorili svoju trgovinu nekoliko metara od hg-a i mogu priznati da više rade od hg-a od prvog tjedna...

Nije samo zato jer je hg šrot nego zbog osoblja koji nemaju pojma... oće čovjek punjaš za laptop koji se spaja na auto (znaći 12 V punjač za laptop) i htjeli mu prodat neki univerzalni punjač i preporučili mu da ide kod električara pa da mu sredi to... hahahahaha

Abit AB9 PRO | Q6600 | 4 GB DDR2 800 | Zotac 9800 GTX+ AMP! | 2 x 320 GB Seagate RAID + 256 GB Western digital | 2 x LG DVD pržilice | DVB-S | i šlag na kraju SAMSUN FLOPPY
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Ako je navedeno da je politika tvrtke da ne vraćaju novac nazad, već samo zamjena za robu u toj vrijednosti, onda tu neće pomoći zakon o zaštiti potrošača.

To je sve u skladu sa zakonom.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

ja u vemilu nisam imo nikakih problema a ovaj hg to je cisto sra*je jbte ja vidio neki mis u hgu p2p(ne usb)i reko ja tati da sutra kad bude iso s posla da mi uzme kad mi je ovaj malo u banani i oni mi uvalili neki usb mis skuplji za 50 kn a i sugavji izgledom a kad sam oso zamjenit govorili su mi kao nije zapakirano ovo no(kao da fali neka naljepnica od dolje) joj koji su to kreteni

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više
Buhaha kaže...

A kaj se placete, ko mu je kriv sto nezna kaj kupuje? Da je covjek znao sto treba nebi imao nikakvih problema.

 Da ne radiš u Vemilu? Ili nisi shvatio bit posta? Ili si jedan od onih što su protiv provođenja zakona?  Kako bilo zalutao si majstore na ovaj forum...
www.odrzavanje.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više

Ma nije uopće bit posta ovaj ili onaj dućan. Bit je da su SVI takvi i bit će i dalje dok se mi kao potrošači konačno ne probudimo i bojkotiramo takvo ponašanje. Pa naravno da sam poslao prijavu u inspektorat i naravno da ću se borit za svoja prava. Tek kad se dosegne kritična masa među nama samima i oni će počet provoditi zakon.

www.odrzavanje.com
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Ma nije to samo vemil kriv. Najgore je što zapošljavaju neobrazovane ljude. Ne kažem ja, treba svakome dati priliku da se zaposli, ali ako ćeš ga zaposliti na takvom mjestu, trebalo bi ga malo i obrazovati, jer prodaja informatičke opreme nije prodaja voća i povrća. Treba imati malo znanja.

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vemil=Nikad više

Bome i za prodaju voća trebaš imat bar malo znanja, a ne da kupcu koji hoće jabuke strpaš u vrećicu kruške:)))

A sad za ozbiljno, mislim nažalost neznam dal da se smijem ili da plaćem kad čitam ovu samotu od naših tzv. trgovaca , a kad prodaju ponašaju se ko da su s marsa pali a inemaju blage veze s onim što prodaju ( čast iznimkama ).

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više
kostolomac kaže...

Bome i za prodaju voća trebaš imat bar malo znanja, a ne da kupcu koji hoće jabuke strpaš u vrećicu kruške:)))

A sad za ozbiljno, mislim nažalost neznam dal da se smijem ili da plaćem kad čitam ovu samotu od naših tzv. trgovaca , a kad prodaju ponašaju se ko da su s marsa pali a inemaju blage veze s onim što prodaju ( čast iznimkama ).

  :) Ne treba neko opsežno znanje, samo je uvjet da nosiš naočale ako ti je dioptrija veća od +/- 7.

Meni je najsmješnije kad dođem upitati nešto u prodavaonicu takve opreme, i upitam nešto što sadrži dvije riječi dulje od 5 slogova, a oni blenu 'ko tele u šarena vrata.
Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
15 godina
offline
RE: Vemil=Nikad više

Dobro, nisu se iskazali u Vemilu ali mislim da nije dovoljno dobar razlog da ne bi opet kupovao kod njih. Oni su jedni od najboljih retailera iako im prodavači ne pucaju od ljubaznosti, barem ne većina njih. Trebao bi pokušati reklamirati nešto u Autronicu da vidiš što je Balkan.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više
Ma sramota je kakve se stvari kod nas dogadaju! Normalno bibilo da te ne zaje**** nego ti lijpo vrate! Najlakse je kupovat u Grckoj! Tamo ce ti trgovac nabavit i napravit sveeee sta ti treba! Od igle do slona! Kad mi je stari bio u Ateni, dosao je u ducan i vidio nesto sta mu se svidalo, ali nisu primali kartice! Ducan do nije imao taj artikal ali su primali kartice! Sad kod nas bi te strucno odjeb****, ali je tamo lijepo ovaj trgovac reko mom starom da nista ne brine, rijesit ce on to u 2 min. Lijepo je ovaj sta prima kartice otiso do susjeda, kupio od njega doticni artikal i prodao ga mom starom!! To su trgovci, a ne ovi nasi invalidi!!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više
jojo1909 kaže...

ah sta ces... sta je tu je... ima puno takvih slučajeva, ne samo u vemilu... nego i u običnim ducanima s namirnicama... meni tip nije zelio UOPCE zamijeniti autoradio jer su mu sefovi dali naputak da bla bla... ma dam mu ja naputak... suosjecam s tobom :)

ikskjz me,ali mislim da ako kupujes radio u ducanu sa namirnicama mozes ocekivati tako nesto....NHF 
djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više
BORN kaže...

Budimo realni ni hg nije baš najbolji. Bar ovaj u Rijeci.

 onaj na Skurinjama je :"normalan"

moras shvatit da oni ne proizvode tamo svoja pravila vec imaju direktive iz "vrha", ali se oni nakon nekog vremena pocnu bahatit sto po cesti sto na poslu.
Isto tako cim ti ne zzele udovoljit uvjetima koji su po zakonu nazoves inspekciju koja dolazi u roku od 2 sata, nema veze, pricekas ako imas vremena. prije poziva inspekcije zamolis da popricas sa najvisom osobom (po rangu) tamo i sa njim probas izgladit na lijepo- posto ti nece uspjet krenes sa ruznim i zoves inspekciju koja izlazi na teren i brze od 2 sata ( u Rijeci covjeku treba 15 minuta jer je u gradu).
Nakon toga on dolazi, trazi sjediste firme i covjek napravi uzbunu jer i njega (barem ovog u Ri) nerviraju takve stvari i onda se malo ti smijes.
Brzo zamjene robu (kao fol rade ti uslugu) storniraju racun i vracaju lovu, onda ti od te love uzmu iznos za tu drugu stvar.


vani :D
ajme lijepo li je svugdje osim kod nas, ni u tunguziji ni u srbiji ni u jednoj od 20 zemalja koje sam posjetio nisam imao tih problema...

Imam jednu anegdotu iz Singaporea gdje covjek nezna jezik a ja neznam njegov.
Rukama smo se u 5 minuta dogovorili da necu to nego ocu ovo a za razliku para smo narucili klopu :p vjerovali ili ne
nikakvih problema
a ovdje prica Hrvat sa Hrvatom (barem mislim da su hrvati) i nemozemo se dogovorit.
Kao da je bitno potrosio ja 250 kuna ili 300. jer ako potrosim 250 i budem zadovoljan sutra cu doc opet, ali ako me zajebavaju za 50 kuna onda sigurno vise ne dolazim.
sa tom firmom ne zelim vise nikakvog posla....... odem u links dam 300 kuna vise za kompjuter od 12.000 kuna i nikakvih problema cak mi ponude da mi ga donesu sami doma ako nemam prijevoz, odes u HG spot narucis robu i sve prode ok, reklamacija je ok...

neznam kako je sa drugim firmama u vezi zamjena robe jer sam inace samo u vemilu imao iskustvo da moram nesto mjenjat

ispred svakih vrata u vemilu u ovoj banana drzavi MORA stajat natpis

"ostavite svaku nadu Vi koji ulazite"
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više

Ja kad sam komp slagao od 3 prodavača imao sam osječaj da naručujem zvijezdu smrti koliko su djelovi bili nedostupni, kasnili pa isprike.

Morao sam otići u čak 3 trgovine da dobijem ono što mi treba a to su bile gluposti koji bi svi trebali imati ako ne na lageru onda raspoloživo u nekom normalnom roku.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više
Zely kaže...
Ma sramota je kakve se stvari kod nas dogadaju! Normalno bibilo da te ne zaje**** nego ti lijpo vrate! Najlakse je kupovat u Grckoj! Tamo ce ti trgovac nabavit i napravit sveeee sta ti treba! Od igle do slona! Kad mi je stari bio u Ateni, dosao je u ducan i vidio nesto sta mu se svidalo, ali nisu primali kartice! Ducan do nije imao taj artikal ali su primali kartice! Sad kod nas bi te strucno odjeb****, ali je tamo lijepo ovaj trgovac reko mom starom da nista ne brine, rijesit ce on to u 2 min. Lijepo je ovaj sta prima kartice otiso do susjeda, kupio od njega doticni artikal i prodao ga mom starom!! To su trgovci, a ne ovi nasi invalidi!!
 
to su očito bili neki ulični trgovci, trgovac je od drugog trgovca kupio po duplo ili nekoj ništavnoj cijeni, ili uopće nije kupio, pa je tvom starom prodao... to je sve ista branša... pa i sam znaš, kad kupuješ na pjaci, onda su trgovci skloni cjenkanju. od osnovne cijene dođeš do 50% jeftinije. tak da ne možeš uspoređivati hrvatsku trgovinu sa grčkim, jer to baš i nema smisla, a trgovci(i hrvatski i grčki) dobro zarade, za to zaista nema brige...

uglavnom, da dodam, vemil, hgspot i links će zaposliti bilo koje radnika, jer kod nas nemaš komercijalista koji su informatički pismeni... mislim, te trgovine vjerojatno i traže radnike koji imaju neko znanje informatike, ali ne definiraju što treba znati. očito radnici znaju office i osnove rada windowsa... ali koliko utora ima na nekoj matičnoj ploči, što je sli, a što je crossfire, koja je razlika između ddr2 i ddr3, to je već malo zahtijevnije pitanje... da bi bio dobar trgovac, ne moraš imati informatičko znanje, jerbo, mi hrvati kupujemo kada vidimo da su cijene pale... to je tipični balkan, a i takav nam je potrošački mentalitet. ja osobno nisam doživio neke probleme(srećom još nisam) sa našim trgovcima, ali vidi se da nisu svi jako informatički potkovani... vidiš odmah kada kažu da je fotić od 8 MP bolji od onog od 5 MP, a to je samo fuckin rezolucija, a di je tu leća, veličina lcd-a, zoom??

stoga, trebamo ipak cijeniti trgovca koji se zaista ponudi pomoći nam, makar nije informatički pismen, jer ono, doživio ja često da uđem u trgovinu, trgovac me pogleda, misli "...ono neki klošar, još neobrijani, taj neće ništa kupiti...", pa onda me ne shvaća ozbiljno... uglavnom, kada odem kupovati u trgovine, prvo se dobro informiram preko interneta, pa onda uz pomoć buga i ne dam da mi uvale neku desetu stvar za koju nisam 100% siguran da će biti ok... pare se teško zarade, a lako potroše i nema pravo meni neki trgovac govoriti što da ja kupim, ako ja to neću...
16 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

U HGu na škurinjama sam 15min stojao i čekao dok "trgovci" popiju kavu i onda su mi na kraju rekli da nemaju HDD koji mi je trebaoViče

Srećom imam čvrste živce.

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 12:53 (BORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

Sto se informaticke opreme tice, bio sam često i kupac i trgovac. U oba slučaja rjetko sam imao problema. Neki trgovci jesu uzasni, neusluzni, nemaju pojma pa se jos i bahate, bez daljnjeg. No znam da ono sto im se najcesce spocitava (ne zele zamjeniti robu, vratiti novac i sl.) je vrlo rjetko samovolja.

1)Sto se vracanja novca tice mnoge firme imaju takvu politiku da ne vracaju novac nego samo daju robu u zamjenu. Ako je kupac dovoljno uporan, prijeti, trazi sefa i slicno dobiti ce natrag novac, a trgovac ce jos biti izvrijedjan od sefa koji mu je ranije rekao neka ne vraca novac nego pita sto ce uzeti u zamjenu. Kupac ce onda logicno zakljuciti kako mu je trgovac samovoljno uskratio ono sto je na kraju normalno dobio kad se javio sefu.

2) Sto se tice popusta na izlozene artikle sumnjam da trgovac sam odlucuje hoce li dati popust ili ne.

3) Servis - zakonski rok koliko se reklamirana roba smije drzati na servisu je po meni bezobrazno dugih 45 dana. Naravno da ce tu kupac poluditi kada mu gotovo novi monitor preko mjesec dana stoji na reklamaciji pa ce se po mogucnosti iskaliti na trgovcu (preko kojeg komunicira) koji ce taj bijes upijati i postati bezobrazan.

4) Strucnost - da je puno trgovaca bez znanja o hrdveru nema dvojbe. Glavni posao trgovca je da proda pod svaku cjenu sto vise svega, da vas uvjeri da da vam sve treba. Ako vec znate sto zelite vise niste interesantni jer je trgovac izgubio svoju primarnu ulogu. To su pozeljne osobine, i to je stvar koja se piramidalno slijeva, u tome se ohrabruje... naravno to je samo primjer.

... i pitanje: da li informaticki strucnjak radi u maloprodajnom ducanu za 3000 kn?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil=Nikad više
goran2 kaže...

Sto se informaticke opreme tice, bio sam često i kupac i trgovac. U oba slučaja rjetko sam imao problema. Neki trgovci jesu uzasni, neusluzni, nemaju pojma pa se jos i bahate, bez daljnjeg. No znam da ono sto im se najcesce spocitava (ne zele zamjeniti robu, vratiti novac i sl.) je vrlo rjetko samovolja.

1)Sto se vracanja novca tice mnoge firme imaju takvu politiku da ne vracaju novac nego samo daju robu u zamjenu. Ako je kupac dovoljno uporan, prijeti, trazi sefa i slicno dobiti ce natrag novac, a trgovac ce jos biti izvrijedjan od sefa koji mu je ranije rekao neka ne vraca novac nego pita sto ce uzeti u zamjenu. Kupac ce onda logicno zakljuciti kako mu je trgovac samovoljno uskratio ono sto je na kraju normalno dobio kad se javio sefu.

2) Sto se tice popusta na izlozene artikle sumnjam da trgovac sam odlucuje hoce li dati popust ili ne.

3) Servis - zakonski rok koliko se reklamirana roba smije drzati na servisu je po meni bezobrazno dugih 45 dana. Naravno da ce tu kupac poluditi kada mu gotovo novi monitor preko mjesec dana stoji na reklamaciji pa ce se po mogucnosti iskaliti na trgovcu (preko kojeg komunicira) koji ce taj bijes upijati i postati bezobrazan.

4) Strucnost - da je puno trgovaca bez znanja o hrdveru nema dvojbe. Glavni posao trgovca je da proda pod svaku cjenu sto vise svega, da vas uvjeri da da vam sve treba. Ako vec znate sto zelite vise niste interesantni jer je trgovac izgubio svoju primarnu ulogu. To su pozeljne osobine, i to je stvar koja se piramidalno slijeva, u tome se ohrabruje... naravno to je samo primjer.

... i pitanje: da li informaticki strucnjak radi u maloprodajnom ducanu za 3000 kn?

 Potpisujem!!
Iako sam ja mislio ne bas na same radnike nego i ponekad i sefove, ali to sto si reko je u potpunosti tocno!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
16 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/gusce-barracude/14348.aspx

 

Vemil i dalje drzi robu sa starim firmwareom, a kad upitate zasto prodaju robu koju je Seagate povukao prije 3 mjeseca, oni ce vam rec da oni super rade, da cak jedan ima doma 3 takva i nikad se nisu kvarila, da to oni (Seagate) pricaju gluposti.

 

EDIT: Prodajni prostor .

-----

 

Centar Rijeka-Slavka Cindrića-51000 Rijeka

 

Piramida !

 

ne jedan vec dva zaposlenika na katu Vas pokusavaju ubjedit

 

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 14:20 (Hacker-ri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vemil=Nikad više
Hacker-ri kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/gusce-barracude/14348.aspx

 

Vemil i dalje drzi robu sa starim firmwareom, a kad upitate zasto prodaju robu koju je Seagate povukao prije 3 mjeseca, oni ce vam rec da oni super rade, da cak jedan ima doma 3 takva i nikad se nisu kvarila, da to oni (Seagate) pricaju gluposti.

 

EDIT: Prodajni prostor .

-----

 

Centar Rijeka-Slavka Cindrića-51000 Rijeka

 

Piramida !

 

ne jedan vec dva zaposlenika na katu Vas pokusavaju ubjedit

 

 Heh, što reći na to, osim katastrofa , naravno nekog će uspijet nahebat da to kupi!
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
neaktivan
offline
Vemil=Nikad više

takodjer sam bio i trgovac i kupac...

 

mogu vam reci da to nije bas tako kako vi mislite... "trebas znati nesto o infor. opremi" i to je u redu, al kad mi neko dodje pa me pocne pilat... koliko ovoga, koliko onoga, kako ovo, kako ono,... i opet je sve u redu, al kad mu kazem "gospodine samo trenutak da provjerim", a on se namrsti i digne njušku zato sto ja to sve ne znam na pamet onda bi preskocio onaj pult pa ga izveo vani da zagrize trotoar i skako mu po glavi 2 sata...

 

pa j.ebem ti somaliju, trebo bi ja sjesti kuci i uciti sve artikle na pamet zato sto je on nadrkan i nenormalan, ma MARŠ!

 

inaces, kod trgovaca me najvise nervira nezainteresiranost, bahatost i oni njihovi supljaci kad ti nesto probaju uvalit, ma ne trpim ja to nista, samo preko vrata... ko te j.ebe, ima i drugih prodavnica

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice