Opet radi HG-Spot u Splitu

poruka: 6
|
čitano: 3.560
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ponovno otvorio splitski HG-Spot
S obzirom na prilično jadnu lokalnu situaciju s trgovinama računalnom opremom (ili nedostatkom istih), mislim da je vrlo korisno napomenuti da je od danas ponovno otvoren HG-Spot u Splitu. Novi dućan je, koliko sam vidio, pola starog, a nalazi se nasuprot (preko puta garaže) Jokera, u onoj novoj zgradi (tzv. Brodarici). Rade klasično od 9 do 8, subotom do 1.
Nadam se da daju kakav popust sad kad su tek otvorili.
Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
2 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ponovno otvorio splitski HG-Spot
Ajde, barem nest... Trebas vidjeti situaciju kod nas u Bjelovaru - hg spot je vjerojatno pol od vaseg,
www.val.hr
14 godina
offline
RE: Ponovno otvorio splitski HG-Spot

Ajde kad netko svrati neka reče da li ima kakav popust ili ne jer sam siguran da bi se dosta nas zaputilo put njega da jest.

16 godina
neaktivan
offline
Opet radi HG-Spot u Splitu

Pa ljudi u HG-Spotu su jako ljubazni pa je meni drago i bez popusta :)

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Opet radi HG-Spot u Splitu
naxeem kaže...

Pa ljudi u HG-Spotu su jako ljubazni pa je meni drago i bez popusta :)

Neka su, ali novčanik ne pita je li tko ljubazan ili nije Belji se

15 godina
offline
Opet radi HG-Spot u Splitu

Drago mi je da se oporavljaju jer nije nam baš na ponos da su (skoro) propala 2 najveća lanca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice