Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

poruka: 180
|
čitano: 46.094
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
13 godina
neaktivan
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
nick54312 kaže...

Koliko ima takvih OC-era u Hrvatskoj? Dva?

 

Po meni ćeš teško prodat ta dva venta. I ako postoji takvih overclockera oni svoje mašine hlade tekućim dušikom, suhim ledom ili možda vodom. Ako ipak koriste vodu sigurno su je kupili vani tako da su si lako mogli i par ventova kupit.

Neku su me molili da im kupim te ventilatore dok sam išao izvan HR, ali nisam imao vremena pa cu sada iskoristiti priliku i kupiti pa prodati te ventilatore.

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

Ljudi lova mi dolazi tek 16-18. a trosio bi do 100$ sigurno preko 50$ tako da bi dosta ustedio, ako nije problem javite ;)

Ok ovako ove stvarcice su mi zapele za oko

http://www.xoxide.com/enermax-t-b-apollish-120mm-blue.html tri ovakva

http://www.xoxide.com/evercool-extended-cooling-system-gt365.html jedno ovakvo da malo propuse poslje gasenja

kasnije cu vidit ima li jos sto zanimljivo...

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 1:25 (GimmieCorsair).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
I tako dolazi do malog konflikta xD meni bi to trebalo prije nego sto odem na more, a na more idem 10-15 dana nakon skole (znaci oko 30.6.) :S a ako cete pricekati druge (sto mi ne smeta) onda cete mi poslat postom na more da na moru sleevam kablove :D
ja sam mailom poslao popis od 200$
6x enermax cluster 15$
1x razer lycosa 69$
1x white sleeving kit 40$
Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
15 godina
odjavljen
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

Kada se na kraju naručuje?

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
vexx5555 kaže...

Kada se na kraju naručuje?

Evo vidim da je glasnje debelo da kasnimo s narudžbom, tako da ćemo naručit tamo negdje oko 16.6. Kako je 16 četvrtak točno do petka će skupit sve stvari da u ponedeljak mogu poslat i da do petka budu u Sloveniji.

11 Naručimo 16.6.-og
0 Nemojmo naručit 16.6.-og
16 godina
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

Moj prijedlog je ovaj:

Neka uplate idu do 16-og, ali uplata mora na raučun sjesti 17-og. Onima čije uplate ne sjednu na račun od kolege 17-og, bez obzira dali su oni uplatili ili ne, neće biti naručeno u ovoj turi.

Ionako će sve stvari prvo doći kod nas koji idemo po to u sloveniju, pa onda kod ostalih, tako da ja ili netko drugi, može to pričuvati, dok se netko ne vrati (s mora ili ko zna od kud), ili u kranjem slučaju to pslati poštom.

Nego nick, jesi ih kontaktirao u vezi računa?

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
rooswelt1991 kaže...

Moj prijedlog je ovaj:

Neka uplate idu do 16-og, ali uplata mora na raučun sjesti 17-og. Onima čije uplate ne sjednu na račun od kolege 17-og, bez obzira dali su oni uplatili ili ne, neće biti naručeno u ovoj turi.

Ionako će sve stvari prvo doći kod nas koji idemo po to u sloveniju, pa onda kod ostalih, tako da ja ili netko drugi, može to pričuvati, dok se netko ne vrati (s mora ili ko zna od kud), ili u kranjem slučaju to pslati poštom.

Nego nick, jesi ih kontaktirao u vezi računa?

Sviđa mi se prijedlog, znači rok je 16-og ali svakako se preporuča do uplatite barem 15-og, tako da novci sjednu do 17-og.

 

Nego koji račun? (pm)

13 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

Imam ja par pitanja na koja bi bilo super kada bi se odgovorilo i saželo u jedan konkretan post jer je sve rasipano po postovima :

 

*koja je max cijena poštarine od USA do SLO i koja je max kilaža tog paketa?
ja gledam jedno kućište 100$ a poštarina je još 160$ {#} kućište ima 13kg brutto (obično sve air pošiljke imaju neko ograničenje u kg)

 

*kada ta sva roba dođe u SLO kako je onda regulirano zakonski u sloveniji koliko treba platit carine i pdv-a? eventualno špedicija?

u HR je elektronička roba oslobođena carine i plaća se samo PDV 23% na ukupnu cifru znači i poštarinu. A ako iznos prelazi 5000kn treba uključit špeditera!

 

dio sa Pay Palom i transportom iz Slo u HR je jasan!

 

evo nadam se da će bit koji konkretan odgvor?

tnx

 

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
balck2x11 kaže...

Imam ja par pitanja na koja bi bilo super kada bi se odgovorilo i saželo u jedan konkretan post jer je sve rasipano po postovima :

 

*koja je max cijena poštarine od USA do SLO i koja je max kilaža tog paketa?

Naručujemo zajedno paket, tako da neznamo težinu, a maksimalna poštarina je 240$
ja gledam jedno kućište 100$ a poštarina je još 160$ {#} kućište ima 13kg brutto (obično sve air pošiljke imaju neko ograničenje u kg)

Kad naručuješ posebno uvijek će te izaći jeftinije paket nego poštarina...

 

*kada ta sva roba dođe u SLO kako je onda regulirano zakonski u sloveniji koliko treba platit carine i pdv-a? eventualno špedicija?

 Slovenija je u EU i zato nema nikavih poreza kod njih, a mi ćemo to prevoziti autom iz slovenije tako da nećemo plačati nikakvu carinu kod nas

 

u HR je elektronička roba oslobođena carine i plaća se samo PDV 23% na ukupnu cifru znači i poštarinu. A ako iznos prelazi 5000kn treba uključit špeditera!

 

Prevozit ćemo autom, u dva auta po 3-4 čovjeka, i svatko će imati na sebe manje od 1000kn, zato ne neručujet proizvode preko 150$.

 

dio sa Pay Palom i transportom iz Slo u HR je jasan!

 

evo nadam se da će bit koji konkretan odgvor?

tnx

 

 

 

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
14 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

Ček, šta uvoz iz USA u EU ne podliježe baš nikakvim porezima i/ili carini? Ne znam, to mi je malo nelogično. Ne kažem da sam u pravu, ali mi je čudno, stvarno. Isto što mi je čudon i da nemaju neki limit koliko može biti vriejdnost paketa prije nego se mora uplesti špediter.

Jesi to provjerio kod nekog službeno, ili samo misliš da je tako?

Ako je to stvarno tako to bi onda bilo fantastično.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
rooswelt1991 kaže...
balck2x11 kaže...

 

*kada ta sva roba dođe u SLO kako je onda regulirano zakonski u sloveniji koliko treba platit carine i pdv-a? eventualno špedicija?

 Slovenija je u EU i zato nema nikavih poreza kod njih, a mi ćemo to prevoziti autom iz slovenije tako da nećemo plačati nikakvu carinu kod nas

u HR je elektronička roba oslobođena carine i plaća se samo PDV 23% na ukupnu cifru znači i poštarinu. A ako iznos prelazi 5000kn treba uključit špeditera!

 


 

 

Hvala na brzom odgovoru.

Slažem se da je Slovenija u EU i unutar EU nema poreza, ali kada se uvozi nešto izvan EU u ovom slučaju iz Amerike treba platit carinu i porez (slovenski DDV naš PDV).

Cijene na web stranici su netto znači bez poreza iz dva razloga:

prvi je izvoz, na robu koju izvoze ne plaćaš američki porez nego porez domicilne države

drugi razlog je šta amerikanci imaju različite porezne sustave od države do države i onda mijenjaju porez po potrebi

16 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

Dečki sretno sa tim...jedva čekam ako ovo prodje dobro i bez problema,strpat cu brdo love u to. Thumbs up for 1st try ;)

Onaj ko želi nešto naučiti-naći će način,ko ne,naci ce izliku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

Poslao sam ti mail.

 

Ime sa foruma:         Monopol

Grad stanovanja:       Zagreb-šaljete mi poštom

Iznos završnog računa:   10,99$

 

http://www.xoxide.com/scythe-ultakaze-120mm-casefan.html

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

PS-to-USB adapter

 

dali to mozda imaju na xixodeu ja sam trazio al nisam naso

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Monopol kaže...

Poslao sam ti mail.

 

Ime sa foruma:               Monopol

Grad stanovanja:           Zagreb-šaljete mi poštom

Iznos završnog računa:   10,99$

 

http://www.xoxide.com/scythe-ultakaze-120mm-casefan.html

 

 

 

 

 

 

 

  Pa rooswelt ti je iz zga,zasto da salju poštom mozda ste bas udaljeni 1-2 km ;)

Onaj ko želi nešto naučiti-naći će način,ko ne,naci ce izliku.
16 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
marko-1995 kaže...
Monopol kaže...

Poslao sam ti mail.

 

Ime sa foruma:         Monopol

Grad stanovanja:       Zagreb-šaljete mi poštom

Iznos završnog računa:   10,99$

 

http://www.xoxide.com/scythe-ultakaze-120mm-casefan.html

 

 

 

 

 

 

 

  Pa rooswelt ti je iz zga,zasto da salju poštom mozda ste bas udaljeni 1-2 km ;)

Ma monopol ti je malo "osjetljiv" što se tiće osobne primopredaje, jednom smo čak imali razmijenu, ja slao njemu on meni poštom, iako sam ja ponudio da dođem do njega :-D

 

 

ps: i dalje neznaš pisati citate :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

http://www.xoxide.com/playstation-2-to-playstation-3-converter.html

jel ovo dobro da joystick za ps2 da spojim na pc

 

al malo je skupo jer u chipoteci kosta 10 kn

ili da uzmem neki joystick, mozda ovaj al neznam koliko je kvalitetan

http://www.xoxide.com/gpad.html

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

ja imam onaj konverter s kojim spajam playstation dva joystic na komp, i plaćen je 29kn u chipoteci...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Moze onda nisi to prije rekao, doci ces do mene da ne saljes postom...
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Monopol kaže...
Moze onda nisi to prije rekao, doci ces do mene da ne saljes postom...

Kako nisam, rekao sam ti da idem tamo na velesajam na nogomet sa autom, pa da ti mogu dofurati kad se budem vraćao :-D

mislim, poslije kad si mi dao adresu, našao sam gdje si otprilike :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
rooswelt1991 kaže...

ja imam onaj konverter s kojim spajam playstation dva joystic na komp, i plaćen je 29kn u chipoteci...

znaci 2 ps konektora i 1 usb, aj daj link

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Moze onda ces mi dofurat, radim do 16 sati pa mi se inace neda zezati sa primopredajom...
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
win4crazzy kaže...
rooswelt1991 kaže...

ja imam onaj konverter s kojim spajam playstation dva joystic na komp, i plaćen je 29kn u chipoteci...

znaci 2 ps konektora i 1 usb, aj daj link

Ne već konektor za 1 ps joystick, na jedan usb.

Inaće taj koji ide dva joystica na jedan usb, imaš kupiti u play.com.hr i cijena mu je nekad bila 80kn, frend ga ima, ali je malo čudne boje :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
16 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Monopol kaže...
Moze onda ces mi dofurat, radim do 16 sati pa mi se inace neda zezati sa primopredajom...

Ok, samo da to dođe do nas :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
rooswelt1991 kaže...
win4crazzy kaže...
rooswelt1991 kaže...

ja imam onaj konverter s kojim spajam playstation dva joystic na komp, i plaćen je 29kn u chipoteci...

znaci 2 ps konektora i 1 usb, aj daj link

Ne već konektor za 1 ps joystick, na jedan usb.

Inaće taj koji ide dva joystica na jedan usb, imaš kupiti u play.com.hr i cijena mu je nekad bila 80kn, frend ga ima, ali je malo čudne boje :-D

cek sta ti imas, aj daj link

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
16 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
win4crazzy kaže...
rooswelt1991 kaže...
win4crazzy kaže...
rooswelt1991 kaže...

ja imam onaj konverter s kojim spajam playstation dva joystic na komp, i plaćen je 29kn u chipoteci...

znaci 2 ps konektora i 1 usb, aj daj link

Ne već konektor za 1 ps joystick, na jedan usb.

Inaće taj koji ide dva joystica na jedan usb, imaš kupiti u play.com.hr i cijena mu je nekad bila 80kn, frend ga ima, ali je malo čudne boje :-D

cek sta ti imas, aj daj link

Neznam gdje  je u chipoteci link, ali izgleda točno ovako

 

 

http://cmikavac.net/wp-content/uploads/ps_to_usb.jpg

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
rooswelt1991 kaže...
win4crazzy kaže...
rooswelt1991 kaže...
win4crazzy kaže...
rooswelt1991 kaže...

ja imam onaj konverter s kojim spajam playstation dva joystic na komp, i plaćen je 29kn u chipoteci...

znaci 2 ps konektora i 1 usb, aj daj link

Ne već konektor za 1 ps joystick, na jedan usb.

Inaće taj koji ide dva joystica na jedan usb, imaš kupiti u play.com.hr i cijena mu je nekad bila 80kn, frend ga ima, ali je malo čudne boje :-D

cek sta ti imas, aj daj link

Neznam gdje  je u chipoteci link, ali izgleda točno ovako

 

 

http://cmikavac.net/wp-content/uploads/ps_to_usb.jpg

e to, a dali to vrijedi i za joystick koji je za ps1

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike

kontaktirao sam ih i imaju samo 2 enermax cluster venta, a treba mi ih 6 :(

onda vjerovatno neću uzimati nikakve ventove

 

Hello,

Thank you for contacting Xoxide.com.

 

We should have those fans in about two or three weeks.

 

Please let us know if we can be of further assistance, we look forward to serving you again soon!

 

Regards,

Cory

Customer Service

www.Xoxide.com

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Monopol kaže...

Poslao sam ti mail.

 

Ime sa foruma:         Monopol

Grad stanovanja:       Zagreb-šaljete mi poštom

Iznos završnog računa:   10,99$

 

http://www.xoxide.com/scythe-ultakaze-120mm-casefan.html

Taj ventilator ti nije dostupan.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice