Motokross - po šumama i gorama

poruka: 2
|
čitano: 902
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina

Forumaš kaj mislite o tome da ekipa sa motorima se vozika po šumama i gorama.

Jel to okay? Jel' po zakonu? 

Zašto im ljudi postavljaju zamke, da se ozlijede?

Zašto se šuma ne može ostatiti životinjama i dobronamjernim ljudima: šetačima, gljivarima, planinarima, izletnicima survivalistima, itd....

Zašto se neka šuma samo tako nađe uzurpirana sa strane motorista? Ne mislim na privatne posjede, gdje se netko vozika po svojem, nego po javnim i tuđim parcelama.

Mislim zlo im je postavljati klopke da se ozlijede i nisam za to, ali isto tako nisam da mi recimo Sljeme uzurpiraju "moto-sportaši".

Koji su to sportaši koji bez kotača, ne mogu preći ni sto metara?

Kako sve to pomiriti?

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina

Neke staze trebaju biti pješačke, neke biciklističke, a na onim kombiniranim biciklisti bi trebali voziti samo uzbrdo...

Neovisno o tome, motocikli nemaju što raditi u šumama i na biciklističkim i pješačkim stazama, i treba ih ograničiti na motocross staze... Motocikli i quadovi mi nikako ne idu u sklad s prirodom, očuvanjem okoliša i sl. i zakonski bi trebalo regulirati da motocikl nema što raditi na šumskoj stazi bilo koje vrste isto kao što za trkaće automobile postoje posebne staze, tako i za motocikle trebaju postojati motocross staze i to je to. Koliko god oni govorili da to nije fer i da nemaju ista prava, istina leži u tome da svojim djelovanjem onečišćuju okoliš, planet i uništavaju te iste staze i to mi se nikako ne uklapa u civilizacijski doseg kojem bi trebali težiti.

A ove što im postavljaju zamke treba strpati u zatvor... Jednostavno potrebno je zakonom regulirati neke stvari, a većina toga lošeg što se dešava u RH je posljedica loše zakonske regulative i neprovođenja one dobre... 

Zakoni o zaštiti prirode su nam katastrofalni, a to je jedino čime je ova zemlja bogata, a uništavamo to sustavno... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 12:22 (lllnuclearlll).
Moj PC  
2 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice