Koji motor/skuter vozite? izdvojena tema

poruka: 672
|
čitano: 365.158
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

trenutno xmax 250, ali u autoskoli {#}

a poslije ce bit nesto slicno

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2013 11:54 (apoteka).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?
Poceo sam sa Tomosom (automatik). Vozio se cijelo ljeto s njim,na njemu sam naucio osnove neke i tako. Inace samo rijeci hvale za taj motor. Frend i ja na njemu,on ima 2m i 90 kila po poljskim putevima i sumi. Motor je nepoderiv,padano s njega i uvijek pali iz prve. Istina kad je doso neki veci brijeg on je iso pjeske,sta ces :) Evo dan danas motor pali. Nakon njega kupio zongshena 150ccm,crosser,nizak motor ali ide ko metak. Vuko me di god sam htio,za te novce i marku savrseno. I sada imam isto crossera zongshen samo 250ccm,gasi mi se cim malo gas spustim. Kad cu imat godina za jace nesto volio bih da to bude z750. Predivan motor
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Tomos je svakako legendaran motor 

Sjećam se još moj neki ludi prijatelj došao sa njim u grad, i hajde ja sjednem i vozamo se.. kasnije stanemo na semaforu, crveno..

Bez kacige, papira, registracije. Da bi stvar bila bolja, 5m od nas 2 policajca se spremila da nas ukinu iz prometa a znate sta se podrazumijeva pod tim hehe {#}

A motor ne može raditi u leru ugasi se.. i hajde ja ga pošao gurat kad oni za nama i on nekako upali(upali u drugoj brzini) preskakao lanac i zbrišemo im nekako

Na kraju svega sjetim se da smo mu iz šale sipali jestivog ulja, ali eto, Tomos izvuče {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 12:54 (Prilika).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Evo nakon 5-6 sati mrdanja ja i frend,izgubili smo 2 vijka i sad trebam traziti to,nadam se da je vodonepropusno,instaliran ksenon kratko svjetlo ( h11 35w 6000 K ).

I dodao radi izgleda malu LED diodu pozicije ^^

 

Za sad super radi i svijetli,da sam 55W bio bi betlehem  hehe

 

 

LED dioda LED dioda
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Evo snimio sam klip ubrzavanja moje Gilere Runner 50cc 

Zanemarite dešavanja na kraju, ni sam ne znam šta sam radio sa mobitelom {#}

 {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 22:41 (Prilika).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Ne znam,izgleda cu morati naruciti leću za ova ksenon svjetla jer ovo nije normalno koliko svijetli,ali istodobno kao vozacu koristi jer je spektar boja "prirodniji"  i oku su manje zamorne nego standard halogen.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 23:42 (doky01akablava).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Evo ako netko planira ili ima iskustva sa Plasti Dip.

 

Ja planiram stapove vilica,par plastika,mozda felge,uglavnom vecinu plastika obojati s tim radi zastite i jer imam vidljivih ogrebotina,uglavnom jako lako se skida,dosta povoljno i pristupacno,izdrzljivo ( na sampone,pranje,vodu,kemikalije,prasinu ) i jako lijepo izgleda i svatko moze raditi s time.

 

BMW Plasti Dip 

 

 

Skidanje Plasti Dip

 

 

Mitovi i zablude o Plasti Dip

 

 

Prikaz full pranja u autopraonici

 

 

 

Distributer u nas 

 

http://www.plastidip.hr/

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
doky01akablava kaže...

Evo ako netko planira ili ima iskustva sa Plasti Dip.

 

 

 

Svaka čast na postu, I'm impressed. {#}

Sve više i više sitnih ogrebotina na mojoj Gileri, pa bi to moglo doći u obzir.. ako može i preko naljepnica? Hmm.. to je možda problem.

Poručio bih sa Ebaya

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
13 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Položio sam za M kategoriju pa je stari kupio Gileru Runner 50 {#}

 

Po ravnici ide i do 97 km/h ako nema vjetra i ako se sagnem.

Gore je sve original osim auspuha.

Sad sam ugradio ispod i dvije crvene LED trake, ali još ga nisam uspio slikati. Predobro izgleda po noći.{#}

 

EDIT: Samo da nadodam, skuter ima tank od 8l, a meni je rekord sa jednim tankom 135km. Onak, normalna gradska vožnja.{#}

Axtross_Hr - Origin
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2013 23:47 (Tinča14).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Tinča14 kaže...

Položio sam za M kategoriju pa je stari kupio Gileru Runner 50 {#}

 

Po ravnici ide i do 97 km/h ako nema vjetra i ako se sagnem.

Gore je sve original osim auspuha.

Sad sam ugradio ispod i dvije crvene LED trake, ali još ga nisam uspio slikati. Predobro izgleda po noći.{#}

M kategorija je najgluplja stvar šta si mogao napravit, za 1000 kn više imaš A1 kategoriju, koja čak nešto i znači.

 

Za auspuh svaka čast, ako se ne varam, to je onaj od starih gillera, najbolji mogući auspuh, skroz otvoren, neznam gdje si to našo, ja sam ga tražio i tražio i nigdje nać nemogu:)

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Tinča14 kaže...

Položio sam za M kategoriju pa je stari kupio Gileru Runner 50 {#}

 

Po ravnici ide i do 97 km/h ako nema vjetra i ako se sagnem.

Gore je sve original osim auspuha.

Sad sam ugradio ispod i dvije crvene LED trake, ali još ga nisam uspio slikati. Predobro izgleda po noći.{#}

 

Bravo, kršiš čak dva zakona {#}

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Ja polažem za A2 kategoriju trenutno, vozim na Yamaha YBR 250, imam samo Piaggio Liberty 50 kubika kojeg mogu vozit i sa B kategorijom, nemam neki veći motor, ali možda kupim neki, sviđa mi se kolko je moćan ovaj sa 250 kubika :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?

Skuter ima 5000km i još nešto sitno. Kupljen je u Zagrebu prije oko 2 mjeseca, našao sam ga preko njuškala. Imao je 3900km. Taj auspuh je već bio gore, a čovjek kaže da je sve original osim auspuha. Sad gdje ga je on nabavio ne znam.

Axtross_Hr - Origin
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?

Malaguti Madison 125, za mene savrseno :)  ipak sam ja u godinama :P

http://www.winblogs.net
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Tinča14 kaže...

Položio sam za M kategoriju pa je stari kupio Gileru Runner 50 {#}

 

Po ravnici ide i do 97 km/h ako nema vjetra i ako se sagnem.

Gore je sve original osim auspuha.

Sad sam ugradio ispod i dvije crvene LED trake, ali još ga nisam uspio slikati. Predobro izgleda po noći.{#}

 

EDIT: Samo da nadodam, skuter ima tank od 8l, a meni je rekord sa jednim tankom 135km. Onak, normalna gradska vožnja.{#}

Čekajte malo.. odakle ti da to nije original auspuh? Jeste, Gilerin. Možda si ga dobio od gilere 98 jer meni je takav.

I ako već pričamo o njemu kako to da je on najbolji on je jedan standardni NErezonantni auspuh?

 

 

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Volvox kaže...

 

Za auspuh svaka čast, ako se ne varam, to je onaj od starih gillera, najbolji mogući auspuh, skroz otvoren, neznam gdje si to našo, ja sam ga tražio i tražio i nigdje nać nemogu:)

No shit Sherlock? WTF? {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Prilika kaže...

No shit Sherlock? WTF? {#}

Svi ovi sadašnji auspusi gianelli i ostali kao za "tuniranje" ti imaju u sebi ona sranja protiv ispušnih plinova.
Ovaj tu je skroz otvoren nači, nema ništa u sebi, od tih starih gillera, nisi ni svjestan koliko ih je teško nać i koliko su to dobri auspusi.

Pazi ako njemu motor ide 97 sa tih auspuhom, a meni isto tako sa gianelli auspuhom od 1500 kn, mislim da ti je sve jasno.

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Hahahahah. Ne ovisi auspuh o krajnjoj brzini djeco. {#}

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
turbojc kaže...

Hahahahah. Ne ovisi auspuh o krajnjoj brzini djeco. {#}

Si ti nadrogiran?
Stock runner nemoze ic 97 da  bez vozača vozi sa 10 deci benzina u njemu, nači bez težine. neki maksimum stock runnera je 70-75, a njemu ide 97, ima samo auspuh, također i ja. Kako onda?

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Opasno se drogiram,al' to nije važno... 

Čemu pričanje o nečemu,ako to nisi utvrdio,i dokazao da je istina,ispitao zašto i kako? Pričaš o nečemu,a ne znaš što pričaš.

Ako skuter nema nikakvih blokada,ni u motoru,ni u auspuhu,onda je nebitno kakav auspuh ima. Krajnja brzina ovisi o mjenjaču,no koliko vidim pola vas to ne zna,a petlja oko skutera,pravi se da nešto zna. Bolji auspuh će mu dati nešto snage,i imati će brže ubrzanje do krajnje brzine,ali ne može se mijenjati krajnja brzina zbog auspuha. Hvala za TD,i tvoje ne znanje! {#}

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

ajde ne pišite gluposti....

ja sam davnih dana dok sam bio u srednjoj imao italjet formula 50 i taj skuter je letio.

išao je 105 km/h sa dvojicom ,a imao je sve oriđiđi + skinute blokade i rezonantni auspuh(original auspuh)

 

imam i dan danas hondu x8rs rossi replica sve original i ide 70 km/h.

on mi služi za vožnjicu kvartom i gradom ali ga fuuul slabo vozim.

skuter je 2001- godina i danas ima 4800 km-nov novcat.(budem stavio neku sliku kad stignem)

 

ali italjet je bio najbrži skuter od 50 kubika koji sam vozio  (izuzetak je zip-ač od frenda koji je sve samo ne zip) pričam o original skuterima.

 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ajde ne pišite gluposti....

ja sam davnih dana dok sam bio u srednjoj imao italjet formula 50 i taj skuter je letio.

išao je 105 km/h sa dvojicom ,a imao je sve oriđiđi + skinute blokade i rezonantni auspuh(original auspuh)

 

imam i dan danas hondu x8rs rossi replica sve original i ide 70 km/h.

on mi služi za vožnjicu kvartom i gradom ali ga fuuul slabo vozim.

skuter je 2001- godina i danas ima 4800 km-nov novcat.(budem stavio neku sliku kad stignem)

 

ali italjet je bio najbrži skuter od 50 kubika koji sam vozio  (izuzetak je zip-ač od frenda koji je sve samo ne zip) pričam o original skuterima.

 

 

 

Ti stari skuteri su bili zvjerke. O tome ja pričam. Ove nove sad sve moraju po nekim EU certifikatima radit, manje ispušnih plinova i takve gluposti.

Evo susjed ima gillera runner onaj stari model, čini mi se 98. godište, skuter leti, leti čovječe. Sve original nekih 102 ide. Sin njegov ima isti takav, stavio lakše rolice i one federe kvačila, mog prešiša bez problema,a mislis vidi, starudija :D

Battlelog: Xtream_gjurki
11 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Živi bili pa vidjeli, snimak stoji sa original auspuhom.

Kad stigne rezonantni uskoro, kačim snimak {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ajde ne pišite gluposti....

ja sam davnih dana dok sam bio u srednjoj imao italjet formula 50 i taj skuter je letio.

išao je 105 km/h sa dvojicom ,a imao je sve oriđiđi + skinute blokade i rezonantni auspuh(original auspuh)

 

imam i dan danas hondu x8rs rossi replica sve original i ide 70 km/h.

on mi služi za vožnjicu kvartom i gradom ali ga fuuul slabo vozim.

skuter je 2001- godina i danas ima 4800 km-nov novcat.(budem stavio neku sliku kad stignem)

 

ali italjet je bio najbrži skuter od 50 kubika koji sam vozio  (izuzetak je zip-ač od frenda koji je sve samo ne zip) pričam o original skuterima.

 

 

 

Isao sa jos jednim 105km/h na skuteru od 50cc?

Ili mjerac brzine nije radio kako treba ili ste vas dvojica bili bolesno anoreksicni tako da zajedno niste imali vise od 60kg ili si isao po nizbrdici sa vjetrom u ledjima i sa svime prije navedenim.

11 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Ma svakako je ovo bio nalet gluposti al šta se može.

105km/h{#} Ne, ne i ne. Dvojica? Neeeeee

km sat laže nakon 70km/h jedno 13% se odbije, a nek je on napisao 105 pa makar, bolje da si 100km/h stavio  {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 18:10 (Prilika).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Mjenjanje auspuha (tj. samo lonca) može povećati krajnju brzinu, iako rezultat povećanja nije prevelik.

 

Za ozbiljnije povećanje max brzine treba skinuti blokadu na prijenosu  (plastični prsten koji spriječava da remen ode prema rubovima i tako poveća prijenosni odnos), mjenjati kurburator, rolice, filter i umjesto lonca, mjenjati cjelokupni ispušni sustav. To je samo na prvu, ima tu još puno detalja i mogućnosti.

 

Naravno kad se u to uđe onda je teško stati :D

 

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Mene zanima jel mi se isplati na skuter stavljat gljiva? Kaj bi dobio s tim?

Ne razumijem se baš u taj tuning i te stvari, ali sam čuo da se dobije na zvuku i nešto na brzini?

Axtross_Hr - Origin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Ljudi da li je itko koristio plasti dip?

Koliko mi je potrebno sprejeva da predjem skuter (keeway matrix)?

Gdje ga je najisplativije uzeti?

 

Nije losa ovo stvar a lako se i skida,bolje od carbon folije a jeftinije od lakiranja.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Prilika kaže...

Ma svakako je ovo bio nalet gluposti al šta se može.

105km/h{#} Ne, ne i ne. Dvojica? Neeeeee

km sat laže nakon 70km/h jedno 13% se odbije, a nek je on napisao 105 pa makar, bolje da si 100km/h stavio  {#}

deco kaj vama nije točno bilo jasno ??????

koji točno dio ???

{#}

 

eto našla se dvojica bisera koja nevjeruje da jedan skuter od 50 kubika sa dvojicom ide 105 km/h.

 

105 je točan podatak i niti 1 km/h dolje niti gore ,a sa dvojicom sam napisao jer je išao jednako bio ja solo na skuteru ili vozio još jednog.

ama baš nikakve razlike.

 

ja i frend ubijamo trećeg frenda koji je solo tada bio na 125 -tici.(neki kinez ali nevažno išao je 100 )

e sad ti ili netko sasvim treći može vjerovat ili nemora meni sasvim svejedno ,jer za raspravu sa djecom nemam vremena,

ja sam napisao kako je bilo, a ako ja lažem onda lažem sebe ne vas.

 

a i gotovo siguran sam da niti jedna od vas dvojice nikad nije napravio krug sa italjetom formulom jer da je nebi ziher meni NE VJEROVAO.

 

rekao sam već i reći ću još jednom ,da biti jedan skuter od 50 kubika nije išao tako brzo kao taj moj.....NITI JEDAN.

znači djeco 105 sa dvojicom.

 

 

još jednom ponavljam.

skinute sve blokade i rezonantni auspuh.

 

btw jedini skuter koji je imao sat na 120 kmh

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 13:29 (ZeNGe_CRO-mt).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Tinča14 kaže...

Mene zanima jel mi se isplati na skuter stavljat gljiva? Kaj bi dobio s tim?

Ne razumijem se baš u taj tuning i te stvari, ali sam čuo da se dobije na zvuku i nešto na brzini?

NEMOJ!

 

ja sam na italjet stavio malossi gljivu i spušio nekih 5-10 km/h

i to sam je kupio za nekih 5 banki :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice