Samsung T220

poruka: 180
|
čitano: 53.923
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=5653

 

ovo gore je link od monitora

ak neko ima iskustava s tim monitorom nek mi molm vas kaze jer ga namjeravam uzet

jel se isplati dat 2000 kn

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

loac modovi please

vec odlucio i bez pomoci

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

Super monitor,uzmi odma!!!

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

Imam ga ja..monitor je odlican..za igre super..multimediju fenomenalan...Coolmoja preporukaNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220

Moja iskustva nisu bas tako bajna... evo o cemu se konkretno radi.

 

Vjernost boja - nije bas najbolja. Konkretno, siva vuce malo na toplu - hajdmo reci crvenkastu boju (iako nije bas crvenkasta). Ali okej... to se moze rijesiti putem OSD-a.

Horizontal i vertical alignment - ukoliko se koristi DVI izlaz/ulaz, tada vertikalni i horizontalni pomak ne mozes kontrolirati. A po defaultu je kod mene slika zamaknuta cca 5px prema dolje i lijevo. I ne mogu si pomoci. Kod analognog ulaza se to moze kontrolirati.

 

A ono najvaznije.. sto me najvise bode u oci - jel netko od vas koji rabite taj monitor pokusao malo zamaknuti pogled prema dolje... tj. pokusajte gledati monitor malo odozdo. Kod mene se slika full mijenja, kao da imam jeftini LCD na laptopu a ne "zadnju rijec tehnike" od Samsunga.

Do sada sam koristio 19 " Philipsov LCD, star oko dvije godine... ali ovo se kod njega nije desavalo. Tj. slika (boje) su bile vjerne bez obzira na kut gledanja. Kod ovog Samsunga slika vrlo brzo tamni i mijenja se cim se malo zamakne pogled i gleda se odozdo.

Trenutno me to smeta jer mi je monitor na povisenom postolju, pa cu ocito morati promijeniti njegov polozaj (tj. promijeniti radni stol, jer drugacije ne moze). Moglo bi se to rijesiti zakretanjem monitora prema naprijed-dolje (sa ove pozicije na kojoj je sada), ali ne moze. Naime, monitor se moze samo zakretati prema nazad, ne i prema naprijed (?!).

 

Moram napomenuti da slika drasticno tamni i mijenja boje samo kod pogleda odozdo... dok je sa ostalih kuteva (i odozgo) slika prilicno u redu (ali jos uvijek losija od mojeg dvije godine starog 19"-nog Philipsa).

 

Potreban mi je siri monitor zbog posla, tako da se ne namjeravam vratiti na Philipsa... no, u svakom drugom slucaju bih vrlo rado prodao Samsunga i stavio na stol starog Philipsa.

 

Eh sad... mozda je taj "effekt" prisutan samo kod mene. Mozda imam monitor sa nekim bugom. Volio bih da je tako, pa da ga mogu u tom slucaju zamijeniti.

 

Stoga pitam vas koji imate doticnog Samsunga - kakvo je Vase iskustvo sa gore opisanim "efektom"?

 

Hvala unaprijed.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

I ja imam namjeru brzo kupiti novi monitor. Trenutačno se dvoumim između Samsunga T220 i Samsunga 2253BW. Pa pomozite Osmijeh

 

Oprostite ako je ovo offtopic, ne da mi se otvarati nova temaNeodlučan

Ne učimo za školu nego za ocjenu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220

Nemam iskustvo sa 2253BW pa ti ne mogu dati preporuku.

No, uzmi u obzir i ovo moje iskustvo sa T220 ;)

Sretno ;)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220
Simbad kaže...

Moja iskustva nisu bas tako bajna... evo o cemu se konkretno radi.

 

Vjernost boja - nije bas najbolja. Konkretno, siva vuce malo na toplu - hajdmo reci crvenkastu boju (iako nije bas crvenkasta). Ali okej... to se moze rijesiti putem OSD-a.

Horizontal i vertical alignment - ukoliko se koristi DVI izlaz/ulaz, tada vertikalni i horizontalni pomak ne mozes kontrolirati. A po defaultu je kod mene slika zamaknuta cca 5px prema dolje i lijevo. I ne mogu si pomoci. Kod analognog ulaza se to moze kontrolirati.

 

A ono najvaznije.. sto me najvise bode u oci - jel netko od vas koji rabite taj monitor pokusao malo zamaknuti pogled prema dolje... tj. pokusajte gledati monitor malo odozdo. Kod mene se slika full mijenja, kao da imam jeftini LCD na laptopu a ne "zadnju rijec tehnike" od Samsunga.

Do sada sam koristio 19 " Philipsov LCD, star oko dvije godine... ali ovo se kod njega nije desavalo. Tj. slika (boje) su bile vjerne bez obzira na kut gledanja. Kod ovog Samsunga slika vrlo brzo tamni i mijenja se cim se malo zamakne pogled i gleda se odozdo.

Trenutno me to smeta jer mi je monitor na povisenom postolju, pa cu ocito morati promijeniti njegov polozaj (tj. promijeniti radni stol, jer drugacije ne moze). Moglo bi se to rijesiti zakretanjem monitora prema naprijed-dolje (sa ove pozicije na kojoj je sada), ali ne moze. Naime, monitor se moze samo zakretati prema nazad, ne i prema naprijed (?!).

 

Moram napomenuti da slika drasticno tamni i mijenja boje samo kod pogleda odozdo... dok je sa ostalih kuteva (i odozgo) slika prilicno u redu (ali jos uvijek losija od mojeg dvije godine starog 19"-nog Philipsa).

 

Potreban mi je siri monitor zbog posla, tako da se ne namjeravam vratiti na Philipsa... no, u svakom drugom slucaju bih vrlo rado prodao Samsunga i stavio na stol starog Philipsa.

 

Eh sad... mozda je taj "effekt" prisutan samo kod mene. Mozda imam monitor sa nekim bugom. Volio bih da je tako, pa da ga mogu u tom slucaju zamijeniti.

 

Stoga pitam vas koji imate doticnog Samsunga - kakvo je Vase iskustvo sa gore opisanim "efektom"?

 

Hvala unaprijed.

 

 

 1.Vjernost boja kod mene je odlicna..nemam primjedbi
2.Koristim dvi ulaz i normalno naginjem monitor(pomicem po horizontalnoj osi ako mislis na y os u koordinatnom sustavu)...da nemogu nagnuti monitor ne bih ga ni koristio..Neodlučan
3.Taj efekn nisam primjetio jer sam monitor namjestio i ne pomicem ga..tako da me to ni ne smeta..jedino kod filmova kada se legnem na krevet tj na pogled mi je nizi nego inace boja malo potamni ali nikako posivi...Belji sea to je i normalno da potamni ali ne jako..probaj si na onim tipkama sa desne strane nastimat boje...
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

22" monitor od 2000Kn nemože nikako biti zadnja riječ tehnike, da je tako koštao bi oko 12.000 Kn a nikako 2.000

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220

Thanks Lion King.

 

1. Sto se vjernosti boja tice... nisam nazalost jedini koji je primijetio anomalnije. Isto su to primijetili na testu (ako bas treba... pokusat cu pronaci link... nemam ga sejvanog, ali sam citao negdje na Web-u... trebao bih ponovno Googlati).

 

2. Nisam mislio na naginjanje monitora, vec na horizontalno i vertikalno pomicanje slike po ekranu. Pokusaj to i vidjet ces da je to nemoguce ako koristis DVI :(

No, sto se naginjanja monitora tice, to je moguce samo prema nazad. Meni bi kao sto rekoh, zbog polozaja sada dobro doslo da ga mogu nagnuti naprijed... ali ne ide (a to pise i na nekim Review-ima).

 

3. Da, to sam i mislio. Boja u tom slucaju potamni. A intenzitet zatamnjenja je vrlo velik u odnosu na mog starog Philips-a sto me iznenadjuje (vjerovao sam da ako kupis nesto sto je 2 godine mladje, da to mora biti i bolje... no ocito je bolje samo u nekim segmentima... dok je u nekima nazalost gore).

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

A to ti je tehnoloska neefikasnost lcd-ova...Belji seja sam zadovoljan svojimNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220
drago7 kaže...

22" monitor od 2000Kn nemože nikako biti zadnja riječ tehnike, da je tako koštao bi oko 12.000 Kn a nikako 2.000

 "Zadnja rijec tehnike je jedno" a "trenutno najbolji monitor" drugo.

Drugim rijecima, ja nisam rekao da se radi o - po testovima trenutno najboljem monitoru (koji bi u tom slucaju mozda i opravdao cijenu koju si naveo), vec necem sto je dvije godine mladje od isto tako prosjecnog monitora kao sto je moj stari Philips, a u nekim segmentima... nazalost losije.

Ne pljujem po Samsungu... skidam kapu za dizajn, spektar boja, crnu koja je stvarno crna... kao i za neke tehnicke podatke - odziv i slicno. No, meni je zbog posla potrebna vjerna slika, a ne da ja ne smijem pomaknuti glavu za par centimetara nize, a da vec imam gradaciju boje od tamnije prema svjetlijoj (sto je primijetio i Lion King).

Vjerujem da je nekima bitniji odziv nego ovo o cemu ja pisem... ali ima raznih korisnika i raznih potreba.

Zelim samo reci da sam prije znao za ovaj "efekt" kojeg spominjem, sigurno ga ne bih kupio (hebiga... znam, trebao sam ga prije isprobati... ali sad... sto je tu je).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

Ako ti je vjernost boja toliko bitna potrazi neki stari crt ili pljuni 10k kn za neki profi lcdViče

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220
Lion King kaže...

Ako ti je vjernost boja toliko bitna potrazi neki stari crt ili pljuni 10k kn za neki profi lcdViče


Huh... vidim da se ne kuzimo (a ne kuzim sto tu nije jasno).

Lijepo sam napisao da je vjernost boja malo shebana... ali se to moze popraviti putem OSD-a (u dovoljnoj mjeri). Naime, ima nesto malo vise crvene boje nego sto bi je trebalo biti, ali ok... ponavljam... moze se popraviti.
Problem je u gradaciji boje od tamnije prema svjetlijoj kada pomaknes glavu i pogledas monitor iz nesto nize pozicije (s koje ja sada radim... ali morat cu to promijeniti sa drugim radnim stolom... ionako to namjeravam bez obzira na monitor).

Naravno, netko ce pametan opet reci - pa zasto da gledas monitor sa nize pozicije (odozdo). Eto... postoje situacije kada to smeta, kao sto je kod mene.
No, i to se moze promijeniti (gore je opisano kako). Ipak, pored toga, ostaje cinjenica da je kod ovog monitora matrica losije (u nekim segmentima) rijesena, nego kod dvije godine starijeg monitora.

Stari CRT mi ne treba, jer kao sto rekoh... ponavljam jos jednom i vise ne mislim ponavljati za one koji ne citaju pazljivo - dobar je i LCD. Tj. do sada sam imao dobar LCD koji je isto tako kupljen kao prosjecni LCD prije dvije godine (nije bila "zadnje rijec tehnike").
Na tom LCD- nije bilo spomenutog negativnog efekta, tj. bio je zanemariv u odnosu na ovaj novi Samsung.

Zasto sam kupio LCD, a ne CRT ili neki ultra skupi i profi LCD? Zato jer je, opet ponavljam za one koji ne citaju pazljivo - dosadasnji prosjecni LCD bio sasvim dostatan za moje potrebe osim sto mi je bio potreban veci monitor.
Trebao sam veci monitor, kupio veci... ali u meni bitnim situacijama... dosta losiji monitor.

Dakle, ako kupujes dvije godine noviji LCD ocekujes da on bude isti ili bolji od tvog starog LCD-a.
Ali eto... u ovom slucaju ocito takvo razmisljenje dovodi u zabludu.

End of story. Ne mislim se vise opravdavati zasto nisam kupio CRT ili 10.000-12.000 kuna skupi LCD jer mislim da sam bio dovoljno jasan.

 

Nemam vremena za pojasnjenja koja sam vec ranije naveo, tj. za opetovano ponavljanje.


16 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

a koji je bolji

t220 ili LG LCD L226WTQ, 22" wide, 1680 x 1050 wide, DFC : 5000:1,2ms,crn

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Samsung t220

Ima netko 2253BW da podijeli iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung t220

SAMSUNG T220

boje, kontrast, response time...zbilja najljepsi monitor na trzistu...zgodan touch-sensitive power switch sa crvenom ledicom (ciji intezitet mozete podesiti u 5 stupnjeva)...gledanje filmova je pravi uzitak na 22" ekranu...pri koriscenju nizih 4:3 rezolucija odrzava se originalni aspect-ratio (podesivo u opcijama)...mislim da cijela ova serija ima origigi samsung panele

Ovo je stvarno jedan od najljepše dizajniranih monitora koji su trenutno na tržištu a vidio sam ih dosta.Jako je elegantan i kad tu eleganciju spojite sa prekrasnom slikom koju daje ovaj monitor i boje koje su fakat predobre i uz to je stvarno velik onda stvarno nema sta drugo da se kaze za njega nego jednostavno moja veeelika preporuka.

 

a lg hm ja bi isao na samsung

Q9450,P5Q premium,Seagate 500gb,OCZ 4GB 1066MHz Reaper,G15,G9
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220
M4X kaže...

Ima netko 2253BW da podijeli iskustva?

 

Koliko ja znam, 2253BW koristi istu matricu ko i T220, samo što izvana nije "ušminkan"Smijeh

Ja imam T220 (pozdrav kumuCool), i imam same pohvale za taj monitor! Od TN matrice se nemogu ocekivati luđacki precizne boje, ali taj monitor niti nije namjenjen profesionalcim vec prosjecnim korisnicima za igranje, filmove, pa i laganije obrade fotografije. U svakom slucaju palac gore za T220.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220
Sova kaže...
M4X kaže...

Ima netko 2253BW da podijeli iskustva?

 

Koliko ja znam, 2253BW koristi istu matricu ko i T220, samo što izvana nije "ušminkan"Smijeh

Ja imam T220 (pozdrav kumuCool), i imam same pohvale za taj monitor! Od TN matrice se nemogu ocekivati luđacki precizne boje, ali taj monitor niti nije namjenjen profesionalcim vec prosjecnim korisnicima za igranje, filmove, pa i laganije obrade fotografije. U svakom slucaju palac gore za T220.
 Tako jeCool
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung t220
jojo_surf kaže...

SAMSUNG T220

boje, kontrast, response time...zbilja najljepsi monitor na trzistu...zgodan touch-sensitive power switch sa crvenom ledicom (ciji intezitet mozete podesiti u 5 stupnjeva)...gledanje filmova je pravi uzitak na 22" ekranu...pri koriscenju nizih 4:3 rezolucija odrzava se originalni aspect-ratio (podesivo u opcijama)...mislim da cijela ova serija ima origigi samsung panele

Ovo je stvarno jedan od najljepše dizajniranih monitora koji su trenutno na tržištu a vidio sam ih dosta.Jako je elegantan i kad tu eleganciju spojite sa prekrasnom slikom koju daje ovaj monitor i boje koje su fakat predobre i uz to je stvarno velik onda stvarno nema sta drugo da se kaze za njega nego jednostavno moja veeelika preporuka.

 

a lg hm ja bi isao na samsung

 da ti nisi vlasnik samsunga pa reklamiras svoje proizvodeBelji se
kak si to lijepo srocio
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Samsung t220
angel of fire kaže...
jojo_surf kaže...

SAMSUNG T220

boje, kontrast, response time...zbilja najljepsi monitor na trzistu...zgodan touch-sensitive power switch sa crvenom ledicom (ciji intezitet mozete podesiti u 5 stupnjeva)...gledanje filmova je pravi uzitak na 22" ekranu...pri koriscenju nizih 4:3 rezolucija odrzava se originalni aspect-ratio (podesivo u opcijama)...mislim da cijela ova serija ima origigi samsung panele

Ovo je stvarno jedan od najljepše dizajniranih monitora koji su trenutno na tržištu a vidio sam ih dosta.Jako je elegantan i kad tu eleganciju spojite sa prekrasnom slikom koju daje ovaj monitor i boje koje su fakat predobre i uz to je stvarno velik onda stvarno nema sta drugo da se kaze za njega nego jednostavno moja veeelika preporuka.

 

a lg hm ja bi isao na samsung

 da ti nisi vlasnik samsunga pa reklamiras svoje proizvodeBelji se
kak si to lijepo srocio
 LOL!  nisan stari ...jos san premlad za takvo nesto SmijehBelji se
Hocu hd 4870 X2 da dode na 3000 kn :'( aaaaaaaa grrrrrrrrrr
16 godina
offline
RE: Samsung t220
Simbad kaže...

Moja iskustva nisu bas tako bajna... evo o cemu se konkretno radi.

 

Vjernost boja - nije bas najbolja. Konkretno, siva vuce malo na toplu - hajdmo reci crvenkastu boju (iako nije bas crvenkasta). Ali okej... to se moze rijesiti putem OSD-a.

Horizontal i vertical alignment - ukoliko se koristi DVI izlaz/ulaz, tada vertikalni i horizontalni pomak ne mozes kontrolirati. A po defaultu je kod mene slika zamaknuta cca 5px prema dolje i lijevo. I ne mogu si pomoci. Kod analognog ulaza se to moze kontrolirati.

 

A ono najvaznije.. sto me najvise bode u oci - jel netko od vas koji rabite taj monitor pokusao malo zamaknuti pogled prema dolje... tj. pokusajte gledati monitor malo odozdo. Kod mene se slika full mijenja, kao da imam jeftini LCD na laptopu a ne "zadnju rijec tehnike" od Samsunga.

Do sada sam koristio 19 " Philipsov LCD, star oko dvije godine... ali ovo se kod njega nije desavalo. Tj. slika (boje) su bile vjerne bez obzira na kut gledanja. Kod ovog Samsunga slika vrlo brzo tamni i mijenja se cim se malo zamakne pogled i gleda se odozdo.

Trenutno me to smeta jer mi je monitor na povisenom postolju, pa cu ocito morati promijeniti njegov polozaj (tj. promijeniti radni stol, jer drugacije ne moze). Moglo bi se to rijesiti zakretanjem monitora prema naprijed-dolje (sa ove pozicije na kojoj je sada), ali ne moze. Naime, monitor se moze samo zakretati prema nazad, ne i prema naprijed (?!).

 

Moram napomenuti da slika drasticno tamni i mijenja boje samo kod pogleda odozdo... dok je sa ostalih kuteva (i odozgo) slika prilicno u redu (ali jos uvijek losija od mojeg dvije godine starog 19"-nog Philipsa).

 

Potreban mi je siri monitor zbog posla, tako da se ne namjeravam vratiti na Philipsa... no, u svakom drugom slucaju bih vrlo rado prodao Samsunga i stavio na stol starog Philipsa.

 

Eh sad... mozda je taj "effekt" prisutan samo kod mene. Mozda imam monitor sa nekim bugom. Volio bih da je tako, pa da ga mogu u tom slucaju zamijeniti.

 

Stoga pitam vas koji imate doticnog Samsunga - kakvo je Vase iskustvo sa gore opisanim "efektom"?

 

Hvala unaprijed.

 

 

imam isti problem. slike kao da blijede u donjem dijelu ekrana
h=f^3
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2008 16:42 (jollyb).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

ako oces savrseni 22" monitor, najbolje ti je uzeti Asus PG221. Savrsen za igrice i multimediju.

 

Karakteristike : 22", Wide format, 0,282 mm, 1680x1050 (WSXGA+), 350 cd/m2, 2000:1, 170 °, 160 °, 2 ms, Component, D-Sub, DVI-D, S-Video, USB, Boja crna+srebrno, Postolje zakretno u hor/ver osi, ZBDot jamstvo, 1,3M Pixel kamera, HDCP, Splendid.

 

Bolje od ovog zasad neide...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung t220

Sječam se kad sam prije godinu dana bio kupio samsung 225bw isto 22" tn, od tada sam obečo sebi nikad više nikakav TN, ma kakve specifikacije bile.

Imo sam ga 5 dana, stavio u oglas i prodo.

Lijepo sam na stol vratio svoj dobri stari PVA 19" samsung SM 970p  i dan danas mi super služi.

Ali čudno je da ni dan danas nema pošteni PVA od 22" na tržištu.

Svaka čast Lenovu, ali to nije to. Jednostavno je reza prevelika za 22".

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Samsung t220

Dobar je ja imam 2232bw a razlika je samo u dizajnu.Mislim to je tvoja odluka pa sad.Moga mos nac za 1500kn.Evo jedan dobar pogledaj za iste pare bolje malo prouci trziste nago da posije ispastas


http://www.nabava.net/samsung-sm2253bw-lcd-22__29416_p.php

 

hack master
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung t220

Ja sam naručio T220. Stiže u ponedjeljak.

 

Dobro bi mi došli neki savjeti kako namjestiti i "poštelati" monitor.

 

Trenutno imam 17 inča CRT pa mi su mi LCD nešto jako novo. Bilo kakvi savijet bi dobro došao. :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Samsung t220

Uglavnom imaš tipke sa desne strane monitora, uz rub ekrana bočno, kao Menu, podešavanje +/-, Source, Auto settings pa pritisneš Menu i igraš se malo sa osvjetljenjem i kontrastom. Pogledaj i na forumu BOL pod "Monitori", Samsung Syncmaster 2253bw, ubaci i CD sa instalacijskim softwareom koji dobiješ sa monitorom, imaš raznih tune-up software servisa na CD-u pa si instaliraj ili ako ti ne trebaju si poslije napravi uninstall. Sve u svemu "manga" monitor, imam ga tek tri tjedna, ali sve mi se više sviđa te nakon prelaska sa 17" LCD-a!

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
protjeran
offline
Samsung t220

Btw samo sklapanje monitora je prejednostavno i neću ti to opisivati jer mislim da ćeš se snaći, spajanje dva dijela-postolje i "glava" monitora, ukapčanje kabela za napajanje i izlaz za grafičku karticu, postoji i manual uz CD ROM.

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung t220

Ok. Tnx!

 

Javim se, kad dobim monitor, s dojmovima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung t220

Monitor je doma. :))

 

Kak imate vi podešeno svoj monitor? Brightness, Magic Bright, Gamma, RTA i ostalo?

 

Vidim da nemam opciju podešenja kontrasta? Valjda zato jer je monitor preko DVI-a?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice