Monitor uz ovu konfu..

poruka: 95
|
čitano: 14.745
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Core2Duo2 kaže...

Logitech g5 je pojam za miš.

Verbatim je pojam za loše cd-e. Bojim se pomislit kakav je miš.

 

EDIT: ako nema za g5, onda neka uzme mx518.

 Ne suprotno verbatim ima baš najbolje cd-e i dvd-e, kupujem jih več 5-6 godina i nikad ih nisam prekurio ili kakvi problem.
A što se periferije tiče imam nekakav miš za 30kn i tipke za 60 kn i drži me več 5-6god, nikad se nisam žalio.
Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 22:01 (Jack Sparrow).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Matatata krele od zanata kaže...
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...

Mož bi uspio sve ugurat ako složim u ADM-u. Jel dolazi ta opcija u obzir?

 ve mil ili hgspot.... =) moze i links
 a čemu jeftinije bi prošo u adm-u. plus toga kaj nemoraš nikamo ić, oni ti to dostave, plus toga kaj su ful pristojni i ljubazni i nikada nema problema.
 oce li mi to dostaviti u split? a ;D
i jel se to placa preko interneta ili kad dodu u split onda tek tada platis.....
SLOZI MI KONFU DO 8.000kn sad.....malo sam presusio moram kupiti kacigu za motor tako da.... :(   znaci konfa od 8k kn s monitorom od 22'' g5 i g15...... =) i ako moze da je graficka xfx radeon 4890 1gb
objasni mi malo taj adm :D =) heh
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
XFX Gamer kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...

Mož bi uspio sve ugurat ako složim u ADM-u. Jel dolazi ta opcija u obzir?

 ve mil ili hgspot.... =) moze i links
 a čemu jeftinije bi prošo u adm-u. plus toga kaj nemoraš nikamo ić, oni ti to dostave, plus toga kaj su ful pristojni i ljubazni i nikada nema problema.
 oce li mi to dostaviti u split? a ;D
i jel se to placa preko interneta ili kad dodu u split onda tek tada platis.....
SLOZI MI KONFU DO 8.000kn sad.....malo sam presusio moram kupiti kacigu za motor tako da.... :(   znaci konfa od 8k kn s monitorom od 22'' g5 i g15...... =) i ako moze da je graficka xfx radeon 4890 1gb
objasni mi malo taj adm :D =) heh
 brijem da je dostava po cijelo HR, a platiš tek kad ti dostave, ono tip tebi kutiju u ruke, a ti njemu novce. i kaj d ti objasnim s adm-om???????
EDIT:// još recimo da kužim g5, ali zajebi g15 ma matična ništa ne valja polomio sam ju za 4 tjedna. uzeo pare na servisu i kupio neku najobičniju za 100 kn i ništa joj nije evo imam ju već 2 godine, tak da...
i vjeruj mi ne isplati ti se uzet TT soprano, kučište je za qurac.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 22:18 (Matatata krele od zanata).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

kupit cu onda g 11 tipkovnicu moran imati bar koji g :D hehehehe aj os mi slozit konfu brate mwwa :D hehe ok sad sve kuzim..... jel mu trebas u gotovini platit ili mos provuci karticu....

Fc Barcelona
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

super konfa!!!!! odlicno odlicno samo sto mi je ipak bolje da monitor uzmem ovdje ..... plus jos kuciste ono od 479kn savrseno!!!! oce li trebati koji hladnjak stavit??

 

zaboravio si rame stavit......

 

400kn rami i 500 kn soprano....

Fc Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 22:24 (XFX Gamer).
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Joj da sorry.E samo jedno pitanje.Da li ti je stvarni potrebna tipkovnica od 700kn i mis od 400kn.Tu ustedis i imas super konfu sa soprano kuccistem i onim monitorom.Razmisli malo.To je moj prijedlog.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
besla kaže...

Joj da sorry.E samo jedno pitanje.Da li ti je stvarni potrebna tipkovnica od 700kn i mis od 400kn.Tu ustedis i imas super konfu sa soprano kuccistem i onim monitorom.Razmisli malo.To je moj prijedlog.

 hmm....a nzn vidit cu jos javit cu vam.....evo poslusat cu ovaj prijedlog sutra cu ja sastavit neku konfu iz adm-a pa cu je ovdje postat..... =)
eto samo da je mis g5 tipkovnica mi ne treba a soprano kuciste 800kn previse je to u vemila 479kn...... =) vidit cu sutra cu vam ja sve sastavit
edit: jeli u ovoj maticnoj ima graficka pise ovdje vga radeon 3200
Gigabyte MA78GM-UD2H,AMD 780G, S. AM2+ (AM3), 5xSerial ATA II Raid, 1xeSATA, UDMA133, VGA ATI Radeon HD3200 shared, DVI, HDMI & VGA konektor, 2PCI, 1PCI-E x4, 1PCI-E x16, 4DDR II (Dual Channel, 1200OC/1066/800/667/533MHz), FW, Ultra Durable 3
Fc Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 22:30 (XFX Gamer).
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Aj os da ti ja sastavim sad iz adm-a???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

moze ako tebi naravno nije problem.....samo nemoj mi monitor stavljati nikakvi jer cu ga kupiti u ve mila...znaci bez monitora bez g 15 tipkovnice samo neka bude mis g5.... tipkovnicu isto ne trebas obicnu jer cu jos vidit koju cu tipkovnicu vjerojatno cu bacit kladionicu neke takticke parove za 1.000 kn =)

Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
XFX Gamer kaže...
besla kaže...

Joj da sorry.E samo jedno pitanje.Da li ti je stvarni potrebna tipkovnica od 700kn i mis od 400kn.Tu ustedis i imas super konfu sa soprano kuccistem i onim monitorom.Razmisli malo.To je moj prijedlog.

 hmm....a nzn vidit cu jos javit cu vam.....evo poslusat cu ovaj prijedlog sutra cu ja sastavit neku konfu iz adm-a pa cu je ovdje postat..... =)
eto samo da je mis g5 tipkovnica mi ne treba a soprano kuciste 800kn previse je to u vemila 479kn...... =) vidit cu sutra cu vam ja sve sastavit
edit: jeli u ovoj maticnoj ima graficka pise ovdje vga radeon 3200
Gigabyte MA78GM-UD2H,AMD 780G, S. AM2+ (AM3), 5xSerial ATA II Raid, 1xeSATA, UDMA133, VGA ATI Radeon HD3200 shared, DVI, HDMI & VGA konektor, 2PCI, 1PCI-E x4, 1PCI-E x16, 4DDR II (Dual Channel, 1200OC/1066/800/667/533MHz), FW, Ultra Durable 3
 To ti je integrirana graficka.Ona se samo disable-a u biosu.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

ok slozi mi konfu :D

Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Uzimaj Beslinu. Bolje od tog ne može za te novce. Možda jedino da Besla da si uzeo matičnu neku baš za AM2+ socket no i ova će odradit posao odlično. Grafa bolja od moje,rami također a i napajanje :)

Music is my life :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Sry što idem offtopic. ali Besla vidim da kupuješ novu konfu. Koji cooler ćeš stavit na E5200. Mora da ćeš ga cloknut 'ebački :P

Music is my life :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Monitor uz ovu konfu..

A koja je razlika između RAM sto je BESLA stavio i ti, znam da je ova 800 mhz, a ona 1066 mhz, sad jeli mi to važno baš za clock?, pitam jer cu i ja uzimat jednu od tih RAM al gledam proć malo jeftinije, a clocka bi procesor dosta.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
besla kaže...
 Ma ništa.Drago mi je da mogu pomoći.Dosta mi je još jedna zvjezdica...hahahSmijehSmijeh.I javi dojmove o konfi kad je kupis.
 hehe :D malo ces se nacekati jer prvo moram cekati kad mi zavrsi skola 10.06 tako nesto...i onda trebam opet pricekati 2 dana... i tek je onda uzimam :D al to je brzo manje od mjesec dana........ jos ce cijene past :D hhihi kad kupim konfu slikat cu je i stavit cu slike i sve...i na soprano kuciste ce mi biti naljepnica GAMING besla :D i naravno moram uzesti led diode plave ofc... mozda i zelene nzn jos ;D
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
makaweli kaže...

Sry što idem offtopic. ali Besla vidim da kupuješ novu konfu. Koji cooler ćeš stavit na E5200. Mora da ćeš ga cloknut 'ebački :P

 Naravno.Jedva čekam sad kad zavrsi nastava.Cooler ide najvjerojatnije za dva-tri mjeseca a to ce bit SCYTHE Mugen 2.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
markoal kaže...

A koja je razlika između RAM sto je BESLA stavio i ti, znam da je ova 800 mhz, a ona 1066 mhz, sad jeli mi to važno baš za clock?, pitam jer cu i ja uzimat jednu od tih RAM al gledam proć malo jeftinije, a clocka bi procesor dosta.

 Pa bilo bi ti bolje da uzmes 1066mhz radi klokanja.
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Po čemu je ta tvoja konfa puno jača? Kao prvo nema razloga za Crossfire.. Pogotove ne 2 4850-ice. Nećeš dobit puno jače performanse od jedne XFX 4890 XXX a troši više i više se grije. Procesor je puno slabiji i nema otključan množitelj za razliku od 940 BE koji ima,a  ima i veći radni takt.

Music is my life :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
makaweli kaže...

Po čemu je ta tvoja konfa puno jača? Kao prvo nema razloga za Crossfire.. Pogotove ne 2 4850-ice. Nećeš dobit puno jače performanse od jedne XFX 4890 XXX a troši više i više se grije. Procesor je puno slabiji i nema otključan množitelj za razliku od 940 BE koji ima,a  ima i veći radni takt.

 ja cu kupiti ovo sto mi je besla preporucio.......presexy je konfa :D ocu li moc gta iv na high?? al znam da necu moc super mario ni na medium jer je zahtjevna dosta igra Belji se
gta iv mislim igrati na rezoluciji 1024x768 a mozda i na 1280x1024.... koliko bi fpsova imao ? =)
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
 1.Jaci procesor.
2.Maticna podrzava CF ali ima 8x propusnost sto znaci da ce CF radit malo slabije nego sto bi trebao.
3.Bolje rjesenje mu je single GPU-grafa zato sto s CF-om zna bit problema.
4.Nije to kuciste koje trazi.
5.Dosta kvalitetnije napajanje od tvoga je Corsair VX550.
6.CF nece bit do kraja iskoristen na tom monitoru,za CF mu treba barem 24" monitor.
I tako to,inace konfa je OK.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice