Kupnja monitora

poruka: 22
|
čitano: 4.583
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

Znaci hocu kupiti neki monitor sto da je veci i bolji do 1.600kn(moze i vise al da se cijena tako u tom rang vrti)

I da je sto bolji za igranje igara.Smijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kupnja monitora
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

Ima odličnih Samsungovih monitora za te novce, gledaj samo da je full hd rezolucija i po mogućnosti da ima HDMI priključak, ja bih ti savjetovao da se protegneš još 200 do 300 kn pa ubodeš jedan 24" monitor tipa 2470H, 2450H, 2443NW, sve od Samsunga, iako i LG ima kvalitetnih monitora u tom rangu ali ne pratim toliko LG pa te neću napamet savjetovati.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja monitora

TNX pogledat cu toga

15 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

Planiram uzeti novi monitor s ugrađenom TV karticom. U prvom planu mi je Samsung T220HD, ali me zanima da li ima nešto bolje od njega za 2000 kuna?

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

ima bolje, uzmi HDTV monitor Samsung HDTV 2333HD za nekih 2100 kn, ili još bolje do 2200 za P2370HD, najbolje se protegni do 2200 i uzmi 24" P2470HD (24 inča je 68cm)

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

Samsung P2370HD mi izgleda odličan jer ne bih kupio više od 23''. A koliko je bolji od T220HD i da li ima negdje usporedba? Također bih htio da mogu igrati igre na njemu s ATI 5850 na visokim postavkama.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 19:34 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kupnja monitora
the economist kaže...

ima bolje, uzmi HDTV monitor Samsung HDTV 2333HD za nekih 2100 kn, ili još bolje do 2200 za P2370HD, najbolje se protegni do 2200 i uzmi 24" P2470HD (24 inča je 68cm)

 24 inča nije 68 cm nego 61. 1 inch je 2,54cm.

Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupnja monitora
Razer_Copperhead kaže...

Planiram uzeti novi monitor s ugrađenom TV karticom. U prvom planu mi je Samsung T220HD, ali me zanima da li ima nešto bolje od njega za 2000 kuna?

Moja preporuka je Samsung SyncMaster T200HD..

Imam ga odlican za igranje za sve je super.....Mislim da je to best buy..

15 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

Sada sam u nedoumici između P2370HD i T220HD. Koji ima bolju sliku i da li mi se isplati dati 200-300 kuna više za P2370HD?

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

drugi niormalno a i veči ti je za 2"

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupnja monitora
Razer_Copperhead kaže...

Sada sam u nedoumici između P2370HD i T220HD. Koji ima bolju sliku i da li mi se isplati dati 200-300 kuna više za P2370HD?

Neisplati se T200HD je odlican imam ga ja super je sa slikom i sve je super....

13 godina
protjeran
offline
Kupnja monitora

Ako imaš neku dobru grafu ja bi išao na 24".

CocaCola
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja monitora
Razer_Copperhead kaže...

Sada sam u nedoumici između P2370HD i . Koji ima bolju sliku i da li mi se isplati dati 200-300 kuna više za P2370HD?

P2370HD je noviji model sa malo boljim karakteristikama, s time ako kupuješ za keš možeš se cjenkati da ti spusti cijenu (provjereno u većini trgovina, živjela kriza)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja monitora
CocaCola kaže...

Ako imaš neku dobru grafu ja bi išao na 24".

Imam ATI 5850 (Moj PC), ali za nju je 24'' ipak previše. Na kraju ću uzeti P2370HD te ću ovog ljeta uzeti još jednu 5850 i miran sam.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 8:11 (Razer_Copperhead).
16 godina
online
Kupnja monitora

Još jedan glas za P2370HD.

 

Kupovao sam lani u 12. mjesecu i, ako se dobro sjećam, razlika između P2370HD i 2333HD je bila u boljem zvuku (zvučnicima).

Trenutno nije kod mene pa ne mogu pogledati detalje, ali znam da za te novce nije bilo boljeg (23", full HDTV rezolucija, MPEG-2/4 tuner, daljinski, 5 vrsti ulaza ...). Svakako dobra kombinacija kome treba pristojan monitor i tv.

 

T220HD je puno stariji model, manji (22") i manje rezolucije (1680x1050, 16:10) pa samim tim i nije za usporedbu.

 

 

@Razer ... ne kužim kakva je razlika za grafičku ako je 23" ili 24" kad oba imaju 1920 rezoluciju (eventualno ako gledaš neki 16:10 24" pa umjesto 1920x1080 ima 1920x1200).

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 8:34 (Mladen).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja monitora
Razer_Copperhead kaže...
CocaCola kaže...

Ako imaš neku dobru grafu ja bi išao na 24".

Imam ATI 5850 (Moj PC), ali za nju je 24'' ipak previše. Na kraju ću uzeti P2370HD te ću ovog ljeta uzeti još jednu 5850 i miran sam.

Mislim da pretjeruješ. Bitno je znati da veličina dijagonale nema veze sa performansama u igrama nego sama rezolucija. Dakle nije bitno da li je monitor 20", 22" ili 24" već koju ima rezoluciju. Inače ja se igram sa 5770 i P2470H, dakle na 24" full hd monitoru i ne lažem kada kažem da sve igre vrtim na high postavkama, osim dakako Metro 2033 gdje ipak moram staviti na medium postavke. Prilično sam siguran da ti sa svojom 5850 možeš sve vrtjeti na high i da nemaš objektivno potrebu ići u cross fire zbog full hd monitora.

 

P.S. Razlika u cijeni između P2370H i P2470H je nekih 250 kn, tako da preporučam na uzmeš 24", nećeš požaliti, a taj 1" više veseli čovjeka.

15 godina
neaktivan
offline
Kupnja monitora

Eto uzet ću 24'' s TV karticom jer mi služi televizija, a grafičku sam ionako mislio upariti s još jednom 5850 bez obzira na monitor. Kada sam pokretao igre na 20'' i 22'' ekranima dobivao sam bolje rezultate na manjem ekranu nego na većem s istim komponentama i rezolucijom. Neodlučan

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 9:59 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja monitora
Razer_Copperhead kaže...

Eto uzet ću 24'' s TV karticom jer mi služi televizija, a grafičku sam ionako mislio upariti s još jednom 5850 bez obzira na monitor. Kada sam pokretao igre na 20'' i 22'' ekranima dobivao sam bolje rezultate na manjem ekranu nego na većem s istim komponentama i rezolucijom. Neodlučan

Taj monitor sam i ja uzeo i jako sam zadovoljan. Jedina mana mu je postolje koje se "klima", odnosno nije skroz fiksno, što može biti i korisno jer tih 2-3 mm koliko se pomiče lijevo desno može značiti da se da idealno postaviti bez pomicanja cijelog postolja koje se skroz prilijepi za podlogu. Najveća mana po mojemu je dizajn, odnosno ta rose black boja, ako imaš sve ostale komponente crne kao ja monitor se ističe zbog boje, makar kada tu grdosiju od monitora staviš na stol ništa drugo nećeš ni vidjeti koliko taj monitor svojom veličinom dominira stolom. Ima i profile za igre, film, tekst i internet što je odlično. Prikaz filmova je bolji nego na LCD TV. Javi kada ga kupiš kakvi su ti dojmovi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja monitora
the economist kaže...

Taj monitor sam i ja uzeo i jako sam zadovoljan. Jedina mana mu je postolje koje se "klima", odnosno nije skroz fiksno, što može biti i korisno jer tih 2-3 mm koliko se pomiče lijevo desno može značiti da se da idealno postaviti bez pomicanja cijelog postolja koje se skroz prilijepi za podlogu. Najveća mana po mojemu je dizajn, odnosno ta rose black boja, ako imaš sve ostale komponente crne kao ja monitor se ističe zbog boje, makar kada tu grdosiju od monitora staviš na stol ništa drugo nećeš ni vidjeti koliko taj monitor svojom veličinom dominira stolom. Ima i profile za igre, film, tekst i internet što je odlično. Prikaz filmova je bolji nego na LCD TV. Javi kada ga kupiš kakvi su ti dojmovi.

Sigurno tjedan dana dok ga naručim i stigne mi poštom. Budem javio dojmove.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupnja monitora
Razer_Copperhead kaže...
CocaCola kaže...

Ako imaš neku dobru grafu ja bi išao na 24".

Imam ATI 5850 (Moj PC), ali za nju je 24'' ipak previše. Na kraju ću uzeti P2370HD te ću ovog ljeta uzeti još jednu 5850 i miran sam.

WTF? Pogledaj testove na netu....mislim da je ta grafa perfektna za 24"-26" monitore.

CocaCola
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja monitora
CocaCola kaže...

WTF? Pogledaj testove na netu....mislim da je ta grafa perfektna za 24"-26" monitore.

Ma ta grafička je nešto najbolje šta se može kupiti za komp, i trajati će 2-3 godine sigurno. Uzeo bi je i ja ali mi vjera ne dozvoljava da dajem iznad 2000 kn za bilo koju komponentu PC-a.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice