Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

poruka: 44
|
čitano: 7.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Znaci trebam uslugu za frenda neki monitor za Gaming do 3200 KN..

Hvala vam unapred!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Neki televizor od 82 cm mu je najbolji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Koju grafu imas? Mozda mozes isloristiti 27" UltraHD monitor.
Me gusta....
12 godina
protjeran
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Ajmo gameri...Decku je hitno...!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Pa ljepo te pito koju grafu ti frend ima.

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Ma daj dosta mi je već takvih.

 

Mislim, previše vas je kaj tražite konfe >10 000kn i tako skupe monitore. Osim, ako ti tata puno ima...

 

A uostalom kaj je problem pogledati na neke stranice od dučana?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 19:24 (Amazon637).
 
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Amazon637 kaže...

Ma daj dosta mi je već takvih.

 

Mislim, previše vas je kaj tražite konfe >10 000kn i tako skupe monitore. Osim, ako ti tata puno ima...

 

A uostalom kaj je problem pogledati na neke stranice od dučana?

kao prvo nitko te nije osobno pitao za misljenje...Kao drugo decko je stedio skoro godinu dana da kupi novi monitor i kao trece ako nemislis pomofi F..... Off!!!

Bez uvrede!!!

13 godina
odjavljen
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

koju grafu ima????

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
MARKOZD15 kaže...

koju grafu ima????

ne znam buraz..ne javlja mi se...cim mi javi postat cu...A imo je neki Dellov monitor od 24 incha...Sad oce neki sa manjim odazivom za bolji gaming jer igra Counterstrike Source pretezno...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Cyber_Freak kaže...
MARKOZD15 kaže...

koju grafu ima????

ne znam buraz..ne javlja mi se...cim mi javi postat cu...A imo je neki Dellov monitor od 24 incha...Sad oce neki sa manjim odazivom za bolji gaming jer igra Counterstrike Source pretezno...

lol ako mu je do toga neka si uzme neki s najmanje 120 hz

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=LG+W2363D

 

Frend ima ovog LG-a i dobar je monitor, ali posto sam procitao da je vec imamo 24" ovaj mu je vjerojatno premali.

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 19:59 (Mr.greenx).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Cyber_Freak kaže...
ne znam buraz..ne javlja mi se...cim mi javi postat cu...A imo je neki Dellov monitor od 24 incha...Sad oce neki sa manjim odazivom za bolji gaming jer igra Counterstrike Source pretezno...

hmmm... ne bih sada na brzinu sam tak zakljucivao, ali ako pretezno igra counter strike source, mozda i nije tako jak komp. nemojte me krivo shvatiti ali...

Me gusta....
12 godina
protjeran
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Evo grafa je XFX HD RADEON 4870 512 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Za 3200 moze kupit odlican 23" monitor i novu graficku.

Sve preko 1500kn za 23" gaming monitor je bacanje novca.

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Da, štedi na monitoru, ipak u to ne gledaš cijelo vrijeme {#}

 

Ne kužim vas, štedite na onome u što se gleda cijelo vrijeme, ali bitno da grafa ima crveni led diodu kao i vent na kućištu. Super! I onda kada te zabole oči i dobiješ naočale krivi slabu grafičku, nije monitor kriv {#}

 

Gledaj Dell UH2412 ili HP ZRxxx. Oni su oko 2000 krznenih, tako da mu ostane i za jaču grafu (polovna AMD 6950 ili GTX560Ti).

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
12 godina
protjeran
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
BlueMax kaže...

Za 3200 moze kupit odlican 23" monitor i novu graficku.

Sve preko 1500kn za 23" gaming monitor je bacanje novca.

 

A znam brate..Reko sam mu da za te pare kupi nekog acera 23' i ati radeon 6950 1gb duall fan...
16 godina
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Ma najbolje da uzme onaj stari CRT monitor od 15" i kupi GTX580 {#}

 

Na monitoru se ne štedi i točka.


Malo odite u trgovine u usporedite sliku na LDC/plazma televizorima. Gledaj recimo kakvu kvalitetu ima jedan Vivax i jedan Samsung/Panasonic recimo pa usporedi slike. I onda ćeš vidjeti kolika je razlika, nebo i zemlja.

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Pero Dinamit kaže...

Da, štedi na monitoru, ipak u to ne gledaš cijelo vrijeme {#}

 

Ne kužim vas, štedite na onome u što se gleda cijelo vrijeme, ali bitno da grafa ima crveni led diodu kao i vent na kućištu. Super! I onda kada te zabole oči i dobiješ naočale krivi slabu grafičku, nije monitor kriv {#}

 

Gledaj Dell UH2412 ili HP ZRxxx. Oni su oko 2000 krznenih, tako da mu ostane i za jaču grafu (polovna AMD 6950 ili GTX560Ti).

Ajd ponovo procitaj post prije nego das TD i nastavis pisati gluposti.

za 1500 kn danas dobijes Dell U2312HM  (1470kn) koji je izvanredan monitor i od njega te nimalo vise nece boliti oci nego od Dell U2412M (1850kn). Sa U2412M dobivas monitor istih karakteristika, otprilike iste horizontalne dimenzije samo dodatnih 120 vertikalnih piksela koji su bitni ljudima za profesionalni rad dok je za gaming i multimediju (filmove) upravo obrnuto jer se optimiziraju za 1080p. Osim toga u mom postu lijepo pise da se odnosi na 23" monitore.

Najveca razlika je sto ti ovako ostaje jos 500kn u djepu jer za 1700kn koje ti tako ostaju mozes kupiti novu 560Ti ili polovnu 570GT dok za 1200 kn mozes kupit daleko goru graficku. Pa ti razmisli sta je bolja kupovina. Puno bolja graficka i 1920x1080 ili losija graficka + 120 nepotrebnih vertikalnih piksela.

12 godina
protjeran
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Mislim da ce prodavati graficku,jer ne moze mu bas da gura 24' dellov monitor koji trenutno ima... Znaci ice procjena njegove i kupnja druge...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 10:22 (Cyber_Freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

Ja bih uzeo Samsung Syncamster Bx2450L Predobar je

Gaming is my drug.The more i take it the more i am addicted
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

3200kn

 

+ njegova - 400kn

 

3600kn

 

- u2312h - 1500kn

 

2100 kn

 

- GTX570 (nova) 2200 kn = uzica negdje 100 kn ili pokusa uvalit 4870 za 500kn (nije nemoguce)

 

- 6950 (nova) 1850 kn - 250 kn popije, pojede....

- 6970 (nova) 2200 kn - opet zicanje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Pero Dinamit kaže...

Ma najbolje da uzme onaj stari CRT monitor od 15" i kupi GTX580 {#}

 

Na monitoru se ne štedi i točka.


Malo odite u trgovine u usporedite sliku na LDC/plazma televizorima. Gledaj recimo kakvu kvalitetu ima jedan Vivax i jedan Samsung/Panasonic recimo pa usporedi slike. I onda ćeš vidjeti kolika je razlika, nebo i zemlja.

Monitor kojeg imas pod "moj PC" kosta 1500kn (imam ga i ja).

bole li te oci od njega i koje mane ima (pricamo o igranju) u odnosu na 500kn skuplji monitor kojeg tu nameces?

dapace, u2311 je bolji monitor od u2412

16 godina
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
BlueMax kaže...
Ajd ponovo procitaj post prije nego das TD i nastavis pisati gluposti.
.....

Opet ću ti pukniti TD jer vidim da te to hebe iako to znači da se ne slažem s tobom. I nastavit ću pisati gluposti.

Taj U2312HM nije tako dobar jer ima LED pozadinsko osvjetljenje, gledao sam baš malo po netu. Nije loš, ali nije ni jako dobar. Ti se držiš tog Della U2412 kojeg sam spomenuo, a spomenuo sam recimo i HP-a. Šta nisi ništa rekao protiv njega?

Ma najbolje neka kupi Vivax ili AOC za 900 krznenih i mirna bosna, zašto uzeti nešto kvalitetno kada može jeftino?

A ti razmisli što je bolje - polovna 560Ti + kvalitetan monitor ili nova 560Ti + lošiji monitor.

 

edit:

Ne, ne boli me jer nisam štedio na monitoru, kada sam ga kupovao koštao je oko 1800 krznenih. Naravno da je ovaj koji imamo kvalitetniji, ali ima jedna mana. Ne proizvodi se više i nema ga nigdje za kupiti.

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 10:37 (Pero Dinamit).
12 godina
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

stvar je u tome da 1500kn za monitor danas nije stednja.

HP-a ne spominjem jer je ZR24W 2800kn i mislim da je suludo davati toliko novca kad je gaming u pitanju. Razlika izmedju gaminga i gledanja filmova s jedne strane i profesionalnog rada je u fokusiranju oka. kad nesto ozbiljno radis fokusiras se na par pixela, oko se puno vise napreze i tu monitor zaista puno znaci i razlika u novcu je zanemariva.

Kod gaminga fokus je puno siri i razlike izmedju monitora koji ti predlazes i onoga koji ja predlazem nema (osim 500kn i 120 nebitnih vertikalnih pixela)

Hebe mi se za TD-ove samo oni mogu pokretacu teme dati pogresan dojam kako je moj savjet los a tvoj dobar.

Ja sam uvjeren da je u2312 + GTX 570 u njegovom slucaju puno bolji izbor od u2412 + 500kn jeftinija graficka.

 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!

ako ti frend igra CS:S (znaci ima net) zasto sam nije dosao na forum i pitao ?
jer ovako je bas glupo preko nekog drugog

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 10:59 (#GaMerr).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
#GaMerr kaže...

ako ti frend igra CS:S (znaci ima net) zasto sam nije dosao na forum i pitao ?
jer ovako je bas glupo preko nekog drugog

 

Zato sto radi kao T-mobile agent i nema vremena...Zamolio je mene.. Molim bez glupih pitanja... ;)
12 godina
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
#GaMerr kaže...

ako ti frend igra CS:S (znaci ima net) zasto sam nije dosao na forum i pitao ?
jer ovako je bas glupo preko nekog drugog

Imam mnogo prijatelja i poznanika koji su informaticki veoma pismeni pa opet kad kupuju hardware mene pitaju za savjet, a ja, prije nego li im ga dam, volim prodiskutirati na forumu o tome jer stalno izlazi novi hardware, mijenjaju se cijene i ponuda tako da je nemoguce u svakom trenutku znati sve.

13 godina
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Cyber_Freak kaže...
#GaMerr kaže...

ako ti frend igra CS:S (znaci ima net) zasto sam nije dosao na forum i pitao ?
jer ovako je bas glupo preko nekog drugog

 

Zato sto radi kao T-mobile agent i nema vremena...Zamolio je mene.. Molim bez glupih pitanja... ;)

Radi u T-Comu i štedio je godinu dana da kupi novi monitor. Nemoj...{#}

12 godina
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Amazon637 kaže...
Cyber_Freak kaže...
#GaMerr kaže...

ako ti frend igra CS:S (znaci ima net) zasto sam nije dosao na forum i pitao ?
jer ovako je bas glupo preko nekog drugog

 

Zato sto radi kao T-mobile agent i nema vremena...Zamolio je mene.. Molim bez glupih pitanja... ;)

Radi u T-Comu i štedio je godinu dana da kupi novi monitor. Nemoj...{#}

Sherlock, postoje ljudi koji imaju obitelj, zenu, djecu... ili oni koji imaju kredit, podstanarstvo, neki drugi skupi hobi... tako da t-scumova placa jedvo pokrije osnovne zivotne troskove. nije svak na roditeljskoj sisi (kao neki, pa nisu u stanju drukcije razmisljati) da cijelu svoju placu moze trositi na monitore.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming monitor do 3200 KN? Preporuke!!!
Amazon637 kaže...

Radi u T-Comu i štedio je godinu dana da kupi novi monitor. Nemoj...{#}

Možda ne živi na grbači kod staraca i sam kupuje i kuha svoju hranu, plaća kredit i režije.

Nema na čemu! --| Google is your friend |--
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice