OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 375.183
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Kad idem spavat spojim na punjac i kad se probudim je pun. Telefon zdura cijeli dan bez da moram gledat na kolko je posto. Ako postoji neki app za pratit SOT ili izradit neki report da se vidi kak se ponasa baterija mogu instalirat pa postam rezultat.

 

Mislim da na papiru koji dodje sa OP3 pise da se ne ostavlja tako dugo ukljucen, vjerovatno zbog Dash punjenja. Ionako je pun nakon sat vremena.

Karma is a funny thing.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 22:01 (CikaSpaso).
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

omomomomoomm  Koliko god si ti i ja bili iritantni kroz postove na forumu, momak nemreš trenutno boljeg uređaja naći, stvarno je dobro izbalansiran hardverski i softverski. Naravno, s obzirom da dolaziš s iOSa neke stvari će te živcirat. Eto, podrška 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2016 11:23 (bubimir13).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Posto ja jos malo cekam, kolga nije mogo i narucio ga, stigo je od narudzbe za 14 dana, 2 dana od kad su poslali.
Ono sta sam se igro po njemu mobitel izgleda odlicno i cvrsto, a radi pr dobro.
Taj mobitel da ima na sebi SAMSUNG ili APPLE bi kosto barem duplo.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
bubimir13 kaže...

omomomomoomm  Koliko god si ti i ja bili iritantni kroz postove na forumu, momak nemreš trenutno boljeg uređaja naći, stvarno je dobro izbalansiran hardverski i softverski. Naravno, s obzirom da dolaziš s iOSa neke stvari će te živcirat. Eto, podrška 

 

Ma to su gluposti svadamo se bezveze haha ja tome ne pridodajem neku paznju.

 

lova je na kartici samo se treba odlucit. Mislim potrosit max 500€ za uredaj al moze i manje naravno.  Ovaj telefon je zaista prvi pick jer mi izgleda odlicno a to mi je jako vazno kod mobitela. 

Zato imam 5s vec preko dvije godine jest da je izasao 2013g ali jos mi je jedan od najljepsih telefona uopce.

OP3 mi ima jedino manu sto mi se cini kao da je ogroman ipak ima 5,5 incha ekran, al sve ostalo je bomba.

 

Zar si ga i ti uzeo ili si jos na sony-u? 

13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Bit će ti velik u početku, ali dok jednom skužiš kako njim baratati, nećeš ga htjet mijenjat za nešto manje
I ja sam bio istog razmišljanja, sve dok nisam uzeo opo u ruku
battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Netko se ne mora navikavati na velikog u ruci, netko se mora privikavati kad predje s malog na velikog.. :D
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
15 godina
offline
OnePlus 3

Jeste vi dobili tracking number? 

Prije 3 dana mi je dosao mail da je disptchano,  ali nigdje ne pise taj broj.

Pokusao sam upisati order number u dhl ali nije mi nista izbacilo. 

 

Kako je vama doslo,  jesu vas nazvali kad je stiglo ili sto? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 3

Bok,kako narucit iz slubene? Prijavim se idem store i baca mi samo dodatke za uredjaj... Nisam na kompu radim nesto paa...

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
majdo kaže...
Netko se ne mora navikavati na velikog u ruci, netko se mora privikavati kad predje s malog na velikog.. :D

 a čuj, ja sam se sad naviknuo i tako mi odgovara :D

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
omomomomoomm kaže...
bubimir13 kaže...

omomomomoomm  Koliko god si ti i ja bili iritantni kroz postove na forumu, momak nemreš trenutno boljeg uređaja naći, stvarno je dobro izbalansiran hardverski i softverski. Naravno, s obzirom da dolaziš s iOSa neke stvari će te živcirat. Eto, podrška 

 

Ma to su gluposti svadamo se bezveze haha ja tome ne pridodajem neku paznju.

 

lova je na kartici samo se treba odlucit. Mislim potrosit max 500€ za uredaj al moze i manje naravno.  Ovaj telefon je zaista prvi pick jer mi izgleda odlicno a to mi je jako vazno kod mobitela. 

Zato imam 5s vec preko dvije godine jest da je izasao 2013g ali jos mi je jedan od najljepsih telefona uopce.

OP3 mi ima jedino manu sto mi se cini kao da je ogroman ipak ima 5,5 incha ekran, al sve ostalo je bomba.

 

Zar si ga i ti uzeo ili si jos na sony-u? 

 

Jest da je kompaktinije bolje ali koliko vidim po testovima nitko nema problem sa hendlanjem i svima super leži u ruci, to je dobro. Nisam, čekam jesen pa najvjerojatnije isto uzimam. Dvoumio sam se između HTC, Xiaomi ili OP ali mislim da ću ipak ići na OP, taman će i cijena nešto past.

16 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 3
maniak kaže...

Jeste vi dobili tracking number? 

Prije 3 dana mi je dosao mail da je disptchano,  ali nigdje ne pise taj broj.

Pokusao sam upisati order number u dhl ali nije mi nista izbacilo. 

 

Kako je vama doslo,  jesu vas nazvali kad je stiglo ili sto? 

 Odi na svoj store acc ...klikni na My Orders i prikazat ce ti se naruceno ...klik na  ''Order number 31xxxxx  ... '' i trebao bi ti prikazati stanje :) 

Dan prije dostave ionako bi trebao dobiti obavijest sms-om od DHL-a kao i na sam dan dostave ...

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Neki ljudi se žale da ne dolaze notifikacije pa čak i da telefon ne zvoni,samo prikaže propušten poziv.Ima li neko iskustvo iz prve ruke?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...
Neki ljudi se žale da ne dolaze notifikacije pa čak i da telefon ne zvoni,samo prikaže propušten poziv.Ima li neko iskustvo iz prve ruke?

 To se meni desilo prije 2 dana (na Oneplus X doduše, ali izgleda da se ponavlja na svima). Samo sam ga restartao i ponovo se ponaša normalno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Evo naručen jučer. Dolazim sa iPhona 6S, malo sam ga zalijao vodom pa imam sitne tocke u gornjem desnom kutu. Ne smeta al zivcira.
Zadnji Android mi je bio Note 4 s kojim sam imao par problema.
Nadam se da ce raditi brzo kao 6S. A ostalo sumnjam da ce mi nesto faliti, iako su aplikacije top kvalitete. Al android je konacno uhvatio korak.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
NorthBlue kaže...
Evo naručen jučer. Dolazim sa iPhona 6S, malo sam ga zalijao vodom pa imam sitne tocke u gornjem desnom kutu. Ne smeta al zivcira.
Zadnji Android mi je bio Note 4 s kojim sam imao par problema.
Nadam se da ce raditi brzo kao 6S. A ostalo sumnjam da ce mi nesto faliti, iako su aplikacije top kvalitete. Al android je konacno uhvatio korak.

 Di si narucio?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
12 godina
offline
OnePlus 3

Oprostite na pitanju di ste narucili sad sam na laptopu i mogu odmah preko sluzbene stranice. Mislio sam da treba bas rijesit tu VR loop aplikaciju. Dostava je iz EU i ne trebam se brinut za carinu?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Oneplus.net
Stiže sa UK skladišta tako da nema carine ni PDV-a. Moraš se registrirati prvo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Bash kaže...

Oprostite na pitanju di ste narucili sad sam na laptopu i mogu odmah preko sluzbene stranice. Mislio sam da treba bas rijesit tu VR loop aplikaciju. Dostava je iz EU i ne trebam se brinut za carinu?

 loop vr aplikacija je trebala onima koji su uređaj htjeli kupiti prije nego li je bio dostupan na njihovim stranicama, znači kojih dva  sata je bio prije dostupan u vr aplikaciji za kupnju (ako se dobro sjećam), dok je na stranici došao tek poslje 

ovdje kupi, hr store mora bit zbog toga da ti se ne desi da ti pošalju uređaj sa krivim punjačem u kutiji  - https://oneplus.net/hr/3

uređaji se šalju iz uk, tako da što se tiče carine nemaš brige

neka ti detaljniji info o slanju da netko tko je kupio mob nedavno, ja sam zadnje preko njihove stranice kupio 1+1, a od tad se dosta toga promijenilo, ponajviše slanje jer smo postali zemlja koja je službeno podržana od njih za slanje uređaja

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 14:44 (matija656).
15 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Mobiteli dolaze iz Poljske, bar je moj od tamo. Imali su nekih problema sa posiljkama za UK pa su ljudima koji su ih prvi narucili drasticno kasnile, kolko sam cito po sluzbenom forumu, do carine je bilo, al ostale drzave nemaju tih problema. Jedino paznja ako cete narucivat maskice il neku dodatnu opremu, zna pisat da je ima u stocku, al zapravo nema, pa onda vracaju lovu. Taj dio web shopa jos nisu uspjeli popravit. Mobitele stalno prikazuje u stocku al napise na dnu stranice koji je estimated shipping date (moze bit drasticno manji u stvarnosti naspram procjene, ko kod mene).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

evo i domace recenzije http://mob.hr/oneplus-3-recenzija/

 
0 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Skidam ali ne ocekujem bas nista jer sam zadovoljan s trenutnim stanjem.
12 godina
offline
OnePlus 3

balkanac kao balkanac gledam malo po oneplus site-u i vidim da ako prebacim na uk (https://oneplus.net/uk/oneplus-3), mobitel košta 309£ (309 x 8.9  = 2750kn) vs 399 € (399 x 7.52 = 3000kn). Što mislite hoće li proći ovo da naručim sa UK sajta ? :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
ContoNick kaže...

balkanac kao balkanac gledam malo po oneplus site-u i vidim da ako prebacim na uk (https://oneplus.net/uk/oneplus-3), mobitel košta 309£ (309 x 8.9  = 2750kn) vs 399 € (399 x 7.52 = 3000kn). Što mislite hoće li proći ovo da naručim sa UK sajta ? :)

 neće jer će ti stranica automatski bacat greške ili što već prilikom kucanja adrese, tj nećeš moći ukucat sve podatke, vjerojatno će ti bacati i grešku prilikom plaćanja jer tvoja lokacija ne odgovara lokaciji računa iz paypala (mislim da je i to moguće no nisam skroz siguran)

a i sa druge strane mobiteli koji se šalju u uk imaju drugačiji punjač nego mi tu u ostatku europe, tako da ti je to još jedan i najveći minus kod takve kupnje, jer i da kupiš tako mob, moraš koristiti adapter za eu da ti radi punjač, što opet može povuči probleme vezane za punjač jer imaš dodatak na njega 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 16:53 (matija656).
15 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ne samo to, vec su i najavili moguce povecanje cijene za UK ,  zbog pada vrijednosti funte. I kakvi su dojmovi vama koji ste isprobali update? kak vam se cini sRGB?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Danas mi je shippan sa UK skladista, uzeo sam priority shipping jer idem na more. Nadam se da ce doc do petka.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Pardon, krivo sam vidio pislao poslano DHL-GB a po tracking broju stize iz Poljske.
15 godina
offline
OnePlus 3

Još mi nije stigao mobitel, a rekli su da je poslano već u četvrtak.

I na oneplusu opet ne vidim nigdje shipping number, te čak ni ne piše shipping method ni ništa.

Isto tako ne mogu support ticket otvoriti niti išta, već sam pomalo zabrinut.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Daj ne budi paranoičan, pa nije nijedan "nas politicar" na čelu firme ili nadzornog odbora, pa da će OP gledati di mogu nekog za*ebati, doći će, čemu paranoja tolika..
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice