Windows Phone vs. iOS vs. Android

poruka: 11
|
čitano: 1.933
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Windows Phone vs. iOS vs. Android

Tko je najbolji od ovih mobilnih operacijskih sustava i zašto?

12 Windows Phone
7 iOS
11 Android
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows Phone vs. iOS vs. Android

Ja dajem svoj glas za Android zato što je open source, ima najviše aplikacija na Google Playu i lako je prilagodljiv za razliku od iOS-a na kojem se jedino pozadina može promijeniti dok se one ikone ne mogu maknuti. Također, kako iOS ima svoj JB tako i Android ima root.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2013 16:51 (Marko :D).
 
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone vs. iOS vs. Android
Marko :D kaže...

Ja dajem svoj glas za Android zato što je open source, ima najviše aplikacija na Google Playu i lako je prilagodljiv za razliku od iOS-a na kojem se jedino pozadina može promijeniti dok se one ikone ne mogu maknuti. Također, kako iOS ima svoj JB tako i Android ima root.

 A Windows Phone?On je isto dobar i ima root,za razliku od Androida iOS je puno sigurniji čak i ak je jailbreak-an

13 godina
offline
Windows Phone vs. iOS vs. Android

Njega nisam još koristio. Pa ne znam kakve su performanse tog sustava.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone vs. iOS vs. Android
Marko :D kaže...

Njega nisam još koristio. Pa ne znam kakve su performanse tog sustava.

 Ja ga imam i mogu ti reći da nema crasova i bugova bio bi na vrhu najviše ljestvice.Brz,jednostavan,lakše je za korištenje...

14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone vs. iOS vs. Android

WP8 crashovi i bugovi!?! pa barem sta se stabilnosti tice je miljama ispred drugih, imao sva 3 OS-a i odkad sam kupio l920, mobitel nisam zagasio ni restartao a jos mi se nije srusila nijedna aplikacija...

Battlelog: just_mau5
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone vs. iOS vs. Android
berto kaže...

WP8 crashovi i bugovi!?! pa barem sta se stabilnosti tice je miljama ispred drugih, imao sva 3 OS-a i odkad sam kupio l920, mobitel nisam zagasio ni restartao a jos mi se nije srusila nijedna aplikacija...

 Čudno,meni oko 100 puta to desilo (520)

14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone vs. iOS vs. Android

ma ja sam extra zadovoljan mobitelom i os-om, jedino sta me razocaralo je gorilla glass :/

Battlelog: just_mau5
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone vs. iOS vs. Android
berto kaže...

ma ja sam extra zadovoljan mobitelom i os-om, jedino sta me razocaralo je gorilla glass :/

 aha,oke,tnx

12 godina
protjeran
offline
Windows Phone vs. iOS vs. Android

Zakaj nitko nevoli iOS a kupuju ga i dalje,ja da bi mogo ja bi ga kupio jer je dobar,a dobar je i windows phone

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone vs. iOS vs. Android
berto kaže...

WP8 crashovi i bugovi!?! pa barem sta se stabilnosti tice je miljama ispred drugih, imao sva 3 OS-a i odkad sam kupio l920, mobitel nisam zagasio ni restartao a jos mi se nije srusila nijedna aplikacija...

 

WP8 je jako stabilan. Ali moguce je da se dogodi rusenje aplikacije ako se zauzme previse RAM-a...doduse to je cest uzrok rusenja i na Androidu i iOS-u.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 23:22 (fade).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice