Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

poruka: 391
|
čitano: 152.918
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Imam malih problema sa baterijom napunio sam ga na 100% i kasnije za minutu mi pokaze da je 90% baterija :D
Probo sam sa battery calibration ali ne pomaze :/ 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ja takoder i dalje opet nisam zadovoljan ni sa ovom najnovijom verzijem... sto se tice videa super radi...you tube itd, internet takoder super radi... ali prilikom primanja ili prekidanja poziva mobitel jednostavno zna zamrznut, cak mi se dosta cesto desi da jednostavno zamrzne pa ga moras resetat ili pricekat da se unormali... sve u svemu RAM problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Tko nije zadovoljan nek se vrati na Ginger...il si kupi iPhone {#}

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Sve mi je oke osim.te baterije.Mato probaj si stavit cocore kernel 8.0 i radit ce ti bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

evo moja bolja polovica mi veli da je za sada relativno zadovoljna

problem je kod alarma, zazvini na sekundu dvije i stane sa zvonjavom

drugi problem je izraziti sporo učitavanje imenika tj zapisa, bez obzira što je zapisnik ispražnjen odnosno obrisan njemu treba i do 5 sek ako ne i duže da učita imenik/zapise

 ostalo sve radi kako spada, video, youtube....

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 23:14 (drazen991).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ja nemam problema ni sa alarmom ni sa imenikom od cca.80 brojeva.

 

Jel imas instaliran mozda neki "Cleaner"?

Možda ti on automatski briše preducitane stavke iz memorije pa svaki put nqkon njegovog ciscenja, treba par sekundi imeniku da se ponovno ucita u memoriju!

 

Ako nije do toga, probaj iskljuciti "Razvojne opcije" jer ti se poneki put zna nesto zblesirat ako to imas ukljuceno!

 

Auto azuriranje imenika takodjer zna malo usporit imenik u određenoj situaciji!

 

Kako god bilo, nije do ...LQI verzije jer bih i ja tada imao iste probleme!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
andi.cro kaže...

Ja nemam problema ni sa alarmom ni sa imenikom od cca.80 brojeva.

 

Jel imas instaliran mozda neki "Cleaner"?

Možda ti on automatski briše preducitane stavke iz memorije pa svaki put nqkon njegovog ciscenja, treba par sekundi imeniku da se ponovno ucita u memoriju!

 

Ako nije do toga, probaj iskljuciti "Razvojne opcije" jer ti se poneki put zna nesto zblesirat ako to imas ukljuceno!

 

Auto azuriranje imenika takodjer zna malo usporit imenik u određenoj situaciji!

 

Kako god bilo, nije do ...LQI verzije jer bih i ja tada imao iste probleme!

Od cleanera koristi "mobil care advance" iako mislim da on ne stvara problem...u svakom slucaju probat cu ga deinstalirati

Budem probao i sa ovim "razvojnim opcijama"

 

Mozda je problem sto nisam radio factory reset prilikom nadogradnje na LQI

 

Jesi li ti radio reset prije nadogradnje?

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Koji ROM trenutno koristite? Sve mi se vise nekak cini da cu se vratit na Gingerbread.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Jel netko isprobao verziju CHE I9070UBLPI najnoviju na http://samsung-updates.com?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ja sam vrati ginger prije neki dan jer sam bio ogorcen silnim zamrzavanjem mobitela tek tako na jelly bean-u. Mogu ti reci da sad mobitel radi brzo kad radis osnovne stvari kao npr. ulazim u poruke u pozive u podesavanje,sve je prebrzo al recimo kad koristim aplikaciju facebook i jos slicne aplikacije osjeti se kvalitet fluidnosti u tachu recimo. Moj savjest svima je taj da se obavezno treba vrnut na jelly bean odnosno cekati sto bolji update.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Instaliro sam ovaj zadnji chileanski, najbolji do sad. Radio je odlicno i bez resetiranja tvornickih postavki sto me zacudilo, jer su ovi prijasnji bili neupotrebljivi bez resetiranja. Samo vise nemam Gtalk nego Hangouts. Probajte, super je!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
gospodin kaže...

Instaliro sam ovaj zadnji chileanski, najbolji do sad. Radio je odlicno i bez resetiranja tvornickih postavki sto me zacudilo, jer su ovi prijasnji bili neupotrebljivi bez resetiranja. Samo vise nemam Gtalk nego Hangouts. Probajte, super je!

Kako pozivi internet itd... Jel sve ok, tj jel normalno nade mrezu ?...

 

I kakav je opcenito... jel ima nekih njihovih bezveznih dodataka?

 

ajd pa kroz par dana istestiraj ga malo pa napisi :D {#}

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
matooo15 kaže...
gospodin kaže...

Instaliro sam ovaj zadnji chileanski, najbolji do sad. Radio je odlicno i bez resetiranja tvornickih postavki sto me zacudilo, jer su ovi prijasnji bili neupotrebljivi bez resetiranja. Samo vise nemam Gtalk nego Hangouts. Probajte, super je!

Kako pozivi internet itd... Jel sve ok, tj jel normalno nade mrezu ?...

 

I kakav je opcenito... jel ima nekih njihovih bezveznih dodataka?

 

ajd pa kroz par dana istestiraj ga malo pa napisi :D {#}

Mreža normalno, sve je nekak brže i glađe ( aplikacijama ipak treba sekundu do tri ovisno o app-u ), Entelov logo pri pokretanju moba, defoltni preglednik se zove "Entel Internet", Kamera/Foto radi normalno, reakcija sa malim kašnjenjem ali podnošljivo, otvaranje imenika sa malom zadrškom samo kod prvog otvaranja a tako je i sa slikama, YouTube je ok...uglavnom je bolje nego dosadašnje verzije ali uspoređujući sa "pravim" mobitelima je i dalje "kornjača" {#} 

Some people are so poor... all they have is money!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Za sad nema nikakvih problema, pozivu su super, signal pun, mrežu odma nađe, alarm dobro radi, youtube i video ne štekaju kao prije.. Internet super radi, nema štekanja, dosta je brz. Za internet browser piše "Entel Internet", to je valjda njihova mreža.. Nema nekih novosti tj. novih dodataka osim Hangoutsa i Igre Play, ima 35 aplikacija u startu, neznam koliko je imao prijašnji, al čini mi se sve isto. U biti mobitel napokon radi normalno kako je trebao raditi i u samom startu. 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Nije to još to ali je osjetno bolje od prijašnjih verzija...nije mi tolko bitno što se aplikacije pokreću sa zadrškom ali kod fotića to predstavlja problem jer neki trenutci koje bih nabrzaka želio slikati/snimiti prođu prebrzo!

 

GSM signal mi je sada za dvije-tri crtice snažniji pa više ne moram ko luđak sa mobitelom hvatat signal tumarajuci amo-tamo po kući {#}

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Jel je neko probao rootat taj chileanski?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

I kako se ponasa taj chileanski nakon tih par dana koristenja? jel smrzava dok se cacka po uredaju itd?

 

Jel bolje sta u odnosu na XXLQI?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Osjetno je bolji {#}

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Pozdrav svima !!

Trenutno sam na GB volio bi da predjem na JB, zanima me da li je ta zadnja verzija JB (chileanski) bolja od prethodnih verzija!! 

Zamolio bi ako moze neko da mi da linkove  za sve sto mi je potrebno kako bi downaldovao te nove verzije programa (Odina i androida i ostali potrebnih programa) kako bi to uspjesno obavio. UNAPRIJED HVALA :) 

 

Ado
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
Zahvaljujem na linkovima, ubacio sam JB (chileanski) na svoja advance, ali nisam koristio taj treci link Samsung USB Drivers for Mobile Phones :/ Sto se tice andrida nije los al ima zamrzavanja, jednom mi je i zablokirao pa sam ga morao gasiti. Cini mi se da to opet nije to :( ostalo sve super (samo moram obratiti paznju na bateriju, pretpostavljam da ovaj android vise trosi baterije ) .
Ado
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Da, nije to jos ispeglano do kraja, meni je bas danas bio smrznuo, izbacio je čak poruku kao " Touch Wiz ne reagira, pricekati ili ugasiti" tako nesto nakon razgovora kad sam htio prekinuti poziv.

 

Kako bilo da bilo, osjetno je bolji od prijasnjih firmware verzija.

Možda u nekoj narednoj Tunguzijskoj verziji bude kak spada!

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-I9070 

 

Pozdrav.. Jesu li ovo novi JB (softveri), ako jesu jel ko ima iskustva pozdrav!!! 

Ado
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Nazalost nisu, pise s desne strane datum.. svi su 4. Ili 5. mjesec 2013. Build date.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Samo da kazem da sam rijesio problem kod leda moba na nacin da sam iskljucio pozadinske procese,a to sam uradio u postavke-opcije razvoja-ograniceni pozadinski procesi(ja sam stavio na 2 i sve radi bez ikakvi poteskoca :) )

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ja sam imao na 1-proces pa mi se zaledio, tak da to ne igra neku ulogu jer ionako nikad (bar kod mene) ne radi više od maximalno dva procesa!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ma neznam meni je ovo sad vec neko poboljsanje a koliko sam primjetio ni  zauzetost rama nije jos presla 430 mb a rije je znalo ic i do 560 ,580 mb p amislim da ima nekog efekta a primjetio sam  i da youtube,video i net rade dobro ,pogotovo me je nerviralo ako koristim net a slucajno neko nazove tu je bilo neizbjezno da zaledi.mada ovom JB se nikad nezna vjerovatno ce se sad javit neki drugi problem.Inace ovo sa androidom me nervira pravo neki dan sam koristio s3 i isti problemi sa JB nemozes vjerovat ,jedino sa cim sam  zadovoljan je nexus 4 i to je jedini mob koji cu u buduce da koristim sa androidom jer me ovo bas nervira .

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Sljedeći update je "Kit-Kat"...jeste pisali Deda Mrazu da vam pod bor stavi koji Nexusić da ga već sada isprobate?

{#}

 

btw: Možda dođe i na naše Advansiće...

 

"The Android 4.4 KitKat update could be rolling out for a slew of older Samsung devices in the future.

 

A list of handsets that are under investigation to see if they are eligible to receive the software update by Samsung leaked earlier this month. It was quite long and included the Galaxy S4 mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S Advance, Galaxy Ace 3, Galaxy Core, Galaxy Fame, Galaxy Ace 2, and the Galaxy Fresh.

 

There are more devices on this list, but they weren't visible in the picture of the leaked document. This is currently just a list of devices under consideration, which means that all of them will not definitely run Android 4.4 KitKat in the future. The firmware was designed specifically to be able run on handsets with 512MB so it is possible that many these could get it."

 

LINK

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 0:24 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance Jelly Bean Tutorial

di da skinem jb 4.1.2 {#}

Matija Šeb
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice