Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

poruka: 391
|
čitano: 152.886
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Da sam sebi odgovorim. Smiješ!

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance Jelly Bean Tutorial

Molim te samo jedno pitanje. Brine mi firmware jer sam ja iz Bosne i kupio sam mob u telekomu bosne. Jel moram skinut neki za BiH podrucje ili mogu ovaj sto ste vi predlozili ... hvala lijepa

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Zdravo. Koji mi firmware predlazes da skinem jer hocu instalirati jelly bean na advance. Hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Bolje nemoj ako ti je gb sad ostavi telefon je smece s jb,ja sam uradio abdejt sad se kajem steka nenormalno kad se gleda video

14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Instaliraj youtube ili flash player pa vidi jel problem nestao.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Odradio sam update i telefon radio solidno mogu vam reci. Drivere sve imam. Jedino mi smeta tastatura koja je znatno skucena odnosno manja nego prije i posto je kod mene 3/4 keyboard jer su mi malo veci prsti pa mi odgovara. Problem mi je kad kucam poruku i sad na broju 3 su slova "d,e,f" i sad kad ukucam "d" pa hocu "e" dugo mi traje prelaz a ne mogu kao prije da dodirnem ekran i da predjem na slovo "e",ako me razumijete. Ako imate bilo kakav savjet bilo bi super...
Samsung Kies mi ne prepoznaje telefon vjerovatno zbog novog firware-a...Ne znam sta da radim po tom pitanju... Hvala  

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Imal kakav dobar custom rom, da perfekt radi te da je bolji od firmwarea, koji zna da ubaguje nenormalno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Da se i ja javim sa svojim zapažanjima.Uglavnom potvrdjujem sve do sada pisano.Mobitel je ok ako se koristi samo kao mobitel, za sve ostalo je truba.Bilo koja igra šteka. Kažu talijanski je sw noviji pa ću i njega probati.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
micr0 kaže...

Imal kakav dobar custom rom, da perfekt radi te da je bolji od firmwarea, koji zna da ubaguje nenormalno.

 

 Evo vam link ako želite probati Custom Romove za svoj mobitel xda developer forum http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1952

emir123 kaže...

Da se i ja javim sa svojim zapažanjima.Uglavnom potvrdjujem sve do sada pisano.Mobitel je ok ako se koristi samo kao mobitel, za sve ostalo je truba.Bilo koja igra šteka. Kažu talijanski je sw noviji pa ću i njega probati.

 Ako budeš htio pogledaj si romove na gornjem linku.

"Just A Dream ".
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Vratio sam se na Gingerbread i mobitel se preporodio, aplikacije se brzo izvršavaju, 3D igre rade dobro npr. Carmageddon leti (ali dobro mi je radio i na JB), tipkovnica je puno bolja (veća je), video radi bez problema (youtube bi mi na JB restartao mob).

Jelly Bean update je veliko razočarenje, sramota za Samsung što je tako loše odrađen posao oko updatea jer hardver je po specifikacijama definitivno sposoban vrtiti JB bez problema.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Evo jucer su izasla dva nova Firmwarea ( Macedonia, Netherlands(T-mobile) ), verzija I9070XXLQI, sa datumom 08.07.13 i novom change listom 1301320

Mora da je sad vec nesta nabolje i promjenjeno 

 

Ako itko ima ikakvih sazanja o ovom novom firmu, ili ako je netko vec isprobao?

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2013 9:54 (matooo15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Evo ja upravo skidam pa javim kak mi se cini do sad nisam zadovaljan ni sa jednim!!
EDIT:Moj prvi dojam je da (makedonska LQI) prvi prvom bootanju ima t mobile ikonu pri bootanju i preglednik (internet) ima na sebi oznaku wnw vjerovatno jer je t-mobileov.
A i osjetno se osjeti da je mobitel malkice brzi. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 20:17 (Silvio12).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Kako radi youtube i opcenito video na mobu... jel sredeno ili je i dalje ista stvar... tj jesu sredili probleme.koji su se desavali na mobu? 

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Da ti iskreno kazem internet je osjetno brzi i scrool bolje radi.Sa youtubeom nikakvi problemi,al ja ga koristim sa cocore kernel 8.0 i mob mi u ova tri dana nije ni jedanput zasteko a kamoli se za freezo.Stvarno sad mobitel odlicno radi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Evo ja po OVOM tutu nadogradio na posljednji Jelly ...LQI, (onaj T-Mobileov iz Nizozemske).

ODIN-Pass ODIN-Pass
 
I9070XXLQI I9070XXLQI
 

Za par dana se javim sa dojmovima...

 

EDIT: Za sada je sve SUPER {#}

Nema smrzavanja,nema štekanja, filmovi rade bez problema,you tube-bez problema...

 

Jedino kaj ne znam kak se spojit na Kies putem Wi-Fi konekcije, Kies ne pronalazi moj mob...svašta sam pokušavao ali nejde, preko kabela bez beda ali preko wi-fija neće!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2013 22:53 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Sreća našao sam neki forum koji je još aktivan ...
Eh imam problem preko Kies sam htio da nadogradim Jelly Bean 4.1.2 ušao sam i kod sviju šljaka kod mene ništa samo piše da sam već nadogradio a nisam što da radim ? Iskusni pomažite!!!! Hitno mi treba!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
mmarinny kaže...

Sreća našao sam neki forum koji je još aktivan ...
Eh imam problem preko Kies sam htio da nadogradim Jelly Bean 4.1.2 ušao sam i kod sviju šljaka kod mene ništa samo piše da sam već nadogradio a nisam što da radim ? Iskusni pomažite!!!! Hitno mi treba!!!

Prouči LINKOVE iz mog prijašnjeg posta i pažljivo prati SVE korake!

Some people are so poor... all they have is money!
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

A znas li to preko Kiesa u cemu je problem ? Je'l sigurno preko Odina neki govore da steka da nesto moze da ne radi .... ali kazu da puunoooo laga :/ molim vise odgovora

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Istina je ja koristim nekih 4 dana LQI verziju i nisam imao dosada nijedan freeze a ni nelagga vise tolko skoro nist ponekad zna zalagat al kazem da je puno bolji od prijasnjih verzija.Preporucujem da si instalirate ga i da nisam napomenuo da i Web browser je brzi i optimiziraniji i scrool odlicno radi dok sam na facebooku.Sve u svemu fala bogu da.mi phone radi kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ima li neki koji je 100% siguran program kao Kies ?NAPOMINJEM gore negdje imate sliku sta mi se je desilo pa pogledajte mozda znate zasto !!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ljudi, koji mrtvi Kies, to je užas jedan...Instalirajte si "AirDroid" i nečete požalit!!!

 

Deinstalirajte Kies i drivere koji su došli sa njime i zamijenite drivere sa OVOG LINKA (sve prije proučite i sretno)

 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2013 18:48 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Evo instaliran taj Nizozemski pa cemo vidjeti kako ce se ponasati, prvi dojmovi su pozitivni

za sada nema nikakvih problema...

Malo detaljnije cu opisati ponasanje telefona nakon par dana koristenja, toplo se nadam da je to to

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Evo da i ja kazem da sam instalirao LQI verziju i dosad najbolja ,nije sarvrsena al najbolja do sad, problem videa rijesen,youtube isto dobro radi zna nekad ko trznut malo al neledi da se mora gasit mob.,uglavnom ko voli JB ovo mu je zasigurno najbolja verzija.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Slažem se sa zadnjih par komentara... Jucer sam stavio ovaj LQI... i bez puno prckanja razlika je vidljiva u samoj brzini uredaja... you tube, i video opcenito sad rade normalno bez stekanja itd, cak i kamera ponesto brze radi a najvise koliko sam skuzio da internet pretrazivac dosta brze radi {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2013 12:38 (matooo15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Odlucio sam se raditi preko Odina hoće li sve raditi ?što mislite ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Meni je sve nilo OK jer sam se prije informirao o svemu i detaljno pratio upute pa ako i ti tako uradiš, ne vidim razloga zašto ne bi uspjelo {#}

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Pa neki kažu da im kamera šteka,da im se ruše neke aplikacije, da im ne radi 3G i tak... 
Imate li vi ti tih  problema itko ? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Posljednja ...LQI verzija nema više tih problema {#}

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

 
Što kažete na ovaj valja li ovo ? I da može li se vratiti ako mi se ne svidi na Ginger mode ?  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ovo je stari video i on stavlja neku stariju verziju Jellyja ali postupak je isti.

 

Ja sam upgrejdao svoj mob sa ODIN v3.07 pa i tebi preporučam istu verziju jer za ostale ne znam iz vlastitog iskustva.

 

Downloadaj si ...LQI verziju jer je najbolja do sada i pazi da ti baterija bude napunjena minimalno do pola da ti se slučajno mob ne isključi dok se vrši nadogradnja jer bi to uzrokovalo tzv."brick-anje" moba a to je skoro pa uništen mob!

 

Također si za svaki slučaj napravi "backup" na PC preko Air Droida koji je po meni najbolja aplikacija koju sam vidio za tu svrhu!!!

 

Prije toga si downloadaj i instaliraj "SAMSUNG USB Drivers for Mobile Phones v1.5.29.0"jer su ti driveri za mob.također potrebni za sve gore navedeno.

 

Ugasi sve zaštitne programe na PC-u pogotovo ako imaš neki HIPS modul da slučajno ne prekine postupak updejtanja!

 

Također obavezno na mob-u uključi "USB ispravljanje grešaka" iliti "USB debugging"

( Settings -> Applications -> Development -> USB debugging )

 

Na isti se način naravno, možeš kasnije vratiti na Ginger...

 

Ja sam pratio upute sa OVOGA LINKA i sve je prošlo u redu ( naravno, ubacio sam ...LQI firmware umjesto onog u TUT-u)

 

 

SRETNO {#}

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.10.2013 10:59 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice