Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.552.273
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Nije losa sad sam je isprobao,imas li jos koju?

15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

moze help?

 

imam froyo na desireu i treba mi neka aplikacija za prebacivanje aplikacija sa mobitela na sd karticu

CPU: Core i7 920 2.66GHz GPU: Sapphire HD 4890 1GB MB: Gigabyte X58 Ultra Durable RAM: 6GB DDR3 1600MHz Corsair HDD: 640GB WD KUĆA: ANTEC 300 OS: Windows 7 Ultimate 64bit TIPKOVNICA: Logitech
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Ne ide to tako...samo aplikacije koje su pripremljene za prebacivanje na karticu možeš fakat premjestiti. Ostale moraš čekati nove verzije valjda, ja sam na svom Desireu uspio prebaciti samo 5 appova

dzodzoista doista
15 godina
offline
Android borbeni komplet

A što je najgore za izmejnu aplikacije mislim da treba samo jedan dodatan red koda ubaciti u program di se otvara mogućnost biranja spremanja aplikacije...ali s vremenom će početi stavljati kako sve više uređaja bude na 2.2 pa im ljudi budu stavljali samo jednu zvijezdicu na appove u marketu dok to ne ispraveNamigiva

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Kako rece netko na xda forumu, u 2010 vodimo bitku za 500 kb.... mali apps koji i nisu puno mjesta zauzimali. Sad mi skoro krivo sto ga nisam rootao... bah.
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Evo jučer sam naletio na novu igru hungry shark, igra je prezabavna! Uglavnom vi ste bijela psina i cilj vam je preživjeti tako što jedete sve na što naiđete od riba, pingvina pa do kupača i ronilacaCool Igra se plaća pa nemogu staviti puni link, ali evo mali help da ju brže nađeteBelji se

 

 

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2010 13:02 (Stoja).
Moj PC  
1 0 hvala 4
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Mislim da sam vec pitao.. dal i postoji aplikacija koja prepoznaje tekst sa slike? Nije bitno da li detektuje direktno preko kamere ili preko "gotovih" fotografija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 0:12 (DOPE).
14 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...

Evo jučer sam naletio na novu igru hungry shark, igra je prezabavna! Uglavnom vi ste bijela psina i cilj vam je preživjeti tako što jedete sve na što naiđete od riba, pingvina pa do kupača i ronilacaCool Igra se plaća pa nemogu staviti puni link, ali evo mali help da ju brže nađeteBelji se

 

 

vec sam znao za ovaj search, ali kapa dolje za help. morao sam thumbat! :D

15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
DOPE kaže...

Mislim da sam vec pitao.. dal i postoji aplikacija koja prepoznaje tekst sa slike? Nije bitno da li detektuje direktno preko kamere ili preko "gotovih" fotografija.

Google goggles, nije baš za prepoznavanje teksta al može poslužit.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Na symbianu sam imao abbyy reder. Uslikac vizit kartu i on je OCRuje i spremi u kontakte. Genijalno.

:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Ne mogu da pokrenem Google Goggles na svom GW620 (1.5 Android).

Treba mi samo da mi tekst sa slike pretvori u "upotrebljivi" tekst na telefonu.
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
dzodzo kaže...

Ne ide to tako...samo aplikacije koje su pripremljene za prebacivanje na karticu možeš fakat premjestiti. Ostale moraš čekati nove verzije valjda, ja sam na svom Desireu uspio prebaciti samo 5 appova

Pozdrav ekipi, kupio desire prije 2 dana, jos se navikavam na sve to, nisam update-ao na froyo premda je dostupan, e sad kako sam čitajući ovih 8 korisnih stranica pokupio puno aplikacija koje namjeravam instalirat(jos nisam jer čekam bežični modem/router od optime), znaci li to da sa update-om neću moć instalirat neke od rings extented,compass,3banana,dolphin hd browser,hidenseek,air control, documents to go, handcent sms,motonav,speedtest,shazam,zimly,google translator,RockPlayerBase,GPS Speedometer,GoToWeb,Network monitor,SpeedView,Slušaj Radio!,papastacker,yxplayer,Camera Pro v3.1, 3g Watchdog?

Dali je bolje onda ostat na 2.1 ili idemo dalje? :D

 

I jos jedno pitanje, može li kakav link za iGo navigaciju? u jednom postu je dan link, ali linkovi na toj stranici ne rade a može i na PM.

 

Hvala

 

Atomic

16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Atomic kaže...
dzodzo kaže...

Ne ide to tako...samo aplikacije koje su pripremljene za prebacivanje na karticu možeš fakat premjestiti. Ostale moraš čekati nove verzije valjda, ja sam na svom Desireu uspio prebaciti samo 5 appova

Pozdrav ekipi, kupio desire prije 2 dana, jos se navikavam na sve to, nisam update-ao na froyo premda je dostupan, e sad kako sam čitajući ovih 8 korisnih stranica pokupio puno aplikacija koje namjeravam instalirat(jos nisam jer čekam bežični modem/router od optime), znaci li to da sa update-om neću moć instalirat neke od rings extented,compass,3banana,dolphin hd browser,hidenseek,air control, documents to go, handcent sms,motonav,speedtest,shazam,zimly,google translator,RockPlayerBase,GPS Speedometer,GoToWeb,Network monitor,SpeedView,Slušaj Radio!,papastacker,yxplayer,Camera Pro v3.1, 3g Watchdog?

Dali je bolje onda ostat na 2.1 ili idemo dalje? :D

 

I jos jedno pitanje, može li kakav link za iGo navigaciju? u jednom postu je dan link, ali linkovi na toj stranici ne rade a može i na PM.

 

Hvala

 

Atomic

Mozes slobodno stavit 2.2, sve app ce radit :)

Full HD Addict :)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

To je odgovor koji želim čut.

 

Živjeli!

 

Atomic

14 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Atomic kaže...

To je odgovor koji želim čut.

 

Živjeli!

 

Atomic

zkj stavljaš atomic na kraju teksta ??????

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
15 godina
offline
Android borbeni komplet
Moj PC  
0 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Dali je ko probao/cuo/vidio Edwin, Speech-to-Speech 

edwin edwin
Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

cool stvar,nisam jos probao

15 godina
offline
Android borbeni komplet

Da li postoji neki program za pisanje koji bi radio na principu da ja crtam po ekranu slova, a ona se stvaraju na ekranu npr. u poruci ?

 

I da li je već moguće staviti android 2.2. na desire ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2010 15:24 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Android - NavDroyd 100% offline Navigation - Download the Maps over Wifi - saves to SD/Card

 zna li netko za ovu aplikaciju? je li ju isprobao?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Koliko mi je poznato koristi karte sa openstreetmaps.com koje baš i nisu nekaj detaljne. Ima opciju za koristiti i komercijalne mape ali nisam uspio naći nikakve za njega. Trenutno koristim najnoviji sygic sa navteq kartama od ove godine 2010q2. Brži od motonava 100 puta

 

EDIT: nije openstreetmaps.com već openstreetmap.org, sorry

If at first you don't succeed; call it version 1.0
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2010 9:04 (redrum781).
14 godina
offline
Android borbeni komplet

dal ima kakav program za crtanje njpr. ljudi pa da "ožive" kao animacija pa da se npr. tuku.....

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Aplikacije za rootanje. Mislim da jednostavnije od ovog ne može. Isprobano na x10 i radi savršeno.

A nakon što rootate mob evo i 10 najboljih aplikacija za koje treba root.

UniversalAndroot UniversalAndroot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Moze li se poslije vratiti na sluzbeni firmware?

:)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Može, samo stisneš unroot.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Vec sam to odradio. Sad mi reci ima li kakvih naznaka romova za x10 ili vec postoje posto vidim da si ti ovdje pionir eksperimentisanja sa x10 ;)

Jesi li jos sta odradio poslije rootanja pa da mi preporucis?

:)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Još uvjek nema ništa od romova, al radi se na tome tako da je pitanje dana.

A poslje rootanja si instaliraj titanium backup, odličan je program a s njim možeš i obrisati moxier mail i slične aplikacije koje se inače ne mogu brisati.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

To sam stavio odmah. Ako sta cujes, javi. Mozda i froyo iskoci odnekle ;)

:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
perkoxcar kaže...

Da li postoji neki program za pisanje koji bi radio na principu da ja crtam po ekranu slova, a ona se stvaraju na ekranu npr. u poruci ?

 

I da li je već moguće staviti android 2.2. na desire ?

Nisam vidio takav program (zasada) al ima nesto ful dobro (moram prizna da ga nisam jos probao) zove se

.

Prstom spajas slova na virt. tipkovnici i on ti pise poruke.

Download beta

Eto, pa ako neko proba nek javi Namigiva

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice