Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

poruka: 45
|
čitano: 15.365
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

Eto iz naziva već mozete zakljuciti moju dvoumicu, dakle sta mislite o ova dva kucista. Jedino sto bih vas molio da se suzdrzite komentara o izgledu jednog i drugog, ta rasprava ne vodi nikud a osim toga jednom davno vec je neko izjavio da se o ukusima ne raspravlja tako da pustimo estetiku i porpicajmo o funkcionalnosti.

 

Zanimljivo mi je sto level 10 ima vec ugradjene filtere za prasinu i ogromne ventilatore plus usb 3.0 a posto ja imam prilicnih problema u stanu s prasinom, stan je nadnaravno prasnjav koliko god ga mi cistili, to mi se cini kao dobar deal s druge strane frend ima cosmos s i kutija je jeeeeeeebeno tiha sto mi se isto svidja, nekako sumnjam da je level 10gt tako tih, plus napravljena je cijela od aluminija sto je definitivno bolje od materijala od kojeg je napravljen level 10.

 

Eto, dalje je sad na vama, ajmoooo ljudi, malo polemika, prepucavanje i te stvari, ukljucimo nase tehnicki nabrijane mozgove i upustimo se u mozganje totalno zivotno nebitnih i trivijalnih stvari ali nama nevjerojatno krucijalnih!!!!!!

 

 

42 Level 10 gt
31 Cosmos S
cosmos s cosmos s
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

Ako ćemo po izgledu, meni je cosmos S ljepši. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Meni je 10GT ljepsi i ima odvojene ladice/kucista za komponente...
Neaktivan.
13 godina
online
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

mi pricamo ovdje o jednom od najljepsih kucista naspram ove nakarade od thermaltake i ti se pitas koji je bolji?

 

cosmos i to svjetlosnim godinama...

Moj PC  
4 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Shaka111 kaže...

mi pricamo ovdje o jednom od najljepsih kucista naspram ove nakarade od thermaltake i ti se pitas koji je bolji?

 

cosmos i to svjetlosnim godinama...

Stvar ukusa, meni je thermaltake 10 puta bolji od cosmosa...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
rooswelt1991 kaže...
Shaka111 kaže...

mi pricamo ovdje o jednom od najljepsih kucista naspram ove nakarade od thermaltake i ti se pitas koji je bolji?

 

cosmos i to svjetlosnim godinama...

Stvar ukusa, meni je thermaltake 10 puta bolji od cosmosa...

+1 za TT, genijalno izgleda kuciste.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

Level 10 samo zbog dojma!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
8ax kaže...
Meni je 10GT ljepsi i ima odvojene ladice/kucista za komponente...

 nema, to je slučaj kod originalnog Level 10...jedno od najljepših kućište po meni,...sa druge strene GT izvedba -među najružnijima. 

13 godina
online
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Larc0 kaže...
8ax kaže...
Meni je 10GT ljepsi i ima odvojene ladice/kucista za komponente...

 nema, to je slučaj kod originalnog Level 10...jedno od najljepših kućište po meni,...sa druge strene GT izvedba -među najružnijima. 

 

 

kolega vam je rekao sve...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Shaka111 kaže...
kolega vam je rekao sve...

de gustibus non est disputandum.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

Cosmos S jer cm koristi kvalitetniji lim i Cosomos S je jedno od najtisih kucista uopce.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Naveo si da lvl10 vec ima ugradene filtere za prasinu.. Nemrem googlat jer sam na mobu ali bi se dao kladit da ih cosmos ima takoder..
The best way to be boring is to leave nothing out.
12 godina
neaktivan
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

Zanimljivo je kako svi u postovima naginjete cosmos s-u dok u anketi malu prednost ipak ima level 10gt. Drago mi je da se povela diskusija samo bih molio, alo se ikako moze, da se ne komentira previse vanjski izgled jer estetika u ovom slucaju nije toliko bitna koliko funkcionalnost.

 

Druga stvar koju sam svekoliku populaciju ovdje htio pitat jest slijedeće; zar nije bitno sto jedno kuciste ima usb 3.0 a drugo nema, zar to nije neki standard koji ce u buducnosti prevladati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Pa u neku ruku i je ali uvjek postoji usb hub zar ne?!
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Kaj ce ti USB 3, kaj ces stickove od 600kn kupovat?
Neaktivan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
A za diskove postoji eSata.
Neaktivan.
13 godina
neaktivan
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

si razmišljal o haf-x-u?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

"Kaj ce ti USB 3, kaj ces stickove od 600kn kupovat?"

 

 

Ne pada mi na pamet ali isto tako stoji cinjenica da oni sad kostaju toliko, za tri godine ce kostat ko i ovi danas! ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 14:09 (inkmethod).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
kurt kaže...

si razmišljal o haf-x-u?

i jesam i nisam, naime, znam da postoji i vidio sam ga na sluzbenom siteu coolermastera ali zasto nisam razmisljao o njemu kao opciji, iskreno, neznam, fakat neam pojma, dobar primjer pogotovo zato sto je 400 kn jefitniji od tt-a.

 

sta mislite kakav je on u usporedbi s navedenim tt-om?

 

12 godina
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

A da razmotriš nekog Corsaira, možda 700d ili 800d?

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

review hafa 

 

review tt-a 

 

btw:haf je 500 kuna jeftiniji

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 19:03 (kurt).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
Masta1 kaže...

A da razmotriš nekog Corsaira, možda 700d ili 800d?

onaj obsidian 800 mi je predobar al je kod nas vise od 2 soma kn a to mi je previse jer je i cijena level 10gt-a vec,u mom slucaju nategnuta, tako da si njega nemogu priustit, al u svakom slucaju predobro kuciste, izgleda prilicno kvalitetno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
inkmethod kaže...
Masta1 kaže...

A da razmotriš nekog Corsaira, možda 700d ili 800d?

onaj obsidian 800 mi je predobar al je kod nas vise od 2 soma kn a to mi je previse jer je i cijena level 10gt-a vec,u mom slucaju nategnuta, tako da si njega nemogu priustit, al u svakom slucaju predobro kuciste, izgleda prilicno kvalitetno.

jesi razmisljao o NZXT Phantom-u?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
inkmethod kaže...
Masta1 kaže...

A da razmotriš nekog Corsaira, možda 700d ili 800d?

onaj obsidian 800 mi je predobar al je kod nas vise od 2 soma kn a to mi je previse jer je i cijena level 10gt-a vec,u mom slucaju nategnuta, tako da si njega nemogu priustit, al u svakom slucaju predobro kuciste, izgleda prilicno kvalitetno.

Cosmos s dode 1800 kn a obsidian 800d 2000kn.

16 godina
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

ja iskreno nerazumijem zašto bi netko taj termaldrek uzeo....odvratno je....i koliko vidim ovdje se masovno uzimaju TT kućišta...pravi razlog tome iskreno neznam jer ta kućišta nisu po ničemu best buy pa ni blizu,da neidem u detalje...moj glas naravno idu CMu

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

haf x je najbolji bez konkurencije,a oni drekovi 800d i nzxt i tt su ružni ko ku*ac

 
0 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
kurt kaže...

haf x je najbolji bez konkurencije,a oni drekovi 800d i nzxt i tt su ružni ko ku*ac

LOL.

I'll be back
16 godina
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S
kurt kaže...

haf x je najbolji bez konkurencije,a oni drekovi 800d i nzxt i tt su ružni ko ku*ac

a tvoj haf i TT su jako različiti jel da? isto transformersko dječje sranje

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 20:11 (seth).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

HAHAHAHAH

 

Pa dobro, to je mozda tvoje misljenje...meni taj HAF izgleda kao neki transformers :/

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
14 godina
neaktivan
offline
Thermaltake level 10gt vs. Cosmos S

Moze li netko usporediti malo bar nekoliko kucista ovoga ranga, tipa NZXT Phantom, CM HAF X,... kad se vec razgovara. TO je konkretnije od nazivanja kucista govnom iako to nisu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice