Antec Eleven Hundred - gornj vent "treperi"

poruka: 1
|
čitano: 835
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Antec Eleven Hundred - gornj vent "treperi"

Imam gornje navedeno kućište i gornji ventilator od 200mm mi proizvodi buku koju bih opisao kao treperenje, slični zvuk bi se čuo i kad bi bio kakav komadić selotejpa na jednom od propelera ili na grillu. Ventilator sam izvadio i dobro ga pogledao te na njemu naravno nije ostao nikakav komadić selotejpa niti papira (osim ugrađene trake ispod koje se nalaze žice), kao ni na grillu. Također, pošto sam ga vadio iz kućišta i vratio natrag, pretpostavljam da nije problem u tome da je neki od šarafa bio prelabavo ili nepravilno zaglavljen. Ako ventilator pokrijem nekim ne prelaganim predmetom (npr. knjižicom od matične ploče), ovo treperenje gotovo u potpunosti nestaje. Nije moguće smanjiti brzinu ventilatora. Također sam ga i reklamirao ali u Linksu su rekli da nisu uočili nikakvu buku, WTF? Da li se netko susreo s ovim problemom? Do daljnjeg sam odlučio jednostavno iskopčati ovaj ventilator i bez njega mi je računalo gotovo nečujno, ali ovaj problem mi jako kvari dojam ovog atraktivnog kućišta.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice