Tresla se brda, rodio se Leak

poruka: 697
|
čitano: 294.530
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tresla se brda, rodio se Leak".
16 godina
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
Zli Luđak kaže...

 Iskreno, zabole me i za Gotovinu i za Mladica...

 

Daleko vise me zanima porez koji mi svaki mjesec skinu od place, bolesno velik i skup drzavni aparat, nesposobni idioti na vlasti, demografska slika, populacijska i politika zaposljavanja koje ukazuju na to da ce penzije za deset godina biti kikiriki, a sustav neodrziv.

 

Sve su to stvari za koje mi ne treba WL, ili, da preformuliram, situacija je zrela za radikalne poteze a zalim one kojima je trebala prepiska dva i pol americka diplomata da to shvate (u kojoj su pecini uopce zivjeli dosad?)

 

Govorim o hrvatskim citateljima, koji eto briju na ove velike svjetske teme.... {#}

 

I jos jedno upozorenje: otkrio sam da imamo na forumu hrpu ovih super smajlica (hura za Domagoja) pa cu ih sad bezocno rabiti jer su mi superiska! {#}

Moraš pazit kak tovaris smajleke da te ne bi proglasili mazohistom, takav glas mene bije da ih previše trpam ali kaj mogu nema pomoci.{#} No vratimo se na temu kak sam vec rekel u jednoj drugoj temi, Ameri tj njihova administracija i svi oko njih moraju drhtat itekak da im ne procure puno gore stvari poput 9/11 cirkus ili farse svejedno i još neki događaji.{#} Ovo kaj je sad procurilo moze se uzet ko jedna dobra šamarcina, bit ce ih još vjerojatno a kaj bi se dogodilo da procuri sluzbeno vec i onako poznata javna tajna zapravo istina 9/11 ne moram nit spomenut.{#}{#}

15 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Čuj Oleg...
definitivno se ne slažem sa tobom...

ne zato jel' nemaš' argumenata... nego nemaš Viziju.
osim toga nadam se da je svijet globalno na rubu prelaska... kak' da se izrazim.
prelaska u više stanje svijesti...
pod time mislim .... da kako bi ti neke stvari bile "glupe" u doba Austo-Ugarske monarhije ili doba NDH ili doba SFRJ
jel' si naviknuo na "današnji standard" uživaš' u nekim "naprednim funkcijama" društva.
"potpuno je drugačiji pojam SLOBODA"

Nadam se da ovo što ću napisati ne shvatiš krivo... ali...
svako biće u svemiru zna razliku između Dobroga i Lošega... (K-pax)
a tvoja vizija "slobode jako je sužena i kratkovidna"
u nekim (Skandinavskim zemljama, Australiji(od kud je ovaj lik' ) , N. Zelandu) gotovo cijeli proračun države je na WEB-u
ljudi točno znaju kamo odlazi njihov novac i za što se troši svaki dolar...
na taj način mogu vidjeti i odlučiti, što podržati i na kakav način, osim toga osječaju pripadnost "slobodnijem društvu"
znaju da im novac nije potračen da nekome naškodi... (mislim na Irak, Afganistan ili trenutna njesra)
time je vlada primorana biti transparenta što smanjuje mogučnost korupcije.
a ti si očito "zatočen" u nekom svom vremenu izgubio ... prestao se truditi
za neku bolju viziju svijeta oko sebe... i to je žalosno.
žao mi je što ne vidiš' dobru stranu ovog čina...
nadam se da češ' uvidjeti razliku ...
odbaciti skrupule i nemoj se braniti goinama, nisam puno mlađi...
jel' na koncu kako bi rekli Budisti....
"Život svakog čovijeka, tiće se svakog čovijeka ponaosob, a posebno onog' čije je cilj prosvjetljenje.

 

-nego nemam posao, pa...
ako ima neko slobodno mjesto mogu bulšitariti po kolumama pametno... ;)

 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
Zli Luđak kaže...
 Ometaju ljude u poslu. Diplomacija je posao uz ostalo i laganja i muljanja. I ti sad fino lazes i muljas radeci svoj posao, a netko ti objavi mailove i misli da je otkrivanjem tvog laganja i muljanja ucinio bog zna sto.

 

 

 

e tu si ga ukakio.

 

em sto si povukao crtu sa svojim Inboxom (totalno nerelevantno i mjesanja jabuka i krusaka) em si sada izvukao samo jednu crticu.. nazvacemo to .. kolateratnom stetom 'jele (znash ono sto je prihvatljivo za d greajter gud)

 

ovdje se minorno radi o laganjima (odredjenog tipa) nego o poduzetim akcijama i zeljama za poduzimanjem odredjenih totalno nelegalnih i poprilicno zastrasujucih akcija. To je bit ovih Leakova.

16 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

reakcije:

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/savjetnik-kanadskog-premijera-i-sarah-palin-assangea-treba-ubiti/526314.aspx

 

naslov je u samome linku.. sto reci.. nadam se da ce ostatak dokumenata biti samo jos zesci...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Oleze, ne ide ti pametovanje i molim tep usti se tema koje nisu tvoje prirode... odnosno vrati se przilicama i slicnim stvarima...

hvala

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Kao da smo i do sad imali iluzija o tomu što diplomacija jest, kao da i do sada nismo znali da se ameri vode načelom "Quod liced iovi non licet bovi"

Naravno da nitko od njihovih generala nije završio u haagu nakon što je wili leaks objavio onu potresnu snimku kako im vojska tuče po iračkim civilima,

"dokazivanja nevinosti" i slične bedastoće su rezervirane jedino za trećerazredne igrače poput nas,a da je kojim slučajem naš veleposlanik (sorry oleg, kolinda mi je draža od onih starih{#}),

tražila da špijunira gospođu clinton, e što bi mi dobili po prstima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
TranceMight kaže...

Oleze, ne ide ti pametovanje i molim tep usti se tema koje nisu tvoje prirode... odnosno vrati se przilicama i slicnim stvarima...

 Pržilice, moja prva ljubav {#}

Heroj a ne zločinac
16 godina
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
TranceMight kaže...


ak si ti retard, ne znaci da je i on takav...

loval ova lova do krova jel? ajd umukni, postoje i ljudi sa stilom, moralom.... a ne kokodakala poput tebe :)

da, jako moralan tip, švedi ga traže radi silovanja

da ga je koja druga država optužila, čovjek bi pomislio da je namještaljka

ali, švedska se ne bavi baš političkim namještaljkama tog tipa

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2010 16:51 (Floki).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
drveni krastavac kaže...

jel' na koncu kako bi rekli Budisti....
"Život svakog čovijeka, tiće se svakog čovijeka ponaosob, a posebno onog' čije je cilj prosvjetljenje.

 Za duboke misli ćovijeku ne trebju grameatika ni pravpis!11! {#}

Heroj a ne zločinac
16 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Okej...sad ste se lijepo ispričali. E, sad...

Misli li netko da će to objavljivanje dokumenata išta bitno promjeniti u odnosima tih muljatora i debelokožaca?

Osim u smislu određene "trgovine" kako bi "popravili" međusobne odnose.

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

WikiLeaks je "neki projekt iz blogerskog svijeta" ?

Svašta.

 

To je valjda opravdanje da i OM piše o tome, kao da ima što pametno za reći.

 

A komentar mu se svodi na "nije lijepo objavljivati tuđu prepisku".

 

Pih! Ta nemojte kas'ti ?

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak

Meni je osobno apsolutno smješno da se vodi rasprava o ovome i da taj čovjek i dalje šeta naokolo...

 

Mislim, ok, sad znamo što tko misli o Jacinoj crvenoj haljini, ali što bi bilo da su neki "ozbiljniji" dokumenti gore došli?

Što stvarno trebamo imati jedan No Russian IRL da neki pacijenti shvate da ipak negdje nos ne treba zabadati...

Every hole is a goal!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
Bukva kaže...

Meni je osobno apsolutno smješno da se vodi rasprava o ovome i da taj čovjek i dalje šeta naokolo...

 

Mislim, ok, sad znamo što tko misli o Jacinoj crvenoj haljini, ali što bi bilo da su neki "ozbiljniji" dokumenti gore došli?

Što stvarno trebamo imati jedan No Russian IRL da neki pacijenti shvate da ipak negdje nos ne treba zabadati...

Ima ovaj wiki leaks i dobrih učinaka, radi njega američki helikopteri u iraku više ne smiju ljude gađati kao kokoši

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
Floki kaže...
tnakir kaže...
Zli Luđak kaže...

 

Daleko vise me zanima porez koji mi svaki mjesec skinu od place, bolesno velik i skup drzavni aparat, nesposobni idioti na vlasti, demografska slika, populacijska i politika zaposljavanja koje ukazuju na to da ce penzije za deset godina biti kikiriki, a sustav neodrziv.

 

Sve su to stvari za koje mi ne treba WL, ili, da preformuliram, situacija je zrela za radikalne poteze a zalim one kojima je trebala prepiska dva i pol americka diplomata da to shvate (u kojoj su pecini uopce zivjeli dosad?)

 

Govorim o hrvatskim citateljima, koji eto briju na ove velike svjetske teme.... {#}

Ovi koje prozivas su glasali da nam situacija u drzavi bude kakva je. Dakle njihov plan je uspio :)

da, uvijek su krivi birači

e pa nisu, i da se odabrala bilo koja druga opcija demokratskog tipa stanje bi bilo isto

u demokracijama vlade ne mogu učiniti puno toga, čim krenu u nužne reforme sindikati i prosvjedi ih zaustave

 

Da, da, zato Norveška, Švedska i Finska imaju jako loše sustave poput domaćeg, lopove političare u 100% političkog tijela, zatvaraju premijere u zatvore itd. Daj nemoj pričati gluposti. - Uvijek su krivi birači i točno se zna kakva populacija će imati kakvu vlast, kakvi birači će birati kakve političare; iz tog razloga se zna gdje i zašto u SAD-u republikanci imaju većinu, a gdje i kada demokrati, kao što se zna tko u Hrvatskoj glasa za HDZ, tko za SDP, itd. Niže inteligentna i slabije obrazovana biračka tijela često će glasati za "vođe", za personalizirane kampanje, za totalitarne režime i sl. Bogati će često glasati za republikance i sl.

Svakome je onako kako je odabrao.

 

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Pa ne, javnost u biti ne smije znati mailove moga kolege !

 

Ova Olegova rečenica mi je sociološki najzanimljivija.

 

Mislim da je teza krivo postavljena i mislim da javnost smije znati mailove tvoga kolege ako oni dospiju u javnost.

 

Problem je samo u tome zanimaju li ti podaci koga ili ne.

 

Krše li se time nekakve etičke norme ? Vjerojatno da, no sve javne osobe su izložene javnom sudu i razlika među njima je samo u tome koliko tko o kome zna.

 

Borimo se za "slobodu kretanja informacija" al` kad nam te informacije ne odgovaraju onda: "doved bre Bato (Živojinović) streljački vod i pobi te Ustaše" !

 

Slobode ima ili nema, tu nema mjesta dubiozno ambivalentnim filozofiranjima.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

I gde smo sada stigli, krenuli smo sa tajnim informacijama a stigli smo do seljaka i maslina. Mene najvise zanima u celoj toj prici odakle te informacije i kako se doslo do njih jer mislim da je to od najvece vaznosi u ovoj prici . Sigurno nisu isplivale tek tako, a da i ne zaboravimo da je u tome momentu *kada je pocelo sve to* smenjen americki general koji je bio glavni u Afganistanu. Slucajnost ili ne................

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
Sreten kaže...

I gde smo sada stigli, krenuli smo sa tajnim informacijama a stigli smo do seljaka i maslina. Mene najvise zanima u celoj toj prici odakle te informacije i kako se doslo do njih jer mislim da je to od najvece vaznosi u ovoj prici . Sigurno nisu isplivale tek tako, a da i ne zaboravimo da je u tome momentu *kada je pocelo sve to* smenjen americki general koji je bio glavni u Afganistanu. Slucajnost ili ne................

očito dijeu establishment-a ove objave odgovaraju

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
Bugofil kaže...

Pa ne, javnost u biti ne smije znati mailove moga kolege !

 

Ova Olegova rečenica mi je sociološki najzanimljivija.

 

Mislim da je teza krivo postavljena i mislim da javnost smije znati mailove tvoga kolege ako oni dospiju u javnost.

 

Problem je samo u tome zanimaju li ti podaci koga ili ne.

 

Krše li se time nekakve etičke norme ? Vjerojatno da, no sve javne osobe su izložene javnom sudu i razlika među njima je samo u tome koliko tko o kome zna.

 

Borimo se za "slobodu kretanja informacija" al` kad nam te informacije ne odgovaraju onda: "doved bre Bato (Živojinović) streljački vod i pobi te Ustaše" !

 

Slobode ima ili nema, tu nema mjesta dubiozno ambivalentnim filozofiranjima.

 

Potpuno se slažem sa ovim.

I još bi dodao da se ljudde na vlasti nikad ne smije pustiti da se uljujaju u sigurnost svoje moći, i rade što god požele bez srama i straha od posljedica. Čisti primjer je naravno HR.

 

 

BTW. citiranje u FF 4 b7 ne radi dobro (napravio mi je totalnu zbrku u postu)

What Would Biran Boitano Do?
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2010 19:13 (noob007).
13 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

da je meni toliko prostora da napišem šta mislim o tvom osobnom stavu

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Ma briga amerikanaca za svu prašinu što se digla, sigurno se neće ispričavati, a većina pogođenih će glumiti ravnodušnost

Kao da se ionako ne zna da diplomacija služi za špijunažu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

moj je osobni stav da je ovo glup clanak, ima tona toga bitnog objavljenog. a i nije da je na WL da maknu nepotrebno-oni nisu JL ili VL- oni su zainteresirani za objavljivanje svega što je kao paket bitno  i pretp da i ne smatraju da oni imaju pravo birati sto ce biti objavljeno( osim onoga što može dovesti u opasnost ljude koji se spominju u podatcima).

Dakle članak je fulao ceo futbal- nije na WL da bira sta je bitno šta ne

I gdje je uopće granica?  i javnost nema pravo znati sadržaj stotina tisuća diplomatskih poruka prenijetih bez kriterija

Dakle i ovo je krivo.  Ukratko kazneno se može goniti onoga tko je dao te dokumente WL, ne WL. Tako je bilo i kad je bila rijec o Pentagon Papers, tako je i danas, iako ce možda Obama opet zaobici zakon, pa Assange nestane. Ako govorite o moralnom pravu to mi je presmiješno kada je rijec o smrdljivim politicarima.  

Ah i da je autor umjesto pisanja bezvezne kolumne stvarno pogledao što je u tome(ilegalni rat koji vodi US vojska u Jemenu, frendovi od nekog bitnog šeika pomažu AlQ..) možda je ne bi napisao. Eh koji paradoks. :D

 


 
5 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Mene je iznenadilo da ima neko protiv te objave, a da nije političar. Možda nesuđeni ili propali političar. Maske će da padaju, a ovo je tek početak. I onda će ljudi znati ko sa njima upravlja. I onda takvi više neće moći upravljati, nego će se kriti po jazbinama.

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

je8es ti takve odnose koji se zasnivaju na lazima i ostalim muljanjima, takve stvari su neodrzive. i zalosno je sto to podrzavamo te nazovimo "diplomatske odnose"

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Novinarstvo, draga gospodo, nije "kopi-pejstanje" kojekakvih gluposti koje dobiješ mailom bez kriterija, novinarstvo je odgovoran posao u kojem se utječe na stav javnosti, obrazuje mase i informira o bitnome.

 

Slažem se sa tobom Oleže, ali kada bi to zaista tako bilo u ovoj maloj banana državi, ljudi bi bili pametniji i naravno bolje informirani.

 

Ali sa eksplozijom interneta omogućena je eksplozija žutila. Nebrojeni "renomirani" portali prepisuju članke, a njihovi tzv novinari su bili možda jednom (ako jednom) na terenu. A da i ne govorim o mješanju osobnih stavova u tekstove (pa članci više liče na blog, a ne na članak), podilaženje sponzorima i ostalima koji plaćaju ili koji su istomišljenici.

 

Novinarstvo u punom smislu riječi je izgubilo rat sa internet portalima i sa svakim blogerom (ili općenito polupismenim isprdkom) koji sebe ima za pravo nazvati novinarom.

 

Pravo novinarstvo jedino živi još u starim divovima kao New York Times i sličnim. Ostalo su samo rekla-kazala-google-translator piskarala.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tresla se brda, rodio se Leak

Amazon.com izbacio Wikileaks sa svojih servera:

Amazon Boots WikiLeaks from Servers 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
U bemti...


Znači prvi amandman ništa ne znači?
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
EnlightenedPhoenix kaže...
U bemti...


Znači prvi amandman ništa ne znači?

Prvi amandman? Huh, kaj je to? Nešto za jesti?{#}

 

Izgleda da je tamo isto kao i ovdje. Možeš lijepo pisati o cemu god i komu god zelis, sve dok ne pises o onim jednakijima :)

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tresla se brda, rodio se Leak
Što znači da je freedom thing just a ruse...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
protjeran
offline
Svaka revolucija ždere svoju djecu...

        Oh, čudnog li svijeta…“svaka revolucija ždere svoju djecu“, oh, tko bi rekao da se „sve vraća“, ali i „plaća“. Naime, ovdje se događa da upravo oni koji cijeli niz godina podržavaju tehnologiju(tehniku) i njen razvoj svojim pisanjem, upravo sada kada globalno dolazi do curenja raznoraznih informacija, pozivaju na moral. Pa, gospodo gdje ste bili do je grmjelo? Ne znate? Znam, ja. U kući sa gromobranom! Cijela dva desetljeća ste svojim pisanjem preodgajali mladež u duhu nekakvih tehnologija koje su se mijenjale kao na tekućoj vrpci, te onda kada se netko odvažio biti disident u globalnom selu, naspram takvom nesmiljenom trendu, gdje vojna tehnologija postaje pristupačna svekolikom pučanstvu, onda ste tek se sjetili pozivati na moral. Kakav? Pa, valjda na onaj da nije lijepo viriti u tuđi elektronički poštanski pretinac(koji oni sa I.Q iznad 178 zovu „inbox“)?? Ma  ne…kako pozivati na takav moral, kada svaka nova tehnologija stvara od konzumente te iste, „majmuniziranog čovjeka“, koji danim može laprdati koji procesor je bolji za koje računalo, te u nedogled širiti nebuloze da smo mi ljudi nastali od majmuna, a ne od Boga Gospodina Stvoritelja, gdje oni koji su još ostali ljudima samo sa podsmijehom mogu konstatirati da smo mi ljudi možda nastali od majmuna, ali ovi „drugi“ su sigurno bili preci majmuna, odnosno da su majmuni nastali od njih.
Ovaj gornji odlomak je objašnjenje da se neki ne bi morali čuditi kao „picek glisti“.

   Gledajući u širem smislu, ovo wikijaško curenje, nameće  dva zaključka. Jedan kraći bi glasio da se možda „veliki centri moći“ igraju svojih labos igrica, gdje u kontroliranim uvjetima izazivaju raznorazne kaose, ali to više vole vjerovati oni koji slušaju, gledaju i gutaju sadržaje velikih otkrivača „teorija urota“ u našem globalnom selu.(na primjer ….ma, znate onu pseudoznanstveno emisiju onog mišeka, gdje ugošćuje, nekog stranca koji veli između ostalog da priča sa vilama kao onaj Harry vještak.). Drugi zaključak ide za tim, da je neki „mladi dečec“ željan globalne slave iskoristio priliku u negativnom smislu koja mu se pružila. To je fijasko onih strogih kontrola koji netko mora proći uopće da bi došao u priliku da ima pristup informacija od vrlo visoke povjerljivosti. Naime, što se dogodilo. Dogodilo se to da nagli tehnološki razvoj nije pratio moralni razvoj čovjeka. Tako danas imamo to što imamo, te mi je u tom kontekstu smiješno kada neki koji su već „očeravili“ uz monitor računala, sada idu pozivati na moral, a svih ovih godina su bilo kakvu primisao da tehnološki razvoj ne prati onaj moralni, ismijavali i prizvali kao natražnjačku, te one koji su upozoravali sa najboljom namjerom na to, proglašavali su idiotima, fašistima, konzervativcima, te ognjištarima itd.

   Govoreći politički, ne znam koliko će ovo uzdrmati Sjedinjene Države, ali se nadam ne mnogo. Naša europska iliti hrvatska budućnost ovisi o američkoj, tako da slabljenje SAD-a slabi i našu vječnu nam Domovinu Hrvatsku. Kada već pričamo o našem nebeskom nebu čistom, kojeg svi „hrvatski građani“, nisu voljeli isto, moramo navesti, da smo mi koji volimo ovu državu, kao rođenu majku, već bili izloženi curenju povjerljivih informacija…na primjer o bolesti našeg prvog( i jedinog) hrvatskog Presjednika, Vrhovnika doktora Franje Tuđmana, gdje je veliku ulogu igrao sada već pokojni „novinar“ Ivo Pukanić, zvani Puki, kojeg  su nekoliko puta mislili „puknuti“, te je kada je takva namjera postala ozbiljna ona je i ostvarena, te sada još neki cmizdre kao je pokoji privatni „esemesić“(S.M.S), došao u „javnost“, a nije smio. Ah, „sve se vraća, sve se plaća“.
Ili pak primjer kada su najstrože državne tajne bile „dilane“ iz Ureda predsjednika, kada je čovjek koji je stvarao svjetsku povijest otišao na neki drugi bolji svijet, između ostalog onaj kojeg će povijest pamtiti kao spasitelja zapadne hemisfere. Hrvatska nacionalna sigurnost, tada se počela rastakati, rezultati su poznati(nezaposlenost, prezaduženost, mito i korupcija….), što će biti sa globalnom sigurnošću još je za vidjeti….

Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što - predsjednik i vrhovnik Republike Hrvatske dr. Franjo Tuđman
 
2 14 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svaka revolucija ždere svoju djecu...

{#}.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice