TV preporuka: The Expanse

poruka: 25
|
čitano: 10.246
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TV preporuka: The Expanse".
12 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

Odlična serija. Setting jako baca na neku verziju distopičnog Mass Effecta i Galactice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 7:52 (DarthMarkus).
Moj PC  
11 0 hvala 2
16 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

Vrlo dobra serija.

Još malo do treće sezone :)

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

jedva cekam novu sezonu

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

Odlična serija, iako sam nekoliko puta ostao zbunjen jer ne kužiš kad ubace scene iz prošlosti.

Zanimljivo su napravili ove što žive na kolonijma, visoke, slabe, baš u to vrijeme se vratio onaj blizanac iz svemira pa su skužili da je 5 cm viši od svog brata koji je bio na Zemlji

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
Potpisujem sve napisano, odlična serija, ko bi reko da ju je sci-fi radio, obično su njihove serije dosta low budget ali za ovu nemam prigovora, od efekata, radnje i glumaca, sve je na mjestu.
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

serija bolja (ne "boljija", jer ove ostale baš i ne šmekam) od svih u napisu spomenutih (kao i corey-evi romani, odn. abrahama i francka, kojima je to pseudo, prema kojima je nastala), a 11. trafnja započinje 3. sezona (2. je odavno gotova, Mostarče), što znači već 12. na TPB kanalu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 9:31 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
TV preporuka: The Expanse

Druga je za Westworld

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
TV preporuka: The Expanse

U pocetku mi je serija bila odlicna, medjutim sto duze ide prica, sve mi se manej serija svida.

Ne znam, vidit cemo kakva ce biti iduca sezona

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

'nako...

 

Bolji narativ u Minmatar - Amarr FW zoni

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

Po meni vrlo dobra adaptacija zbirke od (zasad) 7 knjiga i nekoliko novela.

 

Trenutno nema konkurencije i neznam samo što ona limunada od Westworlda radi u istoj rečenici sa Prostranstvom.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 12:57 (memulica).
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
TV preporuka: The Expanse

Gdje vi to sve gledate? Ja imam samo potjeru i rtl kockicu na raspolaganju.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
hrvooje kaže...

Gdje vi to sve gledate? Ja imam samo potjeru i rtl kockicu na raspolaganju.

 u sobi, na monitoru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
Stvarno dobra serija cak i ako ne volite sf.

Isto tako ko ima 10bit monitore slika je wow.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
hrvooje kaže...

Gdje vi to sve gledate? Ja imam samo potjeru i rtl kockicu na raspolaganju.

 Strpi se, najavili su da dolazi na RTL najkasnije 2023 godine ... MegaPremijera :)

12 godina
neaktivan
offline
TV preporuka: The Expanse

Jedna od boljih SF serija, dobra tema i priča i odlična produkcija, kad sam vidio SyFy očekivao sam opet nešto low-budget, ali ovo je vrhunski!

 

Spomenuti Westworld je daleko ispod ove serije, prvih par epizoda je jako dobro, ali kasnije se sve raspadne, nestalo im ideje valjda. Ono što vrijedi kod westworlda je uvodna špica, vrhunski napravljena i odličan soundtrack.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
Kada si ga usporedio sa Gundamom i Legend of the galactic heroes (osobno najbolji komad medija koji sam ikada pogledao) valjalo bi i ovo pogledati.

Hvala na preporuci
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

Prva sezona odlična, druga vrlo dobra do trenutka kad šerif ode na površinu Venere s onom ženskom, a nakon toga prosjek.

 

 

Onu Indijsku političarku ne mogu smisliti, konkretno ne mogu podnijeti njen glas a iz epizode u epizodu ima sve veću ulogu.

 
0 4 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
ivan262 kaže...
Kada si ga usporedio sa Gundamom i Legend of the galactic heroes (osobno najbolji komad medija koji sam ikada pogledao) valjalo bi i ovo pogledati.

Hvala na preporuci

Manje je usporedba, a više name dropping zbog standarda kojem bi trebalo težiti. Dočekat dan da Ameri osmisle jednog Reinharda von Lohengramma i Yanga Wen-lia, uh...  Treća sezona bi se mogla približiti ako krene rat, ali oprezno s očekivanjima  

Najveća su paralela ti Belteri kao treća strana u sukobu, odnosno četvrta s Tycho stationom, kao što je LotG imao kult Terre i Phezzan. I ta postavka gdje se ne može reći da je jedna strana pravična, a druga nije, kao što se nije moglo reći za Imperij odnosno Savez slobodnih planeta.

8 godina
neaktivan
offline
TV preporuka: The Expanse

Altered carbon je u najbolju ruku tek osrednja SF serija. S druge strane The Expanse je odlična serija i jedina je mana veliki razmak između sezona. Kao treće i naglašeno: Sa Star Trekom se nikada ništa neće moći usporediti. Star Trek nije serija već paralelni svemir. Ako malo pogledate znanstvene radove, a i svjedočenja velikih znanstvenika vidjet ćete da je Gene Roddenberry sa grupom znanstvenika i scenarista uspio otvoriti čitavi novi svemir, a pojmovi iz Star treka su ušli i u pojedine znanstvene udžbenike. The Expanse je odlična serija(ne dobra kao ST) i svakako preporuka... Altered Carbon s druge strane možete pogledati, ali ne očekujte previše. Jenako kao što je Novi Blade runer blijeda kopija prvog filma tako je i Altered Carbon blijeda mješavina najuspješnijih SF serijala. Može se pogledati, ali djeluje kao dobar film razvučen na 10 sati trajanja...

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 3:32 (MimiXXX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
TV preporuka: The Expanse

Evo sam pogledao prvu sezonu Expanse i pocinjem drugu.

Serija je dobra, ali sve se nesto odugovlaci i ne znam koliko cu izdrzati jos, ono prva sezona mi je bila ok, ali samo zadnje 2 ili 3 su mi bile odlicne jer je bilo neke radnje, sve ostalo je ok, ali moras nagadati tko sta gdje, nema smisla.

Ali, vidjet cemo nakon 2.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
Početak prve sezone je i meni bio malo naporan, ali pred kraj prve sezone krene radnja i cijela druga sezona je puno dinamičnija od prve.
16 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

Skoro serija propala, ali uletio je Amazon i spasio svemir u zadnji trenutak.

 

https://arstechnica.com/gaming/2018/05/the-expanse-has-officially-been-saved/

 

Amazon will become the home of The Expanse's fourth season, after cable network Syfy announced that it would not air any episodes after the conclusion of season three. The third season will continue airing on Syfy, but the series will become an Amazon Original in the United States for season four.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: TV preporuka: The Expanse
memulica kaže...

Skoro serija propala, ali uletio je Amazon i spasio svemir u zadnji trenutak.

 

https://arstechnica.com/gaming/2018/05/the-expanse-has-officially-been-saved/

 

Amazon will become the home of The Expanse's fourth season, after cable network Syfy announced that it would not air any episodes after the conclusion of season three. The third season will continue airing on Syfy, but the series will become an Amazon Original in the United States for season four.

 

 

Baš jučer odgledao sedmu epizodu i DAJ MI JOOOOŠ!!! 

 

Di su stali sa snimanjem? Ide ova sezona do kraja ili kaj smo gledali smo gledali. Do Amazona.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
16 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

3. sezona ima 13 epizoda.

 

Amazon je otkupio seriju i iduće sezone idu na Amazon Prime

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TV preporuka: The Expanse

Sve informacije o seriji imate na:

 

http://expanse.wikia.com/wiki/The_Expanse_Wiki

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice