Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

poruka: 111
|
čitano: 10.811
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?".
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Mirko935 kaže...
proćerani kaže...
Samsung(galaxy sII), apple(iphone), HTC( sensation, EVO itd.).

Po čemu su ti bolji od Droida 3 i novog RAZR-a?

Nisam imao priliku korisit droid 3 i razr pa neznam, ali poznajuć motorolu, to nemože završit dobro.

 

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Mitsuoka kaže...

Prvo moras skuzit da ih tuzi Google, a Motorola nije neka Motorola. Da nije Motorole, tesko da bi bilo icega od mobilnih mreza danas. Tj. vjerojatno bi bilo, ali bi bilo u rangu kao što je bilo prije 15-20 godina. 

A da nije bilo Tesle mi bi danas spammali u mraku...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...

Nisam imao priliku korisit droid 3 i razr pa neznam, ali poznajuć motorolu, to nemože završit dobro.

 

Da, klinci od 13-17 obično sve poznaju i znaju na temelju dubokog životnog iskustva i znanja {#}

hacktivist
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Bypass kaže...
proćerani kaže...

Nisam imao priliku korisit droid 3 i razr pa neznam, ali poznajuć motorolu, to nemože završit dobro.

 

Da, klinci od 13-17 obično sve poznaju i znaju na temelju dubokog životnog iskustva i znanja {#}

Neznam baš da si sa 17 godina još klinac, kad onda odprilike po tebi netko postane odrasla osoba? Sa nekih 30-40 godina?!

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...

Neznam baš da si sa 17 godina još klinac, kad onda odprilike po tebi netko postane odrasla osoba? Sa nekih 30-40 godina?!

Onog trenutka kad mućnu malo svojom glavu i izvade je iz dupeta fanbojizma, te prestanu davati izjave poput: "tamo neke motorole", "tamo neki gprs" i slično, a pojma o pojmu nemaju koliko je jedna takva kompanija pridonijela svijetu elektronike, jer vrhunac znanja su im portalčići o mobitelima i wikipedia.

 

Eto samo jedan primjer.

 

p.s. I da, sa 17 si debelo klinac. Ali to se shvati tek kasnije.

hacktivist
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 13:49 (Bypass).
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Bypass kaže...
proćerani kaže...

Neznam baš da si sa 17 godina još klinac, kad onda odprilike po tebi netko postane odrasla osoba? Sa nekih 30-40 godina?!

Onog trenutka kad mućnu malo svojom glavu i izvade je iz dupeta fanbojizma, te prestanu davati izjave poput: "tamo neke motorole", "tamo neki gprs" i slično, a pojma o pojmu nemaju koliko je jedna takva kompanija pridonijela svijetu elektronike, jer vrhunac znanja su im portalčići o mobitelima i wikipedia.

 

Eto samo jedan primjer.

Zanimljiv primjer.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
protjeran
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Jedino što je Motorola dobro napravila je Motorola V3, V3i i F3

Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Proćerani, ili kako si se prije zvao (ne sjećam se), naporan si sa svojim neutemeljenim "činjenicama".


Kao prvo, Apple jest učinio to da oni koji prije iPa nisu znali što je smartphone da znaju što je. Takvi su baš poput tebe, noobovi, koji pojma nemaju što je smartphone u konačnici.
Takvu publiku Apple traži. Ne one koji nešto znaju, ne oni koji se u to razumije. Traže hordu i krdo kojoj će pod statusni simbol prodavati ralativno kvalitetan uređaj, ali ne onoliko

koliko ga hvale... Kao i sa MacBook serijom.

Appleu kapa do poda na području all-in-one računala, ili pak tableta, iPad. Tu su napravili ono što NISU napravili u području smartphonea.


U konačnici, svojim komentarima, na koje sam ostao {#} samo postaješ dobra roba za HoS. {#} 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Simbamef kaže...

Jedino što je Motorola dobro napravila je Motorola V3, V3i i F3

 

I sto su uz Nokiu, Ericsson, Qualcomm i jos mozda par tvrtki izmislili GSM, UMTS i takve stvari, ali to nije narocito znacajno, jel. Kakvih ovdje ima likova, ja ne vjerujem...
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Mirko935 kaže...
Simbamef kaže...

Jedino što je Motorola dobro napravila je Motorola V3, V3i i F3

 

I sto su uz Nokiu, Ericsson, Qualcomm i jos mozda par tvrtki izmislili GSM, UMTS i takve stvari, ali to nije narocito znacajno, jel. Kakvih ovdje ima likova, ja ne vjerujem...

Al shvati da to mi neznamo, nama je važno ono šta ta tvrtka izda. gsm, umts imaju svi mobiteli(nači svi su to izdali, ništa previše revlucionarno), to tko je izmislio mi previše nije važno, jer za mene kao korisnika to apsolutno ništa ne znači.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...

Al shvati da to mi neznamo, nama je važno ono šta ta tvrtka izda. gsm, umts imaju svi mobiteli(nači svi su to izdali, ništa previše revlucionarno), to tko je izmislio mi previše nije važno, jer za mene kao korisnika to apsolutno ništa ne znači.

Sve mi je jasniji tvoj nick. Proćeralo me čitajući tvoje bisere... {#}

Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...

Al shvati da to mi neznamo, nama je važno ono šta ta tvrtka izda. gsm, umts imaju svi mobiteli(nači svi su to izdali, ništa previše revlucionarno), to tko je izmislio mi previše nije važno, jer za mene kao korisnika to apsolutno ništa ne znači.

Svašta majka rađa...

 

A ok je što reatrdi iz Cupertina patentiraju nijansu boje, položaj kamere, način držanja sam čuo da isto žele patentirati. 
Onda da novi uređaji osim iShita ne smiju biti zakrivljeni, imati oštre rubove.

To je baš fair play? Meni se više čini da je to kukavički način izvlačenja iz đubreta... ne znaju kako bi uništili konkurenciju koja im iz dana u dan sve više puše za vratom. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
12 godina
protjeran
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Nisam ja rekao da je to pošteno,to mi se gadi kod applea.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Mirko935 kaže...
Simbamef kaže...

Jedino što je Motorola dobro napravila je Motorola V3, V3i i F3

 

I sto su uz Nokiu, Ericsson, Qualcomm i jos mozda par tvrtki izmislili GSM, UMTS i takve stvari, ali to nije narocito znacajno, jel. Kakvih ovdje ima likova, ja ne vjerujem...

Motorola je već jako dugo mrtva. Prošla su vremena kada je znala zasjeniti konkurenciju, a iskreno me briga za nešto što je bilo prije više od 10 godina.

Čak i tada je njihov najpopularniji RAZR imao mušice sa kojima drugi nisu imali problema.

13 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...

Al shvati da to mi neznamo, nama je važno ono šta ta tvrtka izda. gsm, umts imaju svi mobiteli(nači svi su to izdali, ništa previše revlucionarno), to tko je izmislio mi previše nije važno, jer za mene kao korisnika to apsolutno ništa ne znači.

Pa i kvadratni oblik zaobljenih rubova je izumila priroda, pa to ne sprečava apple da patentira taj oblik, jelte.

hacktivist
14 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Tko se mača lača la kukurača   {#}   

 

 

inače sam btw čitao o dragom Stevi da nije shvatio ozbiljno upozorenje radiologa da ima sjenu na gušterači 2003. i nije išao na operaciju dok nije bilo kasno kada je već zahvatilo i jetru, i kaže da nije vjerovao da nema šanse protiv raka, žena ga je plačuči naterala na operaciu ali kasno, eto da je lajbek bio ozbiljniji na upozorenje bio bi živ

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 14:57 (Oldy).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Pa je zasjenila je i dan danas konkurenciju. 

 

Defy koji je odličan uređaj u rangu Desirea - odnosno i poviše Desirea... košta 2000kn u slobodnoj prodaji, gdje nisi vezan za operatera.

 

Droid RAZR - kevlar i čelik, to je to što se traži od kvalitete, a po raznoraznim benchevima odere i iPhone i SGSII i ostalu ekipu...

 

Samo Motorola nije baš na balkanu. Tek je u ovih godinu dana došla opet tu... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Mitsuoka kaže...

Pa je zasjenila je i dan danas konkurenciju. 

 

Defy koji je odličan uređaj u rangu Desirea - odnosno i poviše Desirea... košta 2000kn u slobodnoj prodaji, gdje nisi vezan za operatera.

 

Droid RAZR - kevlar i čelik, to je to što se traži od kvalitete, a po raznoraznim benchevima odere i iPhone i SGSII i ostalu ekipu...

 

Samo Motorola nije baš na balkanu. Tek je u ovih godinu dana došla opet tu... 

Daj me pitaj sad kolko sam ljudi vidio sa motorolom u zadnjih 2-3 godine. *pravim se da si me pitao da ne dužimo*

Dvoje.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...
Mitsuoka kaže...

Pa je zasjenila je i dan danas konkurenciju. 

 

Defy koji je odličan uređaj u rangu Desirea - odnosno i poviše Desirea... košta 2000kn u slobodnoj prodaji, gdje nisi vezan za operatera.

 

Droid RAZR - kevlar i čelik, to je to što se traži od kvalitete, a po raznoraznim benchevima odere i iPhone i SGSII i ostalu ekipu...

 

Samo Motorola nije baš na balkanu. Tek je u ovih godinu dana došla opet tu... 

Daj me pitaj sad kolko sam ljudi vidio sa motorolom u zadnjih 2-3 godine. *pravim se da si me pitao da ne dužimo*

Dvoje.

Možda zato što se Motorola nije ni prodavala u nas?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Mitsuoka kaže...
proćerani kaže...

Daj me pitaj sad kolko sam ljudi vidio sa motorolom u zadnjih 2-3 godine. *pravim se da si me pitao da ne dužimo*

Dvoje.

Možda zato što se Motorola nije ni prodavala u nas?

Bila je motorola defy kod nas u ponudi(u vipu čini mi se, jer je prijatelj biro između nje i IP4). A naravno da se neće prodavat kad je nitko neće kupit<---to ti ne govori ništa?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...
Mitsuoka kaže...

Pa je zasjenila je i dan danas konkurenciju. 

 

Defy koji je odličan uređaj u rangu Desirea - odnosno i poviše Desirea... košta 2000kn u slobodnoj prodaji, gdje nisi vezan za operatera.

 

Droid RAZR - kevlar i čelik, to je to što se traži od kvalitete, a po raznoraznim benchevima odere i iPhone i SGSII i ostalu ekipu...

 

Samo Motorola nije baš na balkanu. Tek je u ovih godinu dana došla opet tu... 

Daj me pitaj sad kolko sam ljudi vidio sa motorolom u zadnjih 2-3 godine. *pravim se da si me pitao da ne dužimo*

Dvoje.

Dok si se ti igrao u pijesku Motorola je bila glavna uz Nokiu,Ericsson,Siemens itd..kakav crni Apple..moj momak ovi su ti sve izmislili..i nisu se svađali oko boje..

A da ne spominjem da smo u ratu radio-stanice(toki-voki he he) zvali...motorola..i svi su mislili da je to pravo ime tih uređaja..a možda i je..

13 godina
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Ne mozda vec i je pravo ime. I dan danas policija koristi MOTOROLE
i nogom u guzicu je korak naprijed
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Ne zanima me previše što je bilo dok sam se ja igro u pijesku, jer sam se tad igro u pijesku, ja govorim o sadašnjosti, briga mene ko je haro dok sam se ja igro u pijesku.

crodrot kaže...
Ne mozda vec i je pravo ime. I dan danas policija koristi MOTOROLE

Ne nego koristi radio-stanice, koje proizvodi motorola i uz nju još 30 drugih firmi.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 15:23 (proćerani).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Bila je, još uvijek je i dobro se prodaje. To što ti svoju tvrdnju temeljiš na 100 osoba ispod 15 godina koje poznaješ, uopće nije ni bitno. 


Naravno, lošije se prodaje, jer ljudi kupuju izhypane stvari, jer je samome vipu u interesu da netko uzme duplo skuplji uređaj, koji je ustvari i lošiji, ali redom zaposlenice koje ni ne znaju je li uređaj otključan za sve mreže ili ne odmah počnu veličati skupljega (op.a. Desire). 

 

Meni to samo govori da je 80% našeg naroda takvo da ne misli svojom glavom, nego dolazi na servirano. To se vidi iz situacije u kojoj smo mi trenutno u državi i loše nam se piše sa takvim mladim generacijama. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Mitsuoka kaže...

Bila je, još uvijek je i dobro se prodaje. To što ti svoju tvrdnju temeljiš na 100 osoba ispod 15 godina koje poznaješ, uopće nije ni bitno. 


Naravno, lošije se prodaje, jer ljudi kupuju izhypane stvari, jer je samome vipu u interesu da netko uzme duplo skuplji uređaj, koji je ustvari i lošiji, ali redom zaposlenice koje ni ne znaju je li uređaj otključan za sve mreže ili ne odmah počnu veličati skupljega (op.a. Desire). 

 

Meni to samo govori da je 80% našeg naroda takvo da ne misli svojom glavom, nego dolazi na servirano. To se vidi iz situacije u kojoj smo mi trenutno u državi i loše nam se piše sa takvim mladim generacijama. 

To govorim po tome, šta još nigdje nisam vidio čovjeka da razgovara na motoroli, ne samo kod mojih prijatelja nego općenito. Da ima bolje uređaje prodavali bi se, ovako se neće. vrlo jednostavno.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Pa motorola ih proizvodi i u RH samo motorola se koristi u policiji... A i u vojsci dok sam bio bila je motorola
i nogom u guzicu je korak naprijed
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
crodrot kaže...
Pa motorola ih proizvodi i u RH samo motorola se koristi u policiji... A i u vojsci dok sam bio bila je motorola

Pa to je zato jer imaju kvalitetne voki tokije(motorola), imam i ja doma 2 motorole, ali opet to nije motorola, nego voki toki:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
crodrot kaže...
Ne mozda vec i je pravo ime. I dan danas policija koristi MOTOROLE

Pravo ime je radio stanica..a najraširenija marka radio stanice je Motorola.

I dan danas je koristim na poslu za vezu s DUZS.

15 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Neka pravosudni organi rade svoj posao.  {#}

 

Ako su krivi, neka se nagode ili zabraniti. Ne vrijede dupla pravila.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 15:31 (Random.).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...

To govorim po tome, šta još nigdje nisam vidio čovjeka da razgovara na motoroli, ne samo kod mojih prijatelja nego općenito. Da ima bolje uređaje prodavali bi se, ovako se neće. vrlo jednostavno.

Nema smisla razgovarati s nekime ko ne čita. Ili ti treba prevest, jer ti treba 4 sata dnevno učenja da bi naučio pročitat?

Da je Motorola loša ne bi se zabranila prodaja iPada i iPhonea. Dovoljno. Napokon netko staje na kraj Appleu.. ako ne ništa, US firma protiv US firme, sada je ravnopravno.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice