Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

poruka: 12
|
čitano: 2.500
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran".
16 godina
odjavljen
offline
Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

Mda...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

ako ih ne nađu (a mogu angažirati i kanadsku planinsku policiju u potrazi), uvijek mogu dati oglas da pošteni nalaznik telefon zadrži a novac vrati jer je draga uspomena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

za 2000$ (il' ti za 14400 kuna, po današnjem srednjem tečaju HNB-a) dobiješ govno u skupom pakiranju..

 

Smrt u penziji
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliz
geothia kaže...

za 2000$ (il' ti za 14400 kuna, po današnjem srednjem tečaju HNB-a) dobiješ govno u skupom pakiranju..

 

s obzirom na razvikaniju bracu gdje dobijes govno u jeftinom pakiranju...

12 godina
offline
Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

Taj blackberry je najmrtviji konj ikad pronađen. Nego, kak su ljudi došli na onu prastaru foru da je blackberry najbolji za poslovne korisnike? Koji bog to znaći? Prije 2 godine mi je T-Comovac reko da se intenzivno radi na tome da se blackberry istrijebi s ovih teritorija jer je žešće smeće i ne žele imat posla s time, ali mislim da ih t-com nudi još uvijek ako se baš inzistira na tome...

 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

Na stranu BB i njegova budućost, pitam se da li onaj tko je osmislio naslova ovoga članka uopće zna koje je značenje riječi 'stilizirani'.

 

BUG-u očajno treba dobar lektor.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliz
W1ck3d8u2z kaže...

Taj blackberry je najmrtviji konj ikad pronađen. Nego, kak su ljudi došli na onu prastaru foru da je blackberry najbolji za poslovne korisnike? Koji bog to znaći? Prije 2 godine mi je T-Comovac reko da se intenzivno radi na tome da se blackberry istrijebi s ovih teritorija jer je žešće smeće i ne žele imat posla s time, ali mislim da ih t-com nudi još uvijek ako se baš inzistira na tome...

 mnogi bi ti rekli i da je Tcom zesce smece... al...i dalje je tu...

 

Isto tako su ljudi rekli da im je NOKIA odlican mobitelni brend....koji NOKIA mobitelni brend?

 

Life is strange...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 11:07 (Abomb).
15 godina
offline
Re: Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliz
W1ck3d8u2z kaže...

Taj blackberry je najmrtviji konj ikad pronađen. Nego, kak su ljudi došli na onu prastaru foru da je blackberry najbolji za poslovne korisnike? Koji bog to znaći? ...

 

Nije to nikakva fora, a nije ni (pra)stara.

 

Svojevremeno je Blackberry doista bio najbolji uređaj za poslovne korisnike, jer je nudio neke stvari koje konkurencija nije imala, a to su redom:

 

- mehanička QWERTY tipkovinca (i to još u portret orjentaciji) - omogućava lakši unos teksta sa znatno manje grešaka i pretipkavanja

- intergracija sa MS Exchange serverom - primanje e-mail poruka neposredno nakon primtika na server bez potrebe za povremenom komunikacijom mobitela sa serverom (što troši baterije)

- daljinska kontrola mobilnih uređaja - mogućnost blokiranja i/ili resetiranja uređaja u slućaju gubitka ili krađe

- internet preko proxy-a - sav internet promet ide preko BB proxy servera koji komprimirnjem podatka omogućava brže surfanje na manjim brzinama

- enkripcija podataka - vrlo bitno ako firma barata sa osjetljivim podacima

- BB Messenger - zgodan program za razmjenu poruka

- Blackberry Roaming usluga - koja omogućava korištenje GSM data usluge u inozemstvu po znatno nižim cijenama od uobičajenih

 

Tako je bilo u početku, i trajalo neko vrijeme, a zatim je konkurencija učinila svoje, a nije pomoglo ni to što kvaliteta izrade BB uređaja (pogotovo modela iz 'srednje' klase) nije bila ništa bolje od srednje i niže klase Androida. Jedino u čemu danas BB ima prednost nad ostalim platformama je mehanička QWERTY tipkovnica i enkripcija podataka.

14 godina
offline
Re: Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliz
Pitam se je li itko od vas koji pljujete tu po RIM-u imao ikada potrebu prije ga koristiti za posao?
Koji drugi uređaj bi prije koristili?
Koji uređaj je imao takvu enkripciju podataka?
Ah da, zaboravio sam da je prosjek godina na BOL-u 16 (bez uvrede za starije korisnike) te da ti od 16 godina nisu nikada čuli za osjetljive podatke i posao već uređaje koriste u 99% slučajeva za naslikavanje po razredu.
Da nije bilo BB, koji bi uređaj koristili za push mail? Niti jedan!
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
offline
Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

Enkripciju danas imaš i na androidu, bb sam imao više puta u rukama zbog problema, inače je radio OK, ali ovo preko centralnog servera su im svi zapamtili kada nije neko vrijeme ništa radilo, to je veliki minus općenito za poslovnog korisnika, vjerujem da su to sredili, ali su se opekli. Što će mi "push", imap postoji odavno, instant dolaze poruke, a trošenje baterije, nema smisla, ionako svi punimo mobitele svaki dan, osim mene koji imam staru nokiu pa ju punim jednom tjedno :D

Bluetooth na tim mobitelima je bio praktički beskoristan, nisi mogao prebaciti na drugi mobitel ništa, a na nekim modelima jedva i na komp... Ok, sigurnost, ali... Bio je dobar neko vrijeme, nakon toga ga je vrijeme pogazilo kao i nokiu. Jednog dana će se to možda i Androidu dogoditi.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliz
Nije vrijeme pregazilo nokiju vec njezin poslovni korak u vrijeme android razvoja, kad su svi razvijali android telefonr ona je izmisljala toplu vodu. Sto se tice bb-a mislim da je trebao vise snage uloziti u razvoj za poslovni svijet , posto su bili nr.1 u tom.
9 godina
neaktivan
offline
Umirući BlackBerry traži 2000 dolara za stiliziran

Umirući zato jer ga autor ne koristi. Telefon koji vrti svoj BB10.3 i Android 4.3 sistem, nije bezličan poput svih smart telefona, i dalje najsigurniji.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice