Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

poruka: 219
|
čitano: 23.204
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada ".
11 godina
neaktivan
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Ovo je cringe citati...

 
26 0 hvala 0
8 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Baš, karte u mobilnom svijetu su podijeljene. Ostat će tako do pojave nove paradigme.

Čitam komentare po stranim forumima, svi odreda pljuju po cijeni i govore da će te pare radije dati za iphone

Ja rekoh
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

kako ce ga ugroziti kad imaju najvecu vojsku teskih informaticki nepismenih fanatika.

a i zasto bi ga "trebao" ugroziti? pixel ce kupiti ljudi koji znaju sto zele a sto ne zele i to je to.

svakako zbog cijene nece biti neke specijalne prodaje jer se te spec kupe za puno manje novaca

Moj PC  
11 12 hvala 0
9 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

J**o vas  iphone da vas j**o.

Iphone nije inovativan već 3 generacije, ima slučajeva da je eksplodirala baterija i ono nije baza korisnika nego baza glupih kromanjonaca koji žele ajfona "jer je on zakon".

Isprike ako sam nekog uvrijedio.

Moj PC  
24 18 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Kako ce ugrozit kad Apple fanovi kupuju svijece koji mirisu na tek otvorenu kutiju Maca.

To je bolesno, to su bolesnici, isto su sekta.

 

 

 

 
34 7 hvala 0
9 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
pqweasdyxc kaže...

 

Iphone nije inovativan već 7 generacija

 evo , ispravio sam za tebe 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Petricu, ja sam nekada mislio da ti imas pojma o mobilnim uredjajima, al nazalost glorificiranje iphone-a dovoljno govori o tvom znanju.
 
5 16 hvala 0
15 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

ajfon neće eksplodirati? ne znam baš ... prije bih rekao da je ovaj pixel samo jedan u nizu mase (99,99999%) šuftova na tržištu (da, i epl ubrajam u to). 

 

dobar telefon mora:

> primarno biti telefon, a ne sve ostalo (tu ubrajam i kamere i senzore i zaslone i bla sranja-pranja): dakle, savršen prijem i odašiljanje zvučnog i podatkovnog (sms) signala tamo gdje postoji i najslabiji.

> pružiti što dulju baterijsku autonomiju korisniku (najmanje tjedan dana)

> korisnik mora imati potpunu kontrolu nad radom uređaja i softvera, bez iznimke i "ako", uz potpunu slobodu odabira pružatelja telefonske usluge i trenutačnu promjenu prema potrebi

> posjedovati jednostavan i djelotvoran sustav povezivanja korisnika s uređajem radi povrata ako se izgubi

> biti potpuno otporan na padove na bilo kakvu podlogu s barem 1,5 m + u vodu, ak ga odmah upecaš)

 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2016 10:35 (Ajar).
Moj PC  
10 8 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Telefon nece uspjeti jer je preskup a android korisnici nisu glupi kao velika vecina Aplle idiota, zasto platiti nesto 850 dolara kad mozes kupiti telefon malo slabijih specifikacija za 400 dolara.

Vecina Apple korisnika uopce ne zna sta kupuje, jedino sto znaju je kolko ima memorije i to je to, ali bitna je jabuka, iako sam misljenja da se i to lagano mijenja.

Apple pada iz kvartala u kvartal i sad ce cupaju tako sto prodaju slusalice od 160 doalra, i sto je najzalije uspjeva im jer pun svijet idiota.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 17:44 (kingofthenight).
 
4 14 hvala 0
12 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

a kakav ste tekst očekivali iza ovakvog jutubijaškog naslova?

 
24 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Razlog zašto nikada neće biti mobitela koji će srušiti iPhone (barem dok Apple nešto jače ne zezne) je upravo ono čemu je i Steve Jobs zapravio težio cijelo vrijeme, a to je da se stvari naprave kako spada. Nije bitno da li je prije iPhona bio primjerice otisak prsta ili slično, ono što je bitno jest da su ljudi počeli koristiti i zahtjevati čitače prstiju upravo zbog Iphona pa su i ostali proizvođaći počeli furati isto. Pa zar nisu prije iPada bili i tableti i sve pa ih opet nitko živ nije koristio jer nisu bili napravljeni kako spada? Ima milijun takvih primjeraka drugih "tech" stvari. Govorite što hoćete, ali dizajn softvera kao i hardvera je nevjerojatno bitan kao i sama funkcionalnost, a Applu tu nema ravnog. Da ne govorim koliko je sama prezentacija uređaja bitna, a plaće mi se kada sam vidio kakvih sve prezentacija drugih proizvođaća ima. Da ne počinjem sada o reklamama i marketingu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 17:59 (decartes).
 
21 1 hvala 5
13 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Fascinantno mi je blejanje android ovaca kako su pametni i uvijek znaju najbolje i kako ce tko trositi svoj novac i zasto oni nikad nece bla bla bla beeee
Moj PC  
8 17 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
decartes kaže...

Razlog zašto nikada neće biti mobitela koji će srušiti iPhone (barem dok Apple nešto ne jače zezne) je upravo ono čemu je i Steve Jobs zapravio težio cijelo vrijeme, a to je da se stvari naprave kako spada. Nije bitno da li je prije iPhona bio primjerice otisak prsta ili slično, ono što je bitno jest da je upravo zbog Iphona su ljudi počeli koristiti i zahtjevati čitače prstiju pa su i ostali proizvođaći počeli furati isto. Pa zar nisu prije iPada bili i tableti i sve pa opet nitko ih živ nije koristio jer nisu bili napravljeni kako spada. Ima milijun takvih primjeraka drugih stvari. Govorite što hoćete, ali dizajn softvera kao i hardvera je nevjerojatno bitan kao i funkcionalnost, a Applu tu nema ravnog. Da ne govorim koliko je sama prezentacija uređaja bitna, a plaće mi se kada sam vidio kakvih sve prezentacija drugih proizvođaća ima. Da ne počinjem sada o reklamama i marketingu. 

 

Pa ne znam bas, iz kvartala u kvartal im prodaja telefona, tableta, racunala opada a novih tehnoloskih uredaja od appla nema na vidiku.

Istina, prvi su napravili pravi smartphone ali sada zaostaju za konkurencijom i sto se tice hardvera i mogucnosti softwara a nista kvalitetniji nisu od konkurencije.

Android ima puno vise mogucnosti od IOS-a 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 18:05 (kingofthenight).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
N!NO kaže...
Fascinantno mi je blejanje android ovaca kako su pametni i uvijek znaju najbolje i kako ce tko trositi svoj novac i zasto oni nikad nece bla bla bla beeee

 

Idi si kupi svijecu koja mirise na tek otvorenu kutiju MAC-a , kosta samo $23.99

15 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Očekivao sam kvalitetan tekst. I naravno da je Pixel sprdnja nemojmo se zavaravati, ali Google je jednostavno morao ponuditi ovakvo nešto i odvesti Android na skuplju razinu. To je apsurd, ali morali su.

 

 

A 2. točka jedan veliki LOL.

 

Najviše "-gate"ova je bilo baš kod iPhonea.

Battery-gate, bend-gate, antenna-gate...pa i oni koji su eksplodirali.

 

 

Uglavnom nakon idiotskog naslova, ključ je u riječi nikada. Baš nisam siguran u taj "bold" rječnik

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 18:07 (Mitch).
 
24 6 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
kingofthenight kaže...

Kako ce ugrozit kad Apple fanovi kupuju svijece koji mirisu na tek otvorenu kutiju Maca.

To je bolesno, to su bolesnici, isto su sekta.

 

 

 

 

kingofthenight kaže...
...

 

Idi si kupi svijecu koja mirise na tek otvorenu kutiju MAC-a , kosta samo $23.99

 Ti se zajeba..s ili to stvarno postoji???????????

14 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
kingofthenight kaže...
decartes kaže...

Razlog zašto nikada neće biti mobitela koji će srušiti iPhone (barem dok Apple nešto ne jače zezne) je upravo ono čemu je i Steve Jobs zapravio težio cijelo vrijeme, a to je da se stvari naprave kako spada. Nije bitno da li je prije iPhona bio primjerice otisak prsta ili slično, ono što je bitno jest da je upravo zbog Iphona su ljudi počeli koristiti i zahtjevati čitače prstiju pa su i ostali proizvođaći počeli furati isto. Pa zar nisu prije iPada bili i tableti i sve pa opet nitko ih živ nije koristio jer nisu bili napravljeni kako spada. Ima milijun takvih primjeraka drugih stvari. Govorite što hoćete, ali dizajn softvera kao i hardvera je nevjerojatno bitan kao i funkcionalnost, a Applu tu nema ravnog. Da ne govorim koliko je sama prezentacija uređaja bitna, a plaće mi se kada sam vidio kakvih sve prezentacija drugih proizvođaća ima. Da ne počinjem sada o reklamama i marketingu. 

 

Pa ne znam bas, iz kvartala u kvartal im prodaja telefona, tableta, racunala opada a novih tehnoloskih uredaja od appla nema na vidiku.

Istina, prvi su napravili pravi smartphone ali sada zaostaju za konkurencijom i sto se tice hardvera i mogucnosti softwara a nista kvalitetniji nisu od konkurencije.

Android ima puno vise mogucnosti od IOS-a 

Na iOS-u nisam od davno, al nemoj mi spominjat mogucnosti androida kad ne daju ni da je*ena youtube aplikacija svira dok je u pozadini. To mi je sljakalo 2011-e na iphone-u... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Torent kaže...
kingofthenight kaže...

Kako ce ugrozit kad Apple fanovi kupuju svijece koji mirisu na tek otvorenu kutiju Maca.

To je bolesno, to su bolesnici, isto su sekta.

 

 

 

 

kingofthenight kaže...
...

 

Idi si kupi svijecu koja mirise na tek otvorenu kutiju MAC-a , kosta samo $23.99

 Ti se zajeba..s ili to stvarno postoji???????????

 

Na zalost ne, istina je :).

Bila je jucer vijest bas na bug.hr a evo puni link na vijest:

 

http://www.bug.hr/vijesti/svijeca-mirisom--novog-maca/156132.aspx

15 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
ansha kaže...

Na iOS-u nisam od davno, al nemoj mi spominjat mogucnosti androida kad ne daju ni da je*ena youtube aplikacija svira dok je u pozadini. To mi je sljakalo 2011-e na iphone-u... 

Kakve to veze ima s OSom? I Android je to imao 2010. Hoćeš reći da sada iOS to ima?

 

 

Ključ je u Googleu koji je to maknuo kao funkciju i sada naplaćuje u programu Youtube RED za 9.99$ mjesečno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
digitall kaže...

kako ce ga ugroziti kad imaju najvecu vojsku teskih informaticki nepismenih fanatika.

a i zasto bi ga "trebao" ugroziti? pixel ce kupiti ljudi koji znaju sto zele a sto ne zele i to je to.

svakako zbog cijene nece biti neke specijalne prodaje jer se te spec kupe za puno manje novaca

 je da zato moja mama ima s6.(android jel).jel zna sto hoce

Stranice su trenutno nedostupne.
16 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Psovke na ovako cijenjenom forumu? Petriću, dodijeli si žuti
A citat za između ostalih "moderan dizajn"... moderan? Ovo je jedan od najružnijih koje su mogli smisliti. 
Ako je uopće moguće ispasti ružan pri dizajniranju čamferirane pločice, oni su uspjeli. Ovo plavo na ilustraciji 
je stvarno dostignuće u ružnoći. Fiat multipla. Za ostalo, sve točno. Nema ovo ništa (kakav fkn daydreaming, to je prerano za standardizaciju)

od specki i fičera što bi ikoga prisililo da se iskešira za takvu ružnoću. Svaki smartfon više klase je danas dovoljno dobar. Za qrčenje
(ja neću doslovno psovati kao petrić) zna se što se uzima, sigurno ne specke :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
12 0 hvala 3
13 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Šteta, Google pokušava postati Apple(sve ono loše). Cijena u nebesima, ništa novo ne nude, živa katastrofa. I još gase Nexus program samim time i podršku, nadam se da će zadnji Nexusi dobiti novi android sljedeće godine.

Vjerujem da će im se ovo obit u glavu i bolje im je da nasljednik Pixela bude uređaj kakav je bio Nexus 6P/5X.

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Mitch kaže...
ansha kaže...

Na iOS-u nisam od davno, al nemoj mi spominjat mogucnosti androida kad ne daju ni da je*ena youtube aplikacija svira dok je u pozadini. To mi je sljakalo 2011-e na iphone-u... 

Kakve to veze ima s OSom? I Android je to imao 2010. Hoćeš reći da sada iOS to ima?

 

 

Ključ je u Googleu koji je to maknuo kao funkciju i sada naplaćuje u programu Youtube RED za 9.99$ mjesečno.

 Otvoris youtube u firefoxu i bacis ga u pozadinu i radi ;)

12 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

5. Pixel je samo jedan u nizu „najboljih Androida ikad“ - cak nije niti to

4. Pixel ne nudi ništa doista novo ili drugačije. - potpuno tocno

3. Pixel nema lojalnu bazu korisnika. - ja bih rekao da Android nema bezumnu masu korisnika (ne kazem da je iPhone los, ali prevelika kolicina ljudi ga kupuje bez ikakvog razmisljanja)

2. Pixel će možda eksplodirati kao Note 7, a iPhone neće. - ova izjava je bullshit za ne povjerovati

1. Pixel košta bolesno puno. - najveca mana uređaja

0. Niti jedan jedini Android uređaj nema takvu SW podrsku kao iPhone (do 5!!! godina updatea)

Moj PC  
22 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
kingofthenight kaže...
decartes kaže...

Razlog zašto nikada neće biti mobitela koji će srušiti iPhone (barem dok Apple nešto ne jače zezne) je upravo ono čemu je i Steve Jobs zapravio težio cijelo vrijeme, a to je da se stvari naprave kako spada. Nije bitno da li je prije iPhona bio primjerice otisak prsta ili slično, ono što je bitno jest da je upravo zbog Iphona su ljudi počeli koristiti i zahtjevati čitače prstiju pa su i ostali proizvođaći počeli furati isto. Pa zar nisu prije iPada bili i tableti i sve pa opet nitko ih živ nije koristio jer nisu bili napravljeni kako spada. Ima milijun takvih primjeraka drugih stvari. Govorite što hoćete, ali dizajn softvera kao i hardvera je nevjerojatno bitan kao i funkcionalnost, a Applu tu nema ravnog. Da ne govorim koliko je sama prezentacija uređaja bitna, a plaće mi se kada sam vidio kakvih sve prezentacija drugih proizvođaća ima. Da ne počinjem sada o reklamama i marketingu. 

 

Pa ne znam bas, iz kvartala u kvartal im prodaja telefona, tableta, racunala opada a novih tehnoloskih uredaja od appla nema na vidiku.

Istina, prvi su napravili pravi smartphone ali sada zaostaju za konkurencijom i sto se tice hardvera i mogucnosti softwara a nista kvalitetniji nisu od konkurencije.

Android ima puno vise mogucnosti od IOS-a 

 

Taj pad koji spominješ je čisto ekonomskih razloga. Ukratko, dugoročni održivi rast je izuzetno težak i naravno da će prije ili kasnije biti pad. I po hardveru i po softveru su daleko ispred konkurencije. Nemoj biti naivan, Apple ima i novaca i inžinjera da napravi čip kakav mu god odgovara, ono što igra ulogu jest da oni izbace dovoljno onoliko dobar da sve radi fluidno na najnovijem iOSu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 18:24 (decartes).
14 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Tonchek kaže...

Šteta, Google pokušava postati Apple(sve ono loše). Cijena u nebesima, ništa novo ne nude, živa katastrofa. I još gase Nexus program samim time i podršku, nadam se da će zadnji Nexusi dobiti novi android sljedeće godine.

Vjerujem da će im se ovo obit u glavu i bolje im je da nasljednik Pixela bude uređaj kakav je bio Nexus 6P/5X.

Slazem se, Pixel je jednostavno nuzan fail...

12 godina
odjavljen
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Koliko vama iz vrha BUG-a treba da shvatite da iOS(iPhone), i Android(hrpa drugih mobitela) nisu isti svijet?

 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik

Knight ti si idealan kupac za takve proizvode, samo da naprave verziju sa slikom robota

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 18:30 (N!NO).
13 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 18:30 (N!NO).
8 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
decartes kaže...

Razlog zašto nikada neće biti mobitela koji će srušiti iPhone (barem dok Apple nešto jače ne zezne) je upravo ono čemu je i Steve Jobs zapravio težio cijelo vrijeme, a to je da se stvari naprave kako spada. Nije bitno da li je prije iPhona bio primjerice otisak prsta ili slično, ono što je bitno jest da su ljudi počeli koristiti i zahtjevati čitače prstiju upravo zbog Iphona pa su i ostali proizvođaći počeli furati isto. Pa zar nisu prije iPada bili i tableti i sve pa ih opet nitko živ nije koristio jer nisu bili napravljeni kako spada? Ima milijun takvih primjeraka drugih "tech" stvari. Govorite što hoćete, ali dizajn softvera kao i hardvera je nevjerojatno bitan kao i sama funkcionalnost, a Applu tu nema ravnog. Da ne govorim koliko je sama prezentacija uređaja bitna, a plaće mi se kada sam vidio kakvih sve prezentacija drugih proizvođaća ima. Da ne počinjem sada o reklamama i marketingu. 

 Ne vrijedi trošiti riječi. Uvijek imaš one koji kupuju na metre. Gle ovu Kiu, pa tko je lud kupiti mercedes.

Meni je recimo simpatična pričica o staklu na prvom iphoneu. Mjesec dana prije predstavljanja javnosti Steve zove direktora proizvodnje i govori da ljudi nose mobitele u džepovima i da će se ogrebati. Staklo za mobitele zadovoljavajućih performansi u to doba nitko ne proizvodi. Nigdje na planetu. U roku mjesec dana izvlače stari patent iz corninga, sklapaju ugovor, organiziraju proizvodnju panela koje lifraju u kinu gdje u mjesec dana nauče obrađivati to super tvrdo staklo i isporuče prve stotine tisuća. Izlazi NFC. glavni domet samsunga i sličnih je kopiranje tonova zvona. Kad ga apple izbaci, onda ide u paketu s ugovorom s najvećim bankama, spreman za ozbiljno korištenje. Još je na desetke takvih primjera, skener otiska prsta, npr. Prijevod korisničkog sučelja - najbolji koji ste ikad vidjeli u bilo kakvoj napravi, a kad uzmeš +droid majko mila, bacaj na engleski jer to je inače nečitljivo.

Prijatelj mi je vrhunski stručnjak za mreže, na poslu je windows maher, a doma nakon iphoena i ipada - došao macbook. i oduševljen. Veli Nikad natrag.

Zanimljiva je priča i o projektu android. Ovdje izgleda nitko ne zna kako je google, izlaskom prvog iphonea - kompletno odbacio sve na čemu su do tada radili i krenuo iznova - kopiranjem. zbog toga je schmidt odletio iz nadzornog odbora, a apple poslije krenuo u izradu svojih karata i još koječega. Mora im se dati zasluženi respekt. Ono što naprave je vrhunske izrade, od najbolji materijala, komponenti i vrhunske ergonomije. Jednom kad se navučeš - nema natrag. a cijena od 650 dolara se lijepo rasporedi kad mobitel možeš koristiti 4 godine i za njega dobiti još dvjesto ili više ako ideš ranije u zamjenu tako da je na kraju jeftiniji i od samsunga i svega ostalog..

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice