Stiže Asusov Eee Pad

poruka: 12
|
čitano: 3.054
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Asusov Eee Pad".
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Asusov Eee Pad

E to treba kupiti, a ne onaj iPad!!!

Sad ce me neki popljuvat, al jbg... ovo barem ima podrsku za sve normalne programe(Flash...)

I ima USB...

Ak cu ici kupovati slicni tip racunala definitivno cu prije uzeti ovo nego iPad!!!

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Asusov Eee Pad
Somebody kaže...

E to treba kupiti, a ne onaj iPad!!!

Sad ce me neki popljuvat, al jbg... ovo barem ima podrsku za sve normalne programe(Flash...)

I ima USB...

Ak cu ici kupovati slicni tip racunala definitivno cu prije uzeti ovo nego iPad!!!

iPad je smeće kakvog nema! Pomalo mi Apple počinje ići na živce. Neodlučan

Ovaj Eee Pad je 10 puta bolji!

Namigiva Flash 10 support Namigiva 

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
16 godina
offline
Stiže Asusov Eee Pad

naravno probali ste oba pa znate

 

 

nego, ova penkala na slici... buni me skroz, jer je tanka, pa zar tablet dolazi s resisistive touch ekranom???

ako je to istina, definitivno promašaj s obzirom da je 7" ekran, taman dovoljno da ne možeš ozbiljno iskoristit penkalu

www.stripovi.tk
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Stiže Asusov Eee Pad
Somebody kaže...

E to treba kupiti, a ne onaj iPad!!!

Sad ce me neki popljuvat, al jbg... ovo barem ima podrsku za sve normalne programe(Flash...)

I ima USB...

Ak cu ici kupovati slicni tip racunala definitivno cu prije uzeti ovo nego iPad!!!

 Napokon netko tko govori istinu. iPad je smeće i bezvezarija kakve nema na svijetu. Ne vrijedi baš ništa osim da bi zabavljala stogodišnjake i mačke. Ovo podržava flash i bolje je 100 putaod iPada i ostatka appleovih gluposti. Naravno tko će to reć jabučarima kad je za njih apple nepogrešiv.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
16 godina
protjeran
offline
Stiže Asusov Eee Pad
Joooj nemojte protiv Presvete Jabuke molim vas! Evo sve mi se čini da će sljedbenici u kontranapad nakon ovih par pljuvačkih komentara. ;D
 
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže Asusov Eee Pad

super jos jedan pogleda vrijedan tablet na trzistu... hehe nadam se da ce ih do 7-8 miseca izaci bar josh 50 tableta pa da imam konkretan izbor... iako imam iphone, ipad ipak ne mislim uzimati... ovo mi se cini sasvim privlacno samo da je ekran bar 2 incha veci bilo bi jos bolje ali sta je tu je... kao sto rekoh nadam se da ce bar jos 50 tableta izaci Smijeh

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Asusov Eee Pad

E ovo je vec pravi tablet. Bravo Asus. Tako se to radi.

Set condition one throughout the forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže Asusov Eee Pad

nadam se da imam multitouch ako ne onda je propali slučaj

Neznam di se ide za to .
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stiže Asusov Eee Pad

To se zove tablet, i jos samo da izađe u više veličina, 10 inča bi bilo ipak bolje nego omanjih 7...

14 godina
offline
Stiže Asusov Eee Pad

Vrhunski prava stvar kad sjedneš na wc i surfaš! Valjda nebu skuplji od 2 kile kuna!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stiže Asusov Eee Pad
srco1978 kaže...

Vrhunski prava stvar kad sjedneš na wc i surfaš! Valjda nebu skuplji od 2 kile kuna!

 

Pa piše oko 500$

14 godina
offline
Stiže Asusov Eee Pad

Asus Eee Pad ima podršku za Flash 10 i USB a savršeni Apple nema koji su to luzeri.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice