I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

poruka: 14
|
čitano: 2.289
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc".
16 godina
offline
I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

Tko još nadograđuje win 7 ?! Svaki updejt nova neugodna iznenađenja.

mag.iur.
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: I starije verzije Windowsa sada blokiraju Safe
Korny1603987 kaže...

Tko još nadograđuje win 7 ?! Svaki updejt nova neugodna iznenađenja.

 

Kao npr.?

11 godina
odjavljen
offline
I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

Nije mi jasno zasto uopce updejtat sustav svako malo... Update potpuno izgasen a sustav potpuno stabilan... Imam iskustvo kad bih ukljucio update, da bi se prepunio virusa, bsoda, procesa nepotrebnih... Update OFF i ladne glave miran. Cemu svi ti updejti? Pise objasnjenje tamo al ionako se nerazumljivim cini. Sustav funkcionira? Da? Ima bsodova? Ne? Pusti ga stat i kad naiđu prvi problemi probaj ih rjesavat. Godinama tako koristim OS-ove i nilad problema.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
8 6 hvala 0
11 godina
offline
I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

Isključio sam Windows 7 update jer nema kraja. Beskonačno skidanje i instaliranje novih update-a.

Zagušuje internet vezu i onemogućuje normalan rad na računalu.

Time waits for no man.
Moj PC  
5 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I starije verzije Windowsa sada blokiraju Safe
Tanen kaže...

Isključio sam Windows 7 update jer nema kraja. Beskonačno skidanje i instaliranje novih update-a.

Zagušuje internet vezu i onemogućuje normalan rad na računalu.

 Najbolje skinuti najnoviju ISO inačicu operativnog sustava i update skoro pa nije potreban,meni je normalno uključen uptade i nemam nekih problema s njime skine kojih mb i instalira se brzo. 

12 godina
offline
I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

kod mene mora biti sve up-to-date, da mi stoji neinstaliran update, ne mogu ja to izdrzati

a problem neki sa apdejtom? nikada nisam imao

samo mi smeta sada kod insidera sto svako malo izlazi novi build, pa onda skidaj, dok se instalira, vjerujem da ovo sada moze pricekati do nekog veceg apdejta za windows 10

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

M$ banda. sami su zlorabili taj securom u igrama a sad ga blokiraju. uskoro će, kako je krenulo, blokirati sve korisnike prijašnjih OS windows (XP im za sad "samo ide na živce") ili ništa iz njih neće raditi u w10, odn. tražit će krivično gonjenje svih koji ne koriste w10. nabijem ih na macrohard. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: I starije verzije Windowsa sada blokiraju Safe
Indestructible kaže...


samo mi smeta sada kod insidera sto svako malo izlazi novi build, pa onda skidaj, dok se instalira, vjerujem da ovo sada moze pricekati do nekog veceg apdejta za windows 10

 Ha, pa valjda zbog toga i jesi u Insideru - uvijek na rubu, uvijek imati najnovije! (a bugovi nisu bugovi, nego fičeri)

 

Savjet: stavi na Insider builds na ''Slow'' i instaliraj novi build kad hoćeš, a ne čim izađe.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
8 godina
protjeran
offline
I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

nemam nikakvih problema  , ako mi se igraju stariji naslovi koristim GOG , vecina starih igri su vrijedne za platiti po drugi put dolar ,dva , 9,99 $ ... 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: I starije verzije Windowsa sada blokiraju Safe
kizo2703 kaže...
Indestructible kaže...


samo mi smeta sada kod insidera sto svako malo izlazi novi build, pa onda skidaj, dok se instalira, vjerujem da ovo sada moze pricekati do nekog veceg apdejta za windows 10

 Ha, pa valjda zbog toga i jesi u Insideru - uvijek na rubu, uvijek imati najnovije! (a bugovi nisu bugovi, nego fičeri)

 

Savjet: stavi na Insider builds na ''Slow'' i instaliraj novi build kad hoćeš, a ne čim izađe.

 

eh, kako se covjek ne moze dosjetiti takve sitnice koja mnogo znači

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
8 godina
offline
Re: I starije verzije Windowsa sada blokiraju Safe
Ajar kaže...

M$ banda. sami su zlorabili taj securom u igrama a sad ga blokiraju. uskoro će, kako je krenulo, blokirati sve korisnike prijašnjih OS windows (XP im za sad "samo ide na živce") ili ništa iz njih neće raditi u w10, odn. tražit će krivično gonjenje svih koji ne koriste w10. nabijem ih na macrohard. 

 Iščekujemo novi update koji će blokirati rad starijih verzija Office-a. Iz sigurnosnih razloga.

12 godina
offline
I starije verzije Windowsa sada blokiraju SafeDisc

Dokaz da je MS najobicnija mesetarska tvrtka bez imalo znanja! Prvo guraju standarde pa ih depreciraju a da ne ostanemo na cederomovima, dovoljno je spomenuti silverlight :D

kada ne znas u pocetku ( a nisu imali pojma ) ne znas niti pri kraju :D :D :D

 

ibm je tu fulao sto nije isao dzonom na MS a danas bi vrtili Warp pogon :))))

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: I starije verzije Windowsa sada blokiraju Safe
Zechina kaže...
Ajar kaže...

M$ banda. sami su zlorabili taj securom u igrama a sad ga blokiraju. uskoro će, kako je krenulo, blokirati sve korisnike prijašnjih OS windows (XP im za sad "samo ide na živce") ili ništa iz njih neće raditi u w10, odn. tražit će krivično gonjenje svih koji ne koriste w10. nabijem ih na macrohard. 

 Iščekujemo novi update koji će blokirati rad starijih verzija Office-a. Iz sigurnosnih razloga.

Iz siguronosnih razloga bilo bi najbolje da ukinu tu NT arhitekturu i prigrle Linux i uz pomoc GTKa nacrtaju Windowse... :D :D :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: I starije verzije Windowsa sada blokiraju Safe
Informator kaže...

nemam nikakvih problema  , ako mi se igraju stariji naslovi koristim GOG , vecina starih igri su vrijedne za platiti po drugi put dolar ,dva , 9,99 $ ... 

 Ili skinuti krek za igru...

Da me ne napadnu moralisti, krekove često koriste i legalni korisnici igara. Većina krekera ne radi to zbog piratluka, niti ga podržava. Rade to upravo zbog DRM-a, da bi mogli pokretati igre bez Steama i sličnih gluposti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice