Sandy Bridge tableti iz Acera

poruka: 8
|
čitano: 2.885
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sandy Bridge tableti iz Acera".
15 godina
offline
Sandy Bridge tableti iz Acera

Sandy bridge procesor, s androidom gore, zanima me kako će sve to skupa funkcionirati, i kolika će biti autonomija baterije

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sandy Bridge tableti iz Acera

Napokon da gase te netbooke, ionako za drugo i nisu.. Bar ne s tim malim dijagonalama, neprilagođenim OSom

i glupim Atomima.

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sandy Bridge tableti iz Acera
i malim tipkovnicama...
14 godina
offline
Sandy Bridge tableti iz Acera

2000kn i više za trokavanje i sporost netbookova...ako ovo bude dobro izbalansirano što se tiče cijene i performansi onda thumb up.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 18:14 (mile_st).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sandy Bridge tableti iz Acera
alen-c kaže...

Napokon da gase te netbooke, ionako za drugo i nisu.. Bar ne s tim malim dijagonalama, neprilagođenim OSom

i glupim Atomima.

kako procesor može biti glup? argumenti? 

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sandy Bridge tableti iz Acera
hrvooje kaže...
alen-c kaže...

Napokon da gase te netbooke, ionako za drugo i nisu.. Bar ne s tim malim dijagonalama, neprilagođenim OSom

i glupim Atomima.

kako procesor može biti glup? argumenti? 

Kao prvo 512K cache.  Pa jednostavno su preslabi za kakav takav rad na racunalu. Mislim ima duplo kvalitetnijih procesora

koji se npr.stavljaju u ultrprijenosnike a podjednako troše i mogu se nositi skoro sa svime što staviš pred njih.

Dok ti se dignu Windowsi i neki preglednik možes kavu skuhat. Gade mi se podjednako kao i celeroni. Nadam se da

ce ako vec nisu ukinut i tu "glupu" liniju. Jednostavno ljudima podvaljuju te procesore a ljudi puše foru jer im 1.6Ghz izgleda ok.

A tek kad vidim All-in-one racunala s Atomima, ajoj. Jedino što ih opravdava je cijena. 

Ugl.netbook racunala su mi se prvo cinila predobrima, ali eto za pregledavanje neta duplo su bolji ovi raznorazni tableti.

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
16 godina
online
RE: Sandy Bridge tableti iz Acera
alen-c kaže...
hrvooje kaže...
alen-c kaže...

Napokon da gase te netbooke, ionako za drugo i nisu.. Bar ne s tim malim dijagonalama, neprilagođenim OSom

i glupim Atomima.

kako procesor može biti glup? argumenti? 

Kao prvo 512K cache.  Pa jednostavno su preslabi za kakav takav rad na racunalu. Mislim ima duplo kvalitetnijih procesora

koji se npr.stavljaju u ultrprijenosnike a podjednako troše i mogu se nositi skoro sa svime što staviš pred njih.

Dok ti se dignu Windowsi i neki preglednik možes kavu skuhat. Gade mi se podjednako kao i celeroni. Nadam se da

ce ako vec nisu ukinut i tu "glupu" liniju. Jednostavno ljudima podvaljuju te procesore a ljudi puše foru jer im 1.6Ghz izgleda ok.

A tek kad vidim All-in-one racunala s Atomima, ajoj. Jedino što ih opravdava je cijena

Ugl.netbook racunala su mi se prvo cinila predobrima, ali eto za pregledavanje neta duplo su bolji ovi raznorazni tableti.

Pa ova cijena i jeste glavna razlika izmedju netbooka i ultraprijenosnika

Izgleda da ti nisi nikada ni radio nish na nekome netbook-u. Vrlo dobro se zna kakvom radu su oni namijenjeni i hardware koji je u njih ugradjen je sasvim dovoljan da odradi sve potrebne zadatke. 

I netbook nije namijenjen samo pregledanju neta. Bas me zanima kojom brzinom bi otkucao na tabletu malo duzi dokument....

 

14 godina
neaktivan
offline
Sandy Bridge tableti iz Acera

pa sigurno nebi buno brže ni onim sitnim tipkovnicama od netbooka {#}
Koristio sam par netbooka i zakljucio da je to neisplativo, osim ak stvarno nemožeš kupit drugo.

Bolje koristit za tu namjenu neki tablet il pravi laptop(po mogucnosti ultraprijenosnik). Cak ni oni nisu toliko skupi.

Osrednji netbook košta 2500kn pa do max.3000kn. Imaš ultraprijenosnika za 3700kn. A znaju netbookovi biti 

i skuplji od boljih ultraprijenosnika..

Mislim da tih 700kn više vrijedi svake kune. Dobiješ ekran za normalnu upotrebu i pravi procesor i grafiku a ne tu igracku

a da se ne odmakneš puno od dimenzija i cijene netbooka. Da ne spominjem tipkovnicu pune velicine.

Ako još spomenem ono cedo od M$ Windows 7 starter koje ima ogranicenje na broj otvorenih aplikacija a i bilo je neko

ogranicenje da se nemože promjenit wallpaper (možda se to promjenilo) {#}

Jednostavno meni je suludo za tako malu razliku u cijeni odabrat netbook. 

Mislim ok, možda su nekom idealni. I ja sam ih smatrao takvim prije neg sam se susreo s njima. Ali sad ih

izbjegavam u širokom luku..

Al ok, to je bio hit prošle i predprošle sezone pa je svako drugi moro imat i taj ultracool gadget {#}

Nije ni Acer lud što odustaje od te branše iako je baš u prodaji tih patuljaka bio jedan od uspješnijih.

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2011 1:01 (alen-c).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice