Samsung Ice Bucket Challenge

poruka: 3
|
čitano: 1.390
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Ice Bucket Challenge".
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Ice Bucket Challenge

Svi se polijevaju, a nemaju pojma zakaj. Umjesto da potrose 5L vode bolje da kao Charlie Sheen daju hrpu love za bolest.

A i ta bolest nije nesto jer ima drugih od kojih puno vise ljudi umire.

 

Inace, ovakve reklame mi se gade. Uzmi telefon u svojoj klasi, ala Sony Experia koji je vodootporan, i onda se reklamiraj. Zvekni tog S5 u more na 10m dubine pa da vidimo kaj bu bilo. Ak ti zazvoni ko onom, mislim, Svedjaninu... {#}

 
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Ice Bucket Challenge

stvarno taj ice bucket challenge je jedna od vecih gluposti koji su izmislili u zadnje vrijeme, ako hoces donirat doniraj novce a ne ova glupost sa zalijevanjem. Ljudi to samo rade da si rade besplatnu promidžu a ne radi toga da stvarno pomognu oboljelom, jer kada vidim kakve osobe to rade s r @ t me stisne, pogotovo kad vidim npr na naslovnoj 24 sata o avi karabatic i ice bucket challengu {#}

 

inace vec ima video o one m8 i lumii 930 i ice bucket challenge (dobro to je neki kinez napravio a ne bas tvrtke) i oboje prežive :D

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Ice Bucket Challenge
Samsung je lipo fakea ovaj video :) Vidi se po bateriji i satu u notifikacijskoj traci ...
ptspclan.com | visit us ^^
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice