Premium Suite za Galaxy S III

poruka: 6
|
čitano: 2.407
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Premium Suite za Galaxy S III".
15 godina
offline
Premium Suite za Galaxy S III

Znaci out-of-the-box Tasker me najvise zanima..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Premium Suite za Galaxy S III
Mitch kaže...

Znaci out-of-the-box Tasker me najvise zanima..

Znači,nas nezanima što tebe to najviše zanima....

 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
offline
Re: Premium Suite za Galaxy S III
Vjerujem da Page Buddy i druge zanima jer su poznati problemi Taskera na 4.X Androidima
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Premium Suite za Galaxy S III

Google je napravio sr*nje jer nije dopustio da CM implementira multi window funkciju.

http://www.geek.com/articles/mobile/samsung-adds-multi-window-despite-threat-from-google-2012109/

Ovako Samsung i Sony imaju svoju implementaciju (za druge proizvođače ne znam) sa posebnim API-jem

što znači da svaki dev aplikaciju mora posebno prilagođavati, a na kraju korisnici ispaštaju zbog njihove

"zabrinutosti za iskustvo korištenja".

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Premium Suite za Galaxy S III

Bolje nek patentiraju tu ideju da je apple nebi ponovo izmislio i patentirao

Moj PC  
9 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Premium Suite za Galaxy S III

Vec se nesto od toga vrti na 4.1.2 romovima. Taj njihov "multi window" i nije najsretnije rjesenje, jer kad odskrolam po jednom prozoru, trebam cekati da se skrolanje zaustavi, jer nisu oba dva prozora aktivna istovremeno. Po meni polovicno rjesenje. Nadam se da ce sa officialom to srediti.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice