I Optima ulazi na mobilno tržište

poruka: 28
|
čitano: 5.702
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Optima ulazi na mobilno tržište".
15 godina
odjavljen
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Zas bi koristio njihovu uslugu kad imam vec Viber/Skype/whatsapp?

 

Aham, mozda ce se moci preko WiFi-a nekog direktno nazvati na mobilnu mrezu preko njihovog servera. To bi moglo biti jefitno.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 12:05 (Edge).
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

bolje da nisu ponudili ništa... ukoliko ne možeš zvati o one koji nemaju app

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 12:06 (partwish).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Valjda će bit nekakve pogodnosti za nas sa njihovim internetom.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Super, samo nek je konkurencije.

--------------------------
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

je to free sa puno reklama?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
partwish kaže...

bolje da nisu ponudili ništa... ukoliko ne možeš zvati o one koji nemaju app

Vjerujem da su mislili i na to.

Ako ti zelis nazvati nekoga tko nema app ili nema mobitel koji podrzava aplikaciju, onda preko njihovih centrala/servera uspostavljas poziv na taj mobitel, a primatelju se prikazuje tvoj 074 broj. Isto vrijedi i za obratno.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
14 godina
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište

to bi bio veliki šamar konkurenciji na mobilnom tržišu... Da zoveš sve besplatno ukoliko imaš pristup netu... Jedino mi koji smo na bonbonu bi mogli imati problema, kao i sa pushom!

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
15 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Po cemu se ovo razlikuje od npr. Vibera koji koristim ja i pola moje rodbine svuda po svijetu.... neka mi netko kaze na koji ce nacin ovo "pobijediti" Viber?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
lovac82 kaže...

Po cemu se ovo razlikuje od npr. Vibera koji koristim ja i pola moje rodbine svuda po svijetu.... neka mi netko kaze na koji ce nacin ovo "pobijediti" Viber?

pa recimo da ti mob zvoni kak ti hočeš a ne šugavo ko na viberu...

 

a ima i još toga...

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
16 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

A podatke putem 3G-a bez SIM-a prosljeđuješ izravno Duhu svetom?

Gledam te!
 
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Zanimljiv koncept, no nekako mi vuce na fail...

Jel osobno nevolim drzat niti jednu aplikaciju upaljenu na mobitelu,a pogotovo ne neku koja ce koristiti internet konstantno. Takav uredjaj ce tribat punit svaki dan.

 

Ovo je cisto jedan software, koji ce se placati. Mogli su slobodno onda napisati "Viber Usao na trziste i pokupio 10% poziva" ( nisu pravi podaci)

...

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Hebote nije dobro! Ionako mi je pun k.... ovih što idu po kućama i nagovaraju da pređeš na njih. U zadnjih tjedan dana dva puta bili i danas neke ženturače zvone ko mutave lupaju po vratima kao da se radi o premetačini stana!

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište

Zanimljivo je što postoji push kojim se aplikacija pali kad je potrebno, a još je zanimljivije što broj čini vezu s ostatkom svijeta tako da nema ograničenja zatvorenog kruga tipa skype ili viber.

16 godina
neaktivan
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
Veliki Brat kaže...

A podatke putem 3G-a bez SIM-a prosljeđuješ izravno Duhu svetom?

haha xD

wat?
15 godina
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište

Tornado je posve nova usluga koja maksimalno povezuje internet i pametne telefone s Android i iOS platformom te omogućava bezbrižno telefoniranje i velike uštede u cijenama poziva!

Za tornado su vam potrebni:
  • Pametni mobilni uređaj (smartphone)
  • Aplikacija Tornado koju možete besplatno preuzeti s AppStorea ili Google Playa
  • Širokopojasni pristup internetu (Wi-Fi, 3G) putem bilo kojeg operatera
  • 074 broj koji dodjeljuje Optima Telekom
Prednosti korištenja tornada:
  • Značajno smanjenje troškova poziva iz inozemstva ili prema inozemstvu - jedinstvene cijene vam omogućuju da bezbrižno telefonirate s bilo kojeg mjesta u svijetu kao da ste u udobnosti vlastitog doma.
  • Razgovori unutar Tornado obitelji su potpuno besplatni.
  • Nema potpisivanja ugovorne obveze.
  • Korisnik Tornado usluge ne mora nužno biti postojeći korisnik usluga Optima telekoma.
  • Za korištenje usluge nije potrebno unaprijed uplatiti određenu svotu novca.
  • Sve mjesečne naknade i pozivi obračunat će se na istom računu ukoliko korisnik ima i neke druge usluge Optima Telekoma.
Iskoristite maksimalne mogućnosti!

Imate internet pristup (Wi-Fi, 3G) ili povremeno koristite javne Wi-Fi mreže? Potpuno je svejedno, od sada koristite Tornado za pozivanje vaših prijatelja, obitelji, kolega ma gdje se nalazili i to uvijek po istoj cijeni. Jednostavno budite u pokretu i ne mislite na troškove.

Kako koristiti tornado?
  1. 1. Preuzmite besplatnu aplikaciju Tornado s AppStorea ili Google Playa, ovisno o vašem mobilnom uređaju.
  2. 2. Upišite pristupne podatke koje ste ranije preuzeli putem korisničkih stranica Optima telekoma - https://korisnik.optinet.hr (ako ste postojeći OT korisnik) ili putem pisane obavijesti.
  3. 3. Pokrenite aplikaciju Tornado.
  4. 4. Upišite korisničke podatke.
  5. 5. Nakon uspješne prijave vaša je aplikacija spremna za korištenje.

 

Tražite rješenje za smanjivanje troškova mobitela?
Želite bezbrižno telefonirati iz inozemstva?

Zatražite svoj Tornado odmah pozivom na 0800 0088 ili na svim prodajnim mjestima Optima telekoma!

Mjesečna naknada za korištenje tornado usluge Broj korisničkih računa Mjesečna naknada (PDV uključen) 1 25,00 kn 2 36,25 kn 3 48,75 kn 4 61,25 kn
14 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Mislim da ću ovo ipak preskočiti.

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Koja je razlika izmedju ove aplikacije i npr Vibera? Prema funkcionalnosti mislim da ce biti prakticki isto.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
cyclone kaže...

Koja je razlika izmedju ove aplikacije i npr Vibera? Prema funkcionalnosti mislim da ce biti prakticki isto.

Razlika je što tu moraš platiti 25 kn, a kod Vibera ne moraš. Da ne zaboravimo Skype Out kojim možeš zvati koga hoćeš za smješne novce.

15 godina
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
cyclone kaže...

Koja je razlika izmedju ove aplikacije i npr Vibera? Prema funkcionalnosti mislim da ce biti prakticki isto.

 

1) Imas hr mobilni broj koji svatko može zvati po relativno niskoj tarifi, npr. tvoja baka s fiksne linije.

 

2) Pozivi prema hr mobilnim mrežama će valjda biti nešto jeftiniji, ako toga uopće imaš na Viberu.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 13:54 (uuY).
14 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

bo, stvarno neznam zašto bi to koristio pored Vibera,,,

 

a ako želim nekoga nazvat na fiksni, ili po svijetu,,, ili obratno ako odem van Hrvatske nađem WLAN i nazovem u HR fiksni za đabe preko mobileVOIPa, ili bilo kojeg SIP providera, to već godinama koristim, genijalno radi samo treba WiFi, a toga je sve više, pogotovo u gradovima

 

 http://www.freevoiphr.com/

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Pohvalno neka se "širi"ponuda mobilnih operatera.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

A Windows Phone nisu podržani? {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Ova usluga stvarno nema smisla... Ne znam koji menadžer je njima to predložio ali ga mogu slobodno otpustit!!

Za korištenje usluge ti treba smartphone i pristup WiFi ili 3G mreži:

 

1. Kaj će mi smartphone ga da koristim samo na WiFi mreži????

 

Pa s time dolazimo do zaključka da moramo s nekim drugim operatorom imat ugovor ili nekakav podatkovni paket koji opet plačamo, a pošto više niti jedan operator ne nudi samo podatkovi paket nego svi imaju neke minute i poruke uključene koji je onda smisao ovoga???

 

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
Nix1100 kaže...

Ova usluga stvarno nema smisla... Ne znam koji menadžer je njima to predložio ali ga mogu slobodno otpustit!!

Za korištenje usluge ti treba smartphone i pristup WiFi ili 3G mreži:

 

1. Kaj će mi smartphone ga da koristim samo na WiFi mreži????

 

Pa s time dolazimo do zaključka da moramo s nekim drugim operatorom imat ugovor ili nekakav podatkovni paket koji opet plačamo, a pošto više niti jedan operator ne nudi samo podatkovi paket nego svi imaju neke minute i poruke uključene koji je onda smisao ovoga???

 

Možeš si uzeti data SIM karticu pošto pozivi i SMS idu preko te aplikacije. Uostalom Tele2 u Smart tarifi daje 1 GB za 30 kn. Samo se postavlja pitanje da li je 30 kn Tele2 + 25 kn Optimi jeftinije od bilo čeg drugog na tržištu. Do prije mjesec dana mogla se aktivirati Brutalna tarifa koja je za tih istih 55 kn davala 1000 minuta prema svim mrežama, 1000 poruka i 1 GB (+ aktivacije poziva).

 

Čini mi se da će ta Optimina fora biti interesantna isključivo ekipi koja puno putuje da mogu jeftino zvat i primat pozive dok su vani.

 

Al tko zna, možda nas iznenade pa nam za tih 25 kn daju unlimited calls i SMS prema svim mrežama u HR :D

16 godina
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
cyclone kaže...

Koja je razlika izmedju ove aplikacije i npr Vibera? Prema funkcionalnosti mislim da ce biti prakticki isto.

Da si sad na ispitu državne mature iz HR jezika pao bi jer ne znaš čitati s razumijevanjem ;).

16 godina
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
bus kaže...

bo, stvarno neznam zašto bi to koristio pored Vibera,,,

 

a ako želim nekoga nazvat na fiksni, ili po svijetu,,, ili obratno ako odem van Hrvatske nađem WLAN i nazovem u HR fiksni za đabe preko mobileVOIPa, ili bilo kojeg SIP providera, to već godinama koristim, genijalno radi samo treba WiFi, a toga je sve više, pogotovo u gradovima

 

 http://www.freevoiphr.com/

 

 

Viber funkcionira "free" kad zoveš Viber broj tj drugog Viber korisnika. Ovaj app ti daje da zoveš bilo koji broj gdje se prednost očituje u cijeni kod poziva u i prema inozemstvu. Dalje, ovdje se radi o MOBILNOJ aplikaciji na tvom mobilnom uređaju, a ne VOIP-u kojem trebalo računalo ili drugi poseban hardveraj gdje je opet Skype često bolja opcija od ovoga što si ti naveo u linku. Ako stvarno ne znaš zašto bi ovo koristio, to je u redu, ovo jednostavno nije usluga za tebe. Ali nemoj uspoređivati kruške i jabuke i čuditi se ko stanovnik banana tropske države koji se pita zašto bi itko ikad kupio motorne sanjke jer je to krajnje bedasto.

14 godina
offline
I Optima ulazi na mobilno tržište

Mislim da ti mene nisi razumio imam smartphone i aplikaciju kojom sam logiran na svog SIP providera i pričam za free prema svim fiksnim brojevima, kod nas i u svijetu, i da kvaliteta zvuka je odlična, bolja od vibera, skypa,

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I Optima ulazi na mobilno tržište
zanimljiva ideja
pogotovo kad znamo pokrivenost i kvalitetu 3g mreza u nas...
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice