Offline pristup Googleovim uslugama

poruka: 7
|
čitano: 2.015
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Offline pristup Googleovim uslugama".
16 godina
offline
Offline pristup Googleovim uslugama

Odlična stvar, pogotovo za osobe koje imaju prijenosna računala i nemaju uvijek pristup internetu...

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Offline pristup Googleovim uslugama

Uzasan dizajn. Isti taj dizajn je na tabletu (Honeycomb) i ok je, ali na desktopu suxa zestoko.

Zasto nisu napravili isto kao na online verziji? Ili ovako nesto kao na slici...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Offline pristup Googleovim uslugama

Ova vijest je na internetu već 3 - 4 dana... Nije da mi smeta ili tako nešto, ali samo ne razumijem zašto toliko kasnite...

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2011 0:30 (master4games).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Offline pristup Googleovim uslugama

Meni je ponudio Calendar offline, ali ne i GMail :S

 

 

btw. One should never be offline :D

thinking...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Offline pristup Googleovim uslugama

U 21. stoljeću gdje se praktički bojler spaja na wi fi mislim da je ovo potpuno bespotrebno. Kao da je aplikacija zakasnila 20g ili da je za zemlje trećeg svijeta.

Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Offline pristup Googleovim uslugama
partwish kaže...

U 21. stoljeću gdje se praktički bojler spaja na wi fi mislim da je ovo potpuno bespotrebno. Kao da je aplikacija zakasnila 20g ili da je za zemlje trećeg svijeta.

Daj promisli 2 put prije nego postaš nešto što nema veze s razumom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Offline pristup Googleovim uslugama
Sve to stoji, ali ponekad i uz svu tehnologiju ostaneš bez interneta. Ovo ljeto dogodilo se da je t-com pukao na 24h, i unatoč smartphoneu i netbooku, bio sam odsječen od svijeta. Zato nije loše imati offline alternativu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice