Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlakave!

poruka: 11
|
čitano: 2.007
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlakave!".
7 godina
neaktivan
offline
Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlakave!

Ma kinezi su to oni sve mogu rade po željama

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlakave!

ovak nekaj? (ja sam treći slijeva - stojim) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 17:24 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlakave!

već vidim pr0n kategoriju: hairy robots

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlak
Nisam probao ni običnog robota a kamoli ovog dlakavog
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlakave!

mogu iz obje prve ruke potvrdjeti da uopće nije loše biti dlakav robot (established 1961) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 4:56 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlakave!

E da mi je vidjet tog znanstvenika koji sjedi za svojim stolom i dođe do ideje da roboti trebaju biti dlakavi. 

Hoy te he vuelto a recordar, venías hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dió por llorar me di cuenta que sin ti jamás seré feliz.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlak
ddarknessfairyy kaže...

E da mi je vidjet tog znanstvenika koji sjedi za svojim stolom i dođe do ideje da roboti trebaju biti dlakavi. 

 što je robot bez brkova! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Re: Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlak
Ajar kaže...

 što je robot bez brkova! 

 Evo ovom ne trebaju brkovi 

 

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlak
ddarknessfairyy kaže...

E da mi je vidjet tog znanstvenika koji sjedi za svojim stolom i dođe do ideje da roboti trebaju biti dlakavi. 

Iako ove žice nisu u mogućnosti osjetiti kretnje ili pritisak kao ljudske dlačice, one mogu osjetiti izmjene u magnetnom polju. Ako jedna ili više dlaka bude pomaknuta iz početne pozicije, poremetit će se naboj koji prolazi kroz žice i stvara magnetno polje. Ovakvo osjetilo omogućava robotu da detektira čak i lagani povjetarac, a sustav može izdržati 50 njutna.

 

Te "dlake" zapravo nečemu služe.

10 godina
offline
Re: Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlak
NecroKnight kaže...
ddarknessfairyy kaže...

E da mi je vidjet tog znanstvenika koji sjedi za svojim stolom i dođe do ideje da roboti trebaju biti dlakavi. 

Iako ove žice nisu u mogućnosti osjetiti kretnje ili pritisak kao ljudske dlačice, one mogu osjetiti izmjene u magnetnom polju. Ako jedna ili više dlaka bude pomaknuta iz početne pozicije, poremetit će se naboj koji prolazi kroz žice i stvara magnetno polje. Ovakvo osjetilo omogućava robotu da detektira čak i lagani povjetarac, a sustav može izdržati 50 njutna.

 

Te "dlake" zapravo nečemu služe.

 Zar stvarno?

Joj da mi nisi sad to napisao i podebljao sigurno to nebi znala jer naravno nisam pročitala članak. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novost - dlakavi roboti (za one koji vole dlak
ddarknessfairyy kaže...
NecroKnight kaže...
ddarknessfairyy kaže...

E da mi je vidjet tog znanstvenika koji sjedi za svojim stolom i dođe do ideje da roboti trebaju biti dlakavi. 

Iako ove žice nisu u mogućnosti osjetiti kretnje ili pritisak kao ljudske dlačice, one mogu osjetiti izmjene u magnetnom polju. Ako jedna ili više dlaka bude pomaknuta iz početne pozicije, poremetit će se naboj koji prolazi kroz žice i stvara magnetno polje. Ovakvo osjetilo omogućava robotu da detektira čak i lagani povjetarac, a sustav može izdržati 50 njutna.

 

Te "dlake" zapravo nečemu služe.

 Zar stvarno?

Joj da mi nisi sad to napisao i podebljao sigurno to nebi znala jer naravno nisam pročitala članak. 

Ne znam, dala si mi dojam da nisi pročitala članak. Moja greška.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 18:42 (NecroKnight).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice