Kapacitetni Voyager GT u prodaji

poruka: 26
|
čitano: 2.947
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kapacitetni Voyager GT u prodaji".
14 godina
neaktivan
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

Malo mi se cini preskupo . .

Al zgodno =]

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

neka je skupo ali vrijedi svojih novaca.jedno sam vrijeme imao od 8 gb navedenu memoriju.fenomenalna je!kad god sam trebao kojih 10 GB prebaciti na komp ili obrnuto on je taj posao odradio vrlo brzo(za oko 3-4 minute)sad se ne sjecam dobro mozda i manje vise ali puuuno brzi od mog sadasnje memorijeCool

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
luckyluke kaže...

neka je skupo ali vrijedi svojih novaca.jedno sam vrijeme imao od 8 gb navedenu memoriju.fenomenalna je!kad god sam trebao kojih 10 GB prebaciti na komp ili obrnuto on je taj posao odradio vrlo brzo(za oko 3-4 minute)sad se ne sjecam dobro mozda i manje vise ali puuuno brzi od mog sadasnje memorijeCool

 

 

ha dobro... Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

Ja sam svoj bivši stick od 512 mb nekoliko puta oprao u perlilica za rublje, slučajno i još radi...:)

http://zerocool12.radiostream321.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

kada ce to cudo doci i hr ja bi rado jedan  Smijeh

borg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

Meni je zasad običan vojager od 8GB sasvim brz i dovoljanBelji se.Al se ne bi bunio da dobijem ovoga xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

ja sam nedavno kupio Patriot 16G i JAKO sam zadovoljan, jer je gumeni pa je koliko/toliko otporan za udarce i padove, a brzina je jako dobra.

zao mi je sto nisam uzeo 32GB, ali je cijena bila skoro 600kn, a ovaj je bio duplo jeftiniji pa mi je bilo malo zao dati tolike pare za usb stik...

da mi je znati koliko ce ovo kostati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

Ne mogu da ne citiram:

"Brzine čitanja idu do 32,6 MB/s, a pisanja 28,8 MB/s, što je vrlo blizu limitu USB sučelja."

 

Zar nije propusnost USB sučelja 480Mbit?

Osim ako stick nije tolko napredan da simultano može čitati i pisati pri tim brzinama lol :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Burs kaže...

Ne mogu da ne citiram:

"Brzine čitanja idu do 32,6 MB/s, a pisanja 28,8 MB/s, što je vrlo blizu limitu USB sučelja."

 

Zar nije propusnost USB sučelja 480Mbit?

Osim ako stick nije tolko napredan da simultano može čitati i pisati pri tim brzinama lol :)

 

teorijska brzina je 480Mbps, a stvarna je max. oko 320Mbps što ti je cca 40MBps. to znači da se ovaj stik približio opasno toj efektivnoj granici.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Burs kaže...

Ne mogu da ne citiram:

"Brzine čitanja idu do 32,6 MB/s, a pisanja 28,8 MB/s, što je vrlo blizu limitu USB sučelja."

 

Zar nije propusnost USB sučelja 480Mbit?

Osim ako stick nije tolko napredan da simultano može čitati i pisati pri tim brzinama lol :)

 

velika je razlika između MB i Mb

15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Fidro kaže...
velika je razlika između MB i Mb

Ti ces sad mene ucit sta je bit a sta bajt!?

Ili objasni ko sasa ili suti.

 

14 godina
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

Za sad imam flash voyager od 8gb i brzine čitanja su mi deklalirane na 35 MB čitanja i 25 pisanja. Testovi koje sam radio govore da mi je čitanje oko 32 megabajta po sekundi a pisanja 10 - 11 megabajta po sec. Može pitanje zašto mi je pisanje tako "malo"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Zale kaže...

Za sad imam flash voyager od 8gb i brzine čitanja su mi deklalirane na 35 MB čitanja i 25 pisanja. Testovi koje sam radio govore da mi je čitanje oko 32 megabajta po sekundi a pisanja 10 - 11 megabajta po sec. Može pitanje zašto mi je pisanje tako "malo"?

Na takve testove jako ti utjece broj datoteka i velicina istih koje kopiras. Nije svejedno da li kopiras jednu datoteku od 2GB, ili stotine njih koje isto zauzimaju 2GB. Najbolje rezultate ces postici kopiranjem jedne datoteke. Ako nije to u pitanju, mozda ti je disk jako fragmentiran, pa to usporava cijeli proces. Nadam se da ne moram pitati da li kopiras sa CD/DVD medija, jer onda je to normalno, jer veci transfer rate neces niti postici :) Ako pak nije ni to, onda pitaj Fidroa, on je majstor za bitobajtazu :)

14 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Burs kaže...
Zale kaže...

Za sad imam flash voyager od 8gb i brzine čitanja su mi deklalirane na 35 MB čitanja i 25 pisanja. Testovi koje sam radio govore da mi je čitanje oko 32 megabajta po sekundi a pisanja 10 - 11 megabajta po sec. Može pitanje zašto mi je pisanje tako "malo"?

Na takve testove jako ti utjece broj datoteka i velicina istih koje kopiras. Nije svejedno da li kopiras jednu datoteku od 2GB, ili stotine njih koje isto zauzimaju 2GB. Najbolje rezultate ces postici kopiranjem jedne datoteke. Ako nije to u pitanju, mozda ti je disk jako fragmentiran, pa to usporava cijeli proces. Nadam se da ne moram pitati da li kopiras sa CD/DVD medija, jer onda je to normalno, jer veci transfer rate neces niti postici :) Ako pak nije ni to, onda pitaj Fidroa, on je majstor za bitobajtazu :)

Te su mi brzine općenito kod kopiranja megabajtnih ili gigabajtnih datoteka, kod manjih fajlova su i brzine još manje! Isto je dali na sticku ima datoteka ili je formatiran, brzine se nemijenjaju!?

15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Zale kaže...
Te su mi brzine općenito kod kopiranja megabajtnih ili gigabajtnih datoteka, kod manjih fajlova su i brzine još manje! Isto je dali na sticku ima datoteka ili je formatiran, brzine se nemijenjaju!?

Jesi siguran da ti je memory stick na USB v2.0 portu? To je jako vazno! Ionako v1.1 port ne bi mogao niti propustiti 11MB/sec, al svejedno pitam.

Daj probaj ustekat stick na neki drugi port ili jos bolje na neki drugi komp, za slucaj da ti nije nesto sa driverima. Zvuci glupo, al vrijedi pokusat.

 

14 godina
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

Nevjerujem da je uopće do USB-a jer uspjevam postići čitanje od 32megabajta po sekundi. Jesam probao i na drugom kompu je ista stvar

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Burs kaže...

Ne mogu da ne citiram:

"Brzine čitanja idu do 32,6 MB/s, a pisanja 28,8 MB/s, što je vrlo blizu limitu USB sučelja."

 

Zar nije propusnost USB sučelja 480Mbit?

Osim ako stick nije tolko napredan da simultano može čitati i pisati pri tim brzinama lol :)

 

 

nemogu da ne vjerujem da si toliko glup

15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Zale kaže...

Nevjerujem da je uopće do USB-a jer uspjevam postići čitanje od 32megabajta po sekundi. Jesam probao i na drugom kompu je ista stvar

Da, u pravu si. Da je usb 1.1 ne bi ni citanje bilo tolko. Ja bih to na tvojem mjestu odnio u servis, pa nek se tamo sa time zezaju.

Ako pise da moze citati 25MB/sec, onda mora tako i raditi. Ovako si mogao kupiti i onog za 150kn i bio bi ti jednako brz.

 

16 godina
neaktivan
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

za to kupim 4TB diskova

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
bokizg kaže...
Burs kaže...

 

nemogu da ne vjerujem da si toliko glup

zašto vrijeđanje????

nema glupih pitanja!

zašto ne objasniš zasto je jedna brzina veca, a druga manja?

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2009 18:51 (sasa).
15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Hacker-ri kaže...

za to kupim 4TB diskova

Istina, ali malo bi ih teže stavio u džep :)

 

15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
sasa kaže...
bokizg kaže...
Burs kaže...

 

nemogu da ne vjerujem da si toliko glup

zašto vrijeđanje????

nema glupih pitanja!

zašto ne objasniš zasto je jedna brzina veca, a druga manja?

Ma pusti ga. Prijavljen je. Bude se moderator za to pobrinuo.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Burs kaže...
Hacker-ri kaže...

za to kupim 4TB diskova

Istina, ali malo bi ih teže stavio u džep :)

 

mislim da bi radje nosio 1TB u djepu sa 2 kabela, nego tako skupi stick koji ce se izgubit

 

hard cu teze izgubit :D

 

ovaj ispod savrseno stane u djep !

 

 

potpis :D
15 godina
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
O tome bi se vec dalo pricati :)
15 godina
offline
Kapacitetni Voyager GT u prodaji

Zakačiš si usb na vezicu za ključeve il neš slično pa ga nećeš izgubit a ovi voyageri i nisu tak mali...samo treba malo pazit niš višeNamigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kapacitetni Voyager GT u prodaji
Hacker-ri kaže...
Burs kaže...
Hacker-ri kaže...

za to kupim 4TB diskova

Istina, ali malo bi ih teže stavio u džep :)

 

mislim da bi radje nosio 1TB u djepu sa 2 kabela, nego tako skupi stick koji ce se izgubit

 

hard cu teze izgubit :D

 

ovaj ispod savrseno stane u djep !

 

 

Mozes nosit i cijeli kompjuter, njega ces jos teze izgubit :)

If you were my husband I'd give you poison; If you were my wife I'd drink it.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice